Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:15:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Eskiyi getir Yeniyi götür  (Read 444 times)
viviansidney
Member
**

Activity: 126
Merit: 53

Haber - Bilgi - Tarih

View Profile
September 16, 2019, 01:08:57 PM

Eskici dükkanı gibi oldu elimizdeki portföyler zaten.

Güncel Haberler - Faydalı Bilgiler
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
September 20, 2019, 08:51:06 PM

zaten bu piyasada bitcoin dışında hiçbir coinin kalıcı olma garantisi de bulunmuyor katılıyorum ben de bu görüşe.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
September 21, 2019, 04:53:49 PM

sağlam kesin olarak varlığını devam ettirir diyeceğimiz coin sayısı gerçekten de epey az seviyede aslında.

wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
September 25, 2019, 03:50:33 PM

Yeni kripto paralarin hiçbir zaman kendini kanitlamış kripto paralarin yerini alabileceğini düşünmüyorum çünkü yeni kripto paraların birçoğu seed ve private investor adi altinda büyük yatirim firmalarindan para topluyor. Bu yatirim firmalari ayni anda onlarca kripto paraya yatirim yapiyor ve borsaya çiktiği anda tepeden başkalarina coin satiyorlar. Bunun en büyük örneği son dönemde piyasaya giren Perlin Network oldu. Perlin’in Bitmain gibi sağlam yatirimcilari vardi ama seed ve private investorlerin tokenleri satışa açik olduğu için hepsi aninda sattı.
Hocam Perlin fiyatı seed ve private'nin de altında binance'ın yaptığı ieo'nun da altında
Eğer bu adamlar sağ cepten sola aktarmadıysa külliyen zararda.
Ben de diyorum ki bu eski altcoinlerin bir kısmı hala iyi fiyatlarda, 2017 öncesinde çıkan altcoinlerin maliyeti belli roi'si belli
Perlin'den söz etmişken bu adamların sonm ve sia gibi projelere benzer olduğu söylendi. Muhtemelen daha yeni teknoloji olduğu için adamlar sermaye kaydırması yapabilir diye düşünüyorum. Hem yeni heyecanlara kapı açılması hem karlılık oranı hem eski yatırımcıların ellerine malın verilmesi gibi nedenlerle yenilerin daha şanslı olacağını düşünüyorum. Hepsinde değil tabii ki

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
September 25, 2019, 06:40:03 PM

Neden olmasın ki dedirtecek türden bir düşünce. Keşke sadece kurgu bir yazı parçası olarak kalmasa ve proje olarak hayata geçse, ülkecek bu şekilde düşünmeye ihtiyacımız var bizim her konuda her anlamda.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
October 04, 2019, 03:35:12 PM

Son zamanlarda oldukça fazla sayıda yeni yeni altcoinlerin piyasaya çıktığını görüyoruz. Bunların bir çoğu, bitcoin hareketi bahane edilerek çıkar çıkmaz düşüşe geçiyor.

Geneli de milyarlarca adette oluyor. Fiyat ile çarpınca milyar dolar market cap sanırsın ama bir bakıyorsun piyasaya çıkınca alan yok satan çok. Bir anda fiyat dünyanın merkezine doğru gidiyor. Satlarla ifade edilen coinler iki gün sonra hacim olmadığı için delist ediliyor. Alem vur kaçcı olmuş.

Yerlerine de yeni hikayeler yeni heyecanlara gebe bu son eklenen projeleri getirecekler.

Bu söylediğim son derece basit ve uygulanabilir.

Kesinlikle öyle. Eski modası geçmiş coinler yerine yeni coinleri sürerler biraz da onların ekmeğini yerler.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 04, 2019, 03:54:18 PM

Yorumun kurgunun bir iki tık üstünde hocam Smiley Oldukça gerçekçi ve olabilitesi yüksek bir yorum olmuş.Bende eğer bir boğa gelecekse aynı sizin dediğiniz  gibi olacağını düşünüyorum.Ama dışardan para çok girmeyecek.Dediğiniz gibi bu coinler sahip olanlar ya zararına ya çok az bir karla satıp bu yeni coinlerden alarak o coinlerin fiyatını şişirecekler.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
October 04, 2019, 08:11:18 PM

ethereum geçen boğada baya etkili olmuştu bu olası boğada da yenilerden bir coin etkili olabilir. ben bnbden bekliyordum atağı ama olmadı.

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
October 04, 2019, 11:10:53 PM

Bu saydığınız coinlerin neredeyse yarısı 1 tam boğa bir de bch sonrası yaşanan yarım boğayı gördü. Waves üzerinden örnek vereyim 1.5 dolardan 5 dolara kadar yükselmişti bch zamanında boğada 20 dolara kadar gördü. Ben bunların bir boğa daha olursa yine de sağlam yükseleceğini düşünüyorum. Tabii ki piyasa kendi içerisinde doğal seleksiyon uygulayacaktır. Kurgunuz mantıklı

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1615

View Profile WWW
October 04, 2019, 11:15:36 PM

Eski altcoinlerin yukarı fiyat hareketleri için şöyle bir problem ortaya çıktı o yüzden bu başlıktaki ana görüşe katılıyorum:

Altcoinlerin çılgın boğası zamanında giriş yapıp da yatırımlarının çok büyük bölümünü kaybedenler bütün düşüş kademelerinde ellerindeki şu anda değersizleşmiş tokenları satış emirlerine yığarak kış uykusuna yatırmış oldular.

90-95% civarı düşüş yapmış bütün altcoinler'in orderbookları'na bakın, dev gibi satış duvarları görürsünüz, o yüzden çok ağır dump yemiş bir enstrümanın yeniden zirveler yapması her piyasada zor bir olasılık olarak değerlendirilir.

kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 04, 2019, 11:29:04 PM

İlk çıkan telefonlar motorolaydı sonra zamanın gerisinde kaldı, nokia önüne geçti ve sonrasında nokia da geride kaldı , apple ve samsungtan başka telefon kullanan insan yoktu. Şimdi de çin markaları hepsini korkutuyor. Demem o ki eğer teknolojiniz eskiyorsa çağa ayak uydurmuyorsanız yok olmaya mahkumsunuz. strat waves civic bunlar nasıl hala ayaktalar anlamış değilim. ilk 100de olmasalar bile bildiğin coinleri ne işe yaradıklarını say deseniz bunlardan başlarız
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: