Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:21:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Altcoin yatırım sepeti.  (Read 2323 times)
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
April 14, 2018, 09:25:07 AM

Adam konuyu açtığında artık btc 500-600 dolar civarında miydi artık kaçtır tam bilmiyorum. Ama orda 1200-1500 dolar demis hedef için. Yani bu arkadas o zman alım yapmis suana kadar bekletmis olsa. Zengin olarak şuan ayrılırdı piyasadan. Demek ki beklemek çok önemli. Birde şöyle bir durum var ozman yükselmesi daha kolay ama şimdi 8 bin dolardan 20-30 bin dolarlari konuşanları duydum. Hatta 100 bin dolar olacak diyenleride duydum. Belki olabilir yani burda herseyin olma ihtimali yüksek.

Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715451680
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715451680
Reply with quote  #2

1715451680
Report to moderator
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
April 14, 2018, 03:16:09 PM

Tarihe dikkat etmeyince 1200 1500 yazılan yeri heralde bir sıfır eksik diyip 12000 15000 yazmak istedi sanırım diye anladım:) Vay be ne fiyatlardaymış diyor insan, bunları yaptıysa zaten şuan zengin olmuştur arkadaş.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 14, 2018, 08:09:54 PM

anlamadığım şu. bu kişi 2014 yılında açtıysa bu başlığı nasıl full memberda kalır. aradan 4 yıl geçmiş. nasıl olabiliyor? eğer hala yaşıyorsa...
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
April 14, 2018, 08:28:20 PM

Sepet dağılımını gayet mantıklı yapmışsın bence. Gerçi bu entry yi gireli çok olmuş. Acaba naptın, 20 bin dolarda keşke satıp çıksaydın..Smiley
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 14, 2018, 10:57:05 PM

2 Sağlam boğa sezonun geçtikten sonra tombala çekerek yatırım yapsan neredeyse kar da oluyor tabi ki dipten alım yapmak mesele ve taş gibi sabır, düşüşe direnç
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 15, 2018, 12:30:18 AM

Bu sepetin altı her an delinebilir.  Grin şaka bir yana neden böyle eski coinlerle sepet oluşturma gereği duydunuz? Sepet demişken dogeyi hiç bulaştırmayın. Yeni sağlam projeler&coinler var onlara neden yatırım yapmıyorsunuz anlamıyorum. Piyasada saçmasapan, hiç bir iş yapmayan coinler silinecek yatırımınızı ona göre yapın derim. Sepetinizin altının delinmemesi için.  Wink ncash, ven, matrxi ai, nebl, 0x, aion. Bunları araştırın, sepeti sonra yapın.

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 15, 2018, 06:53:11 AM

Oncelikli olarak senin icin bitcoin miktari mi yoksa turk lirasi karsiligi mi onemli altcoinlerin.  Eger btc bazinda dusunursen kisa donemli saglam coinler denenebilir.  Eger uzun vadeli ise yeni cikan bir coin alip bekletebilirsin.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
xxxgr
Member
**

Merit: 10

Metahash

View Profile
April 15, 2018, 08:35:19 AM

bende 10 btc olsa 5 6 sina hic dokunmam. kalanin 40% si ile eth, 40% neo, kalan 10% veya 0.4 0.5 btc si ile 5 10 satishi lik bir suru coin den alirim. Binance vb yerlere cikan olursa zaten butun yatirimi kurtarir

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
talkingblack
Newbie
*

Activity: 163
Merit: 0

View Profile
April 15, 2018, 11:17:58 AM

10 btclik bir yatırımım olsa  hiçbirine dokunmazdım bitcoin piyasanın kralı ve bunu sürdürecek çok daha iyi seviyeler bekliyorum ben açıkçası
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
April 15, 2018, 04:51:25 PM

Şaka bi yana konu sahibi 600 dolar civarından aldıysa zamanında btc leri 6bin dolar desek. Şu ana kadar beklettiyse 80bin dolar oldu. Temiz para ne güzel altcoin stresi falan da yok al beklet.

Acaba 2 sene sonra da aynı muhabbeti 8bin dolardan 50bin dolara çıktı vs diye yapacak mıyız merakla bekliyoruz
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
April 15, 2018, 05:03:14 PM

Ben 10 Bitcoin'im olsa, zengin olmuş gibi yaşardım şimdiden. Geleceğe başka yatırım yapmayı bırakırdım bu kesin.

Ama bunu bölerken kesinlikle ellemeyeceğim 4 tane bitcoin'i kağıt cüzdana yazdırır ve güzelce saklardım Tek değil iki nüsha yazdırıp iki farklı yerde saklamak gerekir. Zira biri kaybolursa çok büyük sıkıntı olur.

Kalan 6 Tane Btc'nin 2 sini yine sadece BTC olarak tutabileceğim bir borsada bulundururum. Bunu sadece Bitcoin fiyatının ani şiştiği durumlarda satıp, düştüğü zaman tekrar almak için yaparım.

1 Bitcoin ile akıllı yatırım yapabileceğim 2 ya da 3 ICO'ya ilk baştan (bonusun en yüksek olduğu dönemde) katılırdım.

Kalan 3 Bitcoin ile altcoinlere yönelirdim. Bugün bu işlemi yapacak olsam kesinlikle 1 BTC ile NCASH alırdım. Bence kısa bir süre içinde inanılmaz yükseliş gösterecek. SC, TRX, DGB, STORM, IOST gibi düşük satoshi değerinde projesi güzel olabilecek altcoinlere ağırlık verirdim. Kesinlikle yine Ethereum için ciddi bir miktar alım yapardım.

Ama işte zenginin malı, züğürdün çenesini yoruyor. İşallah bizimde bir gün o kadar Bitcoin'imiz ve o Bitcoinlerin her biri 100k üstü olur.
neinnein125
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 251

VTOS

View Profile
April 15, 2018, 06:45:42 PM

Başlığı ilk açtığımda 10 bitcoinlik sepet ne lan dedim direkt. Çünkü burada bile çok sayılı insanın yapabileceği boyutta bir sepet hani. Meğerse 2014müş Smiley Nereden nereye. İyi ama her şey tekerrür ediyor yine litecoin güzel bi sepet öğesi.

▄█████████████████████▄
  ▄
█████████████████████████▄
▄███
██████████████████████████▄
▀█████████████████████████████▀
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████
█████████████████
      ████
██████████████
       █████████████████
        ███████████████
         ▀███████████▀
          ▀█████████▀
V T O S      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
FACEBOOK     TELEGRAM
MEDIUM    TWITTER     GITHUB

⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
April 15, 2018, 06:51:07 PM

1200 ve 1500 dolar seviyelerini bekliyor adam Smiley hiç dokunmadan o btcleri bekletmişmidir bizde şimdi 10k 15k yı bekliyoruz.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
thenorthblue
Member
**

Merit: 10

View Profile
April 15, 2018, 08:03:05 PM

Baslik bu kadar eski olup nasil bu kadar az yorum girilmis. Kim hortlatti basligi?😁

Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
April 15, 2018, 08:26:11 PM

Gayet makul bir sepet olmuş bence. Kısa vade de de olmasa da kademeli olarak kazandırabilir bence. Onun dışında yine de riskler içeriyor.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 15, 2018, 11:39:07 PM

Beyler bakın tron 40 satoş lardan aldı yurudu, xvg 15-20 satoşilerden aldı yurudu. PundiX de şuan 17 satoşi oldu 12 lerde idi ekipleri gerçekten iyi çalışıyor dikkatli bir bakmak lazım.
zorbit
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile
April 16, 2018, 06:57:33 AM

bir sepette düşük risk ve yüksek risk içeren coinler bir arada olmalı bence. hep stabil fiyatlı coinler seçilirse o sepet asla yüksek oranda kazandırmaz. farklı coinlere riski yayıp, bir anda patlama yapabilecek potansiyele sahip coinleri de bulundurmakta fayda var. ayrıca 5 ten fazla olmalı diye düşünüyorum sepetteki coin sayısı
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
April 16, 2018, 06:59:55 AM

LTC çok ileriye dönük bir coin olmaz. Geçen sene harika fırsatlar sundu. 3 tl'den aldırdığım arkadaşlar oldu. 3000 tl'yi vurdu. Ama artık proje, ekip, gelecek... Bunlar malesef yeterli puanı almıyor benden.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████