Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:30:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Blockchainoyunlari.com Satılık  (Read 149 times)
suram (OP)
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
September 19, 2019, 03:21:34 PM

Uzun vadeli iyi bir yatırım olacağını düşündüğüm için geçtiğimiz yıl bu doman'i satın almıştım. Ancak, domain pazarından çok anlamıyorum, domain'i uzun vadeli tutmak için de hevesim yok. O yüzden bu konular ile ilgilenen veya yatırım olarak uzun vadeli tutabilecek birine devretmek istiyorum. Tekliflerinizi yapabilirsiniz.

Yatırım harici neler yapılabilir: Piyasada blockchain tabanlı 500+ oyun var ve sürekli artıyor. Aktif kullanıcısı olan 50'nin üzerinde oyun var. Bu oyunlar ile ilgili içerik girip reklam yapabilirsiniz, şu an çok mümkün değil ama oyun itemleri üzerinden komisyon kazanılabilir. Geliştirici iseniz kendi oyununuz için kullanabilirsiniz. Türk oyun şirketleri bu piyasaya girerse doman'i onlara satabilirsiniz...

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1291
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
September 20, 2019, 08:04:55 AM

Merhaba, jenerik bir alanadı olsa belki teklif gelebilirdi. Ancak şu koşullarda pek şansınız yok gibi.  Bu alanadı için beklentiniz nedir?

1- Alanadı jenerik olmadığı için aramalarda bir avantaji yok
2- Alanadı çok yeni (1 yıllık) olduğu için aramalarda bir avantajı yok. Bu iki nedenle yeni bir alanadı alıp SEO çalışması yapmak ile bu alanadına SEO yapmak arasında bir fark yok.
3- Yenilemezseniz 90 gün sonra 9$'a satın alınabilir.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 29, 2019, 02:23:22 PM

Domain için belirli zamanlarda para ödemek lazım diye biliyorum. Bir aralar solucan gübresi işi ile uğraşan arkadaşım vardı. Bir başkası site adı almış ve para ödeme zamanı gelince domain için diğer firma domainin parasını ödeyip almıştı. Bu domain işinde de böyle bir durum var.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: