Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:06:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: BNB yi kaçırdınız HT yi kaçırmayın !  (Read 976 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
July 22, 2019, 02:00:43 PM

Binance'ın en iyi tarafı ekibin ve ceo'nun aç gözlü olmaması. Piyasa hassasiyetlerini göz önünde bulundurması. Adamlar kendi hakları olan milyonlarca bnb'yi yıllarca kilit altına aldılar. Her babayiğit yapmaz bunu. Tabi ki fiyat düşmesin diye yaptılar ama isteseler yapmazlardı.

CZ ayrıca çok zeki ve sürekli şeffaf kalarak fud'dan koruyor piyasayı sürekli ön plana atıyor kendini. Hayır işleri buluşmalar vb reklam faktörleri de cabası. Başka ekipler bunları yapamıyor nedense.

The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715000773
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715000773
Reply with quote  #2

1715000773
Report to moderator
1715000773
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715000773
Reply with quote  #2

1715000773
Report to moderator
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 22, 2019, 04:03:30 PM

Son 1-2 aydır iyi bir çıkış yakalamış bence Huobi Token. 2018'in başlarında ilk çıktığında güzel fiyatlanmıştı ama sonra düşüşe geçti. Aylardır da yatay seyrediyordu. Son zamanlardaki performansı gayet iyi görünüyor. 4,59 USD ve artmaya devam ediyor. En güzel tarfı da dolaşımdaki adedinin 50 milyon olması. Toplamı olan 500 milyonluk adet ne zaman dolaşıma sokulur onu bilemem ama şu andaki adedi muazzam!
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
July 22, 2019, 04:52:18 PM

Konu başlığı hem doğru hemde yanlış Ht için evet yatırım yapılır kaçırılmaz ama bnb henüz kaçmadı daha çok yolu var. İkiside alınır.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
July 22, 2019, 07:33:25 PM

Pozitif konuşmak istiyorum, borsalar ve tokenları bana göre ölü sezonda-ayı piyasasında daha fazla iş yapacak projeler...BNB ile kıyas yapıyorsak BNB'nin ath'si (btc bazında) ayı sezonunda gerçekleşmiş, Btc 5k civarında dolanırken...Huobi biraz geç uyanmış ama yine de iyi bir yerde, cmc'de 36. sırada, 237m dolar değerinde...
Borsa coinleriyle iş yapılırken tereciye tere satma pozisyonunda olduğumuz unutulumamalı..Eğer boğa sezonuna yeşil ışık yakılırsa yani "bit pazarına nur yağarsa" insanlar altcoinlere hücum eder ve ilk baktıkları şey "ne kadar değer kaybetmiş?" ath'den ne kadar uzak kaldığına göre kendilerine bir "menzil" belirleyebilirler. En azından ben böyle yaparım yani bakarım wanchain 2400 satoshi şu anda, ath'si 98-100k satoshi 1/40'a gelmiş, iyimser bir tahminle yine 40x yapabilir. Şimdi bi tarafta 40x potansiyel var öteki tarafta 3-5x, insanlar hangisini tercih eder?
Öte yandan borsalar asıl itibariyle mal satar, yani altcoinleri...Houbi de bnb de ayı sezonunda çok fazla değer kaybetmedi ve satılan diğer ürünlere göre oldukça değerli pozisyondalar...Benim borsam olsa diğer tarafta kazanacaklarım (+iteleyeceğim) bir sürü mal varken kalkıp da kendi coinimi shilleyeceğime öte tarafta ne kadar değer kaybetmiş proje varsa onlara yatırır, bir süreliğine de olsa (boğanın ateşi sönene dek) onlarla iştigal etmeyi daha makul bulurum. Neticede parite (xx token/bnb-huobi) her zaman aşağıya gitmez.
Borsa coinleri hemen her altcoinle direkt olarak da işlem gördüğü için bir anda terso da bırakabilir çünkü hemen her projeyle paritesi var.

Ancak eğer hala boğa gelmeyecekse borsa coinleri bir süre daha iyi iş yapabilir.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
July 22, 2019, 08:39:37 PM

Tam 1 ay önce fiyatı 3.75 dolarmış. Şuanki fiyatı 4.75 dolar. Yani zaten kaçmış-gitmiş gözüyle bakılabilir. Öte yandan muhtemelen ben 3.75'ten de almazdım orası ayrı konu..
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
July 22, 2019, 10:12:39 PM

500 milyon olması düşündürdü ki dolaşımda 50 milyon adet var denmiş fiyatı 5 dolara dayanmış bu da 250 milyon dolar yapar. Bana pek mantıklı gelmedi bu yüzden. Binance'ın olayı biraz daha farklı kendi zincirine geçmesi merkezsiz borsa açması ve sürekli reklam yapması gibi etkenler var. Yinede güzel paylaşım olmuş teşekkürler çünkü konu açıldığında alınsaydı %15 e yakın kar bırakırdı.

Bitcoin / Ethereum / Monero
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 23, 2019, 05:00:25 PM

Cidden bnbyi elimizden fena kaçırdık bu kadar yükseleceğini hiç tahmin etmezdim ama ht trenini kaçırmamak lazım az çok bişeyler alarak sansımızı deneyelim biraz sabırla güzel bir kazanç elde edilebilir

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 23, 2019, 05:10:31 PM

Ben BNB'nin elimizden kaçtığına inanmıyorum ya. Uzun vadede nerden baksan bi 10x'i var. Tüm projelerden daha sağlam çalışıyorlar. Yavaş ama emin adımlarla ilerliyorlar. Şuana kadar baya x sağladı bana yaptığı dalgalardan da faydalandım. ETH'den bile iyi çalışan sürekli gelişen bir proje. Altınada dizi dizi sağlam projeler giriyor.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
July 23, 2019, 06:35:18 PM

Binance a yani BNB ye bir rakip lazım. Neden Huobi olmasın. Bence konu çok güzel ve anlamlı olmuş. Tabii bnb ninde daha çok potansiyeli var ama borsa tokenlerinin bitcoini bnb ise , huobi token de neden piyasanın ethereumu olmasın.
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
July 24, 2019, 12:17:08 PM

Boğa dönemi geldiğinde borsa coinlerin sağlam yükselişler göstereceğini düşünüyorum. Sırf ekipler bile yatırımcı çekmesi -fomoya kapılan gelir- için sağlanan kazançlar ile bol bol alım yapacaktır.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
saykokemal
Newbie
*

Activity: 153
Merit: 0

View Profile
July 24, 2019, 12:50:47 PM

Çok komik bir başlık aslında. Nasıl BTC'yi kaçırdık bunu kaçırmayalım diyerek sarıldığımız her coin BTC'nin yüzde 2-3 ü anca ediyorsa BNB'yi kaçırdık diyerek sarıldığınız her borsa tokeni de aynı şekilde fos çıkacak.

Aynı hypeı beklemeyin, mümkün değil.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
July 24, 2019, 01:49:58 PM

Çok komik bir başlık aslında. Nasıl BTC'yi kaçırdık bunu kaçırmayalım diyerek sarıldığımız her coin BTC'nin yüzde 2-3 ü anca ediyorsa BNB'yi kaçırdık diyerek sarıldığınız her borsa tokeni de aynı şekilde fos çıkacak.

Aynı hypeı beklemeyin, mümkün değil.

Tamam Kemal Bey

hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
July 24, 2019, 05:05:52 PM

HT alacağıma gider KCS alırım (Önemli Not: İki projeyede yatırım yapmış değilim, yapmayı da düşünmüyorum).

Huobi ve Kucoin'in aylık ziyaretçi sayıları birbirine yakın olduğuna göre toplam hacimleride yakın olmalı. Coinmarketcap rakamları gerçeği yansıtmıyor malumunuz.

Huobi'nin sadece onda biri dolaşımda. Kucoin'in ise yarısı dolaşımda. Dolaşımdaki HT'lerin toplam piyasa değeri ise dolaşımdaki KCS'lerin iki katı. Yani HT, KCS'ye göre aşırı overvalued.

Biraz matematik, gerisi kolay.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 24, 2019, 05:13:29 PM

BNB'yi artık tam olarak bir borsa coini olarak da değerlendirmek hata olur sanki. Diğer borsa coinleri hala bir eth tokeni iken bnb artık bir zincir ve oldukça da hızlı-ucuz çalışıyor. Dex'i yavaş yavaş ana sitenin önüne çıkartmaya çalışıyor. İleride muhtemelen ana site dex olacaktır. Tam olarak her şey oturduğunda. Dex onlar için çok daha risksiz bir mecra. Ragülasyonlar pek umurlarında olmayacak o zaman. Şuanda malum bir sürü sorunlar var 2 aya kadar amerika kullanıcıları ayrıştırılacak.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 24, 2019, 07:18:21 PM

bnb nin 2 artısı var supply surekli dusuyor(donemsel yakmalar) 2 coinin kullanımı var. ozellikle ioe. bnb nın borsa coınlerının btc sı oldugunu dusunuyorum. elbet bnb den daha karlıları olacaktır ama bnb en saglam borsa coini
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
July 25, 2019, 09:16:33 AM

Herkes BNB ile kıyaslıyor haliyle ancak konu o değil. Huobi eğer Binance gibi akıllı adım atarsa HT'de değerini arttırır. Zaten buyback ve coin burn politikası izlerlerse değeri kesin artar...
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
July 25, 2019, 03:13:58 PM

bnb için kaçtı demek çok doğru değil uzun vade düşünenler için. gelecek olan boğada 100 dolar civarı olmaması için sebep yok.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
July 25, 2019, 04:04:29 PM

Yalnız borsa tokenleri biraz riskli oluyor geçen yıl 5 üzerine çıkıp daha sonrasında hızlı bir düşüş yakalamıştı.

Eğer girilecekse bana göre tekrardan bir düşüş olabilir o zaman girilebilir diye düşünüyorum. Açıkcası bende sermaye olsa güzel fırsatlar var ama şu anda yok.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
July 25, 2019, 06:24:38 PM

Türk vatandaşları huobi ieo'larına katılamıyor diye biliyorum yatırım için düşündüğüm bir borsaydı ama bunları duyunca geri planda kalmıştı kullanan aydınlatabilecek olan var mı aramızda?

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350

View Profile WWW
July 25, 2019, 06:34:08 PM

Token sayısının fazla olması bir bnb olmasını zorlaştırıyor. Anonslarla yakım ve geri alım duyuruluyormuş ama nasıl bir plan dahilinde olacak ne kadar sürecek bilebilsek çok daha iyi olurdu.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: