Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:18:34 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Şampiyon?
Fenerbahçe - 8 (25%)
Galatasaray - 11 (34.4%)
Beşiktaş - 9 (28.1%)
Gençlerbirliği - 0 (0%)
Göztepe - 0 (0%)
Antalyaspor - 0 (0%)
Malatyaspor - 1 (3.1%)
Lan Fener Şampiyon Olsun, Sana 1 BTC - 3 (9.4%)
Total Voters: 32

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: 2019-2020 Süper Lig Şampiyonu Kim Olur?  (Read 890 times)
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
February 23, 2020, 06:18:46 PM

Güncelleme: Bu akşam Galatasaray'ın Fenerbahçeyi deplasmanda yenmesi, dün akşam Beşiktaş maçı beraberliği işleri biraz değiştirdi.
Bana kalırsa Beşiktaş için artık şans çok çok az. Fenerbahçe büyük fırsatı tepti. Trabzon konumu halen aynı. Ve haftanın kazananı Sivas ve Galatasaray'da lig içinde iddiali konuma girdiler diyebiliriz. Sivas'ın aynı performansı sürdürmesi çok olası görülmediğinden Galatasaray haftanın en kazançlı ismi diyebiliriz.
gospodin (OP)
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
February 23, 2020, 06:28:23 PM

trabzonspor'un malatya ile olan 1 maçı eksik ve malatya son dönemde gerçekten kötü oynamaya başladı. şu an bakınca, ne olacağı belli olmasa da, 3 puan farkla lider durumdalar. ligin bitmesine daha 11 hafta var ama ben artık fenerbahçe'nin mevcut oyun anlayışıyla lige havlu attığını düşünüyorum. oysa ilk haftalarda ne güzel form yakalamıştık. neyse bana göre senenin şampiyonu galatasaray. @muslol67'nin dediği gibi bu haftayı kazançlı kapatan 2 takım sivas ve gs. ama sivas'ın ligin sonunu getireceğini pek sanmıyorum.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
February 27, 2020, 06:52:59 PM

Bence süper ligde şampiyonluk yarışını veren tüm kulüpler direk olarak Fenerbahçe - Galatasaray derbisine bakıyorlardı. Hepsininde ortak fikri Fenerbahçe'nin yenmesi yönde olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe her ne kadar da derbiyi kazansa bile yine kötü futbolla bizi yakalayamaz bizde Galatasaray'dan kurturuz mantığı vardı.

Ama Galatasay'ın Fenerbahçe'yi yenmesi ve İkinci yarının başladığından beri tüm maçları kazanması sadece 2 gol yemesi onlar için gerçekten korkutucu bir durum. Galatasaray bence yine Şampiyon olacaktır.

Bu işleri hep yaptı ve yapmaya da devam edecektir. Sezon sonu görüşürüz Smiley
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
March 01, 2020, 07:43:54 AM

dün oynanan antalyaspor-fenerbahçe maçından sonra bu takımdan bir bok olmayacağı kesinleşti. oysa senenin başında ne biçim gazla başlamıştık. bir takım nasıl bu kadar dağılabilir anlaşılır değil. kadro derinliği az gibi sözler mantıklı değil çünkü sadece ligde oynuyorsun lan. dünkü maçta beraberlik golu ferdi'nin asisti ile zajc'tan geldi. mehmet 90 dakika oyunda kaldı. yani bu 3 oyuncu forma yüzü görmüyordu. hele ki alper forma giyerken ne kadar kötü olursa olsun zajc'ın forma yüzü görememesi tam anlamıyla saçmalıktı.

fikstürde kalan maçlar: https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=207365
jopen
Sr. Member

View Profile
March 01, 2020, 08:57:01 AM

dün oynanan antalyaspor-fenerbahçe maçından sonra bu takımdan bir bok olmayacağı kesinleşti. oysa senenin başında ne biçim gazla başlamıştık. bir takım nasıl bu kadar dağılabilir anlaşılır değil. kadro derinliği az gibi sözler mantıklı değil çünkü sadece ligde oynuyorsun lan. dünkü maçta beraberlik golu ferdi'nin asisti ile zajc'tan geldi. mehmet 90 dakika oyunda kaldı. yani bu 3 oyuncu forma yüzü görmüyordu. hele ki alper forma giyerken ne kadar kötü olursa olsun zajc'ın forma yüzü görememesi tam anlamıyla saçmalıktı.

Fenerbahçe'yi tutmak gerçekten kanser gibi birşey Smiley Bu takım bu senede yola çok farklı çıktı ama yine de başarısız ve kötü bir sezon geçiriyor. Aziz Yıldırım nasıl bir ah ettiyse artık. Ali Koç bence bu işi beceremedi, bir an önce bırakıp camianın taze kana ihtiyacı var.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
March 01, 2020, 09:10:56 AM

Kalan maçları ne olursa olsun hocam. Takım dökülüyor resmen. Ersun gitse bile kim gelecek yerine. Gelecek kişi bu takıma gelse bile birşey yapamaz. Sene sonuna kadar Ersun devam eder. Sonra artık yine para pul sıkıntı bakalım kik gelir. Şuan Ersun gitse yılmaz Vural in hayali gerçek olsun diye getirilebilir.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
March 02, 2020, 02:31:00 AM

Fenerbahçe hariç herkes olabilir.
jopen
Sr. Member

View Profile
March 08, 2020, 08:41:39 AM

Dünkü maçlar sonucunda Galatasaray bugün Sivasspor ve önümüzdeki hafta Beşiktaş maçlarını kayıpsız geçerse Şampiyon olur. Trabzon dün puan kaybetti. Galatasaray maçında İstanbula gelecek. Başakşehir güzel gidiyor ama Avrupa maçları yoracak gibi görünüyor.

Aradan Galatasaray çıkar yine.
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
March 08, 2020, 12:18:04 PM

Bir takım düşünün sezona muhteşem başlıyor. Eksik oyuncuları var ama gelene gidene 3-5 atıyor. Sonra birden ne oluyorsa anlamsız bir şekilde hakem hataları ile adamların puanları habire kesilmeye başlıyor. 1-2-3 bu her hafta tekrarlanıyor. Olaya siyasiler de giriyor. Devre arası da eksikler varken transfer vs yapılmıyor. Resmen "sizin zorlamanizla getirdigim hocayı sizin isteginizle kovacagim." durumuna geliyor. Ersun hocayı kulüp tek başına bıraktı arkadaşlar. Bunun yanında onun saçma sapan kadro dizilisileri de etkili tabii ki. Yahu daha dün oynanan Denizlispor maçında buz gibi gole faul verildi.

Şampiyon kim olursa olsun böyle rezillik olmaz. Bu arada Beşiktaş Ankara gücü maçında Beşiktaşlı oyuncuları da resmen bicmisler.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
March 08, 2020, 01:35:59 PM

Aslında Kötü gitmeyen bir senaryo var ama daha sonrasında hakem hataları alt üst etti her şeyi evet fb çokmu iyiydi hayır ama o kadarda kötü değildi kasımpaşa maçı var 3-2 biten ondan sonrasında güzel bir seri bir maça yenildi o da hakem hataları falan derken daha sonrasında büyük bir çöküş tabi ki ersun hocanın hataları varmı var hemde çok fazla ama el de ki kadro da aman aman iyi bir kadro değil bana göre.

Sol bek yıllardır yok hala daha alınamadı siz hesap edin. Benim için kim şampiyon olsun önemli değil bu saatten sonra ama gs yine şampiyon olursa şaşırmam bence.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 08, 2020, 02:06:25 PM

Bir takım düşünün sezona muhteşem başlıyor. Eksik oyuncuları var ama gelene gidene 3-5 atıyor. Sonra birden ne oluyorsa anlamsız bir şekilde hakem hataları ile adamların puanları habire kesilmeye başlıyor. 1-2-3 bu her hafta tekrarlanıyor. Olaya siyasiler de giriyor. Devre arası da eksikler varken transfer vs yapılmıyor. Resmen "sizin zorlamanizla getirdigim hocayı sizin isteginizle kovacagim." durumuna geliyor. Ersun hocayı kulüp tek başına bıraktı arkadaşlar. Bunun yanında onun saçma sapan kadro dizilisileri de etkili tabii ki. Yahu daha dün oynanan Denizlispor maçında buz gibi gole faul verildi.

Şampiyon kim olursa olsun böyle rezillik olmaz. Bu arada Beşiktaş Ankara gücü maçında Beşiktaşlı oyuncuları da resmen bicmisler.

Çocukken çok fanatiktim ama artık zevk almıyorum. Siyasetin bu kadar içine girebildiği her şeyi etkileyebildiği bir ülkede futbol diye izlemeye çalıştığımız şey tiyatronun önüne geçemiyor. Var çıkmadan önce pozisyonlara hadi görmemiştir yanlış görmüştür diyordum ama varın bile bu kadar yontulabildiğini gördükten sonra izlemenin bir anlamı da kalmadı. Bu sadece fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş maçlarında değil, açın her hangi bir maçın var pozisyonlarını izleyin sinirlenmeden bitiremezsiniz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 08, 2020, 07:38:22 PM

Bana kalırsa Trabzonspor şampiyon olacak gibi görünüyor. Son haftalarda borsadaki hisseleri de hareketlendi. 3 ay önce 1 lira civarındaydı, 9 liraya kadar yükseldi. Sonra satış yiyerek 6 lira civarlarına çekildi. Sabırlı olanlara ve doğru yerden girip çıkanalara 8-9 kat kazandırmış oldu... Matematiksel olarak hangi takımın şampiyon olacağı kesinleşmeden birkaç gün öncesinde, borsada işlem gören takımlarda güzel fiyatlanmalar görebiliriz. Trabzon şu sıralar şampiyonluğu fiyatlamaya çalışıyor. Bu bakımdan da önümüzdeki birkaç hafta çok kritik.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
March 08, 2020, 10:31:34 PM

Fenerbahçe hariç herkes olabilir.

Galatasaray olarak net kararımı verdim.
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
March 09, 2020, 03:57:31 PM

Bana kalırsa Trabzonspor şampiyon olacak gibi görünüyor. Son haftalarda borsadaki hisseleri de hareketlendi. 3 ay önce 1 lira civarındaydı, 9 liraya kadar yükseldi. Sonra satış yiyerek 6 lira civarlarına çekildi. Sabırlı olanlara ve doğru yerden girip çıkanalara 8-9 kat kazandırmış oldu... Matematiksel olarak hangi takımın şampiyon olacağı kesinleşmeden birkaç gün öncesinde, borsada işlem gören takımlarda güzel fiyatlanmalar görebiliriz. Trabzon şu sıralar şampiyonluğu fiyatlamaya çalışıyor. Bu bakımdan da önümüzdeki birkaç hafta çok kritik.
valla hocam trabzonspor bu oynadığı futbolla şampiyon olursa büyük bir tebriği hakkederler. şu an şampiyon olmaya en yakın takım oynadığı futbol ve teknik kadrosundan dolayı (fatih terim faktörü) galatasaray. bir de muslera klasik olarak tanrı modunu açtığı için bir adım daha önde.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
March 09, 2020, 04:50:10 PM

valla hocam trabzonspor bu oynadığı futbolla şampiyon olursa büyük bir tebriği hakkederler. şu an şampiyon olmaya en yakın takım oynadığı futbol ve teknik kadrosundan dolayı (fatih terim faktörü) galatasaray. bir de muslera klasik olarak tanrı modunu açtığı için bir adım daha önde.
Trabzonspor da Ünal kalsaydı belki olurdu ama Hüseyin Şimşir ile çok zor.  Futbollari düşüşte bence. Antep'te oynadıkları futbolu GS ye oynarsa , GS bunları Telekom da elek eder.
İnşallah GS olmaz yine. Şuan için en iyi futbolu maalesef GS oynuyor.
nayierdem
Member
**

Activity: 294
Merit: 17

View Profile
March 09, 2020, 05:44:46 PM

Benim ilk adayım GS . Neredeyse 9 da 9 yapacaktı. Bu hafta bjk yi rahat geçeceklerini düşünüyorum.

●   John McAfee Supports   ●
 ❰❰❰❰❰❰  Advertising Platform  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  YOUC  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 10, 2020, 09:26:00 PM

Ben daha çok borsa kazancı üzerinden yazmıştım aslında. Trabzonspor'un maç eksiği olması göz korkutuyor şimdilik. Psikolojik üstünlük kurdular bu bakımdan. Başakşehir de öne geçti zaten. GS ve TS puanlarını eşitlemiş. Averaj üstünlüğü halen TS'de. Çok çekişmeli bir sezon olacak. Beşiktaşım başka bahara kaldı. Hak eden kazansın diyelim ;)
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
March 11, 2020, 05:19:27 PM

Ben daha çok borsa kazancı üzerinden yazmıştım aslında. Trabzonspor'un maç eksiği olması göz korkutuyor şimdilik. Psikolojik üstünlük kurdular bu bakımdan. Başakşehir de öne geçti zaten. GS ve TS puanlarını eşitlemiş. Averaj üstünlüğü halen TS'de. Çok çekişmeli bir sezon olacak. Beşiktaşım başka bahara kaldı. Hak eden kazansın diyelim Wink
hocam o tam anlamıyla balon üzerinden oluşmuş bir fiyatlamaydı. fiyatı yükseldiği zaman hem bist'te boğa rüzgarları esiyordu hem de o dönemde trabzonspor'u millet gazlayıp duruyordu ama işin aslı adamlar sene başından beri gerçekten iyi futbol oynamıyor. tamam, formda bir hücum hattı iyi olabilir ama ötesi yok. borsa açısından güzel bir kazanç kapısıydı orası ayrı.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: