Bitcoin Forum
May 25, 2024, 09:58:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Yobit imza kampanyası geri döndü!!!  (Read 3732 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
October 08, 2019, 03:53:25 PM

Forumu canlandırdığı kesin. Bütün konular aynı renge bütünmüş.
Her taraf cyan renk, benim pembe araya kontrast atıyorum  Cheesy
Şaka bir yana galiba post başı ödeme iyi
İlk sayfada yazan miktar doğru mu, değişti mi? 0.00012-16-20 btc mi veriliyor
Benim imzayı haftalardır taşıyorum ne gelecek belirsiz  Undecided

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1617

View Profile WWW
October 08, 2019, 04:35:34 PM
Last edit: October 08, 2019, 04:53:28 PM by Vispilio

Her taraf cyan renk, benim pembe araya kontrast atıyorum  Cheesy
Benim imzayı haftalardır taşıyorum ne gelecek belirsiz  Undecided

Oranlar doğru zaten attığınız mesajın ödemesi hemen aynı gün içinde Yobit hesabınıza yansıyor, yani Yobit bu sefer gerçekten profesyonel çalışıyor,

yalnız bazı arkadaşlar tamamen geçmişte kalmış tedavülden kalkmış meseleleri sanki güncel bir olaymış gibi anlatıp mesajlar atmaya başlamış Smiley bunu global forumda yakalasalar anında kampanyadan uzaklaştırırlar o yüzden Yobitçilere biraz özen göstermelerini tavsiye edeceğim,

günde 15-20 tane değerli mesaj atmak gerçekten meşakkatli bir iş, bu max. kotayı her zaman tutturamamak doğal olur...

wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 08, 2019, 05:00:45 PM

Aabi o zaman günde 300 dolar mı yapıyor ben mi yanlış hesaplıyorum Huh
Laayyn zaten her dakka burdayım Cheesy
Başvurular nereye yapılıyor, alım devam ediyor mu, girmemi tavsiye eder misiniz? Alın size 15 dolarlık question  Smiley

Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1617

View Profile WWW
October 08, 2019, 05:06:15 PM

Başvurular nereye yapılıyor, alım devam ediyor mu, girmemi tavsiye eder misiniz? Alın size 15 dolarlık question  Smiley

hahahah, Senior Member mesaj başı 1.2 USD falan yapıyor (BTC'ye yuvarlak 10k USD dersek),
çok çalışıp günde max. 20 msj atarsan, 24 USD / day, fena diil  Wink.

Başvurular direkt Yobit'in sitesinden yapılıyor, imzayı taktıktan sonra Profile ID'ni https://yobit.net/en/signature/ adresinde ilgili bölüme yazarak katılabilirsin Profile ID profilin numaralı kısmı.

Değerli ve özgün mesajlarla foruma büyük renk katan biri olduğun için, sana yakışır bu kampanya Wolwoo

wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 08, 2019, 05:19:07 PM

Başvurular nereye yapılıyor, alım devam ediyor mu, girmemi tavsiye eder misiniz? Alın size 15 dolarlık question  Smiley

hahahah, Senior Member mesaj başı 1.2 USD falan yapıyor (BTC'ye yuvarlak 10k USD dersek),

Başvurular direkt Yobit'in sitesinden yapılıyor, imzayı taktıktan sonra Profile ID'ni https://yobit.net/en/signature/ adresinde ilgili bölüme yazarak katılabilirsin Profile ID profilin numaralı kısmı.

Değerli ve özgün mesajlarla foruma büyük renk katan biri olduğun için, sana yakışır bu kampanya Wolwoo
Hee bir sıfır fazla hesaplamışım😂 ama yine de gerçekten iyiymiş üstelik Cash 💵 para
Neyse şu an mobilden giriyorum. Öteki kampanya da baya ilerledi, zaten bende şans yok, girip size de bulaştırmayayım bahtsızlığımı😉
Güzel iltifatlar ve verdiğin bilgiler için teşekkür ederim 🙂

Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
October 08, 2019, 05:37:31 PM

Tabii ki de iyi para değil günde 140 tlye geliyor aylık hesaplarsanız 4200 tl 2 tane asgari ücret demek neredeyse evet kolay bir iş değil ama asgari ücretlere ne meslekler var kendilerini yırtıp para kazanıyorlar. Bence mükemmel bir kampanya biraz da krizi fırsata çevirmek gibi oluyor

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 08, 2019, 06:05:14 PM

Her taraf cyan renk, benim pembe araya kontrast atıyorum  Cheesy
Benim imzayı haftalardır taşıyorum ne gelecek belirsiz  Undecided

Oranlar doğru zaten attığınız mesajın ödemesi hemen aynı gün içinde Yobit hesabınıza yansıyor, yani Yobit bu sefer gerçekten profesyonel çalışıyor,

yalnız bazı arkadaşlar tamamen geçmişte kalmış tedavülden kalkmış meseleleri sanki güncel bir olaymış gibi anlatıp mesajlar atmaya başlamış Smiley bunu global forumda yakalasalar anında kampanyadan uzaklaştırırlar o yüzden Yobitçilere biraz özen göstermelerini tavsiye edeceğim,

günde 15-20 tane değerli mesaj atmak gerçekten meşakkatli bir iş, bu max. kotayı her zaman tutturamamak doğal olur...

Ben bütün gün işte bilgisayar başındayım artı evde biraz pubg biraz bura şeklinde takılıyorum yinede 20 post atamadım 1 günde. Artı arka arkaya post atmama konusundada ben uyarayım herkesi burstposting kotmuşlar adını herhalde onlarıda banlıyor. postlar arasında zaman olması gerekiyor. Adam girmiş 3 dk bir post atmış direk çıkarılıyor artı banda yiyebilirsiniz.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
October 08, 2019, 07:36:44 PM

Tabii ki de iyi para değil günde 140 tlye geliyor aylık hesaplarsanız 4200 tl 2 tane asgari ücret demek neredeyse evet kolay bir iş değil ama asgari ücretlere ne meslekler var kendilerini yırtıp para kazanıyorlar. Bence mükemmel bir kampanya biraz da krizi fırsata çevirmek gibi oluyor

Hocam böyle anlatılınca sanki gelir kapısı gibi duruyor. Bu kampanya bugün var yarın ne olacağı belli olmaz. Çok da şeyetmeyelim bence. Nazar değmesin.
Bende hiç 20 post atamadım sanırım atamam da bu gidişle hiç. Tabiki laf olsun diye post atmaya kalkarsak ben günde 50 tane de atarım ama hem doğru bir şey değil, hemde banın kralını çakarlar.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
October 08, 2019, 07:40:36 PM

Hocam böyle anlatılınca sanki gelir kapısı gibi duruyor. Bu kampanya bugün var yarın ne olacağı belli olmaz. Çok da şeyetmeyelim bence. Nazar değmesin.
Bende hiç 20 post atamadım sanırım atamam da bu gidişle hiç. Tabiki laf olsun diye post atmaya kalkarsak ben günde 50 tane de atarım ama hem doğru bir şey değil, hemde banın kralını çakarlar.
Tabii ki de gelir kapısı olamaz ama ilerleyen zamanlarda gelir kapısı olabileceğe benziyor özellikle sr member üstleri için çünkü yobitin başlattığı kampanya meyvelerini toplamaya başladı artık projeler btc eth gibi coinlerle ödeme yapmaya yönelecekler gibi duruyor. Kaliteli postlar atıp adımızı kirletmemeye bakmak lazım

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 08, 2019, 11:54:15 PM

Tabii ki de gelir kapısı olamaz ama ilerleyen zamanlarda gelir kapısı olabileceğe benziyor özellikle sr member üstleri için çünkü yobitin başlattığı kampanya meyvelerini toplamaya başladı artık projeler btc eth gibi coinlerle ödeme yapmaya yönelecekler gibi duruyor. Kaliteli postlar atıp adımızı kirletmemeye bakmak lazım

umarım öyle olur. çünkü projelerden shit token almaktan bıktı, çoğu patladı. btc veya eth olarak ödeme yapmak çok daha mantıklı. bounty managerlerin sayıyı az  tutup sadece full,sr ve üstü gibi bi kıstas belirleyip bunlar arasında imza kampanyası düzenlemesi mantıklı. hem bu şekilde diğer jr, member üyeler de biraz hırslanıp kaliteli post atmaya başlarlar  full ve sr olabilmek için. bu şekilde bence iki taraf da mutlu olur hem kaliteli içerikler üretilmeye başlanır, hem de kullanıcılar ya da bounty hunterlar ödüllerinin karşılığını alır az da olsa.
cybernetik7
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 09, 2019, 12:07:04 AM

Sadece projelerin değil forumun da daha kaliteli bir yer olması için buna teşvik etmesi lazım. Geçen yobit imzasında bildiğin milletin elini kolunu bağladılar. Forumda değişim rüzgarları esiyor zaten. Bundan 6 7 ay öncesine kadar türküz demeye korkar olmuştuk

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
October 09, 2019, 05:40:03 AM

Yok hocam gelir kapısı falan olmaz. Evet bir süre katılımcılarına para kazandıracak orası belli sadece. Böyle bak Yobit imzası var diye girenler işi bırakmaya kalkar 3000-4000TL kazanırım ben bu işten diye... Ben bu kampanyanın uzun süre sürdürülebilir olacağını düşünmüyorum. En iyi ihtimalle ödeme miktarı düşer. Yarısına bile düşse büyük kayıp olur bugüne göre. O yüzden bizim arkadaşları heyecana sevk etmeyelim.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1255

View Profile
October 09, 2019, 10:59:54 AM

Aslında bu kampanyaya girmemeyi düşünmüyordum.En sonki bu report olayı vardı hesaplar geçici olarak banlanmıştı ama local de bi sorun olmuyor kabul ediyorlar ve yönetici daha iyi yönetiyor gibi izlemledim.Kampanyayı ve girmiş oldum kampanyaya forumu biraz da olsa iyi yönde hareketlendirdi bu kampanya.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 09, 2019, 01:28:37 PM

Aslında bu kampanyaya girmemeyi düşünmüyordum.En sonki bu report olayı vardı hesaplar geçici olarak banlanmıştı ama local de bi sorun olmuyor kabul ediyorlar ve yönetici daha iyi yönetiyor gibi izlemledim.Kampanyayı ve girmiş oldum kampanyaya forumu biraz da olsa iyi yönde hareketlendirdi bu kampanya.

Evet daha önceki kampanya da bende günde 3-4 post atmama rağmen banlanmıştım geçici olarak. Ancak bu sefer gidişat farklı gibi bugün itibariyle bende gidişata dayanamayıp dahil oldum. Allah utandırmasın diyerek başladık bakalım.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
October 09, 2019, 02:46:27 PM

Maalesef bende hızlı mesaj yazdığım gerekçesi ile kampanyadan banlanmış bulunmaktayım. Her ne kadar bu kampanyanın uzun sürmeyeceğini düşünüyor olsam da bu ban sıkıntısı beklediğimden erken oldu ve hayal ettiğim günlük getiriyi kazanamamış oldum. Kampanya sürecinde mesaj atmaya devam eden arkadaşlar mümkün olduğunca süre ayarlaması yaparak post atmaya ve kısa mesajlar ile kısa cevaplar vermemeye özen göstersin. Her ne kadar PM atarak bir şans daha istememiş olsam da Yahoo maalesef kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Üstelik bu kadar ban sonrasında da saha bansız üyelere kalmış durumda, iyi değerlendirin bu fırsatı. Smiley
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1255

View Profile
October 09, 2019, 02:59:13 PM

evet evet kesinlikle mesaj aralıgını göz önünde bulundurun arkadaşlar bu kampanya biraz sıkı yönetiliyor gibi geçen seferki spam olayları için daha çok özen gösteriyorlar,bencede cok uzun sürücegini düşünmüyorum bu kampanyanın uzun sürecegi hakkında ama şuanlık iyi gidiyor bi sorun göremiyorum.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 09, 2019, 03:05:28 PM

Maalesef bende hızlı mesaj yazdığım gerekçesi ile kampanyadan banlanmış bulunmaktayım. Her ne kadar bu kampanyanın uzun sürmeyeceğini düşünüyor olsam da bu ban sıkıntısı beklediğimden erken oldu ve hayal ettiğim günlük getiriyi kazanamamış oldum. Kampanya sürecinde mesaj atmaya devam eden arkadaşlar mümkün olduğunca süre ayarlaması yaparak post atmaya ve kısa mesajlar ile kısa cevaplar vermemeye özen göstersin. Her ne kadar PM atarak bir şans daha istememiş olsam da Yahoo maalesef kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Üstelik bu kadar ban sonrasında da saha bansız üyelere kalmış durumda, iyi değerlendirin bu fırsatı. Smiley

Ban olayını nasıl öğrendiniz peki hocam bir PM falan mı atıyorlar, yoksa ödemeleri alamayınca mı anladınız ban yediğinizi? Arka arkaya post atanı banladıkları malum ama nasıl bir ayarlama yapıyorlar onu anlamak güç tabi.

Buna her zaman gelecek bir para gözüyle bakmamak lazım zaten, o hesap insanı şaşırtır buradan gelecek ödemeye bel bağlayıp iş yapmak yanlış olur zaten.
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
October 09, 2019, 03:14:34 PM

Ban olayını nasıl öğrendiniz peki hocam bir PM falan mı atıyorlar, yoksa ödemeleri alamayınca mı anladınız ban yediğinizi? Arka arkaya post atanı banladıkları malum ama nasıl bir ayarlama yapıyorlar onu anlamak güç tabi.

Buna her zaman gelecek bir para gözüyle bakmamak lazım zaten, o hesap insanı şaşırtır buradan gelecek ödemeye bel bağlayıp iş yapmak yanlış olur zaten.

Yahoo tarafından banlanan kullanıcıların isimleri ve sebeplerinin yer aldığı bir konu oluşturulmuş. Ayrıca Yobit sayfasında da üye ID kısmında ban durumu hakkında bilgi bulabilirsiniz. Eğer ki henüz ban yememişseniz o kısımda üye ID'niz görünecektir fakat olası bir ban durumunda orada açıklama yer alacaktır.

Banlı kullanıcıları ve kendi profilinizi kontrol etmek için https://bitcointalk.org/index.php?topic=5188200.0 adresini ziyaret edebilirsiniz.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 09, 2019, 03:18:34 PM

Şuradan Banlanan üyeleri ve nedenlerini, uyarı alan kullanıcıları görebilirsiniz. Bu listede yer alıyorsanız kampanyadan uzaklaştırıldınız demektir. iki mesaj arasında değil sanırım gün/mesaj sınırlamasına bakılıyor. 16 saat / forum kullanımı gibi de düşünebilirsiniz.

@BitcoinTurk gerçekten üzücü olmuş. Banlanan bir iki tane daha Türk kullanıcı gördüm hatta banlananları neden banlandı diye kontrol etmişliğim bile var. 2-3 dakika arayla mesaj göndermiş 20 posta tamamlamış.
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
October 09, 2019, 03:22:02 PM

Şuradan Banlanan üyeleri ve nedenlerini, uyarı alan kullanıcıları görebilirsiniz. Bu listede yer alıyorsanız kampanyadan uzaklaştırıldınız demektir. iki mesaj arasında değil sanırım gün/mesaj sınırlamasına bakılıyor. 16 saat / forum kullanımı gibi de düşünebilirsiniz.

@BitcoinTurk gerçekten üzücü olmuş. Banlanan bir iki tane daha Türk kullanıcı gördüm hatta banlananları neden banlandı diye kontrol etmişliğim bile var. 2-3 dakika arayla mesaj göndermiş 20 posta tamamlamış.

Keşke 20 mesaj sınırını doldurmak gibi bir hata yapmış olsaydım ama maalesef arka arkaya sadece 5 mesaj attığım için uyarı almaksızın banlandım kampanyadan. Neden böyle bir şey yapıldı bilmiyorum, attığım mesajlarda uzun ve konu ile alakalı mesajlardı oysa ki. Büyük ihtimalle ya birisi şikayet etmiştir yada Yahoo üye banlamaktan usandığı için uyarı yapmadan banlamıştır.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: