Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:36:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: BTC Ödemeli Bounty'lere İlişkin Fikirler  (Read 803 times)
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
November 17, 2019, 07:18:41 AM

777 kampanyasından ve bounty manager'ı Hhampuz'dan çok memnunum. Ancak takdir edersiniz ki ödemeler biraz az.
Yobit kampanyasına bir gıcıklığım olmasada hesabımı çok zor koşullarda Sr. yapabildim ve bir imza için bunu riske atmak istemiyorum.
Genelde diğer kampanyalarda gambling post'u veya İngilizce bölümde post istiyor. Atmasına atarım postta Türkçe'de olduğu kadar rahat olamıyor insan haliyle...
BTC ödemeli tavsiyesi olanlar bir haber etse güzel olurdu.

Hocam az ve öz ama uzun vadeli ödesin yeter bu daha iyi. Hem sizin yönetici çok seçici sanırım herkesi almıyor birde böyle olunca öyle herkes de giremiyor o kampanyaya. Yobitte nasıl hesabını kaybedeceksin onu anlamadım eski den bir yobit vardı giren ban yiyordu falan ama bu onla bir değil yani bana göre.

Btc ödemeli bir kaç kampanya daha var ama baktım dolu şu ana kadar roobet,bustdice falan.
1714858611
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714858611
Reply with quote  #2

1714858611
Report to moderator
1714858611
Hero Member
*

Ignore
1714858611
Reply with quote  #2

1714858611
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714858611
Hero Member
*

Ignore
1714858611
Reply with quote  #2

1714858611
Report to moderator
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 18, 2019, 04:55:48 PM

@vycl87 konuyu gayet iyi anlatmışsın, eline sağlık. Ben de senin bahsettiğin bu link üzerinden takip ediyordum eskiden: Overview of Bitcointalk Signature-Ad Campaigns

Bir soru: Forumdaki rütbemiz yükseldiğinde, yönetici 777 ya da Bitvest imzalarında gerekli düzeltmeyi yapıyor mu kendisi? Ya da biz haber verdiğimizde yapıyor mu? Yani mevcut tier içinde kalınarak tablodan rütbe değişimi... Bounty imzalarının çoğunda yapılabiliyordu ama bu iki imza için emin olamadım. Özellikle de Bitvest için sormak istedim. Bilenler varsa yazsınlar bir zahmet.

tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
November 18, 2019, 06:19:15 PM

@vycl87 konuyu gayet iyi anlatmışsın, eline sağlık. Ben de senin bahsettiğin bu link üzerinden takip ediyordum eskiden: Overview of Bitcointalk Signature-Ad Campaigns

Bir soru: Forumdaki rütbemiz yükseldiğinde, yönetici 777 ya da Bitvest imzalarında gerekli düzeltmeyi yapıyor mu kendisi? Ya da biz haber verdiğimizde yapıyor mu? Yani mevcut tier içinde kalınarak tablodan rütbe değişimi... Bounty imzalarının çoğunda yapılabiliyordu ama bu iki imza için emin olamadım. Özellikle de Bitvest için sormak istedim. Bilenler varsa yazsınlar bir zahmet.

genelde rütbe değişimlerini bounty anakonusunda mesaj yazıyorsun. yönetici 2-3 gün içinde online olup senin mesajını alıntılayıp düzenlemediyse pm ile bilgi vermekte fayda var.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
November 19, 2019, 08:54:01 PM

yobitin azalması bir yandan iyi bir yandan kötü oldu. yobit günlük sayı az olunca daha az atılıyor, daha kolay tamamlanıyor, iyi yanı bu. kötü yanı da gelirin düşmesi. artık azıcık bir geliri var, ama yormuyor boşa post attırmak için teşvik etmiyor, bence böyle az az sürmesi çok daha iyi
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 19, 2019, 09:02:25 PM

genelde rütbe değişimlerini bounty anakonusunda mesaj yazıyorsun. yönetici 2-3 gün içinde online olup senin mesajını alıntılayıp düzenlemediyse pm ile bilgi vermekte fayda var.

Teşekkürler hocam. Zamanı gelince öyle yaparım artık :) Kampanyadan çıkıp tekrar girmek mümkün olmuyormuş çünkü. Eğer deneyip de sonuç alan/almayan varsa, ayrıca haber bekliyorum o arkadaşlardan...
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
November 22, 2019, 11:28:15 AM

Hero ve Legendary hesabı olanlardan imza arayanlar varsa Bitsler imza'nın 2 boş yeri varmış.

Pay Rates

Hero Member- 125$/week in btc
Legendary-150$/week in btc
Staff-???

Haftalık 125$ efsane bir rakam bence hele ki TR koşullarında... Ama tabi ki seçilmek kolay değil zaten yahoo seçici bir manager üstüne bir de proje ekibi de seçim sürecine dahil oluyormuş bu kampanya da ama bir başvurun belli mi olur.

LİNK: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1589966.0
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
November 22, 2019, 02:42:13 PM

Hero ve Legendary hesabı olanlardan imza arayanlar varsa Bitsler imza'nın 2 boş yeri varmış.

Pay Rates

Staff-???

Haftalık 125$ efsane bir rakam bence hele ki TR koşullarında... Ama tabi ki seçilmek kolay değil zaten yahoo seçici bir manager üstüne bir de proje ekibi de seçim sürecine dahil oluyormuş bu kampanya da ama bir başvurun belli mi olur.

125 dolar piyasaya göre gerçekten iyiymiş ama haftalık 25 post istiyor. Local mesajları 1/2 sayıyor, burada yazmaya devam etmek için ise haftada 50 mesaj çok fazla. Günde nerdeyse 10'a yakın mesaj atacaksın ve kaliteli olacak. Ayrıca ekibin de imza kampanyası katılımcıları konusunda söz hakkı olduğunu düşünürsek sadece local yazan birini kabul etmezler. Biraz daha forumda tanıdığımız yüzlere göre bir kampanya sanki, bizim buralardan en fazla 1-2 kişi o kampanyayı idare edebilir Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
November 23, 2019, 02:13:27 PM

Pay Rates

Staff-???

125 dolar piyasaya göre gerçekten iyiymiş ama haftalık 25 post istiyor. Local mesajları 1/2 sayıyor, burada yazmaya devam etmek için ise haftada 50 mesaj çok fazla. Günde nerdeyse 10'a yakın mesaj atacaksın ve kaliteli olacak. Ayrıca ekibin de imza kampanyası katılımcıları konusunda söz hakkı olduğunu düşünürsek sadece local yazan birini kabul etmezler. Biraz daha forumda tanıdığımız yüzlere göre bir kampanya sanki, bizim buralardan en fazla 1-2 kişi o kampanyayı idare edebilir Cheesy

Yoo eminim bence kolaylıkla yapabilecek kapasitede forum üyelerimiz var. Özellikle gözlemliyorum ben çok sayıda Türk arkadaşımız var globalde efsane yazılar yazan. Bundan da önemlisi, bu kampanya da tutunabilmek. Yahoo çünkü burstposting gibi konulara çok takıntılı yani arka arkaya 3-4 post attığınızda hop dışarıda buluyorsunuz kendinizi. Zaten 25 post çok değil forumda. Yorum yapılabilecek, yazı yazılabilecek o kadar çok şey var ki...
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: