Bitcoin Forum
May 24, 2024, 11:29:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Yobit imza kampanyası geri döndü!!!  (Read 3732 times)
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
October 22, 2019, 02:17:32 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5192872.0
katılımcıların merit post gibi ortalamalarının takibi şu listeden yapılıyor.
bu arada merit e döneceği konusu ile ilgili net bir bilgi mi var yazılanlar dedikodudan mı ibaret?
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 22, 2019, 02:24:00 PM

bu arada merit e döneceği konusu ile ilgili net bir bilgi mi var yazılanlar dedikodudan mı ibaret?

Anladığım kadarıyla yahoo merit şartı gelsin diye zorluyor, yobit günlük post sayısına sınırlama getirerek cevap verdiler. Şuan için merit şartı yok, ama keşke gelse diyorum, lokal için dezavantaj olur belki ama, böylede her taraf çöp post doluyor
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 22, 2019, 02:42:26 PM

Anladığım kadarıyla yahoo merit şartı gelsin diye zorluyor, yobit günlük post sayısına sınırlama getirerek cevap verdiler. Şuan için merit şartı yok, ama keşke gelse diyorum, lokal için dezavantaj olur belki ama, böylede her taraf çöp post doluyor

bence çok da çöp post yok ya, insanlar sohbet ediyor birbirinin merak ettiği sorulara cevap veriyor, sohbet edip para kazanıyor. Merit olayı şöyle kimse 1$,2$ için merit alabilecek seviyede kaliteli post üretmez diye düşünüyorum. Çünkü merit almak epey zor bir iş bu zamanlarda. Çöp postlara geri dönecek olursak yahoo elinden geldiğince low quality ve spam mesaj atanları çıkartıyor imzadan. Bence şu zamana kadar her şey iyi gidiyor.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 22, 2019, 02:46:40 PM

bence çok da çöp post yok ya, insanlar sohbet ediyor birbirinin merak ettiği sorulara cevap veriyor, sohbet edip para kazanıyor. Merit olayı şöyle kimse 1$,2$ için merit alabilecek seviyede kaliteli post üretmez diye düşünüyorum. Çünkü merit almak epey zor bir iş bu zamanlarda. Çöp postlara geri dönecek olursak yahoo elinden geldiğince low quality ve spam mesaj atanları çıkartıyor imzadan. Bence şu zamana kadar her şey iyi gidiyor.

Iyi gitmiyor. Merit sart. Merit suanda forumdaki bir numarali degerlendirme araci gibi birsey olarak yer aliyor. Bir kisinin foruma ne kadar katkida bulundugunu en guzel merit olcuyor.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 22, 2019, 02:59:14 PM

Iyi gitmiyor. Merit sart. Merit suanda forumdaki bir numarali degerlendirme araci gibi birsey olarak yer aliyor. Bir kisinin foruma ne kadar katkida bulundugunu en guzel merit olcuyor.

Hocam merit şart derken acaba atılan postlardan merit almayanlar sayılmayacak mı Smiley yoksa belirli bir zaman içinde merit almayan kullanıcılara ödeme mi yapılmayacak ? Eğer şöyleyse iyi.Mesela 1 hafta içerisinde hiç merit alamayan kişinin postlarına ücret ödenmeyebilir.Ama her post için merit şart olacaksa o zaman iş değişir Cheesy
Deathwing
Legendary
*

View Profile WWW
October 22, 2019, 03:12:19 PM

Hocam merit şart derken acaba atılan postlardan merit almayanlar sayılmayacak mı Smiley yoksa belirli bir zaman içinde merit almayan kullanıcılara ödeme mi yapılmayacak ? Eğer şöyleyse iyi.Mesela 1 hafta içerisinde hiç merit alamayan kişinin postlarına ücret ödenmeyebilir.Ama her post için merit şart olacaksa o zaman iş değişir Cheesy

Kampanyaya katilim icin merit sarti getirilmesi, ya ornek olarak son 1 ay icerisinde en az 20 merit almis olmasi ya da katilmak icin minimum toplam 500 merit almis olmasi tarzinda soyleyebiliriz.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Merit: 1030

View Profile
October 22, 2019, 03:26:40 PM

Kampanyaya katilim icin merit sarti getirilmesi, ya ornek olarak son 1 ay icerisinde en az 20 merit almis olmasi ya da katilmak icin minimum toplam 500 merit almis olmasi tarzinda soyleyebiliriz.
Hocam açıkçası 2.ci dediğin daha mantıklı mesela.Adamın potansiyel merit dışında  başkaları tarafından 50-100 merit  verilmemişse  bu  gayet makul ve anlaşılabişir bişey.Ama onuda abartmazlar inşallah.siz örnek olarak verdiniz ama 500 merit hayal gibi birşey.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 22, 2019, 03:45:06 PM

Hocam açıkçası 2.ci dediğin daha mantıklı mesela.Adamın potansiyel merit dışında  başkaları tarafından 50-100 merit  verilmemişse  bu  gayet makul ve anlaşılabişir bişey.Ama onuda abartmazlar inşallah.siz örnek olarak verdiniz ama 500 merit hayal gibi birşey.

Belli bir dönemde belli merit şartı aramaları normal. Atıyorum son bir ayda 10 merit vb. Ama uçuk merit talebi resmen tak sepeti koluna herkez kendi yoluna demekten başka birşey değil. bu merit ne menem birşeymiş her taraftan ayağamıza dolanıyor. Tuzu kuru olanları bilmiyorumda merit almak için yapılacaklar listesi oluşturma zamanı geldi sanki Smiley
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

View Profile
October 22, 2019, 05:01:55 PM

ya bu merit olayları getirilirse muhtemelen merit takasları başlayacak, özellikle localde, smerit verdikçe bitmeyen bir şey olduğu için 10-20 arasında değiş tokuş edilebilir sürekli olarak. ondan sonra btt'de merit takası yapıyor diye yeni başlıklar hortlayacak, kavgalar çıkacak fakat işte imza kampanyalarının insanları buna zorladığı yazılıp çizilecek bence çok meşakatli bir iş, ama ödüle göre de işler değişebilir işte, ama sadece post başına 1$ olursa kimsenin uğraşacağını sanmıyorum.
Aqualung89
Hero Member

Merit: 529

View Profile
October 22, 2019, 05:40:31 PM

Ama şuda kötü olur adam zaten onlıne değildi ama bu imza kampanyası sayesinde onlıne olmaya başladı ama adamın normal meriti dışında meriti pek fazla yok mesela sizin gibi legend ama 3-5 meriti var oda 5-6 ay önce almış gibi.

Şimdi bu adam giremez ise buda kötü oluyor. Merit şartı getirilicekse adaletli bir şekilde getirilmeli.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1504

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
October 22, 2019, 05:52:13 PM

Buna katılmıyorum. Kaynaklar harici meritler çok kısıtlı ve kimse tanımadığı birine merit vermiyor. Bu durum globalde de farklı değil, yerelde de. Hatta globalde durum daha kötü. Birilerine yalakalık yapmadan merit almak çok zor. Böyle bir zorunluluk getirirlerse sadece kendi küçük çevreleri daha çok kazansın diye yapılmış olur. Neyse ki şimdilik böyle bir durum söz konusu değil. Ama böyle bir şart gelirse katılımcıların %95'i kampanyayı bırakmak zorunda kalır.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Deathwing
Legendary
*

View Profile WWW
October 22, 2019, 05:57:02 PM

Buna katılmıyorum. Kaynaklar harici meritler çok kısıtlı ve kimse tanımadığı birine merit vermiyor. Bu durum globalde de farklı değil, yerelde de. Hatta globalde durum daha kötü. Birilerine yalakalık yapmadan merit almak çok zor. Böyle bir zorunluluk getirirlerse sadece kendi küçük çevreleri daha çok kazansın diye yapılmış olur. Neyse ki şimdilik böyle bir durum söz konusu değil. Ama böyle bir şart gelirse katılımcıların %95'i kampanyayı bırakmak zorunda kalır.

Cok fazla yuksek olmak zorunda degil. Global forumda genel olarak belki Turkce forumda takildigimdan daha fazla takiliyorum, gordugum kadariyla gercekten insan gibi paylasim yapanlara surekli merit veriliyor. Constructive post yazmalari yeterli, gambling konusunda da merit veren var, services da da. Total merit her ne kadar isleri iyice zorlastirsada abuse olmayacagini neredeyse garantileyebiliyor, bunun tek alternatifi ise X gunde Y miktarda merit almis olmasi olabilir. Ama sanirsam kampanyanin sonuna yaklastik gibi geliyor, daha uzun devam edecegini dusunuyordum fakat Yahoo bir kac dakika once abuse eden insanlari reportlayanlara tesekkur amacli bir konu acti, bu da sanki kampanyanin sonuna geldigimizi belirtiyor.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

View Profile
October 22, 2019, 06:18:16 PM

Cok fazla yuksek olmak zorunda degil. Global forumda genel olarak belki Turkce forumda takildigimdan daha fazla takiliyorum, gordugum kadariyla gercekten insan gibi paylasim yapanlara surekli merit veriliyor. Constructive post yazmalari yeterli, gambling konusunda da merit veren var, services da da. Total merit her ne kadar isleri iyice zorlastirsada abuse olmayacagini neredeyse garantileyebiliyor, bunun tek alternatifi ise X gunde Y miktarda merit almis olmasi olabilir. Ama sanirsam kampanyanin sonuna yaklastik gibi geliyor, daha uzun devam edecegini dusunuyordum fakat Yahoo bir kac dakika once abuse eden insanlari reportlayanlara tesekkur amacli bir konu acti, bu da sanki kampanyanin sonuna geldigimizi belirtiyor.

bence kampanyanın bitmesine daha 1 ay falan var, bu postların 10'a düşürülmesi yolun yarısına gelindiğine işaretti bence. ayrıca merit konusu gerçekten herkesin kendi fikrinin olduğu bambaşka bir konuya vardı. benim nihai düşüncem şu, olay merite gidecekse post başına 1 dolar değil en az 3$ a çıkmalı. merit de aylık olarak minimum 5 merit alma şartı vs getirebilir, çünkü herkes her an constructive içerik üretemez, bazen 3 ayda bir üretir bazen haftada 2 kez.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 22, 2019, 06:26:15 PM

Bir kaç gündür işler sebebiyle girip bakamıyordum foruma. 10 posta düşürülmesi bence fena bir karar değil sürekli aynı isimleri görüyorduk forumda buna ben de dahil öz eleştiri yapmak gerekirse. Ancak merit konusunda katılmıyorum bu rusların ekmeğine yağ sürecektir. Yada pmlerde merit pazarlıkları olacaktır.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 22, 2019, 06:29:44 PM

Hesaplama sistemlerinde bir hata var az önce yahoo62278 ya mesaj gönderdim. bugün 11 mesaj attım ve karşılığında 176000 sat hesabıma yansıdı veya kaçırdığım bir nokta mı var bilemedim. hesabınızı kontrol edin bakalım sizde aynı mı

Edit : Güncelleme kaynaklı olabilirmiş.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1504

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
October 22, 2019, 06:31:08 PM

İlginç bir durum, kampanyada düşük kaliteli mesajlar atan birçok üye gördüm ama hiçbirini gidip ispiyonlamadım. Yine kampanyada bulunan üyelerin büyük bir çoğunluğu satın alınmış ya da çalıntı hesaplardı. Bunları kontrol etmek doğal olarak kampanya yöneticisinin işidir. Yardımcı olanlara umarım bu ödemeyi cebinden yapıyordur. Smiley
Açtığı konudan kampanyanın biteceğine dair bir izlenim alamadım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 22, 2019, 09:21:19 PM

Bu merit işi eğer bu imzaya girerse bak sen şenliğe Smiley Global'de merit sorunu yok adamlar deli gibi dağıtıyorlar. Bizde öyle mi Smiley adamlar o meritleri saklıyorlar. Sonra arkadaşlar dağıtın dediğimiz de de bir ton laf yiyoruz. Valla merit dağıtmayan arkadaşların yada kendi akrabalarına merit vermesinden dolayı Local olarak gerçekten sıkıntıdayız.

TaliskerDarkStorm
Sr. Member

View Profile
October 22, 2019, 09:41:57 PM

Bu piyasaya ilk girdiğimde bir türk arkadaşın bana 0.1 ethereum'a 1 merit satmaya çalıştığını hatırlıyorum Smiley Merit işleri bizler için sıkıntılı her zaman olduğu gibi akrabacılık kazanıcak burda da belli ki. Kimse arkadaşı olmayana merit vermez. Ancak elinde 200-300 smerit olacak ki gerçek contente versinler. Elinde o kadar çok smerit var mı emin değilim herkeste kısıtlıdır doğal olarak onu da saklamak istiyor kötü günler için Cheesy
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
October 23, 2019, 07:17:30 AM

piyasanın en büyük imza dolandırıcı geri geldi demek.

Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
October 23, 2019, 08:42:19 AM

Resmen foruma ivme kazandırmış eskiden 1 hafta girmesen  localde ne oluyor bitiyor yarım saatte okuyordun simdi bussuru konu açılmış. Altcoinler tarafında pek yeni bilgi yok gerçi ama forumu canlandırmış
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: