Bitcoin Forum
May 29, 2024, 12:33:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Okex IEO'su - Echoin - 8 Ağustosta  (Read 364 times)
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
September 08, 2019, 06:07:35 PM

biz binance aşağı binance yukarı derken adamlar neler kazandırmış helal olsun, diğer ieolar belki de çok karlı fakat kimse blmiyor, bir araştırmak lazım hangi borsa ne kadar ATH vermiş kaç x vermiş

1881 - 193∞
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 08, 2019, 06:54:16 PM

Bu ieo'nun sonucu kaç kat yaptığı veya kazandırıp kazandırmadığıyla ilgili bilgileri nereden bulabiliriz biraz göz attım ama çıkmadı bir şey.

7x mevcut durum.
8x ath.
siz katılmış mıydınız hocam bu ieo'ya? binance dışında takip ettikleriniz de var mı yoksa:)
Huobi , kucoin , okex bunların ieo getirileri çok yüksek.
Yanlız olayları şu, market cap lar çok düşük. Adam binancenin sattığının 10 da biri miktarda satıyor. öyle olunca dışardan çok rahat pumplanıyor ve tahtaya çok güzel x ler yazılıyor. Fakat cap çok düşük olunca ieo dan mal almak çok zor. Hile hurda , hızlı form dolduran yazılım vs çok dönüyor(bu yazılım dediğim fcfs olanlarda çalışıyor)
 Bireysel kendim 500 üstü kcs tutarak kucoin ieo larında varım bir tek.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
September 08, 2019, 07:12:30 PM

Projenin içeriği ne acaba? Ciddi anlamda başlıkta konuşulmayan tek şey olmuş  Grin
Yani demek ki kimse söz konusu projenin geleceğini değil, edeceği kârı düşünüyor. Tabi ki bunun için kimseyi suçlayamayız.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
September 14, 2019, 06:33:21 PM

İeo'lar güzel para bırakıyor okex mokex demeden shit borsalar hariç hepsine katılmak lazım. Maliyet hesabı yapmıştım faize para alıp katılsan bile kara geçiriyor ortalamada.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
September 14, 2019, 07:05:59 PM

Gördüğüm kadarıyla local bölümümüz binancenin ieo lari hariç başka borsanın ieo su ile ilgilenmiyor herhalde. Mesela bu başlık çok güdük kalmış. Ya katılan iyi para götürüyor ya da katılım yok .
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 14, 2019, 09:29:03 PM

Gördüğüm kadarıyla local bölümümüz binancenin ieo lari hariç başka borsanın ieo su ile ilgilenmiyor herhalde. Mesela bu başlık çok güdük kalmış. Ya katılan iyi para götürüyor ya da katılım yok .

Bu sorunun cevabı IEO'ya katılanların aldığı geri dönüş ile olur. Ben takip edemedim zaten Binance IEO'larını da son dönemde takip edemedim.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
September 15, 2019, 12:52:00 PM

Bu sorunun cevabı IEO'ya katılanların aldığı geri dönüş ile olur. Ben takip edemedim zaten Binance IEO'larını da son dönemde takip edemedim.

Zaten demek istediğim bu hocam. Çoğu kimse binance ieo su hariç pek katılım yok. Artık binance nin ieo su bile pek rağbet gormez oldu . Eskiden bilet çıkan eline kaç token geçtiğini kaç x kar ettiğini yazardı şimdi o başlıklar bile oldu sayılır. Son iki ieo tam bir felaket oldu.
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
October 04, 2019, 04:22:47 PM

bu ieolara katılmakla ilgili bilgi alabileceğimiz genel bir başlık var mı acaba. hangi borsalar yapıyor şartları nedir vs gibisinden.

Valla öyle güncel bir başlığı açacak hayır sever bir arkadaş çıksa harika olurdu. Yani para bu ieo'ları takip edilerek kazanılıyor. Bir arkadaşım var her ay ieo'lara katılarak en az 3 bin dolar kazandığını söylüyor. Ama anladığım kadarıyla artık eskisi gibi de kazandırmıyorlar.

Binance dışındaki borsaların yaptığı bir kaç ieo'ya baktım acayip katlamışlar.

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
October 04, 2019, 06:40:47 PM

Okex bana kalırsa diğer ieo yapan exchangelere göre daha iyi eliyorlar projeleri. Okexte yapılan athlara ve binanceda yapılan athlara bakıyorum arada gerçekten güzel farklar var. Binance ieoları yavaş yavaş patlamaya başladı ancak aynı durumu okexte göremiyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: