Bitcoin Forum
June 22, 2024, 06:41:38 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty - Airdrop listesi Temmuz - Ağustos - Eylül  (Read 1298 times)
Bthd (OP)
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
August 17, 2019, 08:56:38 PM

hocam listeye baktım da hiçbir şey değişmemiş. sakın yanlış anlamayın sizin yaptığınız listede bir sıkıntı yok, sıkıntı scam projelerin hala ortalıkta cirit atması. son yazılan unis token de scam olabilir: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5173627 https://bitcointalk.org/index.php?action=trust;u=2655372

hocam unise negatif trust'ı kim vermiş muhtemelen benim trust listesinde olmadığı için ben göremiyorum. Elimden geldiğince en sıkı proje takipçilerini ekliyorum listeme ama bende hala 0 görünüyor. Evet whitepaper çalıntı ama negatif trust olmaması dikkatimi çekti.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
August 17, 2019, 09:12:24 PM

Açıkçası çok faydalı bir konu olmuş. Bounty bitti gibi gözüksede halen varlığını sürdürüyor. Zaten bounty olmazsa kimse kripto para piyasasında kalmayacak gibi duruyor. Bizde çoğu kişi ya bounty ya airdrop ile kazanç elde etmek istiyor gibi. Bence gayet güzel bir başlık olmuş.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 18, 2019, 03:05:09 PM

bountyler henüz bitmiş değiller zaten. her gün belki binlerce yeni hunter geliyor piyasaya. kolay kolay bitmez bounty.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
August 18, 2019, 03:16:30 PM

hocam listeye baktım da hiçbir şey değişmemiş. sakın yanlış anlamayın sizin yaptığınız listede bir sıkıntı yok, sıkıntı scam projelerin hala ortalıkta cirit atması. son yazılan unis token de scam olabilir: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5173627 https://bitcointalk.org/index.php?action=trust;u=2655372

hocam unise negatif trust'ı kim vermiş muhtemelen benim trust listesinde olmadığı için ben göremiyorum. Elimden geldiğince en sıkı proje takipçilerini ekliyorum listeme ama bende hala 0 görünüyor. Evet whitepaper çalıntı ama negatif trust olmaması dikkatimi çekti.
Negatif trusti veren newbie hesap hocam o yüzden gözükmüyordur ama hakkında açılan sayfaya herhangi bir cevap yazmamışlar. Genelde bu tip hareket edenler scam olup ilerde ya ödeme yapmıyor ya da direkt patlıyor sizin de bildiğiniz gibi. Sizin listeyi de takip güncel olarak takip ediyorum. Olursa meritler vereceğim ki liste hep güncel kalsın.
Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
August 18, 2019, 08:29:01 PM

smartgames imzasında olan arkadaşlar 3. hafta kayıtlarını yapmayı unutmasınlar. + bu hafta bir yenilik gelmiş haftalık başvurunun altına en az 1 kere sitede oyun oynadığınızı gösteren ekran görüntüsü istiyor. Tronlik cüzdan ile bağlanıp akıllı kontrat üzerinden oynadığınız için risk yok ben karlı çıktım 10 tron 10 trondur Cheesy haftalık 7 mesaja full member 130 tron vermiş.

şu şekilde başvuru yapılacak: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5172171.msg52199832#msg52199832

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
August 19, 2019, 04:55:50 AM

ellerine sağlık hocam
Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
August 22, 2019, 09:32:18 AM

Bu akşam kısmetse tatile çıkıyorum 23-31 ağustos arası güncellemeler günlük değil biraz gecikmeli gerçekleşebilir. Elimden geldiğince günlük güncellemeye çalışırım.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 22, 2019, 10:31:29 AM

smartgames imzasında olan arkadaşlar 3. hafta kayıtlarını yapmayı unutmasınlar. + bu hafta bir yenilik gelmiş haftalık başvurunun altına en az 1 kere sitede oyun oynadığınızı gösteren ekran görüntüsü istiyor. Tronlik cüzdan ile bağlanıp akıllı kontrat üzerinden oynadığınız için risk yok ben karlı çıktım 10 tron 10 trondur Cheesy haftalık 7 mesaja full member 130 tron vermiş.

şu şekilde başvuru yapılacak: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5172171.msg52199832#msg52199832

Hocam 130 tron için bu zahmete katlanmaya değer mi? Bende sizde görünce bu imzaya baktım. Haftalık 1000 dolarlık 46000 tron diyordu. Bana az gibi geldi doğrusu. Bu arada iyi tatiller dilerim.
Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
August 22, 2019, 11:03:51 AM

Hocam 130 tron için bu zahmete katlanmaya değer mi? Bende sizde görünce bu imzaya baktım. Haftalık 1000 dolarlık 46000 tron diyordu. Bana az gibi geldi doğrusu. Bu arada iyi tatiller dilerim.

İstediğin hafta çıkabiliyorsun avantajlı yönü bu. Boş duracağına mantığıyla girdim hocam beğendiğim bir imza karşıma çıktığında oraya zıplamayı planlıyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
August 22, 2019, 12:44:49 PM

İstediğin hafta çıkabiliyorsun avantajlı yönü bu. Boş duracağına mantığıyla girdim hocam beğendiğim bir imza karşıma çıktığında oraya zıplamayı planlıyorum.
Benim imzada boşluk varsa dene hocam. Onda da istesigin zaman cikabiliyorsun bir de zamanla kazanma payın da artıyor.  Düşük yine de.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 22, 2019, 03:50:41 PM

Benim imzada boşluk varsa dene hocam. Onda da istesigin zaman cikabiliyorsun bir de zamanla kazanma payın da artıyor.  Düşük yine de.

Hocam bu imza epey zamandır sizde mevcut. Bu ekip member alıyor mu acaba?
Hep gördüğüm kişilerin rütbesi yüksek. Düşük rütbeli bir kişide daha görmedim . Benim imza 29 unda bitiyor farklı bir yere dalmak lazım..
gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
August 22, 2019, 04:08:07 PM

Hocam bu imza epey zamandır sizde mevcut. Bu ekip member alıyor mu acaba?
Hep gördüğüm kişilerin rütbesi yüksek. Düşük rütbeli bir kişide daha görmedim . Benim imza 29 unda bitiyor farklı bir yere dalmak lazım..
hocam sanki daha önce siz bunun imzasına katılmıştınız diye hatırlıyorum. spreadsheette hiç member yok diye görmüştüm belki hepsini imzadan çıkarmış olabilirler. imza konusuna bakmak gerekiyor.
Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
August 25, 2019, 02:37:41 PM

tatilden bildiriyorum, güncellendi.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 25, 2019, 02:50:22 PM

tatilden bildiriyorum, güncellendi.

Teşekkürler eline sağlık.
Hocam sen nereye ben oraya : )
Hatta hangi tatile gittysen oraya da gelebilirim, bounty var mı orda da?

gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
August 26, 2019, 04:17:38 PM

liste hazırlarken benim en çok zorlandığım konu kimsenin yardım etmemesiydi. o yüzden bir tane güncel bounty yazayım da vicdan mastürbasyonu yapmış olayım:)

sonocoin: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5178822.0

not: adına bakmayın, eth tokeni.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 26, 2019, 04:33:40 PM

liste hazırlarken benim en çok zorlandığım konu kimsenin yardım etmemesiydi. o yüzden bir tane güncel bounty yazayım da vicdan mastürbasyonu yapmış olayım:)

Ben yardım edeyim hocam. Ama bounty değerlendirmeyi çok iyi bilmiyorum. Çünkü normal piyasadaki şartlar geçerli olmuyor. Bir anda fiyatlanıp gidebiliyor yada hiç kimsenin umrunda olmuyor. Zor bir iş bounty meselesi.

Bu coinin ico fiyatı nedir? Aaa gördüm 1 coin = 1$ yazmışlar iddialı bir şekilde. Lütfen üstüne alınma Gosp hocam ama bu adamlara "sssssen kimsin ya!" demek istiyorum Cheesy
Baya baya %50 den fazlasını kendilerine ayırmışlar gibi görüyorum ben. Dağılımı çok kötü yapmışlar.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
August 26, 2019, 04:45:51 PM

Ben yardım edeyim hocam. Ama bounty değerlendirmeyi çok iyi bilmiyorum. Çünkü normal piyasadaki şartlar geçerli olmuyor. Bir anda fiyatlanıp gidebiliyor yada hiç kimsenin umrunda olmuyor. Zor bir iş bounty meselesi.

Bu coinin ico fiyatı nedir? Aaa gördüm 1 coin = 1$ yazmışlar iddialı bir şekilde. Lütfen üstüne alınma Gosp hocam ama bu adamlara "sssssen kimsin ya!" demek istiyorum Cheesy
Baya baya %50 den fazlasını kendilerine ayırmışlar gibi görüyorum ben. Dağılımı çok kötü yapmışlar.

Ne demek hocam bu olay aslında tam anlamıyla ekip işi. Maalesef bizde birisi düzenlesin biz de yararlanalim şeklinde işliyor üzücü bir şekilde. @bthd zaten en büyük sorumluluğu almış. Ben yazacağım, siz yazacaksınız, başkası da yazacak ki ortak bir topluluk olalım.
 Ben tokenin dağılımına hiç bakmadım. Scam borsa latoken muhabbeti olduğu için geleni direkt okutma açısından deverlendirilebilir.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 26, 2019, 06:40:25 PM

Ne demek hocam bu olay aslında tam anlamıyla ekip işi. Maalesef bizde birisi düzenlesin biz de yararlanalim şeklinde işliyor üzücü bir şekilde. @bthd zaten en büyük sorumluluğu almış. Ben yazacağım, siz yazacaksınız, başkası da yazacak ki ortak bir topluluk olalım.
 Ben tokenin dağılımına hiç bakmadım. Scam borsa latoken muhabbeti olduğu için geleni direkt okutma açısından deverlendirilebilir.

çoğu bounty nin mantığı zaten gelince okutmak olmalı. mesela son ayların en popüler bountysi miracle tele idi ama o da geçen günlerde patladı galiba.  çünkü çok fazla kazanç getirisi vardı. geldiği zaman tokenleri satanlar iyi götürdü ama elinde tutan hatta yatırım yapanlara olanlar oldu.
Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
August 28, 2019, 02:22:57 PM

@gospodin hocam sonocoin iptal olmuş bir 5-10 dakika içinde listeyi güncelliyorum. Bir dahaki güncellemeyi muhtemelen cumaertesi tatil dönüşü yapabilirim sonrasında günlük devam yine.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
August 29, 2019, 01:26:43 PM

Bounty işleri bu aralar zayıfladı gibi görünüyor yazdan deniliyordu yaz da bitti. Elinize sağlık hocam bu kıtlıkta elimizi bollaştırıyorsun.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: