Bitcoin Forum
May 05, 2024, 04:51:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Band Protocol (BAND) - Fiyat Takibi, Spekülasyon ve Tartışma  (Read 1531 times)
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 30, 2019, 01:47:58 PM
Last edit: August 30, 2019, 01:59:24 PM by Kalemder

Cz 25'inde 2 haftadır snap alıyoruz demişti. 7-8 gün sonra yeni ieo'da bitecek ve satılacak. Ama henüz ne olduğunu bilmiyoruz Cheesy

Bu defa varya bomba olması lazım. Yani ya bizim elimizde paylayacak yada bizi aya uçuracak. 10x gibi bir şey olursa bu defa, vereceği mesaj şu "bnb'yi sürekli elinizde tutun, güzel süprizler yaşarsınız"
Yine 1-2x arası olursa ciddi bir dump daha yer. Bunu bilen Cz güzel bir ayar çeker diye düşünüyorum bu defa. Öyle umut ediyorum.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
1714927887
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714927887
Reply with quote  #2

1714927887
Report to moderator
1714927887
Hero Member
*

Ignore
1714927887
Reply with quote  #2

1714927887
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714927887
Hero Member
*

Ignore
1714927887
Reply with quote  #2

1714927887
Report to moderator
1714927887
Hero Member
*

Ignore
1714927887
Reply with quote  #2

1714927887
Report to moderator
1714927887
Hero Member
*

Ignore
1714927887
Reply with quote  #2

1714927887
Report to moderator
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
August 30, 2019, 02:40:37 PM

Ben de bnb düşüşü dolayısıyla çok ekstra bir şey bekliyorum bnb tutmayı yeniden cazip hale getirmeleri lazım çünkü. O yüzden ortalamadan daha çok kazandırır yeni ieo bence.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 30, 2019, 02:48:42 PM

Cz 25'inde 2 haftadır snap alıyoruz demişti. 7-8 gün sonra yeni ieo'da bitecek ve satılacak. Ama henüz ne olduğunu bilmiyoruz Cheesy

Bu defa varya bomba olması lazım. Yani ya bizim elimizde paylayacak yada bizi aya uçuracak. 10x gibi bir şey olursa bu defa, vereceği mesaj şu "bnb'yi sürekli elinizde tutun, güzel süprizler yaşarsınız"
Yine 1-2x arası olursa ciddi bir dump daha yer. Bunu bilen Cz güzel bir ayar çeker diye düşünüyorum bu defa. Öyle umut ediyorum.

Katılıyorum kesinlikle. Zaten bu sefer de iyi bir getiri olmaz ise zaten ieo nun sonu gelir. Ben sadece takip ediyorum son iki ieo facia oldu resmen. Beklenen x10 lar vs gelmedi hiç.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
August 30, 2019, 04:26:28 PM

Katılıyorum kesinlikle. Zaten bu sefer de iyi bir getiri olmaz ise zaten ieo nun sonu gelir. Ben sadece takip ediyorum son iki ieo facia oldu resmen. Beklenen x10 lar vs gelmedi hiç.

10x yapması için cz nin yapacağı çok kolay. Ortalama piyasa fiyatının 10 kat altına yazacak ico fiyatını, bazı ajanslarla süsleyecek projeyi hype yaptıracak.
Bu defa kârını düşünmeyecek, gelecek ieo'ların istikbalini düşünecek, bnb fiyatını düşünecek. Topladığı 6-10m dolar'lık coini öncesinde OTC piyasalarından dolara çevirecek. IEO'nun ilk dakikalarında fiyatı yardıracak yukarıda tutacak. Bunun içinde dışarıda serbest başka token olmamalı çok. Pre sel'den salınanlar da dump faktörüdür.

Yapamazsa bu kadarını da Cz beni işe alsın ben yaparım Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 31, 2019, 07:35:13 AM

Ya bir katılamadım ona yanarım millet çatır çatır götürüyor parayı. Kah bilet çıkmaz kah para lazım olur. Ben katılana kadar bitmese bari. Şu an sallantıda olduğu için bnb fiyatı ekstra değerli olabilir bu ieo.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
August 31, 2019, 08:56:00 PM

10x yapması için cz nin yapacağı çok kolay. Ortalama piyasa fiyatının 10 kat altına yazacak ico fiyatını, bazı ajanslarla süsleyecek projeyi hype yaptıracak.
Bu defa kârını düşünmeyecek, gelecek ieo'ların istikbalini düşünecek, bnb fiyatını düşünecek. Topladığı 6-10m dolar'lık coini öncesinde OTC piyasalarından dolara çevirecek. IEO'nun ilk dakikalarında fiyatı yardıracak yukarıda tutacak. Bunun içinde dışarıda serbest başka token olmamalı çok. Pre sel'den salınanlar da dump faktörüdür.

Yapamazsa bu kadarını da Cz beni işe alsın ben yaparım Smiley

Adam niye bu kadar uğraşsın üstad. Herkes zaten Binance'ın gözünün içine bakıyor. Emirlerin hepsini görebiliyor. Güzel bir bot yazıp, ayaklarını uzatıp içkisini yudumlarken, para kazanabilir. Üstelik bunu yaparken dikkat bile çekmiyor, çünkü Binance yatırımcılarının yarısından fazlası o an trade için orada oluyor...
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
August 31, 2019, 08:58:31 PM

Muhtemelen tahminim pazartesi açıklar artık. Ama şuan bnb tarihi bir hızda düşüyor. Döner bir yerden bakalım. 19 dolar direnci var. Oraları kırcağını sanmam yoksa rahmet okuruz. Muhakak bir ayar çeker ekip

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
September 01, 2019, 08:59:32 AM

daha da aşağı salınmasına ben de izin vereceklerini zannetmiyorum. kullanıcıyı küstürmek en son isteyecekleri şey olurdu.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 01, 2019, 09:33:41 AM

bitcoin cökmüs ve bnb de onu takiben diplere vurmusken... su an snapleri falan düsünen kimler bilmiyorum ama... ben zaten BNBlerimi yerinden oynatmiyorum;
bu aralar kücük de olsa bir ivme gelirse ki gelecektir; yeni oyuncular piyasaya girebilir... veya piyasada BNB'ye yatirim yapanlar olacaktir. 20 dolarlarda BNB, hani düsse düsse 15e düser (daha alti su an icin mantikli gözükmüyor)... ama yukariya dogru 30 dolara kadar bir sekilde gider; ondan sonrasi yeni haber ve piyasa durumlarina bakar.

BNBler dursun bir kenarda...
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 01, 2019, 10:04:48 AM
Last edit: September 01, 2019, 10:27:32 AM by ziya1453
Merited by Kalemder (1)

kucoin in binanceden 1 gün önce yaptığı eio 5x(üstelik bu ath mı bilmiyorum ath belk daha fazladır) yaptıysa cz bir düşünecek ben nerde hata yaptım diye.
ama ona bir güzellik yapıp ben söyleyeyim hatasını;
perlin de olan basit  ekip el altından vc lere çok büyük bonuslarla token satmış( güvenilir kaynaklarımdan aldığım duyumlarım eio fiyatının 3 de biri olduğu yönünde). onlarda bir güzel binance da dumpladı. ekibin verdiği fiyat verilerine itibar etmeyin. güvenilir üçüncü şahıslarca denetlenmedikçe o verilerin kullanılmış tuvalet kağıdı kadar değeri yok.
hatta kripto piyasasında kendinize bile güvnmeyin  Grin

bundan sonra cz nin yapacağı 2 basit hamle var;
birincisi bakire proje bulmak. sen binance sın daha önce hiç bir şekilde token satmamış proje bulmak senin için iş bile değil.

ikincisi diyelim tamam süper proje ama daha önce bir şekilde token satılmış , bununda çözümü  basittir. diyeceksin 3 ay boyunca borsama dışardan deposit kapalı sadece benim ieo  dan sattığım tokenler trade edilebilecek.
son olarak airdrop falan bir daha aman diyeyim aklından geçirmesin. lüzümü yok.
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
September 02, 2019, 11:25:34 PM

bu sabah duyuruyu yapar artık
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
September 03, 2019, 08:13:32 AM

Hala bir haber yok daha. Açıklanması bu kadar uzun süren olmuş muydu yada ben mi hatırlamıyorum. Proje mi seçemiyor acaba.
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
September 03, 2019, 09:11:47 AM

nasıl başlamış daha yeni ieo açıklanmadı ki ? önceden mi snapsler alınmış. bir ara kurallarda böyle birşeylerden söz ediliyordu ama uygulamada göremediğimiz için tam oturmadı kafamda bakayım bi.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
September 03, 2019, 09:20:10 AM

5 gün kaldı, adını bilmediğimiz ieo'nun satışına Cheesy Artık ya Cz bizi trolledi, yada çok kısa bir süre kalınca haberi gelecek. Eli kulağındadır herhalde. Muhtemel amacı şok etkisi yapmak, fomo yapmak olabilir. Şaşıracağımız kesin.

Ancak bu twiti attıktan bir süre sonra sildiğini de unutmamak lazım. Amacın ne senin oğlum!

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 03, 2019, 09:25:51 AM

5 gün kaldı, adını bilmediğimiz ieo'nun satışına Cheesy Artık ya Cz bizi trolledi, yada çok kısa bir süre kalınca haberi gelecek. Eli kulağındadır herhalde. Muhtemel amacı şok etkisi yapmak, fomo yapmak olabilir. Şaşıracağımız kesin.

Ancak bu twiti attıktan bir süre sonra sildiğini de unutmamak lazım. Amacın ne senin oğlum!

daha adi belli degil, ieo belli degil - öyle mi? bu nasil is ki? ben sanmiyorum öyle pat diye son saniye duyuracagini ama yine de belli olmaz, yeni takdik der böyle yapar. ama twiti de sildiyse, bu is bos... pek umut baglamamak gerek:)

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 03, 2019, 09:36:06 AM

daha adi belli degil, ieo belli degil - öyle mi? bu nasil is ki? ben sanmiyorum öyle pat diye son saniye duyuracagini ama yine de belli olmaz, yeni takdik der böyle yapar. ama twiti de sildiyse, bu is bos... pek umut baglamamak gerek:)

Ne yani sence IEO yok mu? Güzel ters köşe olur BNB satın alanlara bu süreçte Smiley Aynı zamanda büyük hayal kırıklığı. Bu süreci daha şeffaf yürütmeleri gerekir zaten. Yani varsa var, yoksa yok diye çıkıp açıklama yapmalıydı.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
September 03, 2019, 09:43:32 AM

Yaptığı son AMA'da "3 ayda 5 ieo yapacaz dedik ve öylede olacak sanırım" diye bir ifade kullandı yanlış hatırlamıyorsam. Eğer ieo yapılacaksa ve son bir kaç gün açıklayacaksa muhtemelen amacı, trade yapan büyük balinaların bir anda bnb'ye yüklenerek fiyatı bir anda çok yükselere çıkartması olabilir. Şuan belirsizlik varsa anca bizim gibi hamsiler hold yapar. Balinalar çıkmıştır başka sularda yüzüyorlardır. Şok etkisi ile bir coine gire büyük balinaları düşünemiyorum, birbirlerini yerler.

Çünkü 2-3 günde 30 günlük ortalamayı yakalamak için büyük miktarda bnb alman gerekir. Bir hesap için 30*500: 15000 bnb (10 bilet için)

Eğer plan buysa bence güzel plan Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 03, 2019, 10:12:41 AM

Yaptığı son AMA'da "3 ayda 5 ieo yapacaz dedik ve öylede olacak sanırım" diye bir ifade kullandı yanlış hatırlamıyorsam. Eğer ieo yapılacaksa ve son bir kaç gün açıklayacaksa muhtemelen amacı, trade yapan büyük balinaların bir anda bnb'ye yüklenerek fiyatı bir anda çok yükselere çıkartması olabilir. Şuan belirsizlik varsa anca bizim gibi hamsiler hold yapar. Balinalar çıkmıştır başka sularda yüzüyorlardır. Şok etkisi ile bir coine gire büyük balinaları düşünemiyorum, birbirlerini yerler.

Çünkü 2-3 günde 30 günlük ortalamayı yakalamak için büyük miktarda bnb alman gerekir. Bir hesap için 30*500: 15000 bnb (10 bilet için)

Eğer plan buysa bence güzel plan Smiley

Üstad bu adamların büyük çoğunluğu zaten ellerinde yeterli miktarda BNB tutuyorlardır. Adamlar zaten ilk IEO'lardan aldıkları kâr ile BNB alsalar yetiyordur onlara. Her IEO'da garanti kazanç kapısı gibi bir şey..
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 04, 2019, 08:48:46 AM

evet yeni ieo duyurusu baya gecikti. bunun nedeninin cz nin şapkayı önüne alıp özellikle perlin deki hatalarından ders çıkardığı ve ince eleyip sık dokuduğu olduğunu umalım.
yinede ben ip ucunu vereyim; low market cap ve 3 ay deposit kilit...
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
September 04, 2019, 12:01:21 PM

@cz_binance said, new IEO it started four weeks ago. @binance are we deceived?

Bu tarz bir twitle kışkırtıp soru yağmuruna tutalım. Belki cevap verir dönüş yapar. Artık açıklama yapmak zorunda, bu şekilde ayak üstü kendi takipçilerini trollemek doğru olmaz.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄