Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:56:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: 💡 Kripto Analist 📣 İstediğiniz Coin/Token Analizi Yapılır ✍️  (Read 907 times)
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 31, 2019, 07:56:37 PM

Üstad helal olsun, faydalı ama bir o kadar da zor bir iş, yaptığınız. Ben de hem Neo hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek isterim. ayrıca Wanchain hakkında da bilgi ve wanchain le aynı amaca hizmet eden farklı cüzdanları birbirine bağlayan diğer projelerinde listesinden bahsedersiniz çok sevinirim.

Hocam sorular çok oldu, kusura bakma.

İlginize teşekkürler. Fakat sadece benim altından kalkabileceğim bir iş değil bu.
Konu forumdaki tüm analistlere açıktır.
Ben sadece formatı oturtmak için bir dizi analizi başlattım.
El yordamı ile herkes tarafından güzel bir konu oluşturalım.

Muhabbet ve Selamet ile... Smiley

üstad neo ile ilgili söylenebilecek şey bana göre: neo/eth paritesinin takip edilmesi gerektiğidir. neo 0.05eth civarında alım bölgesidir, 0.15eth'ler aşırı satım bölgesidir. neo, ethereum bazında değerlendirilirse daha sağlıklı olur kanaatindeyim. benim gözlemim, yaklaşık 2 yıldır bu şekilde bir hareket sergilediğidir.ytd
Neo 0,04eth'lerden bir bahane bulup (Çin'den gelen açıklamalar) kalkışa geçti, 0.1'e gelemedi ama aşırı alım bölgesinden çıktı. 0.05-0.1eth arası dolanıp durur diye tahmin ediyorum. Boğa gelirse durum farklılaşır elbet... Ytd

Üstadım siz bu yorumu yapana kadar hep usdt veya btc çiftlerini takip ediyordum. sizin tavsiyenizle eth paritesindeki çiftlere de bakmaya başladım. Neo yu 0,0419 dan aldım, 0,058 den sattım. 0,054-0,055 aralığına gelmesini bekliyorum. Eğer gelirse yeniden alacağım. Farklı bakış açınızı paylaştığınız için teşekkürler.
1715014597
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715014597
Reply with quote  #2

1715014597
Report to moderator
1715014597
Hero Member
*

Ignore
1715014597
Reply with quote  #2

1715014597
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715014597
Hero Member
*

Ignore
1715014597
Reply with quote  #2

1715014597
Report to moderator
1715014597
Hero Member
*

Ignore
1715014597
Reply with quote  #2

1715014597
Report to moderator
1715014597
Hero Member
*

Ignore
1715014597
Reply with quote  #2

1715014597
Report to moderator
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
October 31, 2019, 08:45:36 PM

Üstad helal olsun, faydalı ama bir o kadar da zor bir iş, yaptığınız. Ben de hem Neo hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek isterim. ayrıca Wanchain hakkında da bilgi ve wanchain le aynı amaca hizmet eden farklı cüzdanları birbirine bağlayan diğer projelerinde listesinden bahsedersiniz çok sevinirim.

Hocam sorular çok oldu, kusura bakma.

İlginize teşekkürler. Fakat sadece benim altından kalkabileceğim bir iş değil bu.
Konu forumdaki tüm analistlere açıktır.
Ben sadece formatı oturtmak için bir dizi analizi başlattım.
El yordamı ile herkes tarafından güzel bir konu oluşturalım.

Muhabbet ve Selamet ile... Smiley

üstad neo ile ilgili söylenebilecek şey bana göre: neo/eth paritesinin takip edilmesi gerektiğidir. neo 0.05eth civarında alım bölgesidir, 0.15eth'ler aşırı satım bölgesidir. neo, ethereum bazında değerlendirilirse daha sağlıklı olur kanaatindeyim. benim gözlemim, yaklaşık 2 yıldır bu şekilde bir hareket sergilediğidir.ytd
Neo 0,04eth'lerden bir bahane bulup (Çin'den gelen açıklamalar) kalkışa geçti, 0.1'e gelemedi ama aşırı alım bölgesinden çıktı. 0.05-0.1eth arası dolanıp durur diye tahmin ediyorum. Boğa gelirse durum farklılaşır elbet... Ytd

Üstadım siz bu yorumu yapana kadar hep usdt veya btc çiftlerini takip ediyordum. sizin tavsiyenizle eth paritesindeki çiftlere de bakmaya başladım. Neo yu 0,0419 dan aldım, 0,058 den sattım. 0,054-0,055 aralığına gelmesini bekliyorum. Eğer gelirse yeniden alacağım. Farklı bakış açınızı paylaştığınız için teşekkürler.

rica ederim hocam faydamız olduysa ne mutlu! ancak şöyle de bir durum var, baba coinlerde konjenktür yavaş işler ama bu "değişmeyecek" anlamına da gelmez. Piyasa yapıcılar-kodamanlar-balinalar küçük yatırımcıyı belli bir davranış profiline alıştırır sonra onu değiştiriverir, farkında bile olmazsınız. o nedenle hele de böyle tuhaf ve gelişmekte olan bir piyasada elimizde yeterince veri olduğunu söyleyemeyiz. değişen trendleri iyi takip etmekte fayda var. teşekkürler

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 31, 2019, 09:22:20 PM

GVT (Genesis Vision) için uygun olduğunuzda bir analiz yapabilirseniz çok sevinirim. yakın tarihli yaptığınız bir analiz varsa o da olabilir. Şundan bir şekilde kurtulmam lazım artık. gün boyu 58900 59000 arası gidip gelir mi yahu bir token yahu valla sinirden artık monitörü dişleyeceğim az kaldı.
El-Cezeri (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
November 01, 2019, 12:07:14 PM

Konuya devam edecek zamanı bulamıyorum dostlar. Zaman bulabilirsem kaldığım yerden devam ederim. Zaten konuyu tüm analist arkadaşlara açık yazdım. Yani diğer analizci arkadaşlarda bir coini alıp değerlendirmelerini yazabilir. Forumda analizci çok arkadaş varda herhalde üşeniyor herkes : )) :

Yorucu bir iş olduğunu kabul ediyorum.

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 01, 2019, 05:29:01 PM

GVT (Genesis Vision) için uygun olduğunuzda bir analiz yapabilirseniz çok sevinirim. yakın tarihli yaptığınız bir analiz varsa o da olabilir. Şundan bir şekilde kurtulmam lazım artık. gün boyu 58900 59000 arası gidip gelir mi yahu bir token yahu valla sinirden artık monitörü dişleyeceğim az kaldı.

Hocam gvt nin ekmegini yiyen yedi bence. Olurda bir boğa piyasasi gelir mi bilmem. Veya gelirse yine o yükseldiği günlere dönebilir mi bilmiyorum. Arkadaş analiz yapıyor ama crypto işinin özellikle piyasa bu halde iken yapılan analizlerin ne kadar tutacagi da muamma.

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 01, 2019, 08:22:04 PM

Hocam gvt nin ekmegini yiyen yedi bence. Olurda bir boğa piyasasi gelir mi bilmem. Veya gelirse yine o yükseldiği günlere dönebilir mi bilmiyorum. Arkadaş analiz yapıyor ama crypto işinin özellikle piyasa bu halde iken yapılan analizlerin ne kadar tutacagi da muamma.

GVT'den zamanında ciddi bir rakam kazanmıştım. 1,5 $ seviyesinde alıp 33$ dan çıkmıştım. Uzun süredir baya düşüş gösterdi. Gerçi piyasada düşmeyen ne kaldı ki. Ama GVT'nin eski günlerine geleceğini düşünüyorum. Ama ne zaman olur bilemiyorum Smiley
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
November 01, 2019, 10:33:09 PM

böyle anketlere katılmayı pek sevmem ama

ben de bi zcoin analizi isteyeceğim, hatta genel olarak coin'in durumu nedir ilerisi için umut vaad ediyor mu alınır mı hodl yapılır mı ve daha fazla bilgi Smiley

şimdiden teşekkürler, sabırsızlıkla bekliyorum Smiley
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: