Bitcoin Forum
June 15, 2024, 10:43:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: sorunumu çözene 0.1 bitcoin  (Read 222 times)
defransiel (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
September 07, 2019, 09:57:05 PM

arkadaşlar android telefonumdan fotoğrafları sildim ve sonra google playden indirdigim hiç bir uygulama ile o fotoğrafları tekrar geri getiremedim root atamıyorum telefona denemedigim yol kalmadı fotoğraflar geri gelmiyor o fotoğrafları geri getirmemi sağlayacak kişiye 0.1 btc verebilirim.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
September 07, 2019, 10:02:07 PM

"Android Akıllı Telefonlarda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
      Android platformunu kullanan akıllı telefonlarda silinen fotoğrafları geri getirmenin en kolay yöntemi, yine bir android uygulaması kullanmaktır. Bu uygulamalara örnek olarak DiskDigger‘i verebilirim.

DiskDigger ile kaybolduğunu sandığınız fotoğraflarınızı geri getirebilir ve cihazın depolama alanına yeniden kaydedebilirsiniz.

Uygulama Google Play Store’dan indirildikten sonra, kurulum esnasında fotoğraflar, medya ve dosyalara erişim izni istemekte ve eğer silinen dosyaların geri getirilmesi çalışması yapılacaksa, uygulamanın çalışması için gerekli olan izin verilmelidir.

Uygulama çalıştırıldığında  “Temek Fotoğraf Taraması” imine dokunularak silinen dosyaların taranması işlemine başlanılır. Bu işlem biraz zaman alabilir.

Silinen fotoğrafların listesi sıralandığında, hangi fotoğrafların geri getirilmesinin istenildiğinin belirlenebileceği ekrandan, istenilen fotoğraflar seçilerek, geri getirme işlemine başlanır.

Uygulamanın bulduğu silinen fotoğraflar seçilip, geri getirme işlemi başlatıldığında, bu işlemle elde edilecek dosyaların nereye kaydedileceğinin sorulduğu bir ekran ile karşılaşılır. Eğer istenirse, seçilen dosyalar, mail ile farklı bir ortama ya da bulut depolama alanlarından örneğin Dropbox’a gönderilebilir. Aynı zamanda dosyalar cihaz üzerindeki bir alana da kaydedilebilir. Bunlara ek olarak, kurtarılan dosyalar bir FTP servisine de gönderilebilir."

https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/android-akilli-telefonlarda-yanlislikla-silinen-fotograflar-nasil-geri-getirilir/

belki yardımcı olur

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 07, 2019, 10:05:44 PM

Hardisk kurtarma yazılımları ile bir kısmını getirmek mümkün olabilir. En önemlisi telefona başka vetiler yükleyip eski dosya izletini bulmayı daha da zorlaştırmayın.

Yarın bakarım tavsiye programlara.

Not : 0.1 için yazmadım : )

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
defransiel (OP)
Newbie
*

View Profile
September 07, 2019, 10:12:04 PM

google playdeki bahsettiginiz uygulamayı denedim ve bir kaç tanesini daha kendimde bilgisayardan birşeyler denedim fakat tık yok bazı fotoğraflar geliyor ama çoğu gelmiyor  Undecided Undecided
defransiel (OP)
Newbie
*

View Profile
September 07, 2019, 10:25:34 PM

Hardisk kurtarma yazılımları ile bir kısmını getirmek mümkün olabilir. En önemlisi telefona başka vetiler yükleyip eski dosya izletini bulmayı daha da zorlaştırmayın.

Yarın bakarım tavsiye programlara.

Not : 0.1 için yazmadım : )

teşekkür ederim hocam sanırım ben root açmada problem yaşıyorum bir kaç program denedim root izniniz yok dedi root olayını çözmem gerek sanırım ama halledemedim bir türlü
mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1315

View Profile
September 08, 2019, 05:28:29 AM

1. wondershare dr.fone for android

neleri geri gitiriyor bir bilsen

telefonunun marka modeli nedir

2. android klasörünün içindeki galary.3d diye bir klasor var o telefonundaki her resmin önizleme sürümlerini alır bazı telefonlarda yüksek çözünürlüklü tutar
JPEGsnoop adlı yazılımı bul kullanımı google da var
yada dcim içinde thums klasoru vardır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
September 08, 2019, 07:20:29 AM

telefonunun markası ne? bence samsung:)

root atamamanın sebebi büyük ihtimalle bootloader kilidini açamadığından olmuştur. şayet telefon hakkında bilgi verirseniz root atmanız için yardımcı oluruz. bir de cloud desteğiniz var mıydı? xiaomi'nin gözünü seveyim 3 tane telefon değiştirdim ama hala 2015'teki fotolarımı görebiliyorum:)
defransiel (OP)
Newbie
*

View Profile
September 08, 2019, 08:24:31 AM

Galaxy j5 prime sm-G570F TELEFON MARKA VE MODELİ BUDUR ARKADAŞLAR. DR.FONE GİBİ PROGRAMLAR BİR ÇOĞUNU DENEDİM VE KAPSAMLI TARAMA İÇİN ROOTUNUZ AKTİF ETMENİZ GEREKİYOR DİYORLAR BENDE ŞUAN AYARLAR KISMINDA GELİŞTİRİCİ SEÇENEKLERİ MENÜSÜNÜ AÇMIŞ VAZİYETTEYİM AMA ROOT U BİR TÜRLÜ AÇAMADIM Sad
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
September 08, 2019, 09:04:45 AM

Galaxy j5 prime sm-G570F TELEFON MARKA VE MODELİ BUDUR ARKADAŞLAR. DR.FONE GİBİ PROGRAMLAR BİR ÇOĞUNU DENEDİM VE KAPSAMLI TARAMA İÇİN ROOTUNUZ AKTİF ETMENİZ GEREKİYOR DİYORLAR BENDE ŞUAN AYARLAR KISMINDA GELİŞTİRİCİ SEÇENEKLERİ MENÜSÜNÜ AÇMIŞ VAZİYETTEYİM AMA ROOT U BİR TÜRLÜ AÇAMADIM Sad
hocam ilk olarak bu programların çoğu paralı, bu yüzden istediğinizi gerçekleştirememiş olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=T4j7N_ffwc8
https://www.youtube.com/watch?v=5VO32hHt1to (recuva)

şu recuva'nın ücretsiz sürümünü mutlaka bir deneyin.

root olayını en son çare olarak deneyin: https://mobiltopluluk.com/samsung-galaxy-j5-prime-2017-root-atma-kaldirma/ (en güncel yöntemini arayın.)

bu tip olaylar için xda forumunu kurcalamanız her zaman sizin için daha iyi olur: https://forum.xda-developers.com/tags.php?tag=galaxy+j5+prime

sorunumu çözene 0.1 bitcoin
internette milyon tane kaynak var. kimseye ödeme yapmanıza gerek yok. hatta telefoncuya gitseniz 100 liraya yapar:)
defransiel (OP)
Newbie
*

View Profile
September 08, 2019, 09:39:17 AM

hocam ilk olarak bu programların çoğu paralı, bu yüzden istediğinizi gerçekleştirememiş olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=T4j7N_ffwc8
https://www.youtube.com/watch?v=5VO32hHt1to (recuva)

şu recuva'nın ücretsiz sürümünü mutlaka bir deneyin.

root olayını en son çare olarak deneyin: https://mobiltopluluk.com/samsung-galaxy-j5-prime-2017-root-atma-kaldirma/ (en güncel yöntemini arayın.)

bu tip olaylar için xda forumunu kurcalamanız her zaman sizin için daha iyi olur: https://forum.xda-developers.com/tags.php?tag=galaxy+j5+prime

sorunumu çözene 0.1 bitcoin
internette milyon tane kaynak var. kimseye ödeme yapmanıza gerek yok. hatta telefoncuya gitseniz 100 liraya yapar:)

ODİN PROGRAMI İLE ROOT ATTIM BÜTÜN ADIMLARI BAŞARIYLA İZLEDİM OLDU. FAKAT ROOT AÇIK TESTİ YAPIYORUM HALA KAPAI GÖZÜKÜYOR ANLAMADIM YORUMLARIN İÇİN YİNEDE TEŞEKKÜR EDERİM İŞİN EHLİ BİR ARKADAŞLA BULUŞUP ONA YAPTIRMAM EN DOĞRUSU OLACAK SANIRIM.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
September 08, 2019, 04:51:24 PM

Google fotoğraflar uygulamasının senkronizasyonu açıksa önceden her resim yedeklenmiştir. Google Hesabınıza normal tarayıcıdan girip bir bakın. Diğer türlü telefona onu bunu yüklemeyi bırakıp profesyonel bir kişinin geri getirmesi gerekir. Yoksa her yüklemeniz çok değer verdiğiniz resimlerin üzerine yazılıyor olabilir.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 08, 2019, 11:30:51 PM
Last edit: September 08, 2019, 11:50:09 PM by ekiller

Bu işlemi yapmak için telefonu rootlamaya gerek yok.  

Root işlemi sistem dosyaları üzerinde değişiklik yetkisi sağlamak içindir. Yada firmware işlemleri için.
Kurtarmaya çalıştığınız dosyalar root kısmında yer almıyor çünkü. Muhtemelen @user:~$/dev/sda1  yada sda2 de yer alıyor.

Sizin dosya okuma / yazma yetkisine ihtiyacınız var, ki o da zaten var.    Ancak yukarıda arkadaşların söylediği gibi cihaza yazdığınız, yüklediğiniz her "Byte"   veri, işinizi  1 adım zorlaştırıyor.

Mobil cihazların bellekleri genellikle nand flash olduğu için mekanik disklerdeki gibi sıralı okuma yazma yöntemini genellikle kullanmazlar. Bu yüzden bu belleklerden veri kurtarma işi mekanik disklere oranla daha zordur.

Kendinizin böyle dışarıdan tavsiyeler ile başarıya ulaşma şansını düşük görüyorum. Bu konularda ne yaptığını biliyor olmak gerekir.

Bu konularda en yetkili kişiler   xda-developers.com  da bulunur.  XDA nın forumlarında çözüm ve yardım arayabilirsiniz.  https://forum.xda-developers.com/general-forums

Pes ederseniz ve cihazı gönderebilirim derseniz.   0.1 BTC yi  forumda escrow a gönderin, cihazıda bana gönderin çaresine bakarız o zaman.

https://i.hizliresim.com/1pBn4B.png

Pages: [1]
  Print  

Jump to: