Bitcoin Forum
May 23, 2024, 04:40:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Behzat Ç.  (Read 382 times)
Sekanex
Newbie
*

Activity: 110
Merit: 0

View Profile
September 29, 2019, 10:26:08 PM

Yeni sezona bende başlamadım ama behzat ç. gelmiş geçmiş en iyi türk dizileri sıralamasında ilk üçe girer ( şimdi uzmanı olmadığımdan ilk üç gibi bir genelleme yaptım, mutlaka kaliteli yapımlar vardır haksızlık etmek istemem)
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 01, 2019, 08:50:37 PM

Eski bölümleri daha bir samimi geliyordu yeni sezonu yakın zamanda izledim ve bitirdim ama eski tadı bir türlü alamıyorum. Harun, Eda ve diğer eski oyuncuların eksikliği muhtemelen.. biraz yavan geliyor. mesela eski bölümlerde 78. bölüm gerçekten efsaneydi oturup defalarca izlemişliğim oldu.. bunların dışında diziye sonradan giren çok kısa oynayan ama akıllarda yer eden Ahmet Uğurlu, barbaros ve muzo kararkterlerini unutmamak lazım. yani Selim(Hakan Hatipoğlunu) bile özler duruma geliyor insan...umarım yeni yapılan sezonda eksikleri kapatırlar ve güzel bir sezon izleriz.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 02, 2019, 12:45:47 PM

Yeni sezona bende başlamadım ama behzat ç. gelmiş geçmiş en iyi türk dizileri sıralamasında ilk üçe girer ( şimdi uzmanı olmadığımdan ilk üç gibi bir genelleme yaptım, mutlaka kaliteli yapımlar vardır haksızlık etmek istemem)

Çoğu arkadaşımdan bende benzer yorumlar aldım. Ama bugüne kadar izlemeye vaktim olmadı malesef. Özellikle baş rol oyuncusunun nerdeyse bütün film ve dizileri güzel. Bunlardan en dikkat çekeni ise Köprü dizisi. Orada oyunculuğunun zirve patlamasını yaşamıştı. Erdal Beşikçioğlu gerçekten başarılı bir oyuncu. Oynadığı dizilerde canlandırdığı karakterler de birbirinin kopyası değil.

Malum bazı oyuncular hep benzer karakteristik özellikleri oluyor.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 03, 2019, 07:53:53 AM

Eski tadı varmı? YOK ama aradan 6 sene geçtikten sonra amirimi görmek mutluluk verdi. Bu sezon bence ince bir ayar verme gibi birşey ile geçti. Zamanında tv de bangır bangır bağırdık badem bıyıklardan bizi aforoz ettiniz ama oradan darbe yediniz der gibiydi.

2.Sezon 60 Dk olacak ve bence artık cinayetlere daha çok işleyecekler. Hele ki GENÇLER'de 1.Lige çıktı ki, belki bir maç bölümü izleriz. Amirim eline meşaleyi alıp Doktor kızla beraber. Zaten Savcı Esra bunun sinyalini vermişti bir bölümde Smiley
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 04, 2019, 08:29:12 AM

Daha ben bir türlü izleyemedim ya heyecanla izlemek istiyorum ama okul hastalar yorunca eve gelip sızıyorum millet eski bölümleriyle alakası yok bu çok kötü cidden üzdü beni lakin yine de behzat ç behzat ç dir deyip izleyeceğiz özledim valla
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: