Bitcoin Forum
June 19, 2024, 03:35:38 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kripto haber sitesi Tavsiyeler  (Read 163 times)
kriptohaberweb (OP)
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
September 05, 2019, 11:50:12 AM

Selamlar sayın forum sakinleri son zamanlarda sürekli düşündüğüm bir durum bu kripto haber sitesi açma olayı.Aklımda oldukça ilginç bir fikir var açtığım websitesinin forum sakinlerine gelir kapısı olmasını hedefliyorum aynı zamanda.

Ayrıca forumun tüm üyelerinin fikirlerine önem vereceğim.Kısaca açacağım bu kripto haber sitesinin bir nevi forumun sesi olmasını istiyorum.

Gelen reklam gelirlerini de forumdan yardımcı olan arkadaşlar ile paylaşmayı planlıyorum.

Bütçem bu haber sitesi için ilk etapta 10 bin lira. Sizce yeterli mi?

Ayrıca şöyle bir şey yapmayı düşünüyorum, tüm çalışanların bu forumdan olmasını istiyorum web tasarımcılar çevirmenler yazılımcılar yazarlar. Harcanan paranın bu forumdaki arkadaşlara katkısı olmasını istiyorum özellikle üniversite okuyan fakat bilgisine ve yeteneğine güvenen arkadaşlar.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınız benim için değerli.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 05, 2019, 01:49:08 PM
Last edit: September 15, 2019, 08:29:43 PM by Matthias9515

Selamlar sayın forum sakinleri son zamanlarda sürekli düşündüğüm bir durum bu kripto haber sitesi açma olayı.Aklımda oldukça ilginç bir fikir var açtığım websitesinin forum sakinlerine gelir kapısı olmasını hedefliyorum aynı zamanda.

Ayrıca forumun tüm üyelerinin fikirlerine önem vereceğim.Kısaca açacağım bu kripto haber sitesinin bir nevi forumun sesi olmasını istiyorum.

Gelen reklam gelirlerini de forumdan yardımcı olan arkadaşlar ile paylaşmayı planlıyorum.

Bütçem bu haber sitesi için ilk etapta 10 bin lira. Sizce yeterli mi?

Ayrıca şöyle bir şey yapmayı düşünüyorum, tüm çalışanların bu forumdan olmasını istiyorum web tasarımcılar çevirmenler yazılımcılar yazarlar. Harcanan paranın bu forumdaki arkadaşlara katkısı olmasını istiyorum özellikle üniversite okuyan fakat bilgisine ve yeteneğine güvenen arkadaşlar.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınız benim için değerli.

Bitcointalk’a önem verdiğin için teşekkürler fakat bir işi daha iyi yapan birilerini bulabilecekken, forum üzerinden bulmaya çalışman doğru değil. Yazilan makalelere ve cümlelere Doge ile ödeme yapan bir çok Türk haber sitesi açildi, hiçbiri tutmadı ama yine de sen bilirsin. Bol şans.
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
September 05, 2019, 06:39:56 PM

Tek tavsiye

'AÇMAYIN'

Ciddi bir noktada takip edilen bilinen bir haber sitesi olmak istiyorsanız işiniz gerçekten çok zor. Türk kitlesi zaten diğer ülkelere nazaran çok az olmakla istediğiniz verimi alamazsınız. Diğer dillerde de yayın yapmak istemeniz bayağı bir efor gerektirir. Ciddi miktarda zaman, efor, maddiyat geçen 3-5 belki de 10 ayın sonunda elinize geçen çok az bir kazanç göz altı morlukları ve dökülen saçlar olacaktır.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 22, 2019, 09:47:50 PM

10 ayın sonunda çok az kazanç ve göz alto morlukları ifadesi güzelmiş ne diyeyim Cheesy benim tavsiyem de arkadaşların tavsiyesine uyman yönünde olacaktır hocam
Sekanex
Newbie
*

Activity: 110
Merit: 0

View Profile
September 28, 2019, 03:53:39 PM

Olumsuz düşünmeye gerek yok.. Ama iyice düşünüp taşınman gerek çünkü hem para hemde önemli bir vakit harcayacaksın. Öncelikle Web sitesi oluşturmak konusunda bilgi sahibi değilim ama bu senin için bir ideal ise vazgeçme. Bana kalırsa Site için minimum masraf yap. Site tasarımı, alan adı vs için 2000 tl harcasan sana 8000 lira kalır. Bu paranın bir kısmı ile site üyeliği, sitenin sosyal medya hesaplarını takip gibi şartlarla airdrop yapabilirsin. Siten üzerinden makale yazanlardan en çok beğeni alana bir miktar coin hediye edebilirsin. Yüksek miktarda  üye sayısını ve site trafiğini yakalarsan gelir kapılarıda açılır Smiley
Buda benim naçizane düşüncelerim
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 28, 2019, 05:40:59 PM

8000 liraya yapılan airdropla bir şey olmaz hocam, airdrop için zaten token oluşturmak vs. gerekiyor o da gene 1000 dolar tutar, eğer katılımcılara da kar getirecek, scam olmayan bir tokensa. scam tokenı 100 dolara da yaptırırsın ama adın kötü çıkar. onun yerine sözlük gibi bir şey açılabilir.

ama bu tip sitelerde önemli olan trafik, trafik istiyorsanda milyonlarca insanın ilgilendiği konular üzerinde odaklanınca kriptonun 10 katı 100 katı hit kazanırsn
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
September 28, 2019, 08:18:50 PM

Okunmasına okunur, güzel de olur. Ama 10K maliyetle ve amatör ve/veya yarı-amatör yazılarla bunu sağlamak çok zor.
Bence önce bunu başarabileceğinizi farklı alanlarda gösterebilirsiniz öncelikle. Twitter, Telegram, Medium gibi. Birde bu işler kişisel olacak işler değil. Ekip işidir, daha kalabalık bir ekip sahibi olmalısınz ve bu ekip ne yaptığını biliyor olmalı.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: