Bitcoin Forum
May 21, 2024, 09:47:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ledger Live'a TAM erc20 desteği geldi.  (Read 130 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 05, 2019, 04:59:08 PM
Merited by Blacknavy (3)

Hatırlarsanız Ledger Live erc20 desteği sunmuyordu. Bunun için Ledger Nano S/X'imizle myetherwallet veya mycrypto gibi 3. parti uygulamaları kullanıyorduk.
Ledger bunu Ledger Live'ın içine entegre etti. Artık eth hesabınızı ledger live'a tanımladığınızda tokenleriniz de otomatikman hesabınızda görünecek.

Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=S3XIgK8_-Lg&feature=youtu.be

Bu özellik Kasse cüzdanda zaten vardı tabii. Onu da kullandım ve incelemesini yapmıştım.

Ulaşmak için;

REHBER: Ledger Nano S incelemesi, kullanım rehberi, detaylar, sorular, cevaplar

REHBER: Ledger Nano X incelemesi, kullanım rehberi, detaylar, sorular, cevaplar

REHBER: "Hd-Kasse" incelemesi, kullanım rehberi, detaylar, sorular, cevaplar

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 07, 2019, 10:54:32 PM

İyi ama pek de yorum almayan bir konu olmuş, Ledger’in kendi arayüzünü yapması uzun süredir beklenen bir davranıştı. Senin geçen sene aldığın ve piyasada fazla bilinmeyen Kasse’nin bile ERC20 tokenleri için kendi platformunda arayüzü vardı ki bir hardware walleti güvenli yapan 3. parti sitelere bağlı olmamasıdır bu nedenle güvenlik açısından Ledger’in eskisine nazaran daha olumlu bir noktada olduğunu düşünüyorum. Son zamanlarda başta mobil wallet olmak üzere private keyin kolaylikla dışarı çıkartıldığı cüzdanlar antiviruslere rağmen çeşitli trojanlar ile boşaltılırken paraya biraz kıyıp en düzgününden bir donanım cüzdanı satın almak doğru olur.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 08, 2019, 05:14:43 PM

İyi ama pek de yorum almayan bir konu olmuş, Ledger’in kendi arayüzünü yapması uzun süredir beklenen bir davranıştı. Senin geçen sene aldığın ve piyasada fazla bilinmeyen Kasse’nin bile ERC20 tokenleri için kendi platformunda arayüzü vardı ki bir hardware walleti güvenli yapan 3. parti sitelere bağlı olmamasıdır bu nedenle güvenlik açısından Ledger’in eskisine nazaran daha olumlu bir noktada olduğunu düşünüyorum. Son zamanlarda başta mobil wallet olmak üzere private keyin kolaylikla dışarı çıkartıldığı cüzdanlar antiviruslere rağmen çeşitli trojanlar ile boşaltılırken paraya biraz kıyıp en düzgününden bir donanım cüzdanı satın almak doğru olur.
Kasse'de ayrıca istediğiniz ERC20 tokenin contract'ını ekleyerek görebiliyordunuz. Ledger'da bu yok şimdilik.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 09, 2019, 07:43:41 PM

Hocam teşekkür ederim epey zamandır beklediğim bir olaydı bu. Ben mew i bağlayıp cuzdanda olan tokenleri göremiyordum bu şekilde olması çok güzel olmuş. Bilgi paylaşım için teşekkürler.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: