Bitcoin Forum
June 19, 2024, 05:53:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Vebitcoin ANA KONU  (Read 575 times)
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile
July 27, 2019, 10:32:20 AM

Değerli yatırımcılarımız tüm bilmek istediğiniz sorular için ana sayfa olarak bu bölümü açıyoruz, Yapılan Güncellemeler ve geliştirmeler için bilgilendirme bölümü olarak bu bölümden sizlere paylaşımda bulunacağınız.

Vebitcoin Versiyon 2 yapılmış olan güncellemeler

Tamamlanmış takas ve açık emirlerinizi sayfa sıralaması güncellenmiş ve kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

Emir bölümleri sadeleştirilmiş ve anlık bakiyelerini sayfa yapısı olarak güncellenmiştir.

Sayfa yapısı simetrisi düzenlemiş ve Sadeleştirilmiştir.Yazı karakterleri renklendirilmiş ve görsel kullanımı kolaylaştırılmıştır.

Fonlar bölümünden yaklaşık toplam bakiyeniz ilk sürümde Btc değeri olarak  yapılandırmıştı, versiyon 2 de bu alan Try ve btc olarak değiştirilmiştir.

Market takas işlemlerinde verdiğiniz emirlerin tahtaya işlenmesi 12 ile 17 Milisaniye olarak tespit edilmiştir.

Market ürün başlıkları açılıp kapanarak sayfa dağılımı güncellenmiştir.

Cmt Cüzdan Para yatırma  işlemleri borsamızda aktif hale getirilmiştir.
https://i.ibb.co/VvmBS2K/cmt-cuzdan.jpg

TRY Market seçeneklerimiz genişletilmiş ve takas işlemlerinde kullanıcılarımız işlemleri kolaylaştırlmıştır.

Müşteri destek uzmanlarımız tüm medya kanallarında 7/24 aktif hizmet vermektedir.

Tüm sorularınız için bu başlık altında yazabilirsiniz.  Sizlere daha iyi hizmet vermek için support@vebitcoin.com  bilgi alabilirsiniz

www.vebitcoin.com 

Vebitcoin geliştirme ekibi

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
July 27, 2019, 04:26:07 PM

ya hocam gözünüzü seveyim 5-10 dolar para vererek cooper üyelik alın. newbie hesaplarla yapmış olduğunuz görsel paylaşımları için insanlar niye linklere tıklasın? borsanızı hiç kullanmadım, kullanmam da sanırım, ama kullanmayı düşünsem sırf bu hesap muhabbetinden dolayı bulaşmazdım. bunu iyi niyetli bir tavsiye olarak düşünün.
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile
July 29, 2019, 10:29:53 PM

Algorand (ALGO) Vebitcoin'de Listeleniyor

Algorand (ALGO) Nedir?

Bu projenin  Türkiye'de yatırımcılar ile buluşturmaktan ve bu haberi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Algorand projesinin amacına gelecek olursak Algorand’ın günümüz Blockchain sektöründeki güvenlik, ölçekleme ve merkezsizlik ile ilgili sorunları çözmeye çalıştığını söyleyebiliriz. Peki tüm bunların yanı sıra Algorand adlı projenin en çok dikkat çeken özellikleri nelerdir?

Algorand ağında PoS kullanıldığı için ağda çok fazla elektrik tüketimine gerek kalmıyor. Ağdaki gelecek bloğu doğrulama işi herhangi bir madenciye değil tüm Algorand topluluğuna ait. Dolayısıyla ağın bu bağlamda epey güvenli olduğu düşünülüyor. PoS sistemi kullanıldığı için ağın birkaç madencinin tekeline düşmek veya merkezileşmeye başlamak gibi bir ihtimali de bulunmuyor.

Silvio Micali tarafından kurulan, Steven Kokinos’un CEO’luğunu, Sean Ford’un ise COO’luğunu üstendiği Algorand’ın epey parlak bir ekibe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Her zaman 1 adım önde Türkiye'de bulunan yatırımcıların kar sağlamalarını hedefleyen vebitcoin bu ürünü sizlere kısa sürede listeleme yapacaktır. Belirlenen  yatırma çekme ve listeleme için takipte kalınız.

Saygılarımız ile

Vebitcoin Team
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile
July 31, 2019, 01:53:04 PM

ERC20 Tabanlı Tether(USDT) Vebitcoin'de Listeleniyor

Değerli Yatırımcılar, Sizlere güzel haberi vermekten mutluyuz. Tether(USDT) yatırma/çekme işlemlerinizi Son dönemde ulaslararası transferler Ethereum ağında ERC20 tabanlı olarak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle Vebitcoin  ERC20  altyapı devreye alınmıştır. OmniLayer ile gerçekleşen USDT transferleri olarak değil  Ethereum ağında ERC20 USDT olarak da gerçekleştirmek isteyen yatırımcılarımız için detaylı bilgi

Vebitcoin Tether (Erc20) cüzdanlar 01.08.2019 15:00 itibari ile yatırma çekme işlemleri aktif edilecektir.
Vebitcoin USDT/TRY Market 02.08.2019 saat 15:00 itibari ile açılacaktır.
uyarı; OmniLayer  cüzdan hizmeti veren borsalara lütfen transfer işlemi yapmayınız veya ; Vebitcoin borsanızın cüzdanlarına yolla mayınız.

Duyurularımızı takip etmek için

Twitter: https://twitter.com/vebitcoincom

Telegram: https://t.me/vebitcoincom

Dear investors, we are happy to give you the good news. Tether (USDT) deposits/withdrawals are made at ERC20 base on the Ethereum network as cross-country transfers. For this reason, the ERC20 infrastructure of Vebitcoin has been commissioned. We provide detailed information for our investors who want to perform ERC20 USDT on the Ethereum network, not as USDT transfers realized with OmniLayer.

Vebitcoin tether (Erc20) wallets will be activated on deposit and withdrawals at 15.00 on 01.08.2019

USDT / TRY Market will open at 15:00 on 02.08.2019.

Warning: Please do not transfer to the exchanges providing OmniLayer wallet service or send them to your wallets on our vebitcoin exchange.

www.vebitcoin.com

Twitter: https://twitter.com/vebitcoincom

Telegram: https://t.me/vebitcoincom
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile
August 09, 2019, 09:34:33 AM

Algorand (ALGO) Vebitcoin'de

Algorand (ALGO) Nedir?
Bu projenin  Türkiye'de yatırımcılar ile buluşturmaktan ve bu haberi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Algorand projesinin amacına gelecek olursak Algorand’ın günümüz Blockchain sektöründeki güvenlik, ölçekleme ve merkezsizlik ile ilgili sorunları çözmeye çalıştığını söyleyebiliriz. Peki tüm bunların yanı sıra Algorand adlı projenin en çok dikkat çeken özellikleri nelerdir?

Algorand ağında PoS kullanıldığı için ağda çok fazla elektrik tüketimine gerek kalmıyor. Ağdaki gelecek bloğu doğrulama işi herhangi bir madenciye değil tüm Algorand topluluğuna ait. Dolayısıyla ağın bu bağlamda epey güvenli olduğu düşünülüyor. PoS sistemi kullanıldığı için ağın birkaç madencinin tekeline düşmek veya merkezileşmeye başlamak gibi bir ihtimali de bulunmuyor. Bu önemli bir ayrıntı olduğunu ve projenin bireysel başarı ile yükseltilebileceğinden ve tamamen kullanıcıların  kar zarar ilişkisi ile belirleyici yol olacaktır.

Silvio Micali tarafından kurulan, Steven Kokinos’un CEO’luğunu, Sean Ford’un ise COO’luğunu üstlendiği Algorand’ın epey parlak bir ekibe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Her zaman 1 adım önde Türkiye'de bulunan yatırımcıların kar sağlamalarını hedefleyen vebitcoin  ekibi olarak sizlere Algorand takas işlemleri açmaktan mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımız ile

Vebitcoin Team

Cüzdan Yatırma Çekme 09.08.2019

Market Takas işlemleri 19.08.2019

Detaylı bilgi; https://www.vebitcoin.com
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile
August 09, 2019, 02:33:30 PM

Vebitcoin Versiyon 3 yapılan güncellemeler tamamlanmıştır.

1- iOS Uygulamasında Tel kullanımında mobil arayüzü  bakiyeler bölümü sayfayı yenilemeden reflesh düğmesi koyulmuş olup sayfadan çıkmadan günceleyebilirsiniz.
2- Web arayüzünü kullanan yatırımcılarımız Fonlar bölümü güncellenmiş olup kullanım ekonomikliği sağlanmıştır.
3- kayıt işlemleri sırasında Türkçe karakter kullanımı sağlanmıştır.

Vebitcoin
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile
August 17, 2019, 06:20:27 PM

Algorand (ALGO) 19.08.2019 15:00 Algo/Try Market Takas İşlemleri Açılıyor. Algo Cüzdanlarınız yatırma işelmlerinizi yapabilirsiniz.
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile
August 19, 2019, 02:20:33 PM

Algorand (ALGO)  takası incelebilmek veya işlem yapabilmek için ; https://www.vebitcoin.com/market/ALGO-TRY
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
August 20, 2019, 08:02:15 AM

Konuda 7 mesaj var 6 si konu sahibi tarafından Smiley
Neyse dün ilk defa kullanmış biri olarak 1-2 satır bir şey yazabilirim sanırım.

Öncelikle erc 20 deposit 30 onay xrp vb. deposit  sonrasında bir hatim süresince bekliyoruz neden bu kadar deposit istiyor ve bekletiyor anlamadım.
Hacim kötü değil boş market değil en azından alır satarsınız pek sorun yok gibi.
Ama alıp sattıktan sonra nasıl çekersin orası muamma işte. xrp çekeceksin 15k sınırı var hot çekeceksin 500k sınırı var ve 1222 hot fee yazmışlar.
Ya tamam tl çekelim dersin bi okuyalım bakalım çekimler nasıl diye 2-3 paragraf yazı var geceden ver sabah 9 postası der, 13-16 diye heralde 3 çekim saati var bu genelde sepa euro borsa işlerinde olur tl eft de neden böyle bir durum var anlamadım.
Ama geceden verirsin sabah 9da gelmeyebilir benim gibi Smiley
Neden çünkü en altta 72 saate uzayabilir diyor.
orda kösede b i yerde de 50k üstü ise 9da gönderilmez belki ama bakalım kısmet artık diyor.

Neyse ben pek ısınamadım, destek para ile alakasız konularda hızlı dönüyor işin içinde para varsa 1-4 saatte dönerlermiş.

Ve tl çekim 7 tl Smiley

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile
August 21, 2019, 08:29:54 PM

Öncelikle erc 20 deposit 30 onay xrp vb. deposit  sonrasında bir hatim süresince bekliyoruz neden bu kadar deposit istiyor ve bekletiyor anlamadım.
Hacim kötü değil boş market değil en azından alır satarsınız pek sorun yok gibi.
Ama alıp sattıktan sonra nasıl çekersin orası muamma işte. xrp çekeceksin 15k sınırı var hot çekeceksin 500k sınırı var ve 1222 hot fee yazmışlar.
Ya tamam tl çekelim dersin bi okuyalım bakalım çekimler nasıl diye 2-3 paragraf yazı var geceden ver sabah 9 postası der, 13-16 diye heralde 3 çekim saati var bu genelde sepa euro borsa işlerinde olur tl eft de neden böyle bir durum var anlamadım.
orda kösede b i yerde de 50k üstü ise 9da gönderilmez belki ama bakalım kısmet artık diyor.

Neyse ben pek ısınamadım, destek para ile alakasız konularda hızlı dönüyor işin içinde para varsa 1-4 saatte dönerlermiş.

Ve tl çekim 7 tl Smiley

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. depozit  onay süreci (Bitgo) Türkiye partneriyiz işlemleriniz otomasyon ile yapılmaktadır. Fee ücretleri uluslararası standart borsalar ile aynı eşdeğer ile   alınmaktadır.(Transfer işlemlerinizin Tüm ürünleriniz sigorta kapsamında olan borsayız).  Tüm diğer geri bildirimleriniz'de yapılan iyileştirmelerde buradan doğrudan bilgi aktarmaktan memnun olurum Mutlu akşamlar dilerim
bitskytr
Member
**

View Profile
August 23, 2019, 12:36:30 PM

Ve tl çekim 7 tl Smiley

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. depozit  onay süreci (Bitgo) Türkiye partneriyiz işlemleriniz otomasyon ile yapılmaktadır. Fee ücretleri uluslararası standart borsalar ile aynı eşdeğer ile   alınmaktadır.(Transfer işlemlerinizin Tüm ürünleriniz sigorta kapsamında olan borsayız).  Tüm diğer geri bildirimleriniz'de yapılan iyileştirmelerde buradan doğrudan bilgi aktarmaktan memnun olurum Mutlu akşamlar dilerim

Bugun tekrar bir deneme yaptım.
Çekim limitlerinin düzenlenmeye ihtiyacı var 20 küsür çekim yapmak zorunda kaldım bir kısmını borsanızda sattım gerisini çekerken 20 kere çekim emri biraz saçma geliyor bana. Umarım dikkate alırsınız.
Deposit bugun ışık hızındaydıydı nedense, withdraw ise gayet hızlıydı.
Ve tl çekimde öyle parti posta olayı yoktu verdim çekim emri 20 dk sonra çıkmıştı eft.
Hacim yine çok iyi değildi ama kesinlikle hacimsiz de değil gayet hacimli aslında 1-2 belli ama 3. borsa olarak şanş verilebilir.
Telegram destek felanda kötü değil, destekleri hızlı cevap veriyor.
Ayrıca diğer borsalarla withdraw fee aynı diyorsunuz da böyle çekim limiti olan borsada yok!

Bu sefer memnun kaldım çekim limitleri haricinde sorunsuzdu Smiley Ama biraz daha hacim olsa iyi olur.
İyi niyetli arkadaşlara benziyorlar umarım başarılı olurlar.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
Kriptominal
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
August 23, 2019, 03:48:54 PM

Destek konusunda en iyi borsadır, çekim emirlerinin belli saatleri var. Hacim olayına gelince bot bulundurmayan nadir sitelerden, bu yüzden hacimsiz gibi görünüyor olabilir ama gayet net ve hacimli, şeffaf bir sitedir. Btc market olayı da tekrar Türkiyeye gelirse bu site tam anlamıyla tadından yenmez olacaktır. 2017 Kasım'dan beri mükemmel bir geliştiricileri vardır... Burdan şirket ceosu İlker Baş 'a saygılarımı sunarım. Ve şirket ceo' suna ulaşmak da diğer borsaların ki kadar zor değil. Çözülmeyecek sorun yoktur, diyalog vardır..
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile
September 10, 2019, 12:01:33 PM
Last edit: September 12, 2019, 01:40:21 PM by destekvebitcoin

Değerli yatırımcılarımız ;  En uzak alanlara hizmet verebilmek ve en iyi kullanım kolaylığını sunabilmek için siz değerli üyelerimiz için Teknoloji kullanımında en üstün hizmetler vermeye devam ediyoruz. Kullanıcı deneyimleri ile derlediğimiz güncellemeler için ''Vebitcoin'' versiyon 3 yapılan değişiklikler için bilgilendirme ;

Kullanıcılarımız belirlediği ürünleri takas işlemlerini takip edebilmesi ve sadece  değişimini istediği ürünleri Favoriler bölümü olarak seçerek sadece belirlediğiniz ürünleri görme imkanı sağlamış bulunuyoruz.

24 saatlik zaman diliminde  kullanımda olan ve Türkiye'de yatırımcılara ilk defa deneyim sunduğumuz ''Grafik'' uygulaması yeni versiyon geçilmiş olup kullanıcı deneyimine sunulmuştur.

Gerçekleşen ''Takas işlemleri'' daha önce aynı fiyat ile gerçekleşen emirlerde renklendirme beyaz olarak kalmakta idi. Yenilenen teknolojimiz ile gerçekleşen emirler  alış ve satış işlemlerine göre görseller renklen-dirilmiştir.

Kullanıcı deneyimlerimizde gerekleşen emirlerinizde  yapılan tüm takas işlemleriniz'de Size göre ekranın sol alt köşesinde yaptığınız tüm işlemlerin anlık ''pop - up'' bilgilendirmesi sizlere gösterilmeye başlanmıştır.

Market takas işlemleri için vermiş olduğunuz emirlerin  markette nerede olduğunu görebilmeniz için ''ok'' işareti ile  emrinizi takip edebilme olanağı sağlanmıştır.

Detaylı Görsel bilgi ; https://vebitcoin-support.zendesk.com/hc/tr/articles/360009169039-VEBITCOIN-VERS%C4%B0YON-3-YEN%C4%B0L%C4%B0KLER%C4%B0M%C4%B0Z-
under007
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
September 10, 2019, 08:30:20 PM

komisyon oranlarınız diğer try borsaları ile aynı ve çekim ücretleri var. Yapmayın lütfen, 0,20'den düşük komisyon oranı yapsanız bile zaten o ücretleri karşılarsınız. İnce düşünceler hayat kurtarır, başarılar.
ek olarak o resim linklerine tıklamadım, siz biraz zahmet edip üyelik alın lütfen sonuçta reklam yapıyorsunuz.
teşekkürler
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile
September 12, 2019, 01:41:34 PM

komisyon oranlarınız diğer try borsaları ile aynı ve çekim ücretleri var. Yapmayın lütfen, 0,20'den düşük komisyon oranı yapsanız bile zaten o ücretleri karşılarsınız. İnce düşünceler hayat kurtarır, başarılar.
ek olarak o resim linklerine tıklamadım, siz biraz zahmet edip üyelik alın lütfen sonuçta reklam yapıyorsunuz.
teşekkürler

Değerli yatırımcımız bilgilendirme için teşekkür ederiz. Talepleriniz gerçekleşmiştir; Mutlu günler dilerim
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
September 16, 2019, 04:53:54 PM

Günlük limitleri 50 bin üzerine çıkarma şansımız varmıdır. TL çekim limitini.
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile
October 16, 2019, 11:46:09 AM

Chainlink (LINK) Vebitcoin'de

Chainlink (LINK) Nedir?
Chainlink, gerçek dünya uygulamalarına, verilerine ve bir API’ye bağlanabilen, merkeziyetsiz Blockchain Oracle (uzman) platformudur. Chainlink başlangıçta SmartContract olarak adlandırıldı ve Blockchain ile eski sistemler arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlıyor. Zincir işleme bir Servis Seviyesi Anlaşması’nda (SLA) belirtilen parametrelerle akıllı sözleşmelere sahip. Oracle verileri müdehaleleri önlemek için toparlar, doğrular, Blockchain’e kaydeder ve Chainlink’in yerel Ethereum token’ı LINK ile ödüllendirme yapar. En önemlisi ise bu verilerin akıllı sözleşmelerde kullanılmasını sağlar.

Chainlink şu anda Ethereum Blockchain’i üzerinde bulunuyor ve diğer Ethereum dApp’lerine bağlantı desteği sunuyor. Birlikte çalışabilirlik tüm projenin odak noktası olduğu için yakında daha fazla Blockchain’i destekleyecek.

Chainlink ve Augur gibi Oracle, yeni olanakların önünü açmak için gerçek dünyadaki verileri Blockchain teknolojisi ile birleştiriyor. Bazıları bunun kripto paralar ve akıllı sözleşmelerin doğal evrimi olduğuna inanıyor.

Saygılarımız ile

Vebitcoin Team

Cüzdan Yatırma Çekme 17.10.2019

Market Takas işlemleri   22.10.2019  15:00
destekvebitcoin (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile
October 28, 2019, 05:21:03 PM

EOS (EOS) Vebitcoin'de Listeleniyor.

EOS coin’in farkı ne?
Merkezi olmayan uygulamaları kolaylaştıran Ethereum gibi çok sayıda Blockchain tabanlı ağlar varken, EOS, Blockchain’in kritik sorunlu noktalarına odaklanır ve bu tip Blockchain tabanlı sistemler için genellikle bir darboğaz haline gelen hız, ölçeklenebilirlik ve esneklik sorununu çözmeye çalışır.

Her geçen gün belirli bir Blockchain ağında dApps ekosisteminin büyüklüğü arttıkça ağ üzerindeki kaynakların sınırlı kullanılabilirliğinden dolayı sıkıntılar çıkıyor. Bu sıkıntılar ağın çok sayıda yanlış işlem ve benzeri istekleri, istenmeyen uygulamaları, yürütme hızını yavaşlatması ve benzeri gibi sorunları içeriyor.

EOS.IO, benzersiz mekanizma ile daha fazla ölçeklenebilirlik, esneklik ve kullanılabilirlik sunarak bu sorunları çözmeye çalışır.

Değerli yatırımcılarımız Sizlere Eos sunmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımız ile

Vebitcoin Team

Cüzdan Yatırma Çekme  31.10.2019

Market Takas işlemleri    05.11.2019  15:00
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
November 06, 2019, 10:44:10 AM
Last edit: November 06, 2019, 11:06:53 AM by emregungor

Merhaba kripto para çekim limitleri aşırı düşük hareket etme şansı yok desteğe yazıyorum fakat destek hiç bir şekilde yardımcı olmuyor.
bitskytr
Member
**

View Profile
November 06, 2019, 12:37:02 PM

Merhaba kripto para çekim limitleri aşırı düşük hareket etme şansı yok desteğe yazıyorum fakat destek hiç bir şekilde yardımcı olmuyor.

Bende buradan yazmıştım biraz yükselttiler, burayı dikkate alıyorlar.

yakında güncelleme yaparlar umarım.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: