Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:21:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Yobit imza kampanyası geri döndü!!!  (Read 3732 times)
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
October 16, 2019, 09:42:50 AM

Bütün ban yeme, negatif trust riskine rağmen ben SR olsam katılırdım. Ama oradan 50 merit uzaktayım maalesef Smiley Ama bence abartmayan insanları banlamamaları gerekiyor. Bazen gerçekten doğru sebeplerle arka arkaya 3-4 post attığımız olabiliyor. Her arka arkaya post atanda bence spam üretiyor diye bir kaide yok. İçeriğe de biraz bakmaları lazım. Örneğin kampanya yöneticisi kim olursa olsun, spam içeriği bilmediği bir dilde nasıl tespit ediyor yönetici? Mümkün değil. İngilizce bir içeriği google translate e atarsan %50 saçmalık ortaya çıkıyor zaten.

Bence yahoo gerçekten iyi bir iş cıkarıyor forumdaki spam ve kalitesiz mesajlar adına güzel calışılıyor bence, onun haricinde bide ard arda post atmak yerine günlük işinizde mola verdiginizde aralıklarla atarsanız kendinizi garantiye almış olursunuz kendinizi zorlamayın 20 post atıcam diye bide sonuçta ödeme alıyorsun.Bu arada umarım en yakın zamanda sr.member olursun Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
1715016106
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715016106
Reply with quote  #2

1715016106
Report to moderator
1715016106
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715016106
Reply with quote  #2

1715016106
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 16, 2019, 10:14:14 AM

Kampanyaya gireli 1 haftayı geçti. Ortalama herakde 5-6 mesajla gidiyorum. Günde 20 mesaj atmaya calısırsanız ister istemez sacmalarsınız. 1 gun 20 mesaj atılır ama uzun sure gunde 20 mesaj atıyorsanız buyuk ihtimalle spamlıyorsunuzdur.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 16, 2019, 11:16:42 AM

Kampanyaya gireli 1 haftayı geçti. Ortalama herakde 5-6 mesajla gidiyorum. Günde 20 mesaj atmaya calısırsanız ister istemez sacmalarsınız. 1 gun 20 mesaj atılır ama uzun sure gunde 20 mesaj atıyorsanız buyuk ihtimalle spamlıyorsunuzdur.

5-6 mesaj da az gibi geldi ama tabi legenday hesapla sr member arasında epey bir fark var, neredeyse 2 katı bir ödül havuzu var. ama bence en ideali günlük 12-15 arası diye düşünüyorum. ben hem localde hem globalde yazıyorum o yüzden farklı konu başlıkları farklı başlıklara yazma şansım oluyor bu sayede daha fazla post atabiliyorum
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 16, 2019, 11:41:57 AM

Bütün ban yeme, negatif trust riskine rağmen ben SR olsam katılırdım. Ama oradan 50 merit uzaktayım maalesef Smiley Ama bence abartmayan insanları banlamamaları gerekiyor. Bazen gerçekten doğru sebeplerle arka arkaya 3-4 post attığımız olabiliyor. Her arka arkaya post atanda bence spam üretiyor diye bir kaide yok. İçeriğe de biraz bakmaları lazım. Örneğin kampanya yöneticisi kim olursa olsun, spam içeriği bilmediği bir dilde nasıl tespit ediyor yönetici? Mümkün değil. İngilizce bir içeriği google translate e atarsan %50 saçmalık ortaya çıkıyor zaten.

Bence yahoo gerçekten iyi bir iş cıkarıyor forumdaki spam ve kalitesiz mesajlar adına güzel calışılıyor bence, onun haricinde bide ard arda post atmak yerine günlük işinizde mola verdiginizde aralıklarla atarsanız kendinizi garantiye almış olursunuz kendinizi zorlamayın 20 post atıcam diye bide sonuçta ödeme alıyorsun.Bu arada umarım en yakın zamanda sr.member olursun Smiley

Katılmıyorum. Beni katıldığım aynı gün en az 45dk arayla attığım 4 postta banladı kampanyadan. Aynı gün kampanyaya katılmadan önce postlarım vardı onu hesapladı sanırım. Bu mantıklı değil. Yazdım spam'a izin veremem diyor. Dedim bir kez daha bakarmısın SPAM nerede? Bakamam falan filan...
Tamam doğru işler yapan arkadaşlar yok değil ama birbirimizi kandırmayalım. Yobit imzası sonrası ortaya çıkan onlarca hesap var ve bir fiil saçmalıyorlar ama kimse takmıyor. Sadece uzun post atmak spam olmadığı anlamına gelmiyor yani.

Ama benim işime gelir. En azından forum hareketlendi saçma yazılarda olsa girince okuyacak bir şeyler bulunuyor. Bazen gülmekten ölüyorum mesela adam aynı cümleyi 5 defa farklı şekillerle kuruyor ve maalesef bu SPAM muamelesi görmüyor.
cabsav
Legendary
*

View Profile
October 16, 2019, 11:53:39 AM

5-6 mesaj da az gibi geldi ama tabi legenday hesapla sr member arasında epey bir fark var, neredeyse 2 katı bir ödül havuzu var. ama bence en ideali günlük 12-15 arası diye düşünüyorum. ben hem localde hem globalde yazıyorum o yüzden farklı konu başlıkları farklı başlıklara yazma şansım oluyor bu sayede daha fazla post atabiliyorum
Globalde cok iyi yazsanız bile bir kulp takabiliyorlar. eskiden postlarımın %30u kadarı globaldeydi 1-2 sene kadar önce bıraktım. Orada resmen bir cadı avı dönüyor. Sadece altcoinlerde sorunum oldugunda girip derdimi yazıp çıkıyorum.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

View Profile
October 16, 2019, 03:47:16 PM

Globalde cok iyi yazsanız bile bir kulp takabiliyorlar. eskiden postlarımın %30u kadarı globaldeydi 1-2 sene kadar önce bıraktım. Orada resmen bir cadı avı dönüyor. Sadece altcoinlerde sorunum oldugunda girip derdimi yazıp çıkıyorum.

şu ana kadar hiç sorun yaşamadım, zaten yabancı projelerle  yabancılarla çalıştığım için onların konuşma diline ve düşünce tarzına aşinayım o  yüzden türk gibi düşünüp türk gibi yazmıyorum böylelikle herhangi bir sorunla karşılaşmıyoruz sanırım elamanlarla, gayet makul etliye sutluye dokunmadan kısa kısa yorumlar yazıp çıkıyorum hatta bazen saldırgan tavırlarım da oluyor fakat okların hedefi genellikle belli oluyor.
massguru
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 250

View Profile
October 16, 2019, 03:55:38 PM

Globalde türklere karşı kara bi kampanya var resmen. İngilizcemin iyi olduğunu düşünüyorum geçen yıla kadar hiç bir postum silimmedi hiç bir sıkıntı çekmedim ama 2 hafta önce 3 gün post atmaktan banlandım ve ingilizce postlarım silindi. Ki ingilizcem geçtiğimiz senelere göre daha iyi

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
October 16, 2019, 04:22:32 PM

Globalde türklere karşı kara bi kampanya var resmen. İngilizcemin iyi olduğunu düşünüyorum geçen yıla kadar hiç bir postum silimmedi hiç bir sıkıntı çekmedim ama 2 hafta önce 3 gün post atmaktan banlandım ve ingilizce postlarım silindi. Ki ingilizcem geçtiğimiz senelere göre daha iyi

Yerinde olsam local de takılırdım globalde ne idüğü belirsiz bir sürü pic var. Hele ki Türkiyenin durumu ortada iken seni komple banlarlar . Orospu çocukları bir selam dan bile neler çıkartıyor.  Hesabından olmayasın . Taşıdığın imza para ettiği için ban yemen daha kolay olur. Çünkü Türk'e pay gitsin istemezler

TaliskerDarkStorm
Sr. Member

View Profile
October 16, 2019, 04:42:18 PM

Yerinde olsam local de takılırdım globalde ne idüğü belirsiz bir sürü pic var. Hele ki Türkiyenin durumu ortada iken seni komple banlarlar . Orospu çocukları bir selam dan bile neler çıkartıyor.  Hesabından olmayasın . Taşıdığın imza para ettiği için ban yemen daha kolay olur. Çünkü Türk'e pay gitsin istemezler

valla dostum bunu ilk söyleyen sen değilsin genel bir türk düşmanlığı varmış herkes aynı şeyi söylüyor. ama inan ben bunu ne bitcointalkda ne başka platformlarda hiç hissetmedim. türküm diye aksi davranan ters davranan ayağımı kaydırmaya çalışan kimseye rastlamadım. sadece amerikalılar türkleri pek sallamıyorlar, adam hesabına alıp cevap vermiyorlar, sadece böyle bir durum var ortada tabi bu projeler için geçerli forum içinde böyle bir durumla karşılaştığımı yine söyleyemicem.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 16, 2019, 05:55:51 PM

Yerinde olsam local de takılırdım globalde ne idüğü belirsiz bir sürü pic var. Hele ki Türkiyenin durumu ortada iken seni komple banlarlar . Orospu çocukları bir selam dan bile neler çıkartıyor.  Hesabından olmayasın . Taşıdığın imza para ettiği için ban yemen daha kolay olur. Çünkü Türk'e pay gitsin istemezler

valla dostum bunu ilk söyleyen sen değilsin genel bir türk düşmanlığı varmış herkes aynı şeyi söylüyor. ama inan ben bunu ne bitcointalkda ne başka platformlarda hiç hissetmedim. türküm diye aksi davranan ters davranan ayağımı kaydırmaya çalışan kimseye rastlamadım. sadece amerikalılar türkleri pek sallamıyorlar, adam hesabına alıp cevap vermiyorlar, sadece böyle bir durum var ortada tabi bu projeler için geçerli forum içinde böyle bir durumla karşılaştığımı yine söyleyemicem.
Globalde özellikle şöyle psikopat bir tayfa var.Bu adamlar sadece forumda bazı moderatörlere yalakalık yapmak için midir yoksa hobileri midir, gidip secmece bir  hesap buluyorlar.O hesabın orasını burasını ,Ethereum adreslerini bountye katılırken kullandıkları telegram adreslerini geçmişe dönelik araştırıyorlar.Özel programda olabilir bilmiyorum ama.Bir yerden yakalayıp oradan üstüne gidiyorlar.Sonunda rapor haline getirip ifşa ediyorlar.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1615

View Profile WWW
October 16, 2019, 06:56:31 PM

Global forumda "scam busting" yani dolandırıcıları ortaya çıkarma, itibar kazanmak için temel yollardan biri kabul ediliyor,
o yüzden bazı uyanık geçinen tipler sürekli lokal forumları bu işler için jandarma gibi tarıyorlar, ortak hesap, alt hesap, bounty istismarı, spam falan filan,

yani kişisel algılamamak lazım, ama lokal forumlar "kolay hedef" görülüyor nasılsa bu adam kendini gelip İngilizce savunamaz gibi bir algı olabiliyor bazı art niyetli kişiler tarafından,

o yüzden haksız bir tutum karşısında ölçülü ve adil tepki vermek önemlidir arkadaşlar, böyle vakaları gündeme getirmekten çekinmeyin karşılaşırsanız...

GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
October 17, 2019, 11:20:38 AM

İyi hoş kampanya ne kadar süreceği önemli değil ama yahoo da çok sıkı bu konuda. Beni kampanyadan atmış bile neye göre kime göre acaba çok fazla da yazmıyordum.

Hayır anlamadığım çok yazmadığım halde bazen mesajlarım siliniyor ama konuyla alakalı olduğu halde local bölümünü çok sıkı takip ediyor gibi duruyor.

Mesajlarınızı inceledim, örnek vermek gerekirse 20 dakika içerisinde 3 post atmışsınız gibi görünüyor. Günde 2-3 sefer online oluyorsunuz, onda da attığınız mesajlar arka arkaya gibi algılanıyor. Daha sağlıklı bir kampanya yürütülmesi için arka arkaya atılan mesajları spam olarak algılıyor, mesajlarınızı gün boyunca yaymanız ve online olma sürenizin artması isteniyor gibi düşünebilirsiniz Smiley

İşten güçten çok fazla online olamiyoruz mecburen o yüzden öyle oldu ama genelde ben spam yapmam büyük ihtimalle algılamış olacak. Online olamadık diye attıysa ayrı ama online olsamda bu sefer arka arkaya çok mesaj atarım.

Birde böyle Bir durum var. Bazen çok uzun yazarsın anlaşılmaz ama bazen ve kısa öz yazılır ama her şey daha açık olur.
cabsav
Legendary
*

View Profile
October 17, 2019, 11:45:28 AM

şu ana kadar hiç sorun yaşamadım, zaten yabancı projelerle  yabancılarla çalıştığım için onların konuşma diline ve düşünce tarzına aşinayım o  yüzden türk gibi düşünüp türk gibi yazmıyorum böylelikle herhangi bir sorunla karşılaşmıyoruz sanırım elamanlarla, gayet makul etliye sutluye dokunmadan kısa kısa yorumlar yazıp çıkıyorum hatta bazen saldırgan tavırlarım da oluyor fakat okların hedefi genellikle belli oluyor.
ortaokul lise universite full ingilizce gördüm mf dersleri dahil. 3 yıl amerikada yaşadım konu yazış tarzı değil daha çok açık arama, slang yazmışsın diye zamanında btc ile ödeme yapan bir kampanyadan banlandım. Neymiş noktadan sonra büyük harf başlamamışım falan. imzasız yazarken sıkıntı olmuyor mal mal yaz yine karışan yok ama biraz iyi bir kampanyada ol hemen açığını arıyorlar. Demek istediğim biraz bu. seni kapı dışarı edeceklerki kendi multileri o kampanyaya girsin..
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 17, 2019, 12:16:14 PM

ortaokul lise universite full ingilizce gördüm mf dersleri dahil. 3 yıl amerikada yaşadım konu yazış tarzı değil daha çok açık arama, slang yazmışsın diye zamanında btc ile ödeme yapan bir kampanyadan banlandım. Neymiş noktadan sonra büyük harf başlamamışım falan. imzasız yazarken sıkıntı olmuyor mal mal yaz yine karışan yok ama biraz iyi bir kampanyada ol hemen açığını arıyorlar. Demek istediğim biraz bu. seni kapı dışarı edeceklerki kendi multileri o kampanyaya girsin..
Aynen katiliyorum. her ne kadar ingilizceniz iyi olursa olsun globalde yazmayin. adamlar girip postlariniza geriye donuk bakiyor. Attiginiz ilk posttan son posta kadar. Benim kaynak gostermeden paylastigim bir postu bulmus kopyala yapistir yapmis diyerek banlanmami talep etmis. Yani mesele uzum yemek degil bagciyi dovmek. Heleki bu imzayla hic bulasmayin. bir onceki kampayadan oturu 3 kisi bana negatif feedback birakmis. girip bakabilirsiniz.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 17, 2019, 12:40:12 PM

bir onceki kampayadan oturu 3 kisi bana negatif feedback birakmis. girip bakabilirsiniz.

Size negatif bırakıp ahlak bekçiliği yapan kişinin 20 tane multi hesabının çıkması ayrı bir komik olmuş. size 3 kişi negatif bırakmış bunların zaten 2 tanesı aynı kişi.  dedikleriniz çok doğru ve bazıları sadece çekemediği için bunu yapıyor ve kendi hesaplarını sokmak için karalama başlatıyorlar. benim ingilizcem iyi olmadığı için globale hiç yazmadım ama sürekli okuyorum veya anlamazsam translate ile işte çevirip bakıyorum.. bazen mesaj atanları görüyorum gerçekten ingilizcesi kötü yani ama kimse laf etmiyor. kısa net adam ve ülke kayırma mevcut.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
October 17, 2019, 03:28:47 PM

sanırım bu kampanyanın sevdiğim tek yönü foruma canlılık getiriyor olması. zaten başka bir faydası söz konusu olmuyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 19, 2019, 06:41:42 PM

Şu an kampanya baya iyi gidiyor. Temennim daha da devam etmesi hem güzel kazanç sağlıyor forumda ki arkadaşlar hemde bi canlılık geldi foruma. Eskiden bu kadar yazacak konu falan bulamıyorduk. Hatta bazı önemli başlıklar bile açıldı. Yobit 3 Ay daha devam ettir
cabsav
Legendary
*

View Profile
October 19, 2019, 07:24:21 PM

Şu an kampanya baya iyi gidiyor. Temennim daha da devam etmesi hem güzel kazanç sağlıyor forumda ki arkadaşlar hemde bi canlılık geldi foruma. Eskiden bu kadar yazacak konu falan bulamıyorduk. Hatta bazı önemli başlıklar bile açıldı. Yobit 3 Ay daha devam ettir
Umarım dediğiniz gibi 2-3 ay sürer. Bazı imzaları 6ay 1 yıl taşıyıp hiçbirsey almadıgımız dönemler oldu bunda günlük hatta saatlik olarak ödül almak insanı motive ediyor bir bakayım forumda ne yazılmış diye giriyorsunuz. Forum genel anlamda canlandı.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 19, 2019, 07:53:08 PM

Umarım dediğiniz gibi 2-3 ay sürer. Bazı imzaları 6ay 1 yıl taşıyıp hiçbirsey almadıgımız dönemler oldu bunda günlük hatta saatlik olarak ödül almak insanı motive ediyor bir bakayım forumda ne yazılmış diye giriyorsunuz. Forum genel anlamda canlandı.

Yobit için bu imza işi çok mantıklı aslında öncelikle kendi sitelerinden işlem yaptıkları için siteye giriyoruz sonrasında kazanılan tutarları çekerken aldığı fee ücretleri var. hem forum reklamını yapıyor hem borsanın ve imzayı da gayet güzel devam ettiriyorlar. Global bölümde çok fazla kullanıcı imzayı kullanıyor şimdilik sıkıntı yok bakalım. Sadece bizim bölüm değil global bölümde bile hiç görmediğim hesapları görmeye başladım.. olsunlar elbette herkes para kazansın zaten amaç bu.
Sekanex
Newbie
*

Activity: 110
Merit: 0

View Profile
October 19, 2019, 07:56:28 PM

Rütbe olarak jr üzerine çıkma başarısı gösteremediğim için bu konular bana oldukça uzak. Ama bir gün neden olmasın değilmi
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: