Bitcoin Forum
June 23, 2024, 05:53:29 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Novogratz Bitcoin’in Neden Yıl Sonunda 20.000 Dolar Olacağını Cevapladı  (Read 145 times)
Orhansarkaya19 (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 1

View Profile
July 28, 2019, 08:25:57 PM

Bitcoin bu hafta sonu boyunca da ne yazık ki kötü bir grafik çizdi ve 10.000 doların üzerine çıkmayı başaramadı. Tom Lee gibi birçok analist Bitcoin’in kötü küresel politik havadan etkilenerek iyi bir hafta sonu geçireceğini ifade etse de, BTC bu isimleri bir kere daha yanılttı.

Bu esnada tecrübeli Wall Street yöneticisi Mike Novogratz da yakın zamanda Bloomberg’e verdiği bir demeçte Bitcoin’in yıl sonunda 20.000 dolar olacağında iddialı olduğunu vurguladı. Bitcoin 14.000 dolardan 10.000 doların altına kadar düşse de iddiasında kararlı olduğunu vurgulayan Novogratz, konu hakkında şunları ifade etti:

”Bir daha 14.000 dolara çıktığımızda elimdekileri satmayacağım. Bu seviyeye ikinci kez ulaştığımızda 20.000 dolara doğru bir hamle görülebilir. Bunun önümüzdeki birkaç hafta içerisinde olmasını beklemiyorum. Bunun dördüncü çeyreğine ortasına veya sonuna kadar  gerçekleşmiş olmasını beklemiyorum. Ancak sıradaki dalga kurumlar, X eyaleti, Teksas Öğretmenler Sendikası ve bu adamlar sektöre giriş yaptığında gelecek ve o zaman Bitcoin’in 20.000 dolar ve üstüne çıktığını göreceksiniz.”
Bitcoin için heyecanla beklenen Bakkt platformu geçtiğimiz Pazartesi günü kullanıcı testlerine başlamış ve aslında büyük bir olayın gerçekleşmesine vesile olmuştu. Bakkt’ın ilk fiziki Bitcoin vadelileri ile sektöre tam hız giriş yapması kesinlikle kurumsal yatırımcıyı canlandıracaktır.

Kaynak: https://koinbulteni.com/novogratz-bitcoinin-neden-yil-sonunda-20-000-dolar-olacagini-cevapladi-47625.html
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
July 28, 2019, 09:46:23 PM

Wall Street uzmanı olan Novogratz'ın görüşü bence gerçeğe uygun duruyor. Baktt kararıyla piyasa canlanacak bununla birlikte halving esprisine göre 2020 birinci çeyrekte bitcoin yükselişe geçecek, Novogratz'ın teorosi de biraz. Erken olabilir kısmına bir örnek olarak görüyorum. Umarım doğru çıkar.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
July 29, 2019, 02:07:54 PM

Söyledikleri şeyler mantıklı ve genel olarak piyasada kabul görmüş beklentiler, bu yıl sonuna kadar iyi yerlere gelecektir bitcoin ama asıl yükseliş bence halving öncesi olacak gibi görünüyor. Halvingten önce satın almalar başlayacaktır. Siz halving geçsin yükselsin diye beklerken de muhtemelen kar satışları başlamış olacak.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
alainn
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
July 30, 2019, 06:17:49 AM

Yıl sonu genel olarak 20k beklentisi hakim, olmaması için hiçbir neden yok. 14k ya geldiğinde film izler gibi oturup izledik daha gider diye düşündüm ama nefesini kestiler. Bir dahaki denemede 14k ya geçecektir diye düşünüyorum.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
July 30, 2019, 07:03:38 AM

Tutarsa, ben demiştim. Tutmazsa ben öyle demek istemedim denilerek geçiştiriliyor. Güvenmiyorum bu tarz görüşlere.
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
July 30, 2019, 07:17:06 AM

Piyasanın durumuna bakarsak dediklerinde bir yok yahu olmaz denilecek bir şey görülmüyor. Bakkt ve diğer beklentiler istenilen yönde devam ederse bitcoinin fiyatı yıl sonunda ve belki biraz gecikmelerle yeni yılın ilk çeyreğinde bahsedilen tutara ulaşabilir.

leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
July 30, 2019, 08:05:36 PM

Heveslendiriyolar iyice insanı. Duymak istediğimiz şeyleri söylüyorlar, aslında kripto para dünyasında kimse fiyatı tahmin edemiyor kesin olarak. Ama genel olarak herkesin beklentisi yılsonu 15-20 bin arası.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: