Bitcoin Forum
June 25, 2024, 03:22:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Credits'in yükselişi hakkında  (Read 308 times)
gospodin (OP)
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
September 06, 2019, 03:30:43 AM

Güzel ico dönemi yasayayn ama ardından bir türlü patlama yapamayan sevgili tokenimiz son 1 haftadır uçuyor. Gelişmeleri takip eden var mı? Ben uzun zaman önce bıraktım ki zamanında scam etiketi bile yapıştırıldi kendisine. Tahminim swap olacak sanırım yoksa yükselmesi için sebep yok:)
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
September 06, 2019, 05:41:15 AM

bütün shit borsalarda.
elindeki değerlendiyse sat. 2 hafta sonra yarı fiyatına toplarsın

gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
September 06, 2019, 07:48:51 AM

Güzel ico dönemi yasayayn ama ardından bir türlü patlama yapamayan sevgili tokenimiz son 1 haftadır uçuyor. Gelişmeleri takip eden var mı? Ben uzun zaman önce bıraktım ki zamanında scam etiketi bile yapıştırıldi kendisine. Tahminim swap olacak sanırım yoksa yükselmesi için sebep yok:)

Bana airdrop olarak gelmişti. İlk başlarda iyi yükseldi akabinde o da bir inişe geçti. Dediğiniz gibi bazı kimseler tarafından scam bile dendi. Eskiden olupta elinde tutan yoktur herhalde varsa bile ben olsam bu yükselişi fırsat bilip azar azar satardım.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 06, 2019, 01:33:28 PM

Benim cüzdanda bunun gibi 50 token var. Bazen bakıyorum %200 yapmış. Sonra bakıyorum hop düşmüş allah düşmüş... Bir gelişme var mı yokmu bilmemde bence de fırsatı iyi kollayın. Doğru yerde çıkmaya çalışın.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
September 06, 2019, 01:35:51 PM

valla scam deniliyorsa bilerek bile şişirilmiş olabilir. koşup trene atlamaya çok da gerek yok gibi.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 07, 2019, 10:08:03 AM

Benim cüzdanda bunun gibi 50 token var. Bazen bakıyorum %200 yapmış. Sonra bakıyorum hop düşmüş allah düşmüş... Bir gelişme var mı yokmu bilmemde bence de fırsatı iyi kollayın. Doğru yerde çıkmaya çalışın.
Bence hepimizde olan bu tarz coinleri, tokenları dandik de olsa hangi borsalarda varsalar gönderip pumplanırsa işe yarayacak bir fiyattan satış emri koymak lazım. Çünkü böyle hareketler günlüğü falan geçtim, saatlik, hatta bazen bir kaç dakikalık oluyor. Öğrenip de yararlanmak söz konusu değil.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
September 07, 2019, 10:51:05 PM

hangi credits bu arkadaşlar CS mi ? neyse ben bi bakayım , bir çok kişi tarafından da bekletisi olan bir coindi aslında bu çok şaşırmadım eğer benim dediğimse. paylaım için tesekkürler.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 08, 2019, 10:51:24 AM

Böyle coinleri yükselince vereceksin düşünce miktar bile arttırmayacaksın aynı sayıda alacaksın. Ben de bir coin vardı haftada bir %2000 yapardı hesaplamadım ama 5-6 kere denk geldim 2 kere satsam sonra geri alsam şimdiye dünyanın parası ediyordu. Bu da öyledir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
September 08, 2019, 11:20:57 AM

hangi credits bu arkadaşlar CS mi ? neyse ben bi bakayım , bir çok kişi tarafından da bekletisi olan bir coindi aslında bu çok şaşırmadım eğer benim dediğimse. paylaım için tesekkürler.
aynen hocam cs olan credits. şu sıralar dolar bazında 0.11-0.12 civarında dolaşıyor. birçok kişinin beklentisi olduğu gibi hayal kırıklığı da yaşattığını unutmayalım: https://coinmarketcap.com/currencies/credits/
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 08, 2019, 12:44:28 PM

ico sundan güzel para kaldırmıştım. bu o zamanlar ''allstar'' denen icolardan çok yüklü girecektim , ico ya girmeden kısa süre önce ceo esrarkeş diyemi narkotikten polis peşinde diyemi neydi fud çıktıydı o zaman 10 ether(böyle etherin ether olduğu günlerdi 1000 dolar üstüydü ether hafızam yanıltmıyorsa) girecektim 2 ether atmıştım. ukte dir içimde. hatta ondan sonra hakkında scam diye söylenti çıkan icolara bir sempatim olmuştu  Grin
imzasınada tembellik edip kim imza değiştirecek diye girmemiştim ondanda büyük para kaldırılmıştı.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
September 14, 2019, 06:30:26 PM

Bir ara scam şöyle kötü böyle boş beleş deniyordu. Demek ki bu iddialar gerçek bile olsa önemsiz. Alan her şekilde alıyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 21, 2019, 10:56:25 PM

riskli bir koin dikkat etmek lazım. ama en iyi karlar da riskli koinlerde elde ediliyor. bir de bu var.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
September 22, 2019, 10:34:08 AM

1 dolarları görmüştü yok oraya girecek buraya girecek dendi sonuç fıssss... kodlarımız elimizde kimseye göstermeyiz denetlettirmeyiz diye diye ve herşeyi erteliye erteliye bu hale geldiler 1 doları görürse sonra bakarız durumuna... swapıda kacırmayız inş..

imzasından 10bin dolar kaldıranlar vardı bee hey yavru credits bitirdin kendini....

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
vycl87
Hero Member

View Profile
September 22, 2019, 06:42:27 PM

imzasından 10bin dolar kaldıranlar vardı bee hey yavru credits bitirdin kendini....

O nası bir şey yahu. 10K $ efsane rakammış bir imzadan almak için. 6 ay kalıp 10$ alamadığımız imzalar var ortada.
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
September 22, 2019, 07:55:03 PM

O nası bir şey yahu. 10K $ efsane rakammış bir imzadan almak için. 6 ay kalıp 10$ alamadığımız imzalar var ortada.
hocam sen bobita'nın yazdığına bir bak istersen: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5159723.msg52516516#msg52516516

eskiler güzel kazanç sağlamış sadece bountyden. hele ki sabırla bekleyip zamanında satan olduysa çılgın atmıştır.
vycl87
Hero Member

View Profile
September 23, 2019, 06:16:46 AM

hocam sen bobita'nın yazdığına bir bak istersen: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5159723.msg52516516#msg52516516

eskiler güzel kazanç sağlamış sadece bountyden. hele ki sabırla bekleyip zamanında satan olduysa çılgın atmıştır.

Oy maşallah. Böyle 3-5 bounty kıstıran erken emekliliğe ayrılırmış vallaha. Şimdi 1000$ getiren bounty için haka dansı yapıyoruz arkadaş nasıl iş bu.
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
September 26, 2019, 05:44:59 PM
Last edit: September 26, 2019, 06:10:04 PM by Sekon

Böyle coinlerin arkasında çok güçlü bir yatırımcı olmazsa malesef sonu belli sadece hız ve stabilite üzerine olan bir coinin başarılı olması için ya çok kişi tarafından bilinmesi ve kullanılması lazım ya da yatırımcıları güçlü olup kullanıcı kazandıracak eos vb. güçlü coinler varken creditsin yüzüne kimse bakmaz hele ki bu dönemde.
massguru
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 250

View Profile
October 02, 2019, 02:29:28 PM

Ahh bu localde Creditsin hypelanmasını hatırlıyorum sanırım 2018 başı gibiydi. O kadar çok hypelandı ki ethereumu falan görmez oldu insanların gözü 1000x hızlı tx vaadi yüzünden. Ben yükselişini büyük bir yatırımcısının pumplaması olarak düşünüyorum. Abartılacak bir şey izleyin yatırım yapacaksanız da pumpa takılmayın. Pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
dr_chen
Sr. Member

Activity: 494
Merit: 250

View Profile
October 02, 2019, 02:52:10 PM

Baya uzun zamandır credits hakkında birşey duymuyordum merak ettim ve şimdi cmcden biraz göz gezdirdim binance delist etmiş bilmiyordum. En büyük volume Lbank mı nedir o tarz bi exchangede. Mainnete geçeceklerini çok uzun zaman önce duyurdular anladığım kadarıyla hala erc20. Shitcoinler arasında yerini almış gibi duruyor 15m dolarlık marketcapine rağmen

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
October 02, 2019, 03:03:25 PM

Baya uzun zamandır credits hakkında birşey duymuyordum merak ettim ve şimdi cmcden biraz göz gezdirdim binance delist etmiş bilmiyordum. En büyük volume Lbank mı nedir o tarz bi exchangede. Mainnete geçeceklerini çok uzun zaman önce duyurdular anladığım kadarıyla hala erc20. Shitcoinler arasında yerini almış gibi duruyor 15m dolarlık marketcapine rağmen
Bildiğim kadariyla credits, binancede hiç listelenmedi. Yer aldığı en popüler borsa kucoin. Delist olduğuyla ilgili bir link varsa paylaşır mısınız? Sanirim kendi blok zincirlerinden ziyade binance zincirine katılacaklar. Telegrami vs varsa bakmak lazım.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: