Bitcoin Forum
May 06, 2024, 11:39:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 🎈📢 Binance IEO'ları ve En Yüksek & Mevcut Getirileri | ✔️ 26 Ağustos Güncel  (Read 580 times)
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 03, 2019, 09:44:05 AM

Özellikle bazı kişilerin su kadar kat kazandım bu kadar kat yukarıda sattım diyenlerin bir kısmı yalan söylüyor. Bu ieo muhabbetinin faydası binanceye onun dışındakiler  ya bnb tutuyir ieo sonrasi düşüyor zarar tabi satmayip tutarsa devam. Bilet ile token alan uzun vade tutmaz zaten. Yoksa çıkan token geri geliyor. Mesela ne oldu bu wink. 10-11 Satoshi olacak diyenler vardı oldu mu?
Yakın zamanda mümkün degil bence.
1714995588
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714995588
Reply with quote  #2

1714995588
Report to moderator
1714995588
Hero Member
*

Ignore
1714995588
Reply with quote  #2

1714995588
Report to moderator
1714995588
Hero Member
*

Ignore
1714995588
Reply with quote  #2

1714995588
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 03, 2019, 11:29:00 AM

Bilet çıkarsa değer tabi neden değmesin en kötü 2x 3x ile satılıyor. Ama çıkmadığı zaman Bnb zararı yüksek oluyor. Bu yatırımcının kendi alacağı bir risk. Görünen zamanla ieoların da sonu gelecek.
gumusi
Full Member

Merit: 207

View Profile
August 03, 2019, 11:32:38 AM

Bilet çıkarsa değer tabi neden değmesin en kötü 2x 3x ile satılıyor. Ama çıkmadığı zaman Bnb zararı yüksek oluyor. Bu yatırımcının kendi alacağı bir risk. Görünen zamanla ieoların da sonu gelecek.

Son wink ieo sunda bilet çıksa bile 30 lik yatırım yapabiliyordun. Bilette ki yatırım olayını azalttılar. Bu kadar çok token varken wink te yatırım miktarını neden azalttılar anlamış değilim. Tokenlerin çoğunu satsalar daha mantıklı ama sanki trade esnasında çok dump yer satacak kimse bulamayız diye miktarı düşük tutmuş olabilirler. Neticede herkes para kazanmak için uğraşıyor. Zaten boğa sezonu gelse çoğu kimse ieo nun yüzüne bile bakmaz
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 03, 2019, 11:56:25 AM
Last edit: August 03, 2019, 12:10:26 PM by ziya1453

kriptoya yatırım riskinin farkındaysanız , tüm birikimizin bir anda yok olabileceğini biliyorsanız ve buna rağmen kripto yatırımı yapacaksanız bnb ieo olsun olmasın bence şu an en sağlam kripto yatırımıdır.

yok risk sevmiyorsanız, bnb her düştüğünde karalar bağlayacaksanız yok ieo , staking , airdrop vs için hiç bir kriptoya girmeyin. canınız çok sıkılır.

burda geçen yıl pundix airdrop tayfasını çok uyardım finansal piyasada bir ürün herkese veriliyorsa aslen kimseye verilmiyordur(bkz: enflasyon) çok canınız yanacak projeye güveniyorsanız girin diye. lambocu , to da muun cu tayfanın gazlamasıyla yazdıklarımız muhtemelen tek kişinin işine bile yaramadı olan deneyimsiz yeni kripto yatırıcımsına oldu.
bu forumun bence en büyük sorunu 2013-2015 yıllarında piyasanın tozunu yutmuş tayfanın alacağını alıp piyasadan elini ayağını çekmiş olması. son kalan bir kaçınında nesli tükenmekte olduğu için sesi çıksada kalabalık içinde kaynayıp gidiyor.

uzun lafın kısası projeye inancınız yoksa , inancınız olduğu halde risk algınız yoksa her türlü kar payı benzeri kazanç için hiçbir kriptoya girmeyin. adamı soymadan ayakta götürürler...
cryptobaro (OP)
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
August 05, 2019, 01:53:17 AM

kriptoya yatırım riskinin farkındaysanız , tüm birikimizin bir anda yok olabileceğini biliyorsanız ve buna rağmen kripto yatırımı yapacaksanız bnb ieo olsun olmasın bence şu an en sağlam kripto yatırımıdır.

yok risk sevmiyorsanız, bnb her düştüğünde karalar bağlayacaksanız yok ieo , staking , airdrop vs için hiç bir kriptoya girmeyin. canınız çok sıkılır.

burda geçen yıl pundix airdrop tayfasını çok uyardım finansal piyasada bir ürün herkese veriliyorsa aslen kimseye verilmiyordur(bkz: enflasyon) çok canınız yanacak projeye güveniyorsanız girin diye. lambocu , to da muun cu tayfanın gazlamasıyla yazdıklarımız muhtemelen tek kişinin işine bile yaramadı olan deneyimsiz yeni kripto yatırıcımsına oldu.
bu forumun bence en büyük sorunu 2013-2015 yıllarında piyasanın tozunu yutmuş tayfanın alacağını alıp piyasadan elini ayağını çekmiş olması. son kalan bir kaçınında nesli tükenmekte olduğu için sesi çıksada kalabalık içinde kaynayıp gidiyor.

uzun lafın kısası projeye inancınız yoksa , inancınız olduğu halde risk algınız yoksa her türlü kar payı benzeri kazanç için hiçbir kriptoya girmeyin. adamı soymadan ayakta götürürler...

Ne güzel yazmışsınız hocam, hype ile değil de projeyi araştırıp da yatırım yapmak en önemlisi sanırım.. Bakiyeleri neredeyse sıfırlayan projeler hep hype ürünü, uçacak kaçacak denilenler batırdı insanları malesef..Kriptoda risk her zaman mevcut, getirisi yüksek fakat riski de doğru orantılı, iyi seçimler yapmamız gerekiyor.

1881 - 193∞
edandrada
Member
**

Merit: 18

View Profile
August 05, 2019, 06:07:34 AM

güzel bir tablo olmuş.

ben genel markete bakıyorum. hareket getirdiği çok aşikar. ieolar olmasa btc 4000 altına gelirdi. 4000 üstünde tutunması için güzel bir bahane oldu.

CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
August 08, 2019, 01:32:20 AM

Binance İEO’larının piyasaya hareket getirdiğini ve durağanlığını BNB sayesinde aştığını düşünüyorum. Değip değmediği tartışılır ama bir şekilde yatırımcının ilgisini canlı tutmak bu piyasayı ayakta tutuyor.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
August 08, 2019, 01:58:53 PM

Şuan BNB den daha mantıklı bir yatırım var mı? Piyasa neredeyse dört gözle yeni ieo haberlerini bekliyorum. Bilet çıkan bilet alıyor çıkmayan çıkar çıkmaz alıp fiyatlanmasını bekliyor. Elbette terste kalan alıyor ancak şuan trend bu.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
August 09, 2019, 03:11:32 PM

Şuan BNB den daha mantıklı bir yatırım var mı? Piyasa neredeyse dört gözle yeni ieo haberlerini bekliyorum. Bilet çıkan bilet alıyor çıkmayan çıkar çıkmaz alıp fiyatlanmasını bekliyor. Elbette terste kalan alıyor ancak şuan trend bu.

Trend bnb çünkü cz dışında son 1 senede ortaya yeni bir şey koyan borsa yada ceo yok. Sadece binance'ın kötü bir taklitçisi olarak binance'dan pay koparmayı deniyorlar. En başından beri trendi yakalayanlar muhtemelen çoktan katladılar ellerindekini bu trendin de değişmesi yakındır.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
August 22, 2019, 10:22:32 PM

23 Ağustos itibariyle güncel geitiriler ilk sayfada arkadaşlar, Perlin ne yapacak merakla bekliyorum. Wink'ten daha başarılı bir IEO olmasını diliyorum.

1881 - 193∞
edandrada
Member
**

Merit: 18

View Profile
August 23, 2019, 05:46:28 AM

güzel bir tablo olmuş.
daha sonra faydalanmak için güzel bir kaynak.
emeğine sağlık.

nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
August 23, 2019, 05:56:24 AM

güzel bir çalışma olmuş hocam emeğinize sağlık. keşke bilet olayı da daha adil olabilse de daha fazla kişi faydalanabilse.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
August 24, 2019, 12:32:15 AM

güzel bir çalışma olmuş hocam emeğinize sağlık. keşke bilet olayı da daha adil olabilse de daha fazla kişi faydalanabilse.

Hocam yaklaşık %10luk bir şansı oluyor sanırım 1 bilet tutanın, bundan sonraki projelerde de BNB süresi 1 ay olacak hatta şimdiden başlamış olabilir. Bu sefer kazanamayanlar tahminimce satmayıp bir sonrakini bekleyecek şahsen ben öyle yapacağım al-sat çok stresli oluyor.

1881 - 193∞
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
August 24, 2019, 07:56:00 AM

Hepsini dogru yazmıssın burda ne adamlar insanlara 2017 2016 zamanında ne paralar kazandırdı. Sırf burda birinin önerisi ile girdigim 2 tane airdroptan 2500 dolar hic bisey yapmadan para aldıgımı bilirim.

O adamların hiç biri artık forumda kalmadı simdi foruma bakıyorum 5 tane binance konusu 5 tane son yapılacak IEO konusunun aynısı içinde yazılanlara bak adam birine yazdıgını 5 konuya birden yazmış.
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
August 25, 2019, 11:22:35 AM

Hepsini dogru yazmıssın burda ne adamlar insanlara 2017 2016 zamanında ne paralar kazandırdı. Sırf burda birinin önerisi ile girdigim 2 tane airdroptan 2500 dolar hic bisey yapmadan para aldıgımı bilirim.

O adamların hiç biri artık forumda kalmadı simdi foruma bakıyorum 5 tane binance konusu 5 tane son yapılacak IEO konusunun aynısı içinde yazılanlara bak adam birine yazdıgını 5 konuya birden yazmış.

Hocam 2017'deki gibi, ödülleri geçtim sırf airdroplara katılsak şimdikinden mutlaka daha iyi para kazanırdık. Şimdi elimiz kolumuz bağlandı binance ne yaparsa onu konuşuyoruz, ödüller de para etmiyor token kitliyorlar vs.

Bugün bilet de çıkmadı zaten CZ bu konuda bi ayar çekecek mi merak içindeyim, böyle olursa IEO hevesi kalmayacak kimsenin.

1881 - 193∞
archipelago
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 1

View Profile
August 26, 2019, 12:02:08 PM

Bence girilebilir ama tüm parayı bnb'ye çevirerek değil, yatırımın bir kısmı 50 bnb'ye çevirilebilir. Son 3 ieo'da çok güzel fırsatlar sundu. Bu tokenları elde tutmak mantıksız trade başladığında genelde en yüksek seviyede oluyor çok bekletmeden direkt satmak lazım.

hocam bilet alabikmek için 10 bilet civarı tutmak lazım ki onlara bile çıkmadığını gördük. o kadar para tutuyorsun bilet çımkıyor bnb düşüşüyle zarar ediyorsun. bencede kesinlikle tüm para bnbye yatırılmamalı, şimdi bekleki bi sonraki ieo gelsin ona girelim
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
August 26, 2019, 02:42:29 PM

Bence girilebilir ama tüm parayı bnb'ye çevirerek değil, yatırımın bir kısmı 50 bnb'ye çevirilebilir. Son 3 ieo'da çok güzel fırsatlar sundu. Bu tokenları elde tutmak mantıksız trade başladığında genelde en yüksek seviyede oluyor çok bekletmeden direkt satmak lazım.

hocam bilet alabikmek için 10 bilet civarı tutmak lazım ki onlara bile çıkmadığını gördük. o kadar para tutuyorsun bilet çımkıyor bnb düşüşüyle zarar ediyorsun. bencede kesinlikle tüm para bnbye yatırılmamalı, şimdi bekleki bi sonraki ieo gelsin ona girelim

Perlin fiyasko oldu şu anlık, bir binance IEO içn tam bir hayal kırıklığı. Alttan toplayacak çok olur muhtemelen, fırsata çevrilebilir.

▪️IEO token fiyatı: 1 PERL = $0.07743
▪️Mevcut token fiyatı: 1 PERL = $0.1331
▪️Kazanç (USD): ~ 1.7x

1881 - 193∞
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 26, 2019, 02:46:48 PM

1.2 usd den aldım ben bolcada , o önemli değil dıştan müdahale gelmezse binance eio ları büyük itibar kaybına uğrar. kıçı boklu diye beğenilmeyen kucoin ieo su dün 3.5 x den açtıki ath ı belki daha bile yüksektir ayrıntılı takip etmedim.
ben dış müdahale olacağına eminim diyebilirim.
archipelago
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 1

View Profile
August 27, 2019, 12:39:49 PM

1.2 usd den aldım ben bolcada , o önemli değil dıştan müdahale gelmezse binance eio ları büyük itibar kaybına uğrar. kıçı boklu diye beğenilmeyen kucoin ieo su dün 3.5 x den açtıki ath ı belki daha bile yüksektir ayrıntılı takip etmedim.
ben dış müdahale olacağına eminim diyebilirim.

abi 0.12den bende aldımda nolacka bunun hali mal gibi ortada kaldık cz bu perlin fiyatını yükseltmezse katılım olmaz kimse güvenmiyor artık. 2xten satan şanslıyım diyor fiyata bak ya
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: