Bitcoin Forum
June 16, 2024, 03:12:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: 31 Aralık BTC Fiyatı?
5000$ ve altı - 2 (4.5%)
5000$ - 10000$ - 17 (38.6%)
10000$ - 15000$ - 16 (36.4%)
15000$ - 20000$ - 3 (6.8%)
Yeni ATH $$$ - 6 (13.6%)
Total Voters: 44

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: 31 Aralık 2019 Bitcoin Tahminlerini Alalım  (Read 939 times)
muslol67 (OP)
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 03, 2019, 07:50:49 PM

Sadece 37 kişi katılmış ankete. Baya düşük katılım. Anket için bir kapanma tarihi falan mı vardı yoksa?
Ben 10-15k demiştim ama pek mümkün görünmüyor. Çok büyük bir gelişme olmazsa 7-8k civarında kapanacaktır yıl. Ayrıca yukarılardaki bir mesajımda Noel tatili nedeniyle satışların yükselebileceğini yazmıştım. Piyasa zaten kötü, bir de bu satış baskısı eklenebilir.

Aslında 1 Aralık'da kapatmayı düşünüyordum ama dediğiniz gibi katılım az. 15 Aralık'da kapatalım diye düşünüyorum. Fikirlere açığım.

Bence 10-15K imkansız değil. Nisan'da 2 haftada 4-5K'dan birden 2x yaptı. Tekrar neden olmasın...
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 08, 2019, 07:31:16 AM

Bence Aralık sonuna doğru 10 bin dolarları görecek. O emli olan altcoinler ne yapacak? Benim heyecanla beklediğim altcoin boğası. BTC 10 bini geçer ama. Ytd

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 12, 2019, 05:49:58 PM

Bitcoini asıl yükseltecek olay halvingden ziyade.Kaybolan coinlerin,bir daha ulaşılabilmesinin mümkün olmayan coin miktarlarının hesaplanması.
Yani ilk zamanlarda seri şekilde bol bol bitcoin kazıldı ve bunların büyük bir kısmı ya unutuldu ya kaybedildi.
Miktar olarak hiçte sandığımız kadar az değil.Bu miktarın milyonlarca olabileceği söyleniyor.Şimdi arz ve talebi hesap ederken bu kaybolan coinlerin miktarı bilinse ona göre daha mantıklı bir marketcap hesaplaması yapılabilir.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 12, 2019, 08:00:01 PM

Sadece 37 kişi katılmış ankete. Baya düşük katılım. Anket için bir kapanma tarihi falan mı vardı yoksa?
Ben 10-15k demiştim ama pek mümkün görünmüyor. Çok büyük bir gelişme olmazsa 7-8k civarında kapanacaktır yıl. Ayrıca yukarılardaki bir mesajımda Noel tatili nedeniyle satışların yükselebileceğini yazmıştım. Piyasa zaten kötü, bir de bu satış baskısı eklenebilir.

Yukarıda yazdığım son tahminim tutacak gibi görünüyor. Yani 7-8k aralığı... Yaklaşık 18 gün gün kaldı. Gerçi beklentilerimiz hep 2020'nin mayıs ayı için. O zamana kadar sanırım büyük yükselişler göremeyeceğiz. Geçmiş yarılanma sonrası dönemlere baktığımızda da hemen ardından ATH gelmemiş fakat yine de belirgin yükselişler olmuş. Bilemiyorum, şu andaki tablo oldukça karamsar.
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 13, 2019, 07:25:32 AM

Bitcoini asıl yükseltecek olay halvingden ziyade.Kaybolan coinlerin,bir daha ulaşılabilmesinin mümkün olmayan coin miktarlarının hesaplanması.
Yani ilk zamanlarda seri şekilde bol bol bitcoin kazıldı ve bunların büyük bir kısmı ya unutuldu ya kaybedildi.
Miktar olarak hiçte sandığımız kadar az değil.Bu miktarın milyonlarca olabileceği söyleniyor.Şimdi arz ve talebi hesap ederken bu kaybolan coinlerin miktarı bilinse ona göre daha mantıklı bir marketcap hesaplaması yapılabilir.

Psikolojik birnetken olarak fiyata ciddi etki yapabileceğini düşünyüorum ama hesaplanması imkansız gibi. Misal sevgilisi yüzünden hdd sini çöpe atan adam vardı baya vardı yanlış hatırlamıyorsam adamda. Arıyordu diye haberleri vardı bulduğunu var sayalım ya da pk i kaybeden ama rüyasına giren aksakallı sayesinde bulan adamlar çıktığını varsyaalım bla bla bla. Hesaplansa bile durumu değiştircek çok şey var

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
December 27, 2019, 06:45:06 PM

Birçok kişinin yüksek beklentide olması güzel. Yeni yıla girerken bir yükseliş gerçekten hoş olur ama zor gibime geliyor. Ben 10k bandında olabilir diye düşünüyorum. Gerçi düşünmekten ziyada hep istediğimizi söylüyoruz yani görmek istediğimizi Smiley Bir sansasyon olsa da dünyanın ilgisini çekse şu pazar.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
December 27, 2019, 07:19:45 PM

5000$ - 10000$ aralığını seçmişim. hala da aynı düşüncedeyim. ocak ayını da böyle geçirip yeni ATH uçuşuna geçeriz artık vakti geldi. yerli milli aracımız da hazır siparişlere başlamışken biz de yerimizi alalım yeni ATH ile. en azından ekonomiye can vermiş oluruz.

For rent...
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 29, 2019, 12:18:52 PM

5000$ - 10000$ aralığını seçmişim. hala da aynı düşüncedeyim. ocak ayını da böyle geçirip yeni ATH uçuşuna geçeriz artık vakti geldi. yerli milli aracımız da hazır siparişlere başlamışken biz de yerimizi alalım yeni ATH ile. en azından ekonomiye can vermiş oluruz.

hahaha hocam yerli ve milli arabanın yanina bir de gaza gelip mehter marşı çalalım.  bitcoin de ATH yapsın ardından tv lerde bitcoin rekor kırıyor, devlet başkanımız bizim hükümetimiz dönenimde bizim katkılarımızla bitcoin rekorlar kırıyor diye açıklamalar yapsın Cheesy ardından bir de kanal istanbula bağlasın meseleyi.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
December 30, 2019, 03:45:57 PM

Gönül isterdi ki yeni ath seçeneğini işaretleyelim ama pek de olası gelmiyor Cheesy bence 6000-6500 dolar civarında bir fiyatla seneyi kapatırız. İyimser olmak istiyorum ama olumlu havayı yakalayabileceğimiz bir durum yok şu an için.
Altcoinler de şu anki seviyelerinde olur. Hacimi fazla olanlarda %15-20lik bir kayıp görürüz

Beklediğimden daha iyi bir sonuç almışız. 1 gün içerisinde ciddi bir düşüş yaşamazsak tutturamamış olacam, tutturamamış olmam da bence iyi oldu Cheesy
Yeni yıla nasıl girersek öyle geçermiş, birileri el atsa da saat 12 olurken %10luk yeşilleri görsek sene boyu yükselişle geçse Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
December 30, 2019, 11:23:20 PM

5000$ - 10000$ arasında oluru işaretledim. İlginçtir ki daha önce kimse bu aralığı seçmemiş. Yıl sonuna kadar anormal bir artış ya da azalış beklemiyorum. Verilen aralık zaten oldukça geniş.
Forum genelinde beklenmedik bir olumlu hava var. Bunun nedenini merak ediyorum. Kasımda yükseliş beklentisi mi bu? Gelecek sene olacak yarılanma mı yoksa?

Taa 16 Ekimden tutturmuşum doğru aralığı. Smiley
Ne Kasım yükselişi oldu ne halving öncesi yükselişi. Verilen aralık çok genişti. 5000 - 7500 ile 7500 - 10000 aralığı ayrı ayrı olsaydı daha çekişmeli olacaktı. 7300 dolardan yılın son gününe girdik.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
December 31, 2019, 04:44:36 PM

Ankete katılım forumun içi boş davula döndüğünün göstergesi varsa yoksa 30 kişi ya kaldı ya kalmadı burada.  Cheesy
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 05, 2020, 04:24:51 PM

CMC'nin historical data bölümünde 31 aralık kapanış fiyatı 7.193 USD olarak gerçekleşmiş görünüyor. Beklentilerin çok altında kalmış. Ben 7-8k olarak tahmin etmiştim ama 8k'ya yakın kapanır diye düşünmüştüm. Hatta 2020'ye 7k altında 6900 dolardan giriş yapmış.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: