Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:45:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kripto Piyasaları Genel Fiyat Analizi – 3 Ekim 2019  (Read 113 times)
kointimes (OP)
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile WWW
October 03, 2019, 11:53:36 AM

2 Ekim Çarşamba – Bitcoin (BTC) ‘nin 29 Eylül’den itibaren 7.746 $ ile 8.480 $ arasındaki yedi günün en yüsek seviyesi olan sahte bir kırılmadan sonra BTC yavaş yavaş olması gereken fiyat seviyesine geri döndü.

Bitcoin çift haneli zararlardan bir hafta sonra, yedi gün öncesine benzer bir fiyat noktasında ticarete geri döndü. En popüler kripto para, son 48 saat içinde yükselen fiyat davranışı gösteriyordu ve bu da büyük olasılıkla yüksek hacimli olmamasından dolayı sürdürülemez olduğunu gösterdi.

BTC, günün çoğu için 8.300 dolar civarında bir fiyatla işlem gördü. 8.400 $ ‘lık bir yüksek seviyeye ulaşan BTC, son 24 saat içinde % 0.65 düşüşle yavaş yavaş, şu anki fiyatı 8.249 $’ a geriledi.

BTC şu anki fiyat davranışıyla fazla heyecan göstermese de, Alman bankası BayernLB, 2020’de yaklaşmakta olan Bitcoin yarılanma etkisinin henüz mevcut fiyatına dahil edilmediğini belirtti.

“Mayıs 2020’de Bitcoin için stok-akış oranı modele dahil edilirse, yaklaşık 90.000 ABD Doları civarında dikey bir fiyat ortaya çıkıyor.”

Ether (ETH), genel kripto para birimi piyasası ile senkronize olarak işlem görüyor ve gün içinde yaklaşık% 1’lik küçük bir kazanç gördü. Bir numaralı altcoin basında şu anda koin başına 178 $ ‘dan işlem görüyor.

Ripple’ın XRP’si koin başına yaklaşık 0.25 $ seviyesinde işlem görüyor ve son 24 saat içinde çok az fiyat farkı gösterdi. Web para kazanma platformu Coil’in artık XRP ödemelerini gerçek zamanlı olarak desteklemesi, GateHub ile yapılan ortaklığın fiyatı üzerinde hiçbir etkisi olmadı.

Coin360’tan elde edilen verilere göre, ilk 20 kripto paranın çoğu % 2’lik bir kazanç ya da kayıp içerisinde işlem görüyor, Chainlink (LINK) ise % 6’lık etkileyici bir kazançla bir istisna oluşturuyor. Buna karşılık, Tezos (XTZ), baskı anında neredeyse % 4’lük bir kayıp yaşadı. Genel kripto para birimi piyasa kapitalizasyonu şu anda 219.8 milyar dolar seviyesinde ve Bitcoin bu toplamın % 67.55’ini oluşturmakta.
Kaynak :  https://kointimes.net/kripto-piyasalari-genel-fiyat-analizi-3-ekim-2019/
CLS63
Legendary
*

Activity: 1750
Merit: 1646

View Profile
October 03, 2019, 07:38:21 PM

Mayıs 2020'de beklenen Bitcoin yarılanmasının fiyata hemen bir doping yapıp yapmayacağını bilemeyiz. Düşünceme göre, Bitcoin şu an birikme eğiliminde ve yavaş yavaş yeni bir boğa koşusuna doğru hazırlık yapıyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
October 03, 2019, 09:15:12 PM

Bitcoin şu sıralarda durgunluk döneminden geçiyor. 8100-8300 dolar aralığında küçük küçük gidip gelmeler yapmakta. Düşüşün durmasına oldukça sevindim doğrusu. Bundan sonra yükseliş beklentim var ama umarım yanıltmaz.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
October 04, 2019, 01:18:07 PM

Bitcoin düzeltmesini yapmaya çalışıyor arkadaşlar bana göre, 14bin dolara giden hızlı sürecin düzeltme aşaması yaşanıyor. Bu düzeltme bittikten sonra da 2020 yılında yeni zirvesi için güç toplayacaktır.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
October 05, 2019, 08:58:11 PM

Halvinge kadar yani Mayıs 2020'ye kadar Bitcoin yığılma hareketini sürdürmeye devam edecek diye düşünüyorum. Halving bittikten sonraki birkaç ay içerisinde de Bitcoin boğa koşusuna başlar diye tahmin ediyorum.

CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 07, 2019, 10:13:22 AM

Bitcoin şu sıralarda durgunluk döneminden geçiyor. 8100-8300 dolar aralığında küçük küçük gidip gelmeler yapmakta. Düşüşün durmasına oldukça sevindim doğrusu. Bundan sonra yükseliş beklentim var ama umarım yanıltmaz.

Bu gece yine acayip düşüşler kaydetti Btc. Artık 6 bin dolar söylemlerini ifade edenlere inanmaya başladım. Bu sert düşüşlerin sonu pek hayra alamet değil. İyice bıktırmadan terse çevirmek istemiyorlar. Ben elimde uzun zamandır tuttuğum coinleri sabahki düşüşle bozdum mesela.

Gözümüzü kapatıp bir süre borsayla ilgilenmemek en iyi olacak. Yoksa bu stres ile yaşanmaz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: