Bitcoin Forum
May 21, 2024, 10:41:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kendi Projem: Bitcoin Haberleri  (Read 156 times)
justin.kop1 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 50
Merit: 1

View Profile
October 02, 2019, 03:10:25 PM

Selam Dostlar,
Uzun zamandır kriptoyu düşüşler nedeniyle takip edemiyordum, bu sorunu farkettiğimden kendime çok basit bir site yaptım,
reklamsız ve en minimalistik şekilde yapmaya çalıştım.

Sonuç bu oldu:
https://btc.getsome.news/

Genel Ingilizce ya da türkçe haberlere, hatta diğer konulara da göz gezdirebilirsiniz.

Saygılarımla Smiley
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 02, 2019, 03:29:45 PM

Selam Dostlar,
Uzun zamandır kriptoyu düşüşler nedeniyle takip edemiyordum, bu sorunu farkettiğimden kendime çok basit bir site yaptım,

Sonuç bu oldu:

Genel Ingilizce ya da türkçe haberlere, hatta diğer konulara da göz gezdirebilirsiniz.

Saygılarımla Smiley

Gayet güzel bir site olmuş. adres biraz kısıtlayıcı olmuş diyecektim ama crypto.getsome.news de aynı sitede zaten ilgili başlıkta açılıyor. geçmiş tarihe göre arşivleme var mı? yani site içerisinde ufak takvimden oluşan bir bölüm ekleyip o gün yayınlanan haberlere dönüş yapılması güzel olabilir diye düşünüyorum. Today, yesterday, old news ileride yeterli gelmeyebilir Smiley Güzel ve sade ben beğendim.
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
October 02, 2019, 07:18:46 PM

Tebrik eder bol ziyaretçi dilerim size. Tabi aynı zamanda bol reklam ve para da dilerim daha sonraki süreçte. Size tavsiyem sürekli olarak, disiplinli bir şekilde günlük özgün içerik eklemeniz olacaktır. Biliyorsunu google özgün içeriği çok sever ve üst sıralara çıkartır. Bir kaç seo çalışması ve düzenli özgün içerikle neredeyse tutulmayacak site yoktur diyebiliriz. Kullanıcıların işini kolaylaştıracak sosyal medya mecralarında da var olmanız önemli elbette.
justin.kop1 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
October 06, 2019, 08:07:44 PM

Tebrik eder bol ziyaretçi dilerim size. Tabi aynı zamanda bol reklam ve para da dilerim daha sonraki süreçte. Size tavsiyem sürekli olarak, disiplinli bir şekilde günlük özgün içerik eklemeniz olacaktır. Biliyorsunu google özgün içeriği çok sever ve üst sıralara çıkartır. Bir kaç seo çalışması ve düzenli özgün içerikle neredeyse tutulmayacak site yoktur diyebiliriz. Kullanıcıların işini kolaylaştıracak sosyal medya mecralarında da var olmanız önemli elbette.

Merhabalar, öncelikle çok teşekkür ederim, gelin birlikte çalışalım. Tek başına asla başarılı olamaz insan. Siteye beğenen, vizyonlu olan, kriptodan sıkılan ve gerçek hayata dair güzel bir ürünü proje haline getirmek isteyen kim olursa birlikte çalışmak isterim
justin.kop1 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
October 06, 2019, 08:08:49 PM

Selam Dostlar,

Sonuç bu oldu:

Saygılarımla Smiley

Gayet güzel bir site olmuş. adres biraz kısıtlayıcı olmuş diyecektim ama crypto.getsome.news de aynı sitede zaten ilgili başlıkta açılıyor. geçmiş tarihe göre arşivleme var mı? yani site içerisinde ufak takvimden oluşan bir bölüm ekleyip o gün yayınlanan haberlere dönüş yapılması güzel olabilir diye düşünüyorum. Today, yesterday, old news ileride yeterli gelmeyebilir Smiley Güzel ve sade ben beğendim.

teşekkür ederim, bir üst posttada olduğu gibi gelin birlikte çalışalım Smiley Güzel tavsiyeler kesinlikle
justin.kop1 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
October 06, 2019, 08:15:34 PM

İyi düşünmüşsünüz başarılar, siteye ziyaret etdim gayet güzel, umarım her şey istediğiniz gibi gider. Yeni olması siteye girince gözüküyor zaten renkleriyle istersede sade yapısıyla, gelecekde değişikler yaparsınız zaman-zaman. Hocam kripto düşüşler nedeniyle, yanlız siz değil bende takip etmiyorum eskisi kadar, bakdıkca insanın içi kararıyor, umudumuzu itirdik resmen.

Hocam neler çektik biz ya, bunalttı resmen. Btctalka bile kimsenin girmediğini farkettim. Ölmüş çoğu Sad
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 06, 2019, 08:26:32 PM

teşekkür ederim, bir üst posttada olduğu gibi gelin birlikte çalışalım Smiley Güzel tavsiyeler kesinlikle

Yardımcı olmak ve hatta çalışmak isterdim ama 8-17:00 normal işte çalıştığım gibi yine akşamları da internet üzerinden başka işler yapıyorum dolayısıyla pek fazla vaktim olmuyor (kendi adıma yanıt vereyım dedim) Bunun dışında siteye yaptığınız bir görsel yenilik veya başka bir anlamda sormak istedikleriniz olursa yine fikrimi belirtirim. kolay gelsin ve başarılar dilerim.
justin.kop1 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
October 07, 2019, 11:53:55 AM

Yardımcı olmak ve hatta çalışmak isterdim ama 8-17:00 normal işte çalıştığım gibi yine akşamları da internet üzerinden başka işler yapıyorum dolayısıyla pek fazla vaktim olmuyor (kendi adıma yanıt vereyım dedim) Bunun dışında siteye yaptığınız bir görsel yenilik veya başka bir anlamda sormak istedikleriniz olursa yine fikrimi belirtirim. kolay gelsin ve başarılar dilerim.

Pekala, özelden mesaj attım Smiley
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
October 08, 2019, 05:01:00 PM

Selam Dostlar,

Sonuç bu oldu:

Türkçe için ayrı bir bölüm var mı hocam? Takip için merkezi bir yerde başlıkların bulunuyor olması gayet pratik ve güzel olmuş. Ama çoğu haber hatta hepsi sanırım ingilizce şuan incelediğim kadarıyla.

Türkçe kripto para haberlerinin de yer aldığı otomatik güncellenen bir arayüz hiçte fena olmaz doğrusu.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 08, 2019, 06:33:35 PM

Başarılı bir site olmuş bence emeğinize sağlık.  Reklamını yapıp daha fazla çevreye yayarsaniz güzel olur. İngilizce olması da gayet güzel. Global bölümde de sitenizin tanıtımını yapmanız mantıklı olabilir. İyi çalışmalar

Pages: [1]
  Print  

Jump to: