Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:45:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: ⭐ SynchroBit™| Hibrit Dijital Varlık Ticaret Platformu |✔️Ödül Dağıtımı Başlıyor  (Read 1816 times)
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 18, 2019, 06:14:17 PM

kağıt üzerinde güzel görünen bir proje ama şuana kadar dijital ticaret platformlarından başarılı olana pek rastlamadım. aynı şekilde STO tokenleri de aynı amaca hizmet ediyor bir tür menkul kıymet ticaret platformları ama nedense bu projeler şaşılacak derecede iş yapmıyor çünkü neredeyse hepsi regülasyonlara takılıyorlar, normalde kripto para birimleriyle istediğiniz her şeyi yapabilirken bu tür dijital varlık yönetim platformlarının regülasyona takılması veya anlaşılmaz bir biçimde başarısız olmalarını anlayamıyorum. umarım bu proje bizi şaşırtır ve başarılı olurlar.
cryptobaro (OP)
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
October 20, 2019, 02:00:15 AM

SynchroBit'in sponsor olduğu Blockchain Life 2019'dan kareler...

1881 - 193∞
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
October 22, 2019, 08:07:03 AM

Konuya yazan arkadaşlara katılıyorum traş bir projeye benziyor büyük bir ihtimalle bunun ödül kampanyasından pek birşey çıkmayacak gibi. Bounty sayfasına gidip 1 tane makale yazayım dedim 800 den fazla article yazan insan var Grin. Benim ödül kampanyalarına katıldığım zamanlarda makale yazan katılımcı fazla olmaz güzel bir makale yazarsanız tatlı bir ödeme yaparlardı demekki bununda forumda bokunu çıkarmışlar. article 800 twitter katılımcısı 120 burdan belli zaten.

Bu arada @cryptobaro güzel tercüme konusu açmışssın herzamanki gibi eline sağlık umarım ödemeni alırsın ekipten.
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
October 23, 2019, 07:31:44 AM

Konuya yazan arkadaşlara katılıyorum traş bir projeye benziyor büyük bir ihtimalle bunun ödül kampanyasından pek birşey çıkmayacak gibi. Bounty sayfasına gidip 1 tane makale yazayım dedim 800 den fazla article yazan insan var Grin. Benim ödül kampanyalarına katıldığım zamanlarda makale yazan katılımcı fazla olmaz güzel bir makale yazarsanız tatlı bir ödeme yaparlardı demekki bununda forumda bokunu çıkarmışlar. article 800 twitter katılımcısı 120 burdan belli zaten.

Bu arada @cryptobaro güzel tercüme konusu açmışssın herzamanki gibi eline sağlık umarım ödemeni alırsın ekipten.

Ödül sistemi artık çok rağbet görmüyor hocam, ama ödeme konusunda ben ekibe güveniyorum bir sıkıntı çıkarmayacaktır, zaten aktifler baya bugün de Dünya Blockchain Zirvesi başladı...

Teşekkürler hocam.

Global CEO Babak Behboudi, zirvede bir konuşma yapacak.

Dubai'deki SynchroBit standı.

1881 - 193∞
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
October 23, 2019, 06:44:45 PM
Last edit: October 23, 2019, 08:36:04 PM by cryptobaro

SynchroBit, Blockchain Life 2019'un en başarılı katılımcıları arasına girerek ödüle layık görüldü!

Dubai'deki etkinlikten kareler...

1881 - 193∞
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
October 31, 2019, 01:17:20 AM

Üstad ben bu bountyden ayrıldım yobit'e geçtim. Acaba şimdiye kadar olan kısımları ödeme yaparlar mı?

image upload

Ayrıca ss'te de görüldüğü üzere bounty geç güncelleniyor. Bounty'i bırakalı 2 gün oluyor, en az 3 hafta daha stakes almam gerekiyor.
Bunun yanında ilk kaydolurken yanlış girmiştim ve spreadsheet'te iki defa adım geçiyor.
Telegram'da yazdım ses çıkmadı. Teşekkür ederim.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
October 31, 2019, 05:57:35 AM

Üstad ben bu bountyden ayrıldım yobit'e geçtim. Acaba şimdiye kadar olan kısımları ödeme yaparlar mı?

image upload

Ayrıca ss'te de görüldüğü üzere bounty geç güncelleniyor. Bounty'i bırakalı 2 gün oluyor, en az 3 hafta daha stakes almam gerekiyor.
Bunun yanında ilk kaydolurken yanlış girmiştim ve spreadsheet'te iki defa adım geçiyor.

Hocam umarım alabilirsiniz. Bir ara bende katılmayı düşündum ama slreadsheet i kontrol ettiğimde epey zamandır guncellenmedigini görünce vazgeçtim. Bir de ödül galiba epey sonra Mayıs gibi herhalde. Eğer bountyleri karıştırmamis isem. Softcap yaptıklarını söylüyorlar umarım ödülü de vaktinde ve elde edilen miktar olarak dağıtırlar
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
November 09, 2019, 05:59:58 PM
Last edit: December 11, 2019, 11:14:43 PM by cryptobaro

image upload

Hocam umarım alabilirsiniz. Bir ara bende katılmayı düşündum ama slreadsheet i kontrol ettiğimde epey zamandır guncellenmedigini görünce vazgeçtim. Bir de ödül galiba epey sonra Mayıs gibi herhalde. Eğer bountyleri karıştırmamis isem. Softcap yaptıklarını söylüyorlar umarım ödülü de vaktinde ve elde edilen miktar olarak dağıtırlar

Ekip bir hayli aktif sürekli zirvelere katılıyorlar, ödül konusuna gelirsek ödül yöneticisini defalarca uyarmama rağmen hala güncellenmedi. Ödül bittikten 10 gün sonrasına kadar güncellenecek.

1881 - 193∞
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
November 10, 2019, 02:02:45 AM

image upload

Ekip bir hayli aktif sürekli zirvelere katılıyorlar, ödül konusuna gelirsek ödül yöneticisini defalarca uyarmama rağmen hala kaytarıyor. Direk CEO ile görüşeceğim, projenin itibarını yerle bir ediyor sağolsun.

Eywallah hocam o kadar zaman kaldık imzada, tüm çabalarımız boşa gitmez diye ümit ediyorum. telegramdan da yazdım ama bakan eden olmadı...size de çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar bol kazançlar...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
November 24, 2019, 06:23:48 AM

Synchronium CEO Babak Behdoudi, 1-2 Aralık'ta Bangkok'ta düzenlenecek olan Dünya Blockchain Zirvesine Konuşmadı olarak katılacak.

Tüm etkinlik ve güncellemeler için: https://t.me/synchrobittr

1881 - 193∞
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 30, 2019, 01:22:50 PM

Proje ne kadar iyi olursa olsun, ICO sitelerinde yıldızlar da alsa; bounty yöneticisi bir yamuk yaptığında yatırımcıları soğutabiliyor. İlk izlenimin alınacağı yerlerden biri burası. Çünkü bounty katılımcıları olumlu-olumsuz görüşlerini pek çok yerde paylaşıyorlar. Haliyle projeye girecek olanlar da bunlardan etkileniyor. Böyle çok denk geldim. Mesela kampanya iyi gittiğinde bazen yatırım da yapabiliyorum.
Spreadsheet'te halen ekim ayı güncellenmemiş mesela. Umarım proje gidişatı bundan etkilenmez. @cryptobaro da bahsetmiş zaten yukarıda.
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
December 03, 2019, 09:23:14 AM

SYNCHROBIT Ekibi, Dash Coin, Atomars, Shortex ve WXY (ProBit) ekipleriyle beraber Bangkok, Dünya Blockchain Zirvesi'nde!

1881 - 193∞
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
December 04, 2019, 12:42:13 PM

SynchroBit rekamları, CoinMarketCap ve CoinGecko'da! IEO yaklaşıyor...

1881 - 193∞
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
December 11, 2019, 06:19:21 PM

Başarılı ICO'nun ardından IEO tarihleri ve borsaları da belirlendi.

Gelişmeleri SynchroBit Telegram grubundan da takip edebilirsiniz.

https://t.me/snbex

1881 - 193∞
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
December 19, 2019, 06:58:26 AM

SynchroBit IEO'nun ilk turu, IDCM Borsasında bugün başlıyor!

https://www.idcm.io/coinsale/detail?from=ieoDetail&ID=fC53jss3k0GmsQTL_RX1Sg

1881 - 193∞
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
December 25, 2019, 08:46:05 PM

SynchroBit IEO'nun ikinci adresi Livecoin'de satış başladı!

Katılım adresi: https://lnkd.in/gN-A5Vc

1881 - 193∞
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
January 02, 2020, 11:27:43 PM

SynchroBit IEO, 3 Ocak 2020'de 3 borsa daha eklenerek devam ediyor!

Borsalar Probit - Alterdice - p2pb2b

1881 - 193∞
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 03, 2020, 10:03:30 AM

Projeyi ve ekibi inceledigim zaman cidden hoşuma gitti fakat eklendigi borsalar pek tatmin edici değil. Birde bounty sürecinde yavaş bir ekiple çalışılmasıda insanları yıldırmış durumda. Çalışan arkadaşlar tam anlamıyla emeklerinin karşılığını alsınlar da bunca zaman boşa gitmesin..
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
January 03, 2020, 03:03:05 PM

Projeyi ve ekibi inceledigim zaman cidden hoşuma gitti fakat eklendigi borsalar pek tatmin edici değil. Birde bounty sürecinde yavaş bir ekiple çalışılmasıda insanları yıldırmış durumda. Çalışan arkadaşlar tam anlamıyla emeklerinin karşılığını alsınlar da bunca zaman boşa gitmesin..

Yorumunuz için teşekkürler hocam. Bounty işlerinin yavaşlığı konusunda haklısınız, o süreci yakından takip ediyorum. Onun dışında dediğiniz gibi ekibin faaliyetleri gayet güzel, dünya çapındaki zirvelere sponsor olarak katılıp iyi reklam yaptılar. Borsa sitesi açıldı fakat ticaret henüz açık değil. Buradan bir göz atabilirsiniz https://synchrobit.io/

1881 - 193∞
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
January 03, 2020, 03:08:17 PM

Hocam softcap yaptık deyince ve ekibin iyi çalıştığını görünce bende bountysine katılmak istedim. Spreasheet i kontrol ettiğim vakit doğru düzgün güncelleme yapılmamış olduğunu görünce boşuna emek harcanacak diye vazgeçmiştim. Yoksa proje ve ekip iyi boubty manager traş gibiydi
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: