Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:44:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: BAKKT'ın yeni ETF Hamlesi ne olur? (ETH mi XRP mi?) (başladı!)  (Read 331 times)
KenannT (OP)
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
September 22, 2019, 10:31:19 AM
Last edit: September 22, 2019, 10:41:31 AM by KenannT

doğru söylüyorsun bu forumda defalarca söyledim fiyat tahmini verenlerden uzak durun soyle ucacak boyle ucacak diyenlere zaten bakmıyorum kendımde o niyetle yazmadım zaten herneyse okuyanlar anlamıstır Smiley uyarın ıcın tşkekkuler twitter fenomenleri yutup fenomenleri de aynı çizgide aslında bir çok insanın canlarını yaktılar yazık günah tabiii sonucta para kolay kazanılmıyor..

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
1714790680
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714790680
Reply with quote  #2

1714790680
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714790680
Hero Member
*

Ignore
1714790680
Reply with quote  #2

1714790680
Report to moderator
1714790680
Hero Member
*

Ignore
1714790680
Reply with quote  #2

1714790680
Report to moderator
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 22, 2019, 01:44:30 PM

Ethereumdaki hareketliliğin sebebi bu mu yoksa? Son zamanlarda bitcoinden olabildiğince az etkilenerek ilerliyor eğer buysa üzülürüm ben gücüne dönüyor diye düşünmüştüm.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 22, 2019, 08:00:04 PM

Ethereum olabilir ama açıkçası ne olacağı önemli değil baktt piyasayı sürünmecede bıraktıkça yarardan çok zararı oluyor piyasaya
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
September 22, 2019, 08:13:22 PM

Ethereum olabilir ama açıkçası ne olacağı önemli değil baktt piyasayı sürünmecede bıraktıkça yarardan çok zararı oluyor piyasaya

Sanmıyorum bence Ethereum'un yükseliş sebebi POS öncesi son fork'un yaklaşıyor olması olabilir. Adamlar POS+POW şeklinde çalışacak bir sisteme hazırlanıyor. Sonucu ne olacak çok merak ediyorum. Ya bu ETH'yi batıracaklar komple ya da uçuruacaklar Smiley
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
September 23, 2019, 09:03:37 AM

xrp gibi olacak.
hacim çok attı son 1 ayda rippleda.

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
September 26, 2019, 07:26:20 PM

Bakkt etf umut bağladığımız her şey piyasayı daha kötü hale getiriyor ertelemeler beceriksizliklerle. Umarım bu ikisi de değildir ve hiç olmaktan kurtulurlar.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 29, 2019, 06:59:38 PM

bitcoin bu bakkt belası yüzünden bile düşmüş olabilir. çünkü talep az oldu, senelerce böyle sürünmecede bırakıp beklenti yükseltmenin sonuçları bunlar, bence bu bakkt ı bu kadar abartmamak gerekiyor, bitcoini büyük yatırımcıların elinde oyuncak etmemek lazım
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
October 01, 2019, 09:49:30 PM

Bakkt aslında piyasa olumsuz etki yaptı bile diyebiliriz. Herkes Bakkttan çok yüksek beklentiler içerisindeydi ancak oluşan volumeun bir çöp olması insanlarda büyük hayal kırıkları yaşattırdı. Yaptıkları ETF başvurusuna bu volumelerin etkisi olur mu kestiremiyorum ama umarım olmaz

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 02, 2019, 11:54:31 AM

Bu bakt olayını büyüten bizdik.Baktık dumptan başka bir şey gelmedi.Şunu unutuyoruz arkadaşlar .. bitcoin dahil baş kripto paraların böyle büyük  haberlere ihtiyacı yok belki xrp nin biraz...Ama eth içinde durum btc ile aynı.Bu  paralar büyük şirketler tarafından kabul edilince göklere çıkmayacaklar ? 2017 de tüm yasaklamalara rağmen btc yükseldi bunu biliyorsunuz değil mi ? Ne kadar dışlanırsa bu kripto paralar değerleri o kadar artıyor.
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
October 02, 2019, 12:35:34 PM

Bence bu bakkt'dan bi cacık olmayacak. Böyle millete bir şeymiş gibi geliyor ama ben çok faydalı olabileceğini pek düşünmüyorum. şu an resmen manipülatif olarak kullanılıyor.

Bende öyle sanıyorum ama bu arkadaşın baktığı açıdan hiç bakmamıştım olaya. Bitcoinde bu hype'ı oluşturan şey bu sayılan altcoinlerde neler neler yapabilir acaba. Gerçekten heyecan ve merak uyandırıcı bir konu bu. Şimdi benim sormak istediğim detay şu: Bakkt tamamen regüle bir borsa mıdır? Herhangi bir altcoin eklendiğinde, o projenin regüle olmaya tamamen uygun olduğunu düşünebilir miyiz?

Kripto para piyasasında her gün yeni bir şeyler oluyor. Özellikle günümüzün en çok kazandıran hype konusu regülasyonlar olacak sanırım.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 02, 2019, 12:41:47 PM

Amerikada regülasyonlara uygun olacağı için ETF kararlarında etkili olacağını düşünmüştük fiyatın bakkt açıldığında tırmanacağını öngörmüştük ancak bakkta olan düşük talep ve oluşmayan volume yüzünden tam tersine resmen içine etti btcnin.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
October 02, 2019, 07:53:26 PM

xrp ne ya piyasadaki ikinci coin her zaman eth dir daha geçerlidir xrpden

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 03, 2019, 07:23:58 PM

Bakkt gibi şeyler artık o eski amatör heyecanın olmayacağını gösteriyor nedir bu amatör ruh 2000 dolardan 200000 doları gördük ya odur şimdi sadece oyuncak oldu bakkt ile sadece in çık yapıyor bu blockchainin amacı bu değildi ya yükseliyor mu vur kafasına düşer hele şunu yav neden böyle çoştu bu olmaz bizim için şu an düşmeli deyip düşürüyorlar bakalım ne zamana kadar gidecek
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 05, 2019, 02:22:54 AM

Bakkt bu sektörün başına açılmış bir beladır kahveci yatırımıyla exchange açılmaz o kadar bekledik ocak ayında açılıyordu hani ekim ayındayız. Her zaman söylemişimdir bu ETF kripto sektörünün belası olmuştur. İşler kuralına uygun değilken herkes mutluydu herkes kazanıyordu. ETF çıktı ardından reddi geldi piyasa pamuk ipliği ile ETFye bağlandı resmen
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: