Bitcoin Forum
May 13, 2024, 05:43:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: Band Protocol (BAND) - Fiyat Takibi, Spekülasyon ve Tartışma  (Read 1533 times)
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
September 18, 2019, 12:05:05 PM

band çuvalladı, 1.5x den açıldı.
1715622187
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715622187
Reply with quote  #2

1715622187
Report to moderator
1715622187
Hero Member
*

Ignore
1715622187
Reply with quote  #2

1715622187
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715622187
Hero Member
*

Ignore
1715622187
Reply with quote  #2

1715622187
Report to moderator
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
September 18, 2019, 12:06:29 PM

ticketları claim etmeyi unutan gerizekalı var mı benden başka?
kesin 10 da 3 filan cıkardı şansıma claim etmedim ya.

Hocam claim günü gecesinden konu başlığına kocaman "Claim Günü Unutmayın" yazmıştım. Foruma da pek uğramıyorsunuz sanırım.

Artık kimse hesaplarına da bakmıyor unutuluyor. Ortalamayı kaçıranlar mı dersin, claim yapmayı unutanlar vs... Ben an be an takip ediyorum valla hatta takvimimi bunlara göre düzenledim. Yarım saat sonrada açılacak ticaret.

Bu kötü olmuş. Ticket çıkması olayı için BNB tut elinde claim'i unut... Geçmiş olsun üstad.

ticket için bnb tutmuyordum zaten ama olsun yani yinede buyuk salaklık.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 18, 2019, 12:07:12 PM

1,6x

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 18, 2019, 12:12:53 PM

teşhis ve tedavi bellidir. topluluğun bu şekilde dumplamasına imkan yok.  bu dump layanlar büyük bonuslarla yüklü alım yapan vc lerdir. tokenler kilitli militli itibar etmeyin.
tedavi basittir. dışardan deposite kapatacaksın en az bir ay.
bu kadar basit bir gerçeği binance ın görememesine imkan yok. o zaman binancede bu oyunun içindedir. belkide bizzat dumplayandır.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 18, 2019, 12:22:34 PM

teşhis ve tedavi bellidir. topluluğun bu şekilde dumplamasına imkan yok.  bu dump layanlar büyük bonuslarla yüklü alım yapan vc lerdir. tokenler kilitli militli itibar etmeyin.
bu kadar basit bir gerçeği binance ın görememesine imkan yok. o zaman binancede bu oyunun içindedir. belkide bizzat dumplayandır.

oyun falan yapacağını düşünmüyorum da dışarıdan token getirecek büyük yatırımcısı vs varsa 1.5x 2x gibi rakamlar çok büyük rakamlar bence. Adam garantiyi gördü mü basar çıkar.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 18, 2019, 12:45:05 PM

Biraz gec kaldim yine, is güc... Su an satsam 4-5 BNB kar edecegim. Buna da sükür... Koydum BANDlarimi, satilirsa satilir - yoksa yapacak bisey yok.
En azindan zararsiz cikmak bile yeterli su etapta. Binance IEO'larina saglam bir alternatif gerek... Hem yorucu, hem artik cok da karli bi sey degil
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 18, 2019, 01:01:16 PM

oyun falan yapacağını düşünmüyorum da dışarıdan token getirecek büyük yatırımcısı vs varsa 1.5x 2x gibi rakamlar çok büyük rakamlar bence. Adam garantiyi gördü mü basar çıkar.

bonuslu , kamyon yüküyle alıyor onlar. siz 1.5x deyken onlar 15x de oluyor. 1.5x den alan varsada vicdan yapıp baba sana 1.1x olsun diyecek halleride yok.

şu an yeni markete çıkan ,   ve zamanın en popüler ico larından Hedera Hashgraph ı inceleyiniz. 120x bonusla satılmış vc lere(bir sıfır fazla yazmadım bildiğiniz yüzyirmi de biri fiyat)

https://t.me/c/1213669963/436969
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 18, 2019, 06:02:32 PM

Win btt gibi tokenlerde hareket var tıpkı önceki ieo tradelerinde ki gibi önce ki ieo tokenleri hareketli.  Bu band protocol de pek iş yapmayacak galiba. Önceden alanlarında yüzünü güldürme ihtimali yok.
CZ artık ieo işinden vazgeçip yeniden pundixi shillemeye başlasa iyi olacak 😄

Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
September 18, 2019, 09:32:26 PM

Win btt gibi tokenlerde hareket var tıpkı önceki ieo tradelerinde ki gibi önce ki ieo tokenleri hareketli.  Bu band protocol de pek iş yapmayacak galiba. Önceden alanlarında yüzünü güldürme ihtimali yok.

WIN ve BTT Tron network'ün yıldız projeleri, hem Justin Sun hem CZ ısrarla bu iki projenin üzerinde duruyor,

diğer IEO çalışmalarından ayrı tutmak lazım bu isimleri, 2 önemli Crypto CEO'su tarafından ayrıcalıklı muamele gören token'lar bu ikisi...

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 19, 2019, 07:33:33 AM

1,25 ten sattım açıkcası ieo ler artık bekleneni vermiyor. bnb holdda olmasam ieo katılmak icin bnb tutmam.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 20, 2019, 08:44:25 PM

BAND'in mumu lambasi sönmüs galiba:) gecen gün kücük bir atak yapmis oldugunu gördüm, satis emrimi yemis:) güzel...
BNB'lerimi biraz olsun artirdim, artik önümüze bakmaya devam edecegiz.

Bir sonraki IEO ne zaman? Smiley))
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 20, 2019, 10:42:18 PM
Last edit: September 20, 2019, 10:59:00 PM by Matthias9515

Band Protocol’un olumlu yönleri Delegated Proof-of-Stake (dPoS) algoritmasını kullanarak hızlı ve güvenilir bir ağ sunmaktı. Bunun dışında Binance IEOları arasında Mainnet’e en hızlı geçiş yapan proje olacağı için fiyatında bir miktar artış yaşandı. Bu ağın adı BandChain olarak adlandırıldı. Bana göre bir projenin en güçlü kurşununu daha ilk fırsatta harcaması fiyatlanma açışından pek uygun olmadı. Bir başka olumlu nokta ise düşük circulating supply ile tokenin iyi bir talep ile fiyatlanmaya uygun olması. Tokenin olumsuz noktaları ise token metrics, Binance IEOlarının asıl sorunu budur. Şu an dolaşımda olan token miktarı az olsa bile dağıtılmayı bekleyen %83 var. Bu şekilde yüksek emisyona sahip kripto paraların uzun vadede değerlenmesi çok daha zor.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 21, 2019, 06:35:57 AM

Bu bitti artık sıradaki maçlara bakacağız. @Lydian da sattığına göre önümüze bakabiliriz. Eskiden ieolar 200 300 bnb kazandırırdı. Şimdi ise 3 5 bnb kazandırıyor. Bnb de proje çok

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Halmater
Hero Member

Activity: 896

View Profile
September 21, 2019, 11:34:53 AM

Bu bitti artık sıradaki maçlara bakacağız. @Lydian da sattığına göre önümüze bakabiliriz. Eskiden ieolar 200 300 bnb kazandırırdı. Şimdi ise 3 5 bnb kazandırıyor. Bnb de proje çok

Binance IEOlarında bilet sayisi 247 bin’den 200 bin’e düşerek bayağı geriledi. Dolandıcı CZ’nin insanlara short açmayın pişman olursunuz diye tweet attıktan sonra BNB’nin 39.5’dan 19 dolar’a düştüğünü ve ieolara katilimin artmasına rağmen Bnb’nin çakildiğini unutmayın. Hala bu adama güvenen varsa yatırım yapmakta özgür ama benim için Justin sun’dan farkı kalmadı dolayısıyla bütün Bnblerim stop loss ile satıldı. Biraz matematik bilen biri CZ’nin 3 ayda 5 ieo diyerek çöp projelerle boşaltma operasyonu döndürdüğünü anlar. Win zaten piyasadaydi, ieo bile sayilmaz. Perlin de ise ieo’da satilan tokenin 10 kati piyasada satilmisti. Herifler 60 milyon usd para toplamış CZ gelip zaten bitmiş projeyi bize yeniden sattı.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204

View Profile
September 21, 2019, 11:40:03 AM

Win btt gibi tokenlerde hareket var tıpkı önceki ieo tradelerinde ki gibi önce ki ieo tokenleri hareketli.  Bu band protocol de pek iş yapmayacak galiba. Önceden alanlarında yüzünü güldürme ihtimali yok.

WIN ve BTT Tron network'ün yıldız projeleri, hem Justin Sun hem CZ ısrarla bu iki projenin üzerinde duruyor,

diğer IEO çalışmalarından ayrı tutmak lazım bu isimleri, 2 önemli Crypto CEO'su tarafından ayrıcalıklı muamele gören token'lar bu ikisi...

Çok normal. Tron ağındaki en büyük iki Tron tabanlı token IEO'su bunlar ki, bunlardan birisi direkt olarak Justin beyciğimin tokeni. Adam kendi tokenini elbette gazlatacak. CZ ile yakın ilişkisi de bunu mümkün kılıyor.

Açıkçası son dönemde oluşan fikrim, BTT ve WIN gibi tokenlerin potansiyel vaadeddikleri yönünde. Çünkü biliyorsunuz 2013 ccivarındaki o güzel pumplara konu olan bir çok kripto para 2017'de o ivmeyi yakalamaktan çok uzaktı. Gelecek yeni bir boğada da modası geçen kripto paralar başaramayabilir. O nedenle yeni projelere dikkat etmek lazım. BTT'nin proje olarak bir şey vaat ettiğinden değil de yükselmeye müsait olmasından bahsediyorum.
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
September 21, 2019, 05:23:49 PM

band protokol projesine katılamadık ama baya bir düştü ilk açılışta en kötü 2x kazandırmıştır diye düşnüyorum ama benim asıl sölemek istediğim bnb yi kötü günler beklediğidir 39 dolardan 20 dolar sevsiyesine geldi nerdeyse yarı yarıya düştü kimse farkında değil
Kriptobt1
Member
**

Activity: 560
Merit: 10

View Profile
June 02, 2020, 09:02:47 AM

On June 03, CEO Soravis will speak at Mainnet 2020 and share the latest interesting news on the upcoming BandChain network launch

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  

Jump to: