Bitcoin Forum
May 29, 2024, 04:38:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bluzelle ve IoTeX Partnerliklerini Açıkladı  (Read 110 times)
shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 5

View Profile
August 16, 2019, 03:52:35 PM

🌐Bluzelle & IoTeX: IoT'de Veri Zorluklarını Çözme

2021 yılına kadar 25 milyardan fazla bağlı cihaz küresel Nesnelerin İnterneti'ni (IoT) oluşturacak. IoT cihazları genellikle güç ve depolamada sınırlı, ancak birçok IoT ağının karar vermeyi ve iş akışı verimliliğini optimize etmek için neredeyse gerçek zamanlı verilere ihtiyacı var. Kaynak korumayı ve gerçek zamanlı yanıt vermeyi dengelemek, entegre bir çözüm gerektirir - üstesinden gelinmesi gereken üç önemli zorluk görüyoruz:

👉IoT ağı etkinliği ve veri hızları değişkendir; en yüksek talep uygun şekilde yönetilmelidir

👉IoT ağlarının dağıtılması, özellikle uzak alanlarda yüksek işletme maliyetleri ve giriş engelleri ile birlikte gelir.

👉Gerçek zamanlı performans gerektiren IoT senaryolarının giderek daha fazla olması gerekiyor

Yalnızca merkezi çözümler bu zorlukları çözemez. Aksine, IoT dostu blokchain ve veri depolama hizmetleri arasında kesintisiz etkileşimi kolaylaştıran merkezi olmayan bir teknoloji, IoT'yi bir sonraki seviyeye getirecektir. Bluzelle ve IoTeX, bir sonraki IoT cihazları ve uygulamaları dalgasının performansını optimize etmek için işbirliği yapmaktan heyecan duyuyor.

“Bluzelle için IoT kullanım vakasını her zaman gördük. IoTeX ile IoTeX platformuna daha fazla değer sağlayabilecek şirketlere ulaşabiliriz. ”- Pavel Bains, CEO Bluzelle

💥Ortaklık Hedefleri

Blockchain ve edge computing alanında çalışan projeler olarak, IoTeX ve Bluzelle, geliştiricilere anlamlı yetenekler sunmak için kendi tecrübelerimizi birleştiriyor. İlk adım olarak, Bluzelle, IoTeX Ağına entegre olacak ve IoTeX DApp'ler için bir veritabanı servisi olarak sunulacak. İlk uygulamadan sonra, blockchain ve IoT geliştiricilerine genişletilecek diğer girişimlere başlayacağız:

👉Talep ne olursa olsun veri üretimini işlemek için dinamik olarak ölçeklenen veri depolama

👉Verilerin paylaşılmasını ve düşük gecikme süresiyle kenara itilmesini sağlamak için yüksek hızlı önbellek

👉Ek operasyonel maliyetler olmadan global erişimi mümkün kılmak için No-Ops mimarisi

“IoT kullanım durumları için verimli veri işleme ve depolama en önemli önceliktir. Bluzelle ile çalışmak, IoTeX geliştiricileri için esnek ve sağlam bir veritabanı hizmeti ekleyecektir. ”- Raullen Chai, CEO IoTeX

➡️Kampanya detayları ve katılım için: https://forms.gle/iESyYDPXs9xuypZ8A

Yazıyı orjinal metninden okumak için;
https://blog.bluzelle.com/bluzelle-iotex-solving-data-challenges-in-iot-7bac12fae54c

Bluzelle Türkiye'ye katılmak için; https://t.me/BluzelleTurkey
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
August 16, 2019, 04:20:30 PM

Hocam sizin sayenizde tanıdık burada bluzelleyi ve sanırım siz yatırım yapmama vesile olacaksınız araştırdım ve kafama yattı bir miktar yatırım yapacağım.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 16, 2019, 04:25:41 PM

1-2 gündür iotex te ki yükselişin sebebi buymuş demek ki. Dediklerini yapabilirlerse gelecek te iyi yerlere gelirler. Shadowbissop hocam bluzelle ile yatıp kalkıyor resmen.😄
shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 16, 2019, 04:33:31 PM

Hocam sizin sayenizde tanıdık burada bluzelleyi ve sanırım siz yatırım yapmama vesile olacaksınız araştırdım ve kafama yattı bir miktar yatırım yapacağım.
Hocam ben tanıtmaya çalışıyorum kendimce  Smiley,

Kendi açımdan yatırımım var Bluzelle'e ama herkesin kendi araştırmasını yapmasını öneririm

Bu arada hocam sizleri Bluzelle Türkiye grubumuza da bekleriz  Smiley https://t.me/BluzelleTurkey
shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 16, 2019, 04:34:40 PM

1-2 gündür iotex te ki yükselişin sebebi buymuş demek ki. Dediklerini yapabilirlerse gelecek te iyi yerlere gelirler. Shadowbissop hocam bluzelle ile yatıp kalkıyor resmen.😄
Hocam Türkiye marketing'ini yapıyorum Bluzelle'in Smiley

ve tabiki de inandığım bir proje Smiley
shadow.bishop (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 16, 2019, 04:36:33 PM

Bir coin için bir başlık açılır, her haber için ayrı başlık açmayın artık
Hocam bu şekildeki yaklaşımınızı kusra bakmayın ama doğru bulmuyorum,

Buradaki diğer arkadaşların yorumlarına baktığımızda da yaptığım şeyin yanlış bir şey olmadığını düşünüyorum Smiley
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 16, 2019, 04:42:16 PM

Burası reklam alanı değil hocam, forum. Bir duzen olmak zorunda.

Bu şekilde bir başlik oluşturabilirsin: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4323140.msg38770601#msg38770601

Ekstra bir başlik açacaksan da bir ‘airdrop’ ya da çok önemli bir duyuru ya da forum üzerinden yapacağin bir çekiliş için aç. Her partnerlikte baslik mi acacagiz? Bir coinin 100’e yakin partneri olabiliyor.

Ayrıca, 1 postta birden fazla quote yapabilirsin alt alta mesaj atmak da ‘spam’ ve yasaktir. şikayet etsek banlanirsin, senin için soyluyorüm bu düzensizlik çok fazla. Alt alta mesaj sadece duyurular için yapilabilir.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
August 17, 2019, 07:46:29 AM

Vaay bu iyi bir haber nesnelerin internetini sonuna kadar kullanan bir proje veya platform bluzze givi iyi bir platformla birlesmis, iyi is cikar.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
August 18, 2019, 09:34:09 AM

Eskiden -o güzel günlerde- bu tarz bir haber çıktığında coinler %30-40 artış gösterirdi. BLZ-IOTEX ikilisinin ortaklığı ne getirir bilmiyorum ama hype getirmediği ortada.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: