Bitcoin Forum
June 28, 2024, 12:00:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Pompliano: Bitcoin Yakında Uçacak!  (Read 136 times)
Alitugra (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
July 26, 2019, 08:40:40 PM

Morgan Creek Digital Assets‘in kurucu ortağı ve kripto para sektörünün tanınan simalarından birisi olan Anthony Pompliano, kendi Twitter hesabından yaptığı yeni bir açıklamada Avrupa Merkez Bankasının Güvercin (Dovish) tutumunu benimsemesinin Bitcoin için ”roket yakıtı” olacağını vurguladı.
Bloomberg’in Avrupa Merkez Bankası hakkındaki bir haberine yorum yapan Pompliano, aslında Merkez Bankasının büyük bir olasılıkla faiz oranlarını arttıracağı ve parasal genişleme hamlelerine başlayacağı ihtimaline yönelik Bitcoin’e olan talebin artacağını ima etti.

Pompliano bunun yanı sıra daha önceki açıklamalarında Bitcoin’in 2020 yılının Mayıs ayında gerçekleşmesi gereken blok ödülü yarılanması tarihinin yaklaşmasını da oldukça pozitif gördüğünü belirtmiş ve zayıflayan AB ekonomisi ile güçlenen Bitcoin’in kesinlikle dengeleri değiştirebileceğini vurgulamıştı. Pomp’un tahminine göre lider kripto para birimi 2021 yılının sonuna kadar 100.000 dolarlık birim fiyata ulaşacak.

Bunun yanı sıra ABD Başkanı Donald Trump da son dönemlerde Bitcoin’i eleştiren isimlerden birisi oldu ve bu da lider kripto paranın ne denli etkili bir hal aldığını gözler önüne sermekte.

Kaynak: https://koinbulteni.com/pompliano-bitcoin-yakinda-ucacak-47563.html

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
July 27, 2019, 10:37:49 AM

Hadi işallah. Bu tarz yorumları kayda değer bulmuyorum ama yine de işimize geldiği için hadi işallah demekten başka bir şey gelmiyor elimden.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
July 27, 2019, 12:24:11 PM

Bitcoinin uçacağını bende düşünüyorum 100 bin dolar iddialı olsa da ben 2020 yılında en azından 40-50 bin dolar arası bir rakamı görebileceğine inanıyorum şahsen. Fakat aynı şeyi altcoinler için düşünmüyorum. Bana göre altcoinler uzun süre bu fiyatlarda sürünecek gibi geliyor. Binance harici hiç bir altcoin başarı sağlayamadı geçen boğa döneminden bu yana. Binance da bir borsa olduğu için tehlikeli geliyor bana yatırım açısından.

Bitcoin / Ethereum / Monero
Pages: [1]
  Print  

Jump to: