Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:52:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Allah belamızı vermiş olabilir mi? (24 Eylül Kara Gece)  (Read 485 times)
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
September 26, 2019, 07:27:59 PM

4xxx görmedikten sonra düşüşü beni korkutmuyor. Ama oraya inerse baya bir süre bir şey beklemem piyasadan.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
nrttngnbz
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
September 26, 2019, 07:55:04 PM

Bekleyin arkadaşlar panik yapmayın tradersanız stoploss kullanın yatırımcıysanız panik yapmayın. o grafikler boşuna inişli çıkışlı değil. Bu piyasanın karlılığı oynaklığında.

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 26, 2019, 08:06:47 PM

Bekleyin arkadaşlar panik yapmayın tradersanız stoploss kullanın yatırımcıysanız panik yapmayın. o grafikler boşuna inişli çıkışlı değil. Bu piyasanın karlılığı oynaklığında.

Hocam dediğin doğru karlılığı oynakliginda ama insanlar uzun zamandır bekliyor. Malum bu piyasada kimseyi %30_40 lar kesmez en az X5 olmalı ki iş yapsın. O da boğa sezonu gelmeden mümkün değil gibi gözüküyor.

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
September 26, 2019, 09:14:04 PM

Birileri hashrate ile oynayıp duruyor.
Dün%30 düştü şimdide bir o kadar yükseldi.
Bu kadar makine kimde var bilmiyorum ama bu güç ile altcoinlere saldırsa enkaz çıkar geriye. (POW olanlara)

https://www.blockchain.com/charts/hash-rate?timespan=30days

Hiç bir şey olmaz @Kalemder
bitcoin kazmak için özel üretilmiş bu cihazları başka algoritma ile kazmak için uyarlamak imkansıza yakın.
SHA-256 algoritmasını kullanan coin sayısı da  az.

ASIC ile kazılabilen iki ana algoritma var : SHA-256 ve Scrypt

http://altcoins.com/ dan bakarsan SHA-256 algoritması ile kazılabilen coinlerin listeyi görürsün.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
September 26, 2019, 10:05:47 PM

Bitcoin dışarıdan çok fazla para girişi olmadan 3k seviyesinden 14k seviyesine biraz fazla hızlı yükselmişti. Şimdide bunun acısı çıkıyor. Olansa altcoin yatırımcılarına oldu.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1255

View Profile
September 27, 2019, 03:14:31 PM

Altcoinlerin sürekli kafasına vuruyor BTC gerçekten çok terste bıraktı 24 eylüldeki düşüş bir yandanda iyi fiyata altcoin toplamak içinde iyi fırsat veriyor.BALİNALAR piyasayı gerçekten istedikleri gibi yönlendiriyorlar.Bizde elimizdeki ufak yatırımdanda zarar üstüne zarar görüyoruz.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
September 27, 2019, 08:20:39 PM

zaten bekliyordum hala beklemeye devam ediyorum beni etkileyen tek şey canımı daha çok sıkması oldu.

2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
September 27, 2019, 09:26:35 PM

Konunun ne olduğunu hiç bilmiyoruz. eskiden böyle bir büyük hareket olmuş olsa pat 2-3 gün sonrasında net olarak haberdar oluyorduk. geçtiğimiz günlerde çok yüklü btc transferi oldu sonrasında ise böyle bir olay oldu.. bağlantı var veya yok bilmiyoruz ama belki daha ilginç sonuçlar için hazırlık yapılıyordur.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
September 29, 2019, 04:22:24 PM

Bence şu an asıl olması gereken yerde. Köpüktü önceki fiyatlar artık normal seyrinde buradan sonra istikrarlı bir yükseliş olur halvinge kadar.

Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
September 29, 2019, 11:51:15 PM

Güzel crash yedi piyasa ama bunun olması gerekiyordu şuan 8k üstünde tutumaya çalışıyor bitcoin umarım burdan da aşağıya kırmaz hedef 6k gibi gözüküyor yoksa.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 01, 2019, 09:38:44 PM

Muhtemelen piyasadan bir fon parasını çekti. Bundan daha büyük düşüşler de gördük ama yine de moral bozucu bu düşüşler. Beni en çok etkileyen BNB'nin 15 dolara kadar düşmesi oldu. Piyasa ayıdayken bütün projeler kan ağlarken BNB ATH yapmıştı. Bu yönden yarı yarıya düşmesi beni çok şaşırttı.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
October 04, 2019, 07:45:23 PM

Durduk yere yükseldi durduk yere düştü. Kendini fiyatlıyor müdahalelerle birlikte. Ben alım fırsatı olarak görüyorum bunları bir yüzde 25 daha düşse bile fikrim değişmeyecek.

Kimileri için bela olan şey kimileri için alım fırsatı olabiliyor. İnsanlar ayak uydurmuş sanki artık pşyasanın bu gel gitlerine ve fiyat dalgalanmalarına. Birde düşerken kazanmakta moda oldu malum margin modası ile herkes shortçu oldu. Bu da piyasaların aşağı düşmesini tetikleyen önemli sebeblerden biri. İnsanlar ellerindekini teminat göaterip short posizyon açarak ayı piyasasından istifa etme peşinde. Ama saatli bomba gibi bir şey bu.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 04, 2019, 07:53:21 PM

Durduk yere yükseldi durduk yere düştü. Kendini fiyatlıyor müdahalelerle birlikte. Ben alım fırsatı olarak görüyorum bunları bir yüzde 25 daha düşse bile fikrim değişmeyecek.

Kimileri için bela olan şey kimileri için alım fırsatı olabiliyor. İnsanlar ayak uydurmuş sanki artık pşyasanın bu gel gitlerine ve fiyat dalgalanmalarına. Birde düşerken kazanmakta moda oldu malum margin modası ile herkes shortçu oldu. Bu da piyasaların aşağı düşmesini tetikleyen önemli sebeblerden biri. İnsanlar ellerindekini teminat göaterip short posizyon açarak ayı piyasasından istifa etme peşinde. Ama saatli bomba gibi bir şey bu.
Genel olarak düşerken de çıkarken de kazanan balinalar oluyor. Yükselirken ellerinden çıkarıp fiyatı düşürüyorlar sonra düşükten tekrardan toplayıp fiyatı yükseltiyorlar. Eğer balinalarla kommensalist bir ilişki içerisindeysen sen de para kazanırsın. Onun haricinde balina hareketlerine aldanıp onlara takılırsan ciddi zarara uğrayabilirsin.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 04, 2019, 08:01:41 PM

eğer allah belamızı 2018 yılında vermediyse daha da vermez bu piyasada biraz. en fazla burnumuzu biraz fazla sürter.

cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 05, 2019, 10:00:15 PM

Bitcoin an itibariyle 8000 dolar civarında ve hala düşüş tehlikesi devam ediyor. Nereden dönecek hiç bir fikrim yok bence 6k dolarlara kadar gidebilir sonrasında yeni bir hikaye gelecektir diye düşünüyorum baktt işi şimdilik bitti.

Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
October 06, 2019, 04:09:18 PM

Bu gece çok kritik eğer 8k'nın altına düşerse olacakları iyi görmüyorum hafta sonu olması nedeniyle de düşüş bayağı hızlı olabilir , sonumuz hayır olsun.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
October 06, 2019, 05:40:46 PM

bu gece düşüş yaşamayacağını düşünüyorum zaten genel kanı da düşüş olacağı yönünde malum o da terse çıkar.

hxtop
Hero Member

Activity: 1071
Merit: 500

View Profile
October 07, 2019, 01:46:01 PM

Bu gece çok kritik eğer 8k'nın altına düşerse olacakları iyi görmüyorum hafta sonu olması nedeniyle de düşüş bayağı hızlı olabilir , sonumuz hayır olsun.

Valla bende öyle düşünüyordum. Hatta gece 8k altına düşünce uykularım kaçtı. Bende bir miktar yol verdim dolara geçtim. Şimdi ise 8200 dolara tekrar çıktı. Ne yapacağımızı şaşırdık valla.

Burdaki teknik grafiğe göre 7500 denemesi gerekiyor. Bende bu tabloya göre hareket ettim.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: