Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:41:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bir analiz ve %500 kar!  (Read 422 times)
mertbul (OP)
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
September 07, 2019, 11:23:51 AM

Merhabalar burayı uzun süredir takip ediyorum ancak fazla yorum yapmıyordum.Her ne kadar öğrenecek çok şey olsa da kendime bir teknik analist diyorum.Kendi analizlerimi paylaştığım sosyal medya sayfalarım mevcut Sadece 2 gün önce yaptığım analizlerin sonucunu göstermek istedim.Ek olarak burada devamını da paylaşmayı düşünüyorum.

https://i.gyazo.com/bc83afdb76b81e01491b32e9ad409a48.png

https://i.gyazo.com/823d7f0718082be279e81b0dbbd418f8.png

https://i.gyazo.com/fca6628b8b02670d853753c6d81872de.png

1715110888
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715110888
Reply with quote  #2

1715110888
Report to moderator
1715110888
Hero Member
*

Ignore
1715110888
Reply with quote  #2

1715110888
Report to moderator
1715110888
Hero Member
*

Ignore
1715110888
Reply with quote  #2

1715110888
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715110888
Hero Member
*

Ignore
1715110888
Reply with quote  #2

1715110888
Report to moderator
1715110888
Hero Member
*

Ignore
1715110888
Reply with quote  #2

1715110888
Report to moderator
1715110888
Hero Member
*

Ignore
1715110888
Reply with quote  #2

1715110888
Report to moderator
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
September 07, 2019, 11:59:44 AM

Gerçekten kazandıysanız, tebrik ederiz. Ancak bu tarz paylaşımları yapmadan önce forumda biraz kendizi kanıtlamanız daha iyi olurdu.
Bilgi sahibi olup olmadığınızı anlamak çok güç. Profiniz henüz daha bebek. Ve sadece şansınız yaver gitmiş bile olabilir.
mertbul (OP)
Newbie
*

View Profile
September 07, 2019, 12:17:38 PM

Yorumunuz bu forum için doğrudur,dedigim gibi burada yeni paylaşım yapmaya başlıyorum.Geçmişi sosyal medya hesabımdan da görebilirsiniz.Bu tarz karlar benim için ilk değildir.İlk olan sadece burada yazmaya başlamam dır. Smiley
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
September 07, 2019, 04:14:04 PM

harbi iyi tutturmuşsun. bu arada twitterda takılacağına forumda takılman daha iyi olur, çok daha iyidir twitterın leş ortamına göre.  fakat şu işi yapma, kimisi facebookta grup kuruyor bakın işte analizlerim bakın işte kazananlar diye, sonra bakıyorsun eski analizleri silmiş hep kazandıkları kalmış, sonra para ile tüyo grubu kuruyorlar, iş buna dönüyor. aynı para ile iddia kuponu satmak gibi
mertbul (OP)
Newbie
*

View Profile
September 08, 2019, 08:07:48 AM

Kısmet olursa beni zamanla daha yakından tanırsınız zaten.Bahsettiğiniz iddaa kuponu benzetmesi benim için geçerli değildir.Evet haklısınız çok fazla kirlilik var bu piyasa da ancak yerinde ve ayarında bilgi paylaşmak bunun karşılığını almak herkesin hakkıdır.Borsa milyarderleri kitabında ünlü bir borsacı,bu işten ömrü boyunca lüks hayatı yaşayacak kadar kazanç sağlamasına rağmen başka insanlara kazanç sağlamak için anlaşma yapıyor.Burada ince bir çizgi vardır onu iyi ayırt etmek lazım.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
September 08, 2019, 12:22:45 PM

Takibe aldım twitter hesabınızı. Bir süre gözlemleyeceğim, umarım sürekli kazanç sağlarsınız. Gerçi kripto piyasasında imkansız sürekli kazanç.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 12, 2019, 05:00:55 PM

Hocam bu başlık altında önceden paylaşın düşüncelerinizi. Arkadaşlarında yazdığı gibi forumda tutunabilmek için rütbe önemli. Çoğu kimse rütbesi düşüğü pek takmaz. Belki bu analizde şansınız tutmuştur devamı için paylaşım yapın. Kendinizi ispat ederseniz forumda çok daha iyi yerlere gelirsiniz. Bol kazançlar dilerim

eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
September 12, 2019, 05:39:41 PM

Devamlılık sağlandığı takdirde bizim de size güvenimiz artacaktır. Ama tebrik ederim görüldüğü kadarıyla güzel analiz güzel kar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
September 13, 2019, 12:55:54 PM

hesabınızı takip etmek gerekiyor gibi görünüyor hocam gayet başarılı görünüyorsunuz umarım devam da eder.

Silica NeXus                 
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 13, 2019, 02:07:53 PM

bu tarz çıkışlar son iki yılda çok çok az gerçekleşti. tek bir tanesini yakalayabilsek süper olacak aslında.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
September 14, 2019, 12:38:50 PM

umarım iddianızın arkasında durursunuz ve biz de tecrübelerinizden biraz da olsa faydalanabiliriz. diğer fenomenler gibi olmanızı istemem hiç.

Silica NeXus                 
muslol67
Hero Member

View Profile
September 19, 2019, 05:43:00 AM

harbi iyi tutturmuşsun. bu arada twitterda takılacağına forumda takılman daha iyi olur, çok daha iyidir twitterın leş ortamına göre.  fakat şu işi yapma, kimisi facebookta grup kuruyor bakın işte analizlerim bakın işte kazananlar diye, sonra bakıyorsun eski analizleri silmiş hep kazandıkları kalmış, sonra para ile tüyo grubu kuruyorlar, iş buna dönüyor. aynı para ile iddia kuponu satmak gibi

Bunun sonu yok burada da başlıkları editleyebilir arkadaşlar. Konuyu açan arkadaş için söylemiyorum ama gördüğümüz şeyler bunlar.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
September 19, 2019, 08:14:37 AM

Bir ara Bob vardı. Oda iyi tahminler ediyordu. Bob sayesinde çok kişi kazanç sağladı lakin sonucu pek iyi olmadı. Umarım başarılı olursunuz.
cannbola
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
September 19, 2019, 04:30:53 PM

bazı şeylerin sonuna kadar gitmemek gerekiyor. hedefe ulaşıldığında durmak, edilen karları realize etmek en güzeli.

mertbul (OP)
Newbie
*

View Profile
September 19, 2019, 05:34:33 PM

Özür dilerim arkadaşlar sanırım forum dünyasına pek alışamıcam,dürüst olmak gerekirse yaptığım analizleri bir türlü buraya girip paylaşmak aklıma gelmedi.Çünkü çok karışık geliyor sanırım forum kültürüm oturmamış onunla alakalı.Şimdi tekrar bir analizin sonucunu paylaşıcam kar %340 oldu bu defa ama burada sadece karların paylaşımı olması pek yakışık kalmaz.Burada kendime ait bir başlık atsam kurallar gereği sorun olur mu ?Ya da sizlere ulaşabilmek için başka pratik yol var mıdır ?

Buda 10.200 altı beklediğim short pozisyonumun sonucudur.

https://i.gyazo.com/e439ac67211cc206e259b7fa432dd0db.png   

https://i.gyazo.com/cd731f765e2fbbf02eff4a1ea70ca428.png
muslol67
Hero Member

View Profile
September 20, 2019, 08:22:56 AM

Özür dilerim arkadaşlar sanırım forum dünyasına pek alışamıcam,dürüst olmak gerekirse yaptığım analizleri bir türlü buraya girip paylaşmak aklıma gelmedi.Çünkü çok karışık geliyor sanırım forum kültürüm oturmamış onunla alakalı.Şimdi tekrar bir analizin sonucunu paylaşıcam kar %340 oldu bu defa ama burada sadece karların paylaşımı olması pek yakışık kalmaz.Burada kendime ait bir başlık atsam kurallar gereği sorun olur mu ?Ya da sizlere ulaşabilmek için başka pratik yol var mıdır ?

Buda 10.200 altı beklediğim short pozisyonumun sonucudur.

https://i.gyazo.com/e439ac67211cc206e259b7fa432dd0db.png   

https://i.gyazo.com/cd731f765e2fbbf02eff4a1ea70ca428.png

Üstad özür dileyecek bir şey yok. Hiç birimiz doğuştan forum kurdu değildik. ve halen hepimizin farklı hataları, eksikleri var.
Bence eleştriler, yorumlar genellikle rank bazlı değerlendiriliyor. Sizin yazdıklarınızı bir Legendary, Hero M. hesap paylaşsa başlık şu anda 300-400 mesaja ulaşmış ve tebrikler yağıyor olabilirdi.

Benden size tavsiye böyle bir şey yapacaksanız da önce forumda kendinizi kanıtlamak adına biraz aktif olun. Zamanla herkes sizi tanımaya ve güvenmeye başlayacaktır. Zaten forumların genel yapısı da böyledir. Onbinlerce forum kullanıcısı olur ama bazıları her zaman daha çok dikkate alınır. Küsmeye, çekinmeye gerek yok. Eleştri güzeldir (dozunda)...

Forum kurallarını okuyun, saygılı olun emin olun kısa sürede kabul edilirsiniz ve arkadaşlar sizi doğru paylaşımlarınızla ödüllendirir. Şöyle de bir avantajınız var eski hareket yok forumda. Bu sayede daha az kişiye hitap ederek, kendinizi kısa sürede kabul ettirirsiniz.

Başlıkla ilgili de daha yetkin arkadaşlar size cevap verecektir.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 21, 2019, 12:17:19 PM

Kripto Al-Sat(Özel) derken?

Eğer bu grup paraliysa zaten başarili bir trader değilsinizdir, burada reklam yapilmasina gerek yok. Eğer bu grup paralı değilse mümkünse grup kurmadan paylaşimlarinizi Twitter üzerinden yapinki herkes sizi kolayca takip edebilsin. Ben buradaki amacı pek anlamış değilim dolayisiyla upload edilen fotoğraflar hiçbir şey ifade etmiyor.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 22, 2019, 10:17:07 AM
Merited by Blacknavy (1)

Öncelikle başarılar dilerim. Medeni cesaretinizden dolayı tebrikler.

Benzer diyebileceğim başlıkları bende sürdürdüm yıllarca.
Günlük1 - Günlük2 Günlük3

Bunları yaparken herhangi bir şekilde üzerime hype toplamak, onu kullanmak için değil kendimi sınamak, skor çıkartmak ve yanlışlarım olursa bunları dönüp ders çıkartmak için yazıyorum. Size de önerim bu olacaktır. Yanlış bir fikriniz varsa diğer deneyimli insanlarla konuşabilmek te büyük bir avantaj.

Şimdi telegram gurubu, twitter hesabı gibi mecraları bende kısa bir dönemde denedim. Ama randımanlı değil kendi adıma, başkalarının yaptıklarını da güvenilir bulmuyorum işin açıkçası. En cesuru ve sağlamı forum ortamında yazmaktır.

(Lafım meclisten dışarı)
Neden?:
* Telegram, twitter ortamlarında yanlış çıkan analizi geriye dönüp silebiliyorlar, düzeltebiliyorlar. Herhangi bir emmare kalmadan!
* Böyle olunca sadece pozitif analizler kalıyor. Ve girip bakan adamı kahin filan zannediyor.
* Zaten genelde böyle yapanların amacı da saf niyetler olmuyor.

Nasıl olmalı?
Forumda istediğiniz zaman analizi paylaşın, insanlar görsün tartışsın.
Haklı çıkarsanız çok güzel, haksız çıkarsanız dönüp yanlışlarınızdan dersler çıkartın.
Amacınız kendinizi geliştirmek olsun. Zaten iyiyseniz başkalarına ihtiyacınız yoktur. Başkalarına ihtiyacınız varsa zaten iyi değilsinizdir.
Forumda editlenen mesajları görmek çok kolay. Biri alıntıladıktan sonra bir mesajı silmenin de anlamı yok.

Bu konseptte paylaşım yapan pek kimse kalmadı forumda malesef. Eskiden vardı yine bir kaç kişi zevkle takip ediyordum.
Umarım bu tarz "Günlük"ler artar ve insanlar piyasa hakkında görüşlerini paylaşırlar.
Hayatımda hiç kimseden borç almadım ve başkasının parasını "fon" adı altında almaktan Allaha sığınır ve korkarım.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 22, 2019, 01:56:28 PM

Yaptığınız iş güzel bir iş gerçekten tecrübe kazanıyoruz ısırılmadan vampir oluyor esasen. Ama çoğu arkadaş başarısızlığını gizliyor ya da kendi büyük başarısızlıklar yaşayıp tamamen terkediyor. Sizin paylaşım yapma sebebiniz aydınlatmak. Kazançla da zararla da. Bir yerden sonra manipülatif oluyor bu tip başlıklar veya twitter hesapları ve rant sağlanmaya başlanıyor. Bunlara dikkat ederseniz çok güzel bilgiler verir dostluklar alırsınız.

buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
September 22, 2019, 02:01:59 PM

hocam twitter köşelerinde favebook köşelerinde yazağına forumda yazmanı öneririm sana. çok daha faydalı olur kanaatindeyim. twitter troll dolu. her türlü troll var. uğraşılacak yer değil
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: