Bitcoin Forum
July 22, 2024, 07:32:22 AM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: JEX – Vaadeli Alım Satım Hizmetleri - JEX Token Bilgi (Airdrop Yakında)  (Read 136 times)
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1876
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 05, 2019, 04:52:35 PM
Last edit: September 05, 2019, 05:09:01 PM by Kalemder
Merited by wolwoo (1), Blacknavy (1), cryptobaro (1)

Binance, spot ve türev alım satım hizmetleri sunan bir kripto varlık alım satım platformu olan JEX’in alımını tamamladı.

Binance Jex adı ile anılacak yeni platformda spot alımlarla beraber Vaadeli, Türev işlemlerde yapılabilecek.
Binance Jex bağımsız bir takım olarak çalışacak.

JEX ile alakalı güzel bir airdropta yapılacak. Duyurusu az önce yapıldı.
BNB Holderlarına 200 000 000 adet JEX tokenı dağıtılacak.
Bu sadece bir başlangıç.

2 farklı airdrop yapılacak. Bu yüzden bnb fiyatı aniden hızla yükseldi.
Airdrop ile ilgili Türkçe bilgiyi şuradan edinebilirsiniz:
https://kriptoanalist.com/jex-vaadeli-alim-satim-hizmetleri-airdrop-yakinda/

JEX Token ile ilgili detayları buradan paylaşacağım.

Total Supply:
2,000,000,000 JEX
Holders:
4,125 addresses

Yarısı kilitli yarısı dolaşımda.

Kaynak: https://etherscan.io/token/0xff98a08c143311719ca492e4b8c950c940f26872

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
September 05, 2019, 05:10:11 PM

%6 civarı artmış bnb. Sizi kastetmiyorum ama haber gerçek. Binance dokunulmadık yer bırakmamaya and içmiş sanırım.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1876
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 05, 2019, 05:29:19 PM

Airdropun ciddiyetini anlatmak adına meseleyi daha net ifade edeyim.

Son ieo'de 160 bin kadar bilet claim edildi.
160000*50: 8milyon bnb hold edildi.
500 bnb'den fazla tutan hesapları bilmiyoruz tabi. Biz 10 milyon bnb olarak yuvarlayalım.

200 000 000 JEX / 10 000 000 bnb: 20 JEX (BNB Başına Düşecek)

Jex'in tahmini ortalama fiyatı 0,1 dolar yada daha yükseği olur. Bunun içinde derin analizler yaptım Smiley
Elinde 1000 bnb tutan bir kullanıcı 1000:20: 20k JEX tokenı alacak tahmini olarak bu hesaba göre.
20000*0,1: 2000 dolar para yapar. Değeri yarısı olursa 1000 dolar yapar.

Ayrıca her ay ayrıca yapılacak dağıtımı da düşününce binance stake olayına başlamış oluyor.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
October 10, 2019, 12:51:17 PM

dağıtım başladı. 500 bnb ye 1000 adet jex gelmiş.
lol31lol
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 11, 2019, 01:37:42 PM

500 bnb'den fazla tutan hesapları bilmiyoruz tabi. Biz 10 milyon bnb olarak yuvarlayalım.

Jex'in tahmini ortalama fiyatı 0,1 dolar yada daha yükseği olur. Bunun içinde derin analizler yaptım Smiley
Elinde 1000 bnb tutan bir kullanıcı 1000:20: 20k JEX tokenı alacak tahmini olarak bu hesaba göre.

Ayrıca her ay ayrıca yapılacak dağıtımı da düşününce binance stake olayına başlamış oluyor.
Jex borsasının karının %30'u dağıtılacaktı her ay. Hacmi az değil Jex'in.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 11, 2019, 02:05:17 PM

sizin analiz 1 sıfır fazladan olmuş gibi görünüyor. jexin güncel değeride 2.5 cent civarında şuan ordada yine biraz yanılmışsınız.
Kar payı almak icin jexi binance temi tutucaz yoksa jex borsasınamı atıcaz? bu konuda bir bilginiz varmı?
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 11, 2019, 03:24:05 PM

Hocam gelen jex nereye geliyor acaba? Hesabıma baktım mobilden ama bana gelen bir şeyi göremedim şuanda. Borsada bulunmayan tokenların fiyatı sıfır olduğu için funds bölümünde görünmüyor ayrıca bakmak gerekiyor. Acaba öyle bir şey mi?

Birde madem borsa ve token desteği veriliyor o zaman paritesi de açılması gerekmez mi binance borsasında.

https://coinmarketcap.com/exchanges/binance-jex/

Bu token hala CMC'de yayınlanmamış ama borsanın linki konmuş.
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
October 11, 2019, 03:27:23 PM

Kar payı almak icin jexi binance temi tutucaz yoksa jex borsasınamı atıcaz? bu konuda bir bilginiz varmı?

JEX'in karı her ay %30'u alınıyor binance hold yapanlara pay edilerek dağıtılıyor. Yani jex borsasının karından pay almak istiyorsanız jex değil de BNB tutmanız gerekiyor. Belirli bir alt limiti vardı tam hatırlamıyorum ama 50 bnb olabilir, sayfasından bakmak lazım rakamlara.

Jexin bahtsızlığı bence iki türlü türev borsanın yapılması oldu. Şuanda türev işlem yapmak isteyecek insanlar jex'i değil direk binance'taki future sekmesinden yapar işini. Binance burada garip bir iş yaptı doğrusu.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 11, 2019, 03:48:23 PM

Hocam gelen jex nereye geliyor acaba? Hesabıma baktım mobilden ama bana gelen bir şeyi göremedim şuanda. Borsada bulunmayan tokenların fiyatı sıfır olduğu için funds bölümünde görünmüyor ayrıca bakmak gerekiyor. Acaba öyle bir şey mi?

Birde madem borsa ve token desteği veriliyor o zaman paritesi de açılması gerekmez mi binance borsasında.

https://coinmarketcap.com/exchanges/binance-jex/

Bu token hala CMC'de yayınlanmamış ama borsanın linki konmuş.

geliyor da, show ya da hide small balance gibi bir tık vardı, orası tıklıysa göstermez. borsada değil diye değeri 0 saydığı için göstermiyordur. o tiki kaldırın öyle gösterir. ben de artık ufak ufak bnb ye ağırlık verecem çünkü fiyatı iyi tam almalık fiyatı var.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 11, 2019, 06:34:47 PM

JEX'in karı her ay %30'u alınıyor binance hold yapanlara pay edilerek dağıtılıyor. Yani jex borsasının karından pay almak istiyorsanız jex değil de BNB tutmanız gerekiyor. Belirli bir alt limiti vardı tam hatırlamıyorum ama 50 bnb olabilir, sayfasından bakmak lazım rakamlara.

Jexin bahtsızlığı bence iki türlü türev borsanın yapılması oldu. Şuanda türev işlem yapmak isteyecek insanlar jex'i değil direk binance'taki future sekmesinden yapar işini. Binance burada garip bir iş yaptı doğrusu.
hımm evet o zaman jex tutmamızın hicbir anlamı yok. tutulan jex sayısına göre jex karpayını dagıtsa coinin bir anlamı olurdu. şimdi işlevsiz olmuş.
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
October 11, 2019, 06:43:32 PM

hımm evet o zaman jex tutmamızın hicbir anlamı yok. tutulan jex sayısına göre jex karpayını dagıtsa coinin bir anlamı olurdu. şimdi işlevsiz olmuş.

Tam olarak işevsiz diyemeyiz aslında. Jex'te yapacağınız işlemlerde daha az fee ödemek için elinizde jex tokenı tutmanız gerekiyor. Ama elinizde bnb varsa buna da ihtiyacınız yok. Çünkü jex borsasında jex'in tüm özelliklerine bnb coinde sahip. Fee düşürmek için bnb'niz olması yeterli yani.

Şimdi böyle yazınca jex'in hakkatende işlevsiz olduğunu fark ettim Cheesy
Pages: [1]
  Print  

Jump to: