Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:17:08 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Elinde TRON tutanlara, Binance WIN ve BTT veriyormuş  (Read 325 times)
lossnet (OP)
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 17, 2019, 08:34:06 PM
Last edit: August 18, 2019, 10:50:00 AM by lossnet

Geçen gün haberim oldu bundan. Hiç TRON almamış olan ben, promosyondan yararlanayım diye girdim TRON'a Cheesy Adamlar 3 alana 1 bedava kampanyası yapmışlar resmen. BTT sene başından beri her ay veriliyormuş TRON tutanlara. Ama WIN yeni başlamış sanırım.
BTT oranı 1 TRX = 0.11 BTT. Bu tamam da WIN için kaça kaç verdiklerini öğrenemedim. Bilen var mı?

Ayrıca, gözden kaçırdığım başka coin var mı TRON tutanlara verilen?
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
August 17, 2019, 08:42:41 PM

Geçen gün haberim oldu bundan. Hiç TRON almamış olan ben, promosyondan yararlanayım diye girdim TRON'a Cheesy Adamlar 3 alana 1 bedava kampanyası yapmışlar resmen. BTT sene başından beri her ay veriliyormuş TRON tutanlara. Ama WIN yeni başlamış sanırım.
BTT oranı 1 TRX = 0.11 BTT. Bu tamam da WIN için kaça kaç verdiklerini öğrenemedim. Bilen var mı?

https://medium.com/@winkfoundation/wink-unveils-more-details-regarding-wink-win-airdrops-for-tron-trx-holders-89d2992f801c

yaklaşık 100 milyar tron var ilk sene her ay yaklaşık 1 milyar win dağıtılacakmış yani %1 in biraz üstünde bir orana tekabul ediyor. 3 sene devam edecek az az artarak ilerliyor seneden seneye.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
August 17, 2019, 08:42:48 PM

Çok bir şey yok ama Catex borsasında tutuyordum. 1 tron'a 0,11 BTT vermesi ilginç geldi. BTT, Trondan daha mı yüksek yoksa ondan dolayı mı bu kadar düşük seviye de veriyorlar. WIN konusunda da bence aynı olabilir diye düşünüyorum.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 18, 2019, 07:18:39 AM

Böyle birşey olduğunu ilk defa sizin başlık sayesinde öğrendim Hocam teşekkürler. Böyle bir piyasa ortamında elinde tron tutup ta iyi getiri alan var mıdır orası da ayrı bir soru?
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
August 18, 2019, 07:52:34 AM

ne kadar dağıtım olacağı win konusunda arkadaşlar yazmıştı aslında. buradan şunu anlıyoruz tron altyapısında çıkan bütün tokenler için bu şekilde airdrop yapılacak. yani trx hold edenlerin kazanması için bu sistem işleyecek. token fiyatı dump/trx fiyatı pump:PP 
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 18, 2019, 08:12:41 AM

Çer çöp hediye etme işi başladıysa (bu tokenlara bok atmak için değil, genel konuşuyorum) bence bu hayra alamet, genellikle piyasa hareketlendiğinde, hareketlenmeye başladığında artıyor bu tarz kampanyağı Smiley piroceleri. Umarım benzer bir döngü olur.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
August 18, 2019, 09:25:27 AM

ne kadar dağıtım olacağı win konusunda arkadaşlar yazmıştı aslında. buradan şunu anlıyoruz tron altyapısında çıkan bütün tokenler için bu şekilde airdrop yapılacak. yani trx hold edenlerin kazanması için bu sistem işleyecek. token fiyatı dump/trx fiyatı pump:PP 

Çıkan bütün Tron tokenleri değilde, Binance'da listelenen herhalde. Diğer tokenler için varsa Tron ağında epey token var şu anda. Eğer öyleyse ciddi rakama tekabül eder. Valla Bitcoin bu durumdayken isterse 1 TRX'e 1 XLM versin yine de pump zor.
serhanni
Full Member

Activity: 686
Merit: 100

View Profile
August 18, 2019, 10:03:52 AM

Evet, binance hesabında tron tutanlara win token verileceğini geçenlerde anons etmişlerdi. Şu adresten kontrol edebilirsin: https://www.binance.com/en/support/articles/360032248351
lossnet (OP)
Legendary
*

View Profile
August 18, 2019, 10:56:03 AM

Evet, binance hesabında tron tutanlara win token verileceğini geçenlerde anons etmişlerdi. Şu adresten kontrol edebilirsin: https://www.binance.com/en/support/articles/360032248351

Bu linke de bakmıştım. Yukarıda bir arkadaş da medium linki vermiş ona da baktım. Fakat kaça/kaç olduğunu göremiyorum. Yani 1 TRX = Kaç WIN? Bu bilgiye ulaşamadım bir türlü. Bilen varsa yazsın bir zahmet. Yukarıda @Bthd %1 demiş fakat o da sanırım toplam dağıtılacak WIN adedini kastetmiş.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
August 18, 2019, 10:59:36 AM

Konu ile ilgili olarak hic bir bilgim yoktu buradan ogrenmis oldum bi arastirayim bakayim, ise yara birseyler veriyor mu, deger mi.
Halmater
Hero Member

Activity: 896

View Profile
August 18, 2019, 12:11:07 PM

Binance sayesinde Wink.org ile biraz ilgiliyim, genel olarak gambling oynamam ve sevmem fakat siteyi biraz incelemiştim bu Tron tutan (100'den fazla tron olan) her hesaba 'eşit miktarda' Tron dağıtılacağı söylemişti. Yani benim anladığım kadarıyla elimde 1.000.000 Tron olan hesap da aynı miktarda WIN alıyor, 100 Tron tutan da aynı miktarda Tron alıyor. Tabi bu airdropun ilk açıklandığı anda söylendi, bizim gruptan birileri admine sormuştu o da öyle cevap vermişti ama o da üstünden resmi bir cevap bekliyordu. Yani bu WIN airdropundan faydalanmak isteyenler ellerindeki Tronları yüzlerce farklı adrese göndersin, Telegram grubundan admine sorun ve dediğimi teyit edin. O zaman bunu yaptığınızda bu Airdroptan güzel para kazanıyor olacaksınız.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
August 18, 2019, 01:10:23 PM

Cücenin hemşehrisini kolladığı çok bariz görünüyor. Öte taraftan Justin ise sürekli olarak medyatik artistlik peşinde. Olası bir alt partide TRX'in çok önemli bir artış göstereceğini düşünmüyorum.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
August 18, 2019, 02:00:31 PM

Binance sayesinde Wink.org ile biraz ilgiliyim, genel olarak gambling oynamam ve sevmem fakat siteyi biraz incelemiştim bu Tron tutan (100'den fazla tron olan) her hesaba 'eşit miktarda' Tron dağıtılacağı söylemişti. Yani benim anladığım kadarıyla elimde 1.000.000 Tron olan hesap da aynı miktarda WIN alıyor, 100 Tron tutan da aynı miktarda Tron alıyor. Tabi bu airdropun ilk açıklandığı anda söylendi, bizim gruptan birileri admine sormuştu o da öyle cevap vermişti ama o da üstünden resmi bir cevap bekliyordu. Yani bu WIN airdropundan faydalanmak isteyenler ellerindeki Tronları yüzlerce farklı adrese göndersin, Telegram grubundan admine sorun ve dediğimi teyit edin. O zaman bunu yaptığınızda bu Airdroptan güzel para kazanıyor olacaksınız.

Zaten buradaki amaç ekosistemdeki trx hesap sayısını yükseltip bakın bizim bu kadar kullanıcımız hesabımız var biz taşşağız demek justin son zamanlarda yaptıgı duyurular ile bunu gösterdi ekürisi cz de her zamanki gibi borsa ile destekledi.

Yanlız arkadasın bahsettigi gibi bu airdrop işinden faydalanıp dişe dokunur bir para kazanmak için elinizde bol miktarda trx ve sabır lazım sürekli hesap acıp içlerine 100 er trx basmalısınız.

samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
August 18, 2019, 05:57:09 PM

Tron güzel sistem yapmış dolaylı olarak kendini tutanlara stake sistemi gibi ödeme yapıyor bu şekilde.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
lossnet (OP)
Legendary
*

View Profile
August 18, 2019, 06:14:07 PM

Hocam bu dediğiniz çok enteresan geldi bana. Eğer WIN'ler tüm hesaplara aynı miktarda bölüştürülecekse, bence çarşı baya bi karışır Cheesy Aynen dediğiniz gibi yüzlerce farklı cüzdan adresine TRON yollamaya başlar millet. Suistimale çok açık bir konu. Ama baya da bi kazançlı hale gelecek. Ben sadece Binance üzerinde düzenleniyor sanmıştım bu airdrop'u.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
August 26, 2019, 06:08:47 PM

BTT işte bunda fiyatı geberdi. 6satta şu an..

XxX
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
August 28, 2019, 09:54:40 PM

veriyor heralde ama bir para etmiyor diye biliyorum. zamanında bende duymuştum ama hiç öyle yatırmak gibi bir düşüncem de olmadı açıkçası. zaten borsa olarak binance ı pek kullanmıyorum.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 29, 2019, 05:46:25 AM

Evet bende öyle anlamıstım ama öyle değilmiş. bu dagıtımda her 9 trx tutana 1 win dagıtıldı. min 100 tutana vericez demek istemişler. bilseydim snapshot alınacagı zaman 1 btclik trx alır 1 dakika sonra satardım. snapshot tarihi ve saati belli.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204

View Profile
August 29, 2019, 08:28:30 AM

Evet bende öyle anlamıstım ama öyle değilmiş. bu dagıtımda her 9 trx tutana 1 win dagıtıldı. min 100 tutana vericez demek istemişler. bilseydim snapshot alınacagı zaman 1 btclik trx alır 1 dakika sonra satardım. snapshot tarihi ve saati belli.

Devam ediyorsa halen yapılabilir de 1 BTC rakamı çok riskli. Aynı fiyata satamassanız en az sıkıntı olur. WIN'in 3-4 satoshi olduğunu unutmayın. TRX'i 1 sats düşüğe satsanız WIN'in en az 9 sat artması lazım sizin zararınızı karşılaması için.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
August 29, 2019, 02:02:43 PM

1 btc ile bulaşılmaz, tabi etkilemek istemiyorum, herkes kendi parasını yatırıyor, ama ben riskli buluyorum zaten tron bile çok kırılgan bir koin, ufacık airdrop için büyük yatırım yapmak riskli
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: