Bitcoin Forum
May 21, 2024, 06:49:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kucoin Şanslı Karnavalı  (Read 263 times)
shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 5

View Profile
August 07, 2019, 03:58:01 PM

KuCoin, 8 Ağustos 2019'da (UTC + Cool Şanslı 8 Karnavalını düzenleyecek ve sekiz projeyle birlikte tokenleri içeren kırmızı zarfları verecek. Her proje için kırmızı zarfların değeri yaklaşık 5000 USDT'dir.

@IndexCrypto; @OrigoNetwork; @AnkrNetwork; @Fetch_AI;@network_volume; @oceanprotocol; @EOSForce; @triaslab.

Detayları okumak için;
https://www.kucoin.com/news/en-lucky-8-carnival-red-envelopes-giveaway-from-kucoin-and-eight-projects-on-august-8

Projelerin aralarında Türkiye sorumlusu olduğum Volume Network'de var, TR grubumuza da bekleriz Smiley https://t.me/VolumeNetworkTurkey
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 07, 2019, 05:04:10 PM

KuCoin, 8 Ağustos 2019'da (UTC + Cool Şanslı 8 Karnavalını düzenleyecek ve sekiz projeyle birlikte tokenleri içeren kırmızı zarfları verecek. Her proje için kırmızı zarfların değeri yaklaşık 5000 USDT'dir.

@IndexCrypto; @OrigoNetwork; @AnkrNetwork; @Fetch_AI;@network_volume; @oceanprotocol; @EOSForce; @triaslab.

Detayları okumak için;
https://www.kucoin.com/news/en-lucky-8-carnival-red-envelopes-giveaway-from-kucoin-and-eight-projects-on-august-8

Projelerin aralarında Türkiye sorumlusu olduğum Volume Network'de var, TR grubumuza da bekleriz Smiley https://t.me/VolumeNetworkTurkey

Geçen günlerde kucoin yukarı doğru bir hareketlenme yaşadı demek ki sebebi bu mesele imiş. Bu karnavaldan faydalanmak için mutlaka kcs tutmak gereklidir. Yoksa her üye olan kişiye dagitmazlar zannimca.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
August 07, 2019, 05:26:17 PM

eğer kendi coinini tutmayı zorunlu kılarsa büyük oranda değer artışı yaşayabilir çünkü vaat edilen ödül baya sağlam duruyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
August 07, 2019, 08:58:06 PM

Utc saati ile kacta oldugunu yazmamis arkadas neyse ben detaylari bir okuyayim bari hic haberim yoktu boyle bir sans oyunundan zarf bize mi cikiyo anlamadim ki
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
August 07, 2019, 09:05:15 PM

Yani BNB gibi Kucoin de kendi coini için bir şeyler yapıyor. Bu şekilde insanları tutarak baya etkili olmaya çalışıyorlar. Bence güzel taktik. Kucoinde pek bir şeyim olmadığı için Şanslı Karnaval'da yer alamayacağım sanırım.
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
August 08, 2019, 12:11:13 AM

Kucoin borsası KCSnin değerlenmesi için bayağı uğraşıyor, Binance'nin yolunda ilerliyor diyebiliriz bu çalışmalarıyla, kendi CEOsuda geçenlerde KCSnin değerlenmesi için çalıştıklarını söylemişti. Borsa koinlerinin avantajları ve dezavantajları var elbette, fakat Kucoin KCS toplamaya başlıyorum ufak ufak, ileride değerleneceğini düşünüyorum şahsen. Borsayı ve KCSyi incelemekte fayda var.
edandrada
Member
**

Merit: 18

View Profile
August 08, 2019, 05:42:53 AM

en geç 2 seneye kadar kucoin hacklendi diye bir haber okuruz.

böyle borsalarda para bırakmayın. hele hele tokenlerini hiç tutmayın

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
August 08, 2019, 06:35:56 AM

Detayları okumak için;

Geçen günlerde kucoin yukarı doğru bir hareketlenme yaşadı demek ki sebebi bu mesele imiş. Bu karnavaldan faydalanmak için mutlaka kcs tutmak gereklidir. Yoksa her üye olan kişiye dagitmazlar zannimca.

Yok olay o değildi. Olay KCS kilitleme ve %50'ye varan geri dönüş alma şansı ile KCS burn açıklamasıydı. Tabi sonra BTC yükselişe geçince herşey tersine döndü Cheesy
gumusi
Full Member

View Profile
August 08, 2019, 09:30:38 AM

Bu karnaval da neyin nesi? Dün kucoin de İngilizce kısmı Türkçeye çevirdim zarf tan bahsediyor ama hiçbir şey anlamadım. Ben bir miktar kcs yi alıp sitede bekletiyorum ama kilitleme işimi var bilgim yok. Dün 500 bin kilitlendi günlük limit doldu dendi . Var mı bilgisi olan?
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
August 08, 2019, 11:06:48 AM

Bu konudan pek bir şey anlamadım. Red Envelope dediği yere tıklayınca bir şeyler istiyor. İlgili alanlara ne girmeliyiz? Sonucunda ne olacak? Lotoya mı katılıyoruz, stake mi yapıyoruz nedir olay bilen biri anlatabilir mi?
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
August 08, 2019, 02:27:45 PM

Koinine değer veren borsadan korkmam ben. Binance yavrusu olma yolunda da gidiyor zaten. Keşke Türkçeye çeviren biri olsaydı da daha fazla bilgi edinebilseydik.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
August 08, 2019, 02:31:42 PM

LOCK olayında dikkat etmemiz gereken olay yüzdesel miktar. Ve şu an ben bir miktar daha kilitledim. İlk gün %50'ydi. O gün yakalamak çok zordu. Bence %50 KCS çok ciddi bir rakam. 1000 koysan 1500 alsan bence efsane olurdu. Ayrıca 60 gün boyunca çok ciddi bir miktar KCS kilitli kalacak. Dikkat edin derim.
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
August 08, 2019, 02:41:36 PM

Kucoin zaten sevdiğim bir borrsaydı da o çöplüğe döndüğü girenin 10 kat düştüğü borsadan buralara gelmesi güzel. Fiyat hala pek iç açıcı değil ama yatırımlık. Sürekli etkinlikler yapıyor. Bu etkinlikte de muhtemelen sonuçlandığında neden araştırıp bulamadık diye hayıflanacağız.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 08, 2019, 08:30:08 PM

Kucoin zaten sevdiğim bir borrsaydı da o çöplüğe döndüğü girenin 10 kat düştüğü borsadan buralara gelmesi güzel. Fiyat hala pek iç açıcı değil ama yatırımlık. Sürekli etkinlikler yapıyor. Bu etkinlikte de muhtemelen sonuçlandığında neden araştırıp bulamadık diye hayıflanacağız.

Bu son lock muhabbeti cazip gibi. Ben uzun zamandır elde tutmuyordum bugün tekrar alım yapıp kilitledim bakalım faydalı olacak mı. Bu tarz uzun vadeli kilitlemeler genelde fos çıkıyor ama bakalım.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gumusi
Full Member

View Profile
August 08, 2019, 08:39:12 PM

Bu son lock muhabbeti cazip gibi. Ben uzun zamandır elde tutmuyordum bugün tekrar alım yapıp kilitledim bakalım faydalı olacak mı. Bu tarz uzun vadeli kilitlemeler genelde fos çıkıyor ama bakalım.

Telegram gruplarında sordum kilitleme etkinliği son bulmuş. Kcs ile ilgili yeni aktiviteleri takip edin vs yazmışlar
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 09, 2019, 11:22:17 AM

Kucoin in tokeni kcs 2017 Aralık bogasinda 16 dolarları görmüş bir coin.
Borsa ondan sonra Binance'nin gölgesinde kaldı. Şimdi kendi çapında ufak ufak faaliyetler yaparak kucoini kaliteli borsalar arasına sokmak için uğraşıyorlar.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 09, 2019, 01:33:57 PM

Telegram gruplarında sordum kilitleme etkinliği son bulmuş. Kcs ile ilgili yeni aktiviteleri takip edin vs yazmışlar

Ağustos sonuna kadardı? Bu arada ben dün kilitlemiştim. Günlük limitten bahsediyor olabilirler. Günlük belli bir limit var ve o dolunca o gün için kilitleme etkinliği son buluyor. Günün hangi saatinde açıldığını öğrenip, deneyebilirsiniz tekrar. Dün Türkiye saatiyle 17:00'de açılmıştı.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 09, 2019, 01:44:42 PM

kilitleme olayı toplam bir ay devam edecek. her gün getiri düşecek. günlük limit dolmuştur. bir kaç dakika içinde doluyor ben kitlediğimde günlük limit 70 sn de dolmuştu. ama takip ederseniz süre yetiyor fazla fazla
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 09, 2019, 02:13:43 PM

Türk milleti kadar garip bir millet görmedim. Kucoin Şanslı Karnavalı diye bir etkinlik yaptı ve insanlara zarf kodları vererek değişik miktarlarda para dağıttı. Türkler kendi arasında kavga etti, yetmedi Türkçe gruptaki admine sövdü, yetmedi Çinlilere sövdü en sonunda da 20TL ile 100TL arasında para alan adamlar en azından bir KCS (KucoinShares) verseydiler bu ne üç kuruş dediler. Kucoin parasıyla rezil oldu gerçekten bizim millet bana kültürel açıdan çok enteresan geliyor, utanmıyorlar da.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
August 09, 2019, 04:56:32 PM

Türk milleti kadar garip bir millet görmedim. Kucoin Şanslı Karnavalı diye bir etkinlik yaptı ve insanlara zarf kodları vererek değişik miktarlarda para dağıttı. Türkler kendi arasında kavga etti, yetmedi Türkçe gruptaki admine sövdü, yetmedi Çinlilere sövdü en sonunda da 20TL ile 100TL arasında para alan adamlar en azından bir KCS (KucoinShares) verseydiler bu ne üç kuruş dediler. Kucoin parasıyla rezil oldu gerçekten bizim millet bana kültürel açıdan çok enteresan geliyor, utanmıyorlar da.

Kucoin parasıyla rezil olmadı hocam ya bizim milletin açgözlülüğünü doymazlığını öğrenmeye başladı. Kucoin vermemesi de bence tokenlerini bir yere getirmeye çalışmalarından kaynaklı.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: