Bitcoin Forum
April 30, 2024, 08:58:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Arbitraj Takip Siteleri  (Read 193 times)
anilacar (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
August 29, 2019, 02:23:36 AM

Arkadaşlar merhaba,

https://arbitraj.io/ tarzında borsaların fiyat farklarını gösteren bildiğiniz siteleri yazar mısınız ?

Ya da arbitraj yaparken borsalar arası fiyat farkını nasıl takip ediyorsunuz ?
1714510719
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714510719
Reply with quote  #2

1714510719
Report to moderator
1714510719
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714510719
Reply with quote  #2

1714510719
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Peno2
Member
**

Activity: 263
Merit: 11

Para Basan Adam

View Profile WWW
November 04, 2019, 09:56:15 PM

Yerli borsa

http://portfoycoin.com/

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 05, 2019, 08:16:46 PM

Birincisi arbitraj işi öyle kolay bir iş değil. Zaten bir borsada pump yiyen bir coin varsa borsa hemen kendi çapında önlem alıyor. Hemen o coinin cüzdanına transferi kapatıyor. Diyelim ki borsaya transfer yaptın sonra o borsadan parayı çıkartamamak var.

daywalker89
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 11

View Profile
November 09, 2019, 05:00:35 PM

Birincisi arbitraj işi öyle kolay bir iş değil. Zaten bir borsada pump yiyen bir coin varsa borsa hemen kendi çapında önlem alıyor. Hemen o coinin cüzdanına transferi kapatıyor. Diyelim ki borsaya transfer yaptın sonra o borsadan parayı çıkartamamak var.

İkincisi??

Arbitraj kolay iş değil ancak öyle site kapandı bitti gitti gibi şeyler olmaz. (Tabi güvenilir sitelerde yaptığınızı varsayıyorum. Binance, BTCTürk, Paribu vs)

Arbitrajdan hayatını kazanan, çok ciddi gelirler elde eden insanlar tanıyorum.

https://www.arbing.info/ benim bildiğim bu site var. Bir de twitterda sayfalar var takip edebilirsin. Arbitraj olması durumunda tweet atıyorlar ama ordan görüp gidip yakalamak zor.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 09, 2019, 09:28:39 PM

İkincisi??

Arbitraj kolay iş değil ancak öyle site kapandı bitti gitti gibi şeyler olmaz. (Tabi güvenilir sitelerde yaptığınızı varsayıyorum. Binance, BTCTürk, Paribu vs)

Arbitrajdan hayatını kazanan, çok ciddi gelirler elde eden insanlar tanıyorum.

https://www.arbing.info/ benim bildiğim bu site var. Bir de twitterda sayfalar var takip edebilirsin. Arbitraj olması durumunda tweet atıyorlar ama ordan görüp gidip yakalamak zor.

O dönem 2017’de bitti ki bunu arbitrajdan çok iyi sermaye yapmış biri olarak söylüyorum. Ayrıca, birinin gerçekten iyi kâr ettiren bir arbitraj botu olsaydı neden sizinle paylaşırdıki? Kendi kazanırdı. Arbitraj sitesi takip uygulaması diye bir şey yok, asla doğru fiyatı göstermiyorlar. Her borsada üyeliğin olacak ve direkt marketteki en yüksek buy emrini kendi gözünle göreceksin.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
November 10, 2019, 02:14:36 AM

ya geçen yıldı ya da önceki yıldı sanırım, emc2 almıştım polo'dan, bittrex'te fiyat %50 fazla gibiydi. elleri ovuştura ovuştura gönderdim bittrex'e bi baktım 2000 tane mi ne onay istiyor Huh 1 günü almıştı galiba gitmesi ama yine de kar etmiştim Cheesy geçti gitti o güzel günler, bir daha da gelecek gibi görünmüyor Cry
kısacası arbitraj deneyecekseniz iyi-etraflıca araştırmak gerekiyor, sadece fiyata bakarak karar almayın...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Pages: [1]
  Print  

Jump to: