Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:31:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Geçen ay BNB ye all in girenler, 3 te 1 ini kaybetti.  (Read 938 times)
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 06, 2019, 08:11:30 AM

Şu an BNB fiyatı 15 dolar civarlarında seyrediyor, ne yükseldi ne de düştü. buralara çok sabit kaldı belki yukarı yönlü kırar fiyatını da yükselir.

Bu ay BNB yakımı var bu hafta veya diğer hafta yakım gerçekleşir ama benim beklentim çok bir yükseliş gelmeyecek en fazla etkisi %3-5 olacaktır.

Yaksalarda tütseleselerde genel bir canlanma gelmeden malesef yukarı yön gelmiyor. Tamam yükselişlerini tek başına yaptı ama düşüşlerde trende uydu ve BNB de düştü. Hala parlak bir coin nitekim 1 numaralı borsanın tokeni.
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714671114
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714671114
Reply with quote  #2

1714671114
Report to moderator
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
October 06, 2019, 09:23:12 AM

Şu an BNB fiyatı 15 dolar civarlarında seyrediyor, ne yükseldi ne de düştü. buralara çok sabit kaldı belki yukarı yönlü kırar fiyatını da yükselir.

Bu ay BNB yakımı var bu hafta veya diğer hafta yakım gerçekleşir ama benim beklentim çok bir yükseliş gelmeyecek en fazla etkisi %3-5 olacaktır.

Yaksalarda tütseleselerde genel bir canlanma gelmeden malesef yukarı yön gelmiyor. Tamam yükselişlerini tek başına yaptı ama düşüşlerde trende uydu ve BNB de düştü. Hala parlak bir coin nitekim 1 numaralı borsanın tokeni.

1 numaralı borsanın coini olmaktan bir adım öteye gitmiyor maalesef. Bir Ethereum değil hadi onu geçtim tezos ya da waves bile değil. Tek bir özelliği var o da binancenin coini olması. Onun dışında blockchaine katkısı ne acaba?
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 07, 2019, 01:38:15 PM

1 numaralı borsanın coini olmaktan bir adım öteye gitmiyor maalesef. Bir Ethereum değil hadi onu geçtim tezos ya da waves bile değil. Tek bir özelliği var o da binancenin coini olması. Onun dışında blockchaine katkısı ne acaba?

Yukarı çıkarken kimsenin dilinden düşmeyen koca BNB düşerken paramparça ediliyor vay be! Nasıl katkısı ne blockchaine? Bunca alım satım platformu, nakit giriş çıkış desteği, merkezsiz borsası, kendine has zinciri, oluşturduğu topluluk bunlar size göre bir katkı değil mi?

İnanamıyorum bu yazılanlara! Şu gerçeğin farkına varın arkadaşlar: Binance olmasaydı hala Poloniex'e muhtaç olacaktınız. O 1 yılda ticket'lara dönüş yapmayan borsaya. Ya da bittrexe muhtaç olacaktınız. Yüzlerce shit coin barındıran hantal borsaya. Bunların çoğunun sahiplerini bile tanımıyoruz. CZ en azından topluluğu ile sürekli iç içe. Meetuplar, twit'ler, röportajlar vs.

Gerçekten büyük haksızlık bu yazılanlar.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
October 07, 2019, 06:08:41 PM

Bnb bu piyasa ortamında bile ieo yaparak tutunmaya çalışti ama o da artık kendisi bıraktı diyebiliriz. 40 bin Satoshilerde iken ieo ayağına bir ara 44 binlere kadar gitti ama şimdi epey aşağıda. Binancenin borsası olduğu için gelecek bir boğada yine yukarılara doğru gider onun dışında bir esprisi yok

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 07, 2019, 07:51:09 PM

Yukarı çıkarken kimsenin dilinden düşmeyen koca BNB düşerken paramparça ediliyor vay be! Nasıl katkısı ne blockchaine? Bunca alım satım platformu, nakit giriş çıkış desteği, merkezsiz borsası, kendine has zinciri, oluşturduğu topluluk bunlar size göre bir katkı değil mi?

İnanamıyorum bu yazılanlara! Şu gerçeğin farkına varın arkadaşlar: Binance olmasaydı hala Poloniex'e muhtaç olacaktınız. O 1 yılda ticket'lara dönüş yapmayan borsaya. Ya da bittrexe muhtaç olacaktınız. Yüzlerce shit coin barındıran hantal borsaya. Bunların çoğunun sahiplerini bile tanımıyoruz. CZ en azından topluluğu ile sürekli iç içe. Meetuplar, twit'ler, röportajlar vs.

Gerçekten büyük haksızlık bu yazılanlar.

Hocam poloniex ile kıyaslama yapıldığında binance 10 gömlek üstün bir borsa zaten. Bnb de ieo muhabbeti olmasa o da ayı dan ciddi etkilenirdi. CZ kafayı kullanıp bnb yi belli bir yerlerde tutmayı başardı. Dolar olarak bilmem ama Satoshi bazında 40 bin satoshinin üstünde bir değeri vardı.

TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 07, 2019, 08:08:12 PM

BNB şu anda 30 küsürlerden 21 dolara kadar düştü. 

1 BNB 21 dolardan işlem görüyor.

Bu da bize bir koine ALL in girmenin ne kadar da tehlikeli olduğunu gösteriyor. hep söylüyorum, ağırlıklı sepet yapmak gerekiyor, takip edilen koinlerin körü körüne bağlanmak ve neredeyse tüm portföyü yatırmak yerine,   %40'ı ile %70 i arasında yatırıp, kalanını da başka koinlere bölmek gerekiyor.  Uzun vadede kazanırken zaten %100 yatıran da kazanır %70 yatıran da kazanır ama all in girmek çok riskli.  Rasyonel hareket etmek gerekiyor.

*şu anda bnb nin fiyatını düşük buluyorum, kademeli alım yapılabilir.

bnb'ye kısa vadeli yatırım olarak bakmamak lazım bence fiyat düşüşleri olabilir ya bu kadar kısa sürede hiçbir coin 100 e katlamaz zaten. geçen sene bu zamanlar bnb 5$ falandı, şimdi 21$, o zaman ona bakarsan 4x yaptı coin yatırımcıları için, hatta daha erken yatırımcılara bakarsan 100x falan yaptı. o yüzden bunun için bnb'yi suçlamak ne kadar doğru bilmiyorum da, bnb benim için uzun vadede çok mantıklı bir yatırım kararı. yani şuan elimde ciddi bir rakam olsa gözüm kapalı gireceğim tek coin, evet btc'nin eth'in yeri ayrı ama bnb'nin arkasında dünyanın en sağlam borsası var, durum böyle olunca btc bir gün yok olup gitse bile bnb kalmaya devam edecek blockchain teknolojisi olduğu sürece. o yüzden moral bozmaya gerek yok bnb tutanlar tutmaya devam edebilirler, oyna devam :d
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 07, 2019, 10:40:41 PM

Burada binance kötüleyenleri görüyorum blockchaine ne katkısı var diyenleri görüyorum ve gerçekten onlar adına üzülüyorum. Binance bildiğin kurumsal yatırımcıyı çekti çünkü profesyonel yapıyorlar işlerini daha önceki kripto para borsaları hep esnaf gibi çalışıyordu. Bu adamlar çok kısa sürede 1 numaraya oturdu ve orda kaldılar. Geçmişte hiçbir kripto para borsası yok 1 numarada bu kadar uzun süre durabilen. Hata yapmıyorlar çünkü eğer bir hata gerçekleşirse çok kısa sürede telafi edip insanların gönlünü almayı başarıyorlar. Tabii ki de ethereumla karşılaştırılamaz ama waves bile etmez derseniz binancea çok ağır küfür etmiş olursunuz

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 09, 2019, 11:48:28 AM

bugun bnb de bir hareketlenme var hem btc ye hem ethere karsı deger kazanıyor. Sanırım bugun aksam yeni bir haber gelecek.
ya yeni bir bountydir yada yeni bir ieo gelicektir. ne zaman bir hareketlenme olsa haber cıkana kadar pump haberle beraber bir yarım saat daha pump sonra dump oluyor.
KenannT
Member
**

Activity: 596

View Profile
October 13, 2019, 12:45:18 PM

3 te birinden fazlasını kaybettik hele ki btc sini bozduranlar fena zarara girdi tabi ieo lardan vuranlar oldu ama ilk bozduranlar kazandı...

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
October 13, 2019, 12:53:21 PM

bugun bnb de bir hareketlenme var hem btc ye hem ethere karsı deger kazanıyor. Sanırım bugun aksam yeni bir haber gelecek.
ya yeni bir bountydir yada yeni bir ieo gelicektir. ne zaman bir hareketlenme olsa haber cıkana kadar pump haberle beraber bir yarım saat daha pump sonra dump oluyor.

15 dolarda iyi dayandı. Bir ara btc düştü ve bnb'de 15,1 dolarda idi. O sıra dedim tamam herhalde dipsiz kuyuya atlayacak bnb ve 5 6 dolarlara kadar geri geleceğiz sandım. 14,85 dolardan geri döndü o günden beri 17 doları aşıyor bugünlerde. Baya kararsız olduğu bir gerçek. Buralardan kopup devam ederse kimse şaşırmaz.

BTC'de beklentiler de yüksek bu ara. Özellikle de yarılanmadan dolayı. Bu durumda binance ekibi gerçekten çok farklı işler ortaya koyması gerekiyor.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 13, 2019, 01:03:53 PM

evet çok bir numarası yok. CZ bu koini sürekli olarak shilliyor, o yüzden çok dengesiz bir yükselişi ve düşüşü var, bence ileride bu koinin fiyatı artar. çok fazla para yatıran kişi var bu koine, büyük para sahipleri zenginler de yatırıyor twitterda gördüğüm kadarıyla. balinaların en uğrak olduğu koin diyebiliriz yani binance koine. bence biraz dinlenmeye ihtiyacı var şöyle üç dört ay kadar rahat bıraksalar çok iyi olur. böylece biraz dinlenir ve tekrar yükselir diye düşünüyorum
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
October 13, 2019, 01:24:28 PM

BNB'deki düşüşü Binance.com kullanıcı sayısındaki azalmaya ve buna bağlı olarak hacimlerdeki düşüşe bağlamak lazım. Sonuçta token fiyatını belirleyen en önemli unsurlardan biri 3 ayda bir yakılacak token miktarı. Hacimdeki düşüş BNB fiyatını otomatik olarak olumsuz anlamda etkiliyor.
akgandalf
Member
**

Activity: 812

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
October 13, 2019, 01:28:45 PM

Hocam geçen ay dediğiniz zamanı tam yazsanız iyi olacak. 🤔
Başlık geçen ay da kalmış. Sadece başlığa bakıp postu okumadan post kasanlar olabilir.

lol31lol
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 13, 2019, 01:44:26 PM

BNB'deki düşüşü Binance.com kullanıcı sayısındaki azalmaya ve buna bağlı olarak hacimlerdeki düşüşe bağlamak lazım. Sonuçta token fiyatını belirleyen en önemli unsurlardan biri 3 ayda bir yakılacak token miktarı. Hacimdeki düşüş BNB fiyatını otomatik olarak olumsuz anlamda etkiliyor.
Daha çok, ATH'ı gördükten sonra düşmek zorundaydı (daha önce 3 kere olduğu gibi), Binance Amerikalı müşterilerini kaybediyor haberinden sonra da o bahaneyle dumpladılar.

Binance'in karlarında çok bir düşüş yok. Q2'de artmıştı hatta diye hatırlıyorum. BNB Lendinge büyük katılım oluyor. Halk BNB'leri satmamış. Airdroplar da fena değil. Durumdan herkes memnun hatta IEO'lardan iyi oldu bence. Sinir stres olmadan para geliyor.

Bu memnuniyet fiyata yansır mı? Önümüzdeki 6 ayda göreceğiz.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
October 13, 2019, 03:07:46 PM

Daha çok, ATH'ı gördükten sonra düşmek zorundaydı (daha önce 3 kere olduğu gibi), Binance Amerikalı müşterilerini kaybediyor haberinden sonra da o bahaneyle dumpladılar.

Binance'in karlarında çok bir düşüş yok. Q2'de artmıştı hatta diye hatırlıyorum. BNB Lendinge büyük katılım oluyor. Halk BNB'leri satmamış. Airdroplar da fena değil. Durumdan herkes memnun hatta IEO'lardan iyi oldu bence. Sinir stres olmadan para geliyor.

Bu memnuniyet fiyata yansır mı? Önümüzdeki 6 ayda göreceğiz.

Mayıs-Haziran aylarında aylık 30 milyon ziyaretçisi varken aylık ziyaretçi sayısı geçtiğimiz ay itibariyle 18.8 milyona kadar düşmüş. Buna bağlı olarak karlılıkta kesinlikle düştü, ama siz bunu henüz göremiyorsunuz çünkü Q3 rakamlarını henüz duyurmadılar.

IEO'larda bir miktar etkili olmuştur olabilir, ama 2019 yılında en çok ziyaretçi aldığı ay olan haziran ayında ATH yapmasını ve sonrasında ziyaretçi sayısındaki ve hacimdeki azalmayla fiyatın düşüşe geçmesini sadece IEO'lar ile açıklamak doğru olmaz.

Ne yazıkki ziyaretçi sayısı, hacim ve karlılık rakamlarını içeride olanlar herkesten çok daha önce görebildikleri için ona göre erkenden pozisyon alabiliyorlar.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1246

View Profile
October 13, 2019, 04:04:37 PM

Bnbye all in girenler bide yüksek fiyattan girenler için kötü oldu.Bir kaç gündür 16 dolarlarda güzel direnç gösterdi bugun 18 e kadar çıktı bence şuanda yükselis trendine giricek gibi güzel alım fırsatı veriyor bnb ama genede herşey BTC e bağlı düşüş olursa altlar tamamen biter.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
October 13, 2019, 04:25:54 PM

Normalde çok fazla al-sat yapan birisi değilimdir ama nedendir bilinmez son 2 ayda 2 defa BNB ile trade yapmayı denedim ve ikisi de hüsranla sonuçlandı. Açıkçası nasılsa IEO'ya da katılamayacağım için bundan sonra BNB ile işim olacağını sanmıyorum.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
October 13, 2019, 05:00:19 PM

trade yapanlar için durum oldukça sıkıntıı ama yatırımı ieo muhabbetinin başında yapanlar hala kardalar.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 13, 2019, 05:59:54 PM

Tahminim yine yarın önemli birşeyler açıklıcaklar pazardan hafif hafif pumplıyorlar en son bu şekilde oldugunda tahmin ettiğim olmuş ve 2 saat sonra haber açıklanmış onunla +%1-2 daha yukarı yapıp oradan geri dönmüştü. Yarın bir haber açıklanırsa o dakikada satmak lazım. 3-4 saat sonra %5 alttan alırım tekrar
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
October 13, 2019, 06:59:14 PM

BNB’ye veya herhangi başka coine all in girmek mantıklı iş değil zaten. Gerçi son günlerde BNB yine 1-2 usd yükseldi, yükselmeye çalıştı. En kötü ihtimalle kârdan zarar edenler oldu, ben de açıkçası bir miktar bnb bulunduruyorum. Asabım bozulmasın diye piyasayı sürekli takip etmeyi bırakmıştım, kendi kendine bir kenarda bekliyor her şey.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: