Bitcoin Forum
May 23, 2024, 03:00:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
Author Topic: Bounty - Airdrop listesi Temmuz - Ağustos - Eylül  (Read 1297 times)
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 23, 2019, 08:55:41 PM

eline sağlık hocam harbiden uğraşıyorsun, yeni listeyi de bekliyoruz.  arada yorum yaparız eklemeler yaparız, destek olmadan olmaz
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 24, 2019, 04:52:21 PM

Eline sağlık hocam bende her gün girip bakmaya çalışıyorum. Özellikle imza kovalıyorum ben ama eskisi gibi imzaya pay ayıran yok gibi. Çoğu proje sırf adettendir diyerek imza açıyor anlaşılan. %20 yi geçen neredeyse yok sayılır.

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 02, 2019, 08:11:53 AM

Liste güzel olmuş eline sağlık. Gerçi her geçen gün bounty ve airdroplar azalıyor. Veya imzalar uzunca bir süre devam ediyor. Yine de bu işe zaman ve emek ayırmışsın.

Teşekkürler
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 02, 2019, 09:55:56 AM
Last edit: October 02, 2019, 12:01:15 PM by 2run

oldukça güzel bir iş yapmışsın yine @bthd Smiley Bir ara çok uğraştım youtube kanalı açmalar, reddit üzerinden uğraşmalar derken iş yaptığım bütün projeler scam çıkınca toplam kazancım 0.08 ETH olmuştu. Smiley @bthd eğer excel tablonu genişletmek istersen imza bölümü için local diye bir sütun açabilirsin ve local geçerli/geçersiz/kısmi geçerli olarak yazabilirsin diye düşünüyorum. kolay gelsin.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 02, 2019, 03:39:11 PM

Hocam senin işleri genelde çok beğeniyorum bounty listelerin içinde emek sarfediyorsun amme hizmeti bi nevi ama keşke bu emeğinin karşılığını sen de alabilsen burdan görüp o bountylere girenler de alabilse. Yine gördüğüm kadarıyla kayda değer bountyler yok
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
October 02, 2019, 05:24:37 PM

Hocam liste güzel ama artık imza çoğu bounty de ya yok ya da çok az oranı var. Zaten çoğu kampanya bounty bitince token yollamiyor. Şuan için en iyisi ferrum adamlar iyi çalışıyor.
Bthd (OP)
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 02, 2019, 05:55:31 PM

oldukça güzel bir iş yapmışsın yine @bthd Smiley Bir ara çok uğraştım youtube kanalı açmalar, reddit üzerinden uğraşmalar derken iş yaptığım bütün projeler scam çıkınca toplam kazancım 0.08 ETH olmuştu. Smiley @bthd eğer excel tablonu genişletmek istersen imza bölümü için local diye bir sütun açabilirsin ve local geçerli/geçersiz/kısmi geçerli olarak yazabilirsin diye düşünüyorum. kolay gelsin.

hocam o konuda bana yardımcı olan birisi olursa seve seve yaparım ancak kendi imzama bile çoğu zaman vakit ayıramıyorum benim için ekstra iş yükü olur.

Yeni başlıktan devam ediyoruz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5189513.0

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████