Bitcoin Forum
May 21, 2024, 12:25:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Geçen ay BNB ye all in girenler, 3 te 1 ini kaybetti.  (Read 938 times)
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
September 02, 2019, 06:16:23 AM

40 dolardan 20 dolara indi. yüzde 50 sini kaybedenler var yatırımlarının

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 02, 2019, 07:30:03 AM

Bende ieo dan dolayı bnb ye artar gözü ile bakıyordum ama öyle birşey olmadı.
CZ bu olaya kesin müdahale eder gibime geliyor. Mutlaka yeni bir aktivite bulur kerata 😀
CZ her ne kadar ekip için verilen coinlerin kılıfı açılınca satmayacaklar dediyse o vakitte bu yana bnb hep düştü.
Ben CZ ye bu kilitli bnb ler konusunda inanmadım. 
Ben olsam hazır fiyatı yüksek görmüşken satardım.
Sonuçta Tom Lee de elinde ki ltc leri yüksekten okutup elinden komple çıkarttı.

koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
September 02, 2019, 04:13:41 PM

bence cz bnb ile çok oynuyor sürekli manipülasyon yapıyor diye düşünüyorum bence biraz bıraksa  bnb yi, biraz dinlense koin sonra tekrar tanıtım yapsa o zaman daha sağlam gider
otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 02, 2019, 10:35:05 PM

40 dolardan 20 dolara indi. yüzde 50 sini kaybedenler var yatırımlarının

40 dolar civarlarında çok az durdu genelde hep 30-34 bandında gezdi zaten giren de bu süreçte girdi eğer eskiden almadıysa, 30 civarı çok fazla token el değiştirdi
bitcether
Jr. Member
*

Activity: 60
Merit: 1

View Profile
September 03, 2019, 07:31:36 PM

launcpad olayına katılmak için BNB aldık 15 gün tuttuk sonra satana kadar 1/3 eridi çekilişte bilette çıkmayınca tamamen zarara uğradık...
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
September 06, 2019, 01:52:54 AM

launcpad olayına katılmak için BNB aldık 15 gün tuttuk sonra satana kadar 1/3 eridi çekilişte bilette çıkmayınca tamamen zarara uğradık...

bir çok kişi bu konuma düştü hocam, dikkat etmek gerekiyor. ama uzun vade tutucuysanız bnb her türlü zararı kapatır gibime geliyor. çünkü sağlam bir borsa
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
September 07, 2019, 03:25:05 PM

Hocam bu ieo veya benzerleri için kaçınılmaz bir durum. İsim vermeyeyim başka bir borsanın iki etkinliğine katıldım belirli şeyler kilitlenmesi gerekti bir süreliğine. Kilitlediklerim yarı fiyatına düştü ilk etkinlikte bilet de çıkmadı ama ikinci etkinlik sonucu elime geçen token 20 kat yaptı ve zararım çıktı bir hayli de kar ettim mesela. Buna rağmen bnb kilitlemek daha makul benim için çünkü uzun vadeli gözü kapalı yatırım yapılabilecek coinlerden biri bugün iner yarın çok daha fazla çıkar.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 07, 2019, 03:37:29 PM

Hocam full kazanmak yok maalesef ama bu lending biraz olası değer kayıplarını telafi etmeye yardımcı olur. Oraya yatırılanlar ieo için de kilitlenmiş sayılacak en azından. Tabi katılabilirsek.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
September 07, 2019, 05:41:03 PM

Hocam full kazanmak yok maalesef ama bu lending biraz olası değer kayıplarını telafi etmeye yardımcı olur. Oraya yatırılanlar ieo için de kilitlenmiş sayılacak en azından. Tabi katılabilirsek.

lending de de sıkıntı hemen doluyor, bir şekilde onu da heralde çekilişle yapacaklar yoksa baya fazla kişi dışarda kalıyor, ben bir kısım koyabildim
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
September 07, 2019, 05:44:21 PM

lending de de sıkıntı hemen doluyor, bir şekilde onu da heralde çekilişle yapacaklar yoksa baya fazla kişi dışarda kalıyor, ben bir kısım koyabildim

Normal değil mi üstad? Adam IEO'da ne olacağı belli değilken süper talep var. Burada garanti getiri var. 2-3x değilse bile %10 garantisi veriyor sonuçta. Üstelik vadesi de kısa.
freid
Member
**

Merit: 14

View Profile
September 07, 2019, 10:45:57 PM

evet bnb ye tamamen girenler ve elinde fazla miktarda tutanlar zarar ettiler bu arada ieo lardan bilet çıkmayanlar ise zaten kahroldular resmen çıkarlar bir nevi ne kadar ne zarar durumuna geldiler. düşünsene 200 adet bnb var elinde 38 den 21 e düşmüş ortalama 15 dolar desen 3500 dolar zarar yazar. peki sen 3500 dolarlık bilet kazandın mı ?
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 08, 2019, 11:57:04 AM
Merited by Kalemder (1)

Binance bence piyasayı bir şekilde canlı tutabilmek için elinden geleni yapıyor. Sonuçta yeni yatırımcı gelmemesinden en çok etkilenenlerden biri de kripto para borsaları oluyor.

IEO'larda bir soluklanma istemesinin temel nedeni, çıkan IEO'ların aslında projelerinin çok daha iyi olmaması ve Binance'ın bir şekilde scam projeleri IEO yapan bir borsa gibi gözükmek istememesidir. Hala tekel olmanın ve IEO'ların ekmeğini yemek istiyor ancak sürdürülebilir olması açısından iyi projelere ihtiyacı var. Bundan sonra tahminen Binance yine IEO yapmaya devam edecek ama elindeki kaliteli projeleri zamana yayarak ufak ufak piyasaya sürecektir. Böylece IEO sonrası da bu projeler bir şekilde kendi kendine yoluna devam edebilecek. Diğer taraftan piyasa kötü olduğu için kimse proje yapmakta istemiyor, boğa dönemi geldiğinde Binance çok fazla IEO yaptığına şahitlik edeceğiz. İşte o zaman fiyat olarak da farklı rakamları konuşuyor oluruz.

Bu mesajım burada dursun, günü geldiğinde tekrar canlandıracağım.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448

View Profile WWW
September 08, 2019, 01:19:47 PM

Hocam bu işler genel olarak böyle değil mi? Bnb 7 dolardan girenler hala 3x yaptı boğada girenler dünya kadar düştü vs. Göğüslenebilecek en güzel yer binance bu iniş çıkışları.

Silica NeXus                 
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
September 08, 2019, 09:23:45 PM

Binance bence piyasayı bir şekilde canlı tutabilmek için elinden geleni yapıyor. Sonuçta yeni yatırımcı gelmemesinden en çok etkilenenlerden biri de kripto para borsaları oluyor.

IEO'larda bir soluklanma istemesinin temel nedeni, çıkan IEO'ların aslında projelerinin çok daha iyi olmaması ve Binance'ın bir şekilde scam projeleri IEO yapan bir borsa gibi gözükmek istememesidir. Hala tekel olmanın ve IEO'ların ekmeğini yemek istiyor ancak sürdürülebilir olması açısından iyi projelere ihtiyacı var. Bundan sonra tahminen Binance yine IEO yapmaya devam edecek ama elindeki kaliteli projeleri zamana yayarak ufak ufak piyasaya sürecektir. Böylece IEO sonrası da bu projeler bir şekilde kendi kendine yoluna devam edebilecek. Diğer taraftan piyasa kötü olduğu için kimse proje yapmakta istemiyor, boğa dönemi geldiğinde Binance çok fazla IEO yaptığına şahitlik edeceğiz. İşte o zaman fiyat olarak da farklı rakamları konuşuyor oluruz.

Bu mesajım burada dursun, günü geldiğinde tekrar canlandıracağım.

bakalım bu yeni ieo da, katılıma göre ve insanların tepkisine göre heralde belli olur her şey. bu sefer 300 dolar yaptılar giriş fiyatını belki daha çok kişiye çıkar o zaman olumlu bir hava olur
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
September 09, 2019, 08:15:36 AM

BNB çakıldığı yerden kurtulamıyor. Yeni gelen kurallar da buna tuz biber ekti.

Ha belki daha da çakılacaktı ve bunu farkeden cz stabil tutmak için kurallar sertleştirdi. Bu anlaşılabilir bir durum.

Ama tekrar yükselmesi ve BTC'den bağımsız değerlenmesi bence çok zor artık.

Ha ne olur, BNB tutana daha yüksek faizler vermeye başlarlar, o zaman işler değişir belki.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
September 14, 2019, 01:14:36 PM

bnb artık major coinlerden birisi oldu diyebiliriz bence rahatlıkla o yüzden tepeden almış olanlar bile eğer uzun vade düşünüyorlarsa zarar etmezler.

Silica NeXus                 
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
September 15, 2019, 04:45:10 PM

fiyat hala toparlamadı 20 dolar civarında geziniyor, yakın zamanda 25 dolara kadar çıkması lazım diye düşünüyorum. bence taban fiyatını 25 yapması lazım. 20 dolar iyi değil
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
September 20, 2019, 08:49:24 PM

bir başarılı etkinliğe bakar bnb fiyat artışı. aylık hesap edenler trade yapmamalıdır zaten bu piyasada.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 20, 2019, 09:39:16 PM

Başlık açıldığı zamanki fiyatı 21 dolarmış. Aradan 3 hafta geçmiş ve bugün yine 21 dolar. Sadece birkaç dolar oynamış bu kadar zamandır. Oysa geçen haftalarda bir yükseliş beklentisi oluşmuştu. 40-45 dolar görülebilir diye bekleyenler vardı. Piyasa yine beklentinin tersine hareket etti.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
September 21, 2019, 01:49:16 PM

fiyat hala 20 dolar civarı geziyor,  30 dolar üzerine atması lazım kendini 1-2 ay içerisinde. buralarda durması riskli BNB nin
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: