Bitcoin Forum
June 24, 2024, 07:43:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: En iyi traderlerı takip edebileceğiniz site  (Read 316 times)
reber (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
September 14, 2019, 11:27:54 AM

arkadaşlar,

mansurex.com sitesini geliştirdim. bu site üzerinde kendine güvenen traderlerın sanal 1000$ dolar ile başlayıp isdedikleri altcoin'e yatırım yapıp yeteneklerini gösterecekleri bir platform olmasını hedefledim. Traderlar işlemlerini ister herkese açık isterse kendilerinin belirlediği bir ücret karşılığı 1 aylığına kendisine ödeme yapan kişilere açabiliyorlar.

Yardıma veya fikre ihtiyacı olan altcoin yatırımcıları mansurex platormu ile kayıt altına alınmış başarı istatistikleri ile uygun gördükleri bir traderi takip edebilecekler.

Biliyorsunuzki sosyal medyada bulunan ve kendini uzman olarak lanse eden kişiler bulunmaktadır.
Bu kişilerin yanlış yönlendirmesinden kurtulup yetenekleri kayıt altına alınmış ve istatistik olarak herkesin görüp değerlendirebileceği bir sosyal yatırım platformu oluşturdum.

Umarım beğenirsiniz. Değerli fikirlerinizi bekliyorum.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
October 03, 2019, 11:45:45 AM

Demo olarak güzel bir fikir geliştirmişsiniz. Projenizde de başarılar dilerim.

Eğer yeterince tutulur ve başarılı traderlar çekebilirseniz daha fazla ilgi toplarsınız. Örneğin Tradin view sitesindeki başarılı gördüğünüz trader'lara teklif götürebilirsiniz. Bir şeyler karşılığında sizin sitenizde de yorumlar paylaşabilirler. Daha sonrada twitter da iyi bir reklam kampanyası ile çok sayıda ziyaretçi toplamanız mümkün.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
October 03, 2019, 01:52:53 PM

Bu konuda tradingview veya patreon varken yeni bir arayış ne kadar mantıklı bilemedim. Özellikle patreon'a baya sağlam geçişler gördük. Ama tabi ki tradingview üzerinde çalışmayan yoktur aramızda.
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
October 04, 2019, 04:45:18 PM

Site biraz ağır sanırım geç açıldı veya ilk yükleme olduğu için böyle olmuş olabilir. Görünüm oldukça sade ve güzel öyle gözleri yoran bir şey yok. sistem oldukça güzel diyebilirim.. ileride çok fazla kullanıcı olursa minik ödüllere ilk 3 ödüllendirebilir. illa para veya kripto olması da gerekmez.. kripto para hakkında kitap olur, piyasalar hakkında bir kitap olur vs. kısacası fikir güzel umarım başarılı olursunuz.

Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 04, 2019, 10:43:23 PM

Eline sağlık bu tip girişimleri her zaman destekliyoruz. biraz deneysel bir site olacak anladığım kadarıyla. bu tip sitelerden yabancı örnekler  var ama yerli örnekler var mı bilmiyorum.  hosting firması ücretsiz hosting heralde biraz ağır çalışıyor. belki de bu onların verdiği hizmette olan bir aksaklıktır. onun harici oldukça güzel. tebrik ederim.

ileride geliştirirsen çok daha iyi olur hocam. peşini bırakma geliştir projeni, şimdi devir özgün projeler üretme devri. özgün projeler iş yapıyor internette. ben beğendim senin fikrini.
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
October 31, 2019, 02:16:50 PM

Güzel bir konsepte benziyor başarılarının devamını dilerim
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
November 02, 2019, 05:53:30 PM

Fikir güzel ama az önce siteyi görmek için denemeye çalışsamda bir türlü açılmadı. Hosting de falanmı sorun var yoksa siz bilerek mi yayına son verdiniz? Bu arada tradingview ve patreon bu konuda çok başarılı ve güzel siteler ara sıra takip ediyorum güzel ve tutan analizler çıkıyor.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
November 04, 2019, 04:05:28 AM

sade ama güzel bir tasarım!
bir zamanlar mynette sanal portföyler oluştururduk, oradan al-sat deneyimi edinirdik. belki ileride borsaya da dönüştürürsünüz.
çalışmalarınızda kolaylıklar başarılar dilerim.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
November 05, 2019, 08:02:04 PM

fikir olarak gayet güzel ama sanırım biraz reklam bütçesi ayırıp reklam yapman lazım, site 0 bütçe ile hazırlanmış gibi gözüküyor, fikir çok güzel dediğim gibi fakat sitenin çok daha iyi tasarlanması lazım bazı kısımlar türkçe bazı kısımler ingilizce mesela, kullanıcı için çok daha kolay olabilecek bir arayüze kavuşturman lazımsiteyi.

fakat söylediğim gibi konu çok güzel umarım daha da başarılı olursun.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 13, 2019, 12:30:53 PM

Siteden gelir elde edilmek isteniyorsa tasarımın biraz daha geliştirilmesi gerekiyor bence. Site hızında yavaşlık var; belki sadece bende oluyordur. Ayrıca "aktiviteler" kısmında başarılı traderların filtrelendiği yer çalışmıyor galiba; birkaç seçenekle denedim değişiklik olmadı. Her şeye rağmen güzel bir girişim. Umarım uzun soluklu olur.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
January 14, 2020, 08:45:47 PM

Bu konuda tradingview veya patreon varken yeni bir arayış ne kadar mantıklı bilemedim. Özellikle patreon'a baya sağlam geçişler gördük. Ama tabi ki tradingview üzerinde çalışmayan yoktur aramızda.

Tradingviewde script yayınlama özelliği sayesinde çok kullanışlı pratik scriptler yayınlanabildiği için kullanıcı sayısı bir hayli fazla. Yeni sitelerinde bu özellikleri barındırması lazımki pazarda yer bulsun.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
January 15, 2020, 07:45:01 AM

düşünce güzel, site tasarımı sade ve kullanışlı hocam. site açılıyor yalnız güvenlik sertifikası sorunu var sanırım.  arkadaşların söylediği gibi bir bakarsınız tutar kendi borsanızı oluşturursunuz tr piyasasındaki diğer borsalardan farklı bir özgünlüğünüz olur. projenizi geliştirerek devam ettirmenizi temenni ederim.

bu arada tradingview'de takip edilesi traderlar için bir başlık var mı? ya da bilgisi olan mesaj atabilirse çok iyi olur dostlar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: