Bitcoin Forum
June 24, 2024, 11:37:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: En Başarılı Türkçe Topluluk Kanalları  (Read 316 times)
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 05, 2019, 06:54:05 AM

Arkadaşlar bildiğimiz gibi ayı piyasası içerisinde, çok fazla hareket şansımız olmuyor. Ve gözden kaçırmaya başladığımız şey fazla oluyor. Forum'da da artık eskisi kadar verimli muhabbet çok olmuyor mesela.

Eminim bu konuda çok etkili isimler vardır aramızda. En iyi Türkçe Telegram kanalları hangileridir. Bunlar herhangi bir topluluğa da ait olabilir sadece Bitcoin ve/veya altcoin grupları da olabilir.

En azından bu gruplara katılarak gelişmeleri daha yakından takip edebilir, öğrendiklerimizi yine buradan tartışabiliriz.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
September 05, 2019, 03:54:23 PM

Son adı bull&bear olan kaliteli bir telegram kanalı vardı ona bakabilirsiniz. Bountyhive kanalı ve oradaki insanların oluşturduğu uzantılara bakabilirsiniz. Güzel kazanç sağlama potansiyeline sahipler.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
September 05, 2019, 03:59:32 PM

Özellikle ben belli başlı token ya da coinlerin Türkçe telegram gruplarına bakıyorum. Çoğu kimse belli bir şeyden sonra boş geyik yapmaya başlıyor. Varsa bilgi paylaşımı yapan gruplar onlara katılmak isterim
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 05, 2019, 04:10:15 PM

Rezerve edeyim bu mesajı yazacağım.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 05, 2019, 04:12:35 PM

Umarım bilgi ve haberdar olmak adına böyle gruplar arıyorsunuzdur. Çok kazandıran olduğu gibi çok kaybettiren fikir alışveriş grupları da mevcut. Aslında deneye deneye elemeniz en iyisi.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
September 05, 2019, 08:35:35 PM

Uzun zamandır takip ettiğim ve üye olarak bulunduğum bu linkteki https://t.me/airbico  grup bence en başarılı Türkçe Topluluk kanalıdır. Açıkçası grup adminleri çok iyi ve grubu hakkıyla idare edebilen kişiler. Grupta her türlü yardımlaşmanın ve bilginin yanı sıra kazanç sağlayabileceğiniz paylaşımlarda paylaşılıyor. Tabi düzensiz paylaşımlar yok. Bu konuda adminler gerçekten çok titiz çalışıyorlar. Tavsiye edeceğim başarılı bir grup. Ayrıca daha sonra bir kaç grup daha paylaşım yaparım.
opciga
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 1

View Profile
September 05, 2019, 10:44:10 PM

neoturkey
https://t.me/neoturkey

grubunda neo hakkındaki güncel haberleri, gelişmeleri paylaşıyorum.

onun dışında kripto tekniği takip ediyorum:
https://t.me/kriptoteknik
kriptokar
Full Member

Activity: 651
Merit: 117

EscrowDapp.com

View Profile
September 07, 2019, 09:06:26 PM
Last edit: November 26, 2020, 06:30:08 PM by kriptokar

Konu yanlış yere açılmış. Konuya cevap: https://t.me/kriptodanisman

🤝 Use EscrowDapp To Avoid Scammers 🤝
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
September 07, 2019, 10:41:11 PM

soru çok mantıklı paylaşım on numara olmuş hemen ekledim paylaşımı fava bakalım neler gelecek bir kaç tane gelmiş ama girdim pek tatmin edici gelmedi bana. bu tarzda bir grubumuz yok mu acaba?
Halmater
Hero Member

Activity: 896

View Profile
September 07, 2019, 10:45:31 PM

soru çok mantıklı paylaşım on numara olmuş hemen ekledim paylaşımı fava bakalım neler gelecek bir kaç tane gelmiş ama girdim pek tatmin edici gelmedi bana. bu tarzda bir grubumuz yok mu acaba?

Hangi tarzda bir gruptan bahsediyorsun? Ben pek Telegram kullanmıyorum, piyasanın hızına mı yetişelim yoksa millet ile muhabbet mi edelim, dersen ben piyasayı takip etmeyi tercih ediyorum ama bazı Telegram gruplarında bilgi verici ve analiz dolu konuşmalar olabiliyor. Binance Turkish grubu tamamen gırgır ve şamata için kullanılırken Altcointurk gibi Telegram gruplarında muhabbet bir kademe daha üst seviyede olabilir. Bu grupta kızlar da olduğu için fazla erkek muhabbeti dönemiyor bu nedenle daha çok teknik analiz ve piyasa analizleri paylaşılıyor. Ben şu ana kadar genel piyasadaki düşünceleri okumak için arasıra bakıyorum, grupta öyle mesaj yazan biri değilim.
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
September 08, 2019, 09:17:54 AM

Hangi tarzda bir gruptan bahsediyorsun? Ben pek Telegram kullanmıyorum, piyasanın hızına mı yetişelim yoksa millet ile muhabbet mi edelim, dersen ben piyasayı takip etmeyi tercih ediyorum ama bazı Telegram gruplarında bilgi verici ve analiz dolu konuşmalar olabiliyor. Binance Turkish grubu tamamen gırgır ve şamata için kullanılırken Altcointurk gibi Telegram gruplarında muhabbet bir kademe daha üst seviyede olabilir. Bu grupta kızlar da olduğu için fazla erkek muhabbeti dönemiyor bu nedenle daha çok teknik analiz ve piyasa analizleri paylaşılıyor. Ben şu ana kadar genel piyasadaki düşünceleri okumak için arasıra bakıyorum, grupta öyle mesaj yazan biri değilim.

Şimdiye kadar yazılan gruplar arasında bir tek altcointurk'ü bilmiyordum. Ona da dahil olup biraz inceledim artık muhabbet azalmış ve haliyle paylaşım da azalmış. Sanırım beklediğimi bulamayacağım daha düzgün, kalabalık ve seviyenin yüksek olduğu bir kanal benim aradığım.

Paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler şimdiden. Türk topluluğu olarak 2000 kişilik gruplar var maksimum. En kalabalık kripto sevenler klüblerinden birinin Türk'ler olabileceği konuşuluyor ama sayılar tahminlerimin altında açıkçası.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
September 08, 2019, 10:40:00 AM

Şimdi çok çeşitli gruplar var hocam. Botlarla sinyal işi yapan airdrop bounty kovalayan fikir alışverişi adı altında coin shilleyen vs. Daha spesifik olursanız güzel önerilerde bulunabiliriz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
September 09, 2019, 04:51:48 PM

En güzeli yabancı gruplar aslında hocam. Yeterli ingilizceniz olacak asıl bilgi paylaşımı ve verimli sohbetler orada gerçekleşiyor.

vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
September 09, 2019, 05:01:56 PM

Şimdi çok çeşitli gruplar var hocam. Botlarla sinyal işi yapan airdrop bounty kovalayan fikir alışverişi adı altında coin shilleyen vs. Daha spesifik olursanız güzel önerilerde bulunabiliriz.

Yok botlar, tavsiyelerden ziyade genel anlamda yararlı konuşmaların döndüğü nitelikli gruplardan bahsediyorum.

En güzeli yabancı gruplar aslında hocam. Yeterli ingilizceniz olacak asıl bilgi paylaşımı ve verimli sohbetler orada gerçekleşiyor.

İngilizce gruplarda tavsiye edebilirsiniz elbette ama önceliğim Türkçe olanlar bence.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
September 10, 2019, 10:51:28 AM

Yabancı gruplardan bildiğiniz varsa isim alabilirim.
Konuda bahsedildiği gibi Türk gruplarında genelde bu aralar pek sohbet olmuyor, sanırım en yoğun olanı Binancenin Türkçe kanalı.
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
September 13, 2019, 06:40:35 AM

Yerli gruplar çok tehlikelidir. Oradaki arkadaşların gazına gelip kayıplar yaşamanız çok olası. Karşınızdaki insanın bilgisini tecrübesini bilmeden yönlendirmelere kanmayın.

Yatırım yapacaksanız mutlaka kendiniz araştırın.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
September 13, 2019, 07:35:35 AM

Bu gruplardaki yazışmaları nasıl takip ediyorsunuz? Birisinin yazdığı mesaja belki 30 mesaj sonra cevap geliyor. Bilmiyorum, çakal yuvası gibi zaten çoğu. Onchain podcastin telegrami vardı. Orada sadece konuşmalardaki kaynakları paylaşım yaptıkları için beğeniyordum ama o da kaputa bağlamış.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
September 13, 2019, 09:29:29 AM

Bir kaç gruba üyeyim mesajları okuyacak zamanım olmuyor. Resme bakıp anlayabilirsiniz.
Genellikle boş boş konuşmalar var. ,

Tradingview ingilizce bölümünde  daha yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/BONjoV.png
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 13, 2019, 11:38:37 AM

Belirli bir projeye ait ve çok iyi yönetilen bir kanal değilse telegram grupları zaman kaybından başka hiçbir şey değil. Genellikle geyik ve saçma sapan gif paylaşımına dönüyor, millet birbirine dalaşmaya bayılıyor, herkes aynı anda yazınca konular birbirine giriyor vb. Bende de bir sürü kanal var ama gerçekten girip baktığım 2-3 tanedir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
September 13, 2019, 01:38:24 PM

ingilizce olmadı için maalesef yabancı gruplarda pek fazla takılamıyorum. şu an içinde olduğum gruplar da ölüm sessizliğinde.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: