Bitcoin Forum
April 27, 2024, 04:05:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sandblock Token - Swap işlemi.  (Read 210 times)
2run (OP)
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 04, 2019, 05:39:33 PM
Merited by Vispilio (1)

Bir dönem imzasında bulunduğum token hakkında bir bilgilendirme. Elinizdeki tokenleri 31.12.2019 tarihine kadar belirtilen şekilde yapmanız gerekmektedir. konuyla ilgili olarak Sandblock Türkiye Telegram grubumuzdan Doğukan arkadaşımızın hazırlamış olduğu anlatıma uygun şekilde yaparsanız sorun olmaz. Buradan çok fazla imzaya giren olmadı ama belki imzaya giren ve haberi olmayan kişiler vardır ve işine yarar.

Swap işlemi için detaylı anlatım : https://telegra.ph/Sandblock-Token-Coin-De%C4%9Fi%C5%9Fimi-10-04
Sandblock Ana konu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2288743.0
Sandblock resmi açıklaması : https://medium.com/sandblock/blockchain-migration-step-3-71aebf475104
Sandblock Türkiye Telegram kanalı : https://t.me/sandblockturkiye
1714190752
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714190752
Reply with quote  #2

1714190752
Report to moderator
1714190752
Hero Member
*

Ignore
1714190752
Reply with quote  #2

1714190752
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714190752
Hero Member
*

Ignore
1714190752
Reply with quote  #2

1714190752
Report to moderator
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
October 04, 2019, 07:57:18 PM

Yahu şu swap olayları beni çok geriyor. Hepsinin farklı bir yöntemi, başka bir şekli, kuralları ve süresi var. Ve bazısını takip etmek artık imkansız oluyor. Elimde biraz Monarch vardı. Swap yapmış, bir süre takip edemediğim için kaçırmışım. Şimdi ETH cüzdanımdaki güzel sayılardan ibaret...
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
October 04, 2019, 09:12:15 PM

Sandblock çok eski bir kampanyaydı, lokalde bir çok arkadaş hatırlıyorum imzasını giyen. Aklıma eski kazandıran günler geldi, Helbizle Sandblock aklımda kalanlar. Umarım tatmin edecek para kazandırmıştır. Paylaşımınız için tşk ederim, olacaktı cüzdanımda bir yerlerde. Yapalım bakalım swapı.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
2run (OP)
Hero Member

View Profile
October 04, 2019, 09:31:00 PM

Sandblock çok eski bir kampanyaydı, lokalde bir çok arkadaş hatırlıyorum imzasını giyen. Aklıma eski kazandıran günler geldi, Helbizle Sandblock aklımda kalanlar. Umarım tatmin edecek para kazandırmıştır. Paylaşımınız için tşk ederim, olacaktı cüzdanımda bir yerlerde. Yapalım bakalım swapı.

Lokal bölümde bu imzaya giren 2. kişiyim ama benden önceki kişi imzayı kaldırdığı için ilk sayılırım. Toplamda 8 ay kadar imzada kaldık Smiley Piyasaların tam kötüleştiği dönemde bütün ico'lar ertelenmeye başladı ve nasibimizi aldık.. zaten o dönem pek fazla imza olmadığı için çıkmadım. Kazanç konusuna gelirsek hiç kimseye tek kuruş kazandırmadılar. marketlere giriş zamanları hatalı oldu, seminer seminer koşarken ve icoların ertelenmesinden dolayı yol haritalarından çok saptılar vs. girdikleri son borsada hacim yakalayamayınca bir kaç firma ile iş ortaklığı kurdular şimdilik öyle devam ediyor. Projeyi yarım bırakmayıp halen çalışıp çabaladıkları için ufak bile olsa bir umut ışığımız var bakalım Smiley kısacası tünelin diğer tarafından gelen güneş ışığımı yoksa tren mi yakın zamanda net şekilde öğreniriz. Smiley Bu arada swap için 31.12.2019 a kadar vaktiniz var tekrar bunu hatırlatayım.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
October 05, 2019, 12:25:33 AM

Lokal bölümde bu imzaya giren 2. kişiyim ama benden önceki kişi imzayı kaldırdığı için ilk sayılırım. Toplamda 8 ay kadar imzada kaldık Smiley Piyasaların tam kötüleştiği dönemde bütün ico'lar ertelenmeye başladı ve nasibimizi aldık.. zaten o dönem pek fazla imza olmadığı için çıkmadım. Kazanç konusuna gelirsek hiç kimseye tek kuruş kazandırmadılar. marketlere giriş zamanları hatalı oldu, seminer seminer koşarken ve icoların ertelenmesinden dolayı yol haritalarından çok saptılar vs. girdikleri son borsada hacim yakalayamayınca bir kaç firma ile iş ortaklığı kurdular şimdilik öyle devam ediyor. Projeyi yarım bırakmayıp halen çalışıp çabaladıkları için ufak bile olsa bir umut ışığımız var bakalım Smiley kısacası tünelin diğer tarafından gelen güneş ışığımı yoksa tren mi yakın zamanda net şekilde öğreniriz. Smiley Bu arada swap için 31.12.2019 a kadar vaktiniz var tekrar bunu hatırlatayım.

Şurdanda şunu anlamamız gerekiyor heralde yıl başına kadar borsa yok. Zaten adam gibi bir borsayada girmiyolar en azından stex falan gir.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
October 05, 2019, 09:36:11 PM

Ne Sandblock muş kardeşim 1 yıl imzası sürdü. Dağıtım ne kadar sürdü bilmiyorum şimdi de swap yani üç kuruş için baya 100lerce insanın ilgisini belirli bir süre kilitliyorlar hatta kitliyorlar. Yazık keşke daha şeffaf olsa bu işler.
2run (OP)
Hero Member

View Profile
October 05, 2019, 11:05:45 PM

Şurdanda şunu anlamamız gerekiyor heralde yıl başına kadar borsa yok. Zaten adam gibi bir borsayada girmiyolar en azından stex falan gir.

haklısın swap işlemi bitmeden yeni bir borsa için çalışma başlatmazlar. zaten normalde çok yavaş hareket ediyorlardı biraz daha zaman kazanmak için anladığım kadarıyla yılbaşına kadar swap işlemleriyle uğraşacaklar.

Ne Sandblock muş kardeşim 1 yıl imzası sürdü. Dağıtım ne kadar sürdü bilmiyorum şimdi de swap yani üç kuruş için baya 100lerce insanın ilgisini belirli bir süre kilitliyorlar hatta kitliyorlar. Yazık keşke daha şeffaf olsa bu işler.

8.5 ay imzası sürdü sonrasında hemen dağıtım işlemlerini yaptılar. parasıyla yatırım yapıp girenleri düşünemiyorum gerçekten tamam aynı şekilde emek verip uğraşıyoruz ama sonuç olarak yatırım yapanlar için daha kötü. bakalım 2020 ocak sonrası neler olacak hep beraber göreceğiz Smiley
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 12, 2019, 06:57:09 AM

Bilgilendirme için teşekkürler. 9 ay imzasında kalmıştım geçen sene. Token piyasa çıktığından beri fiyat açısından hiç bir kıpırdanma gerçekleşmedi. Swap işlemini kaçırsaydım eğer kesin değerlenir falan birşey olurdu. En azından swap işlemini yapıyım ne olur ne olmaz.
2run (OP)
Hero Member

View Profile
October 25, 2019, 09:01:21 PM

Telegram Kanalından yapılan açıklamaya göre Ledger cihaza eklenmesi için görüşme yapılmış ancak bu işlemlerin zorlu ve uzun bir süreç olduğunu yazmışlar. Ledger cihaza eklenirse oldukça güzel olabilir.

Proje sahibi Fabrice Bascoulergue'nin yayınlamış olduğu 11 Ocak 2019 tarihli makaleye buradan ulaşabilirsiniz.
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1482

View Profile
October 26, 2019, 04:09:52 PM

hepimizi böyle böyle paranoyak etti bu piyasa orası kesin. herkes şu olsa bu olsayı bıraktı satsam yükselir kesin demeye başladı Smiley

Neredeyse 1 yıl imzasında kalmış olsam iyi bir para etmediği sürece o tokene dokunmazdım. Sonuçta aylarca imzasını taşıyıp kendimi ona adayacak kadar güvendiysem o proje benim cebime bir şeyler koymuş olmalı. Son zamanlarda pek para kazandırmıyorlar gerçi ama kesin sattıktan sonra yükselir, güzel bir borsada listelenir ya da ünlü biri çıkar der ki ben de buna yatırım yapıyorum Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 26, 2019, 04:15:06 PM

hepimizi böyle böyle paranoyak etti bu piyasa orası kesin. herkes şu olsa bu olsayı bıraktı satsam yükselir kesin demeye başladı Smiley

Neredeyse 1 yıl imzasında kalmış olsam iyi bir para etmediği sürece o tokene dokunmazdım. Sonuçta aylarca imzasını taşıyıp kendimi ona adayacak kadar güvendiysem o proje benim cebime bir şeyler koymuş olmalı. Son zamanlarda pek para kazandırmıyorlar gerçi ama kesin sattıktan sonra yükselir, güzel bir borsada listelenir ya da ünlü biri çıkar der ki ben de buna yatırım yapıyorum Cheesy

Bunu diye diye Ethereum cüzdanları çöplüğe döndü. Geçenlerde HUM diye bir token var cüzdanımda. Bir ara Enjin wallet'a eklemiştim o cüzdanı. Bir baktım elimde nereden geldiyse 5000 HUM var ve yaklaşık 150$ ediyor. Gözlerim döndü. Hemen satışı yapıp ETH'ye çevirmek için davrandım Smiley Fakat ne yaptıysam hata alıp tokeni gönderemiyordum. Neden acaba kilitli mi tokenler derken birden farkettim cüzdanımda 50 tane de farklı HUM token var. Meğerse adamlar 1:100 swap yapmışlar Smiley Yani reel olarak elimdeki HUM'un değeri 1.5$ mış. Durduk yere moralim bozuldu. Hayır ondan yarım saat önce öyle bir beklentim yokken bir den sanki 150$ kaybetmiş gibi oldum.
2run (OP)
Hero Member

View Profile
October 26, 2019, 04:56:34 PM

İmzada en çok ben kaldığım için doğal olarak yazmak istedim Smiley Aylarca imzayı taşıdık evet ama borsalara giriş zamanları yanlış oldu ve borsalarda hacim olmadı o nedenle fazla satışı yapılmadı diyebiliriz. Bu tokeni zaten genelde uzakdoğu ülkelerindeki yatırımcılar aldı hatta 500k 200k tek parça alımlar çok fazla oldu. borsaya ilk girdiklerinde elimdekiler 17 Eth civarında yaklaşık (6bin dolar civarı) ediyordu ama satamadım Smiley Alan yok satanı... muhabebti gibi. kısa öz beklentimiz var bakalım bekliyoruz Smiley ha bu arada proje cebimize para koymadı öyle gönülden bağlıyız.

xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1482

View Profile
October 26, 2019, 09:44:59 PM

Yani reel olarak elimdeki HUM'un değeri 1.5$ mış. Durduk yere moralim bozuldu. Hayır ondan yarım saat önce öyle bir beklentim yokken bir den sanki 150$ kaybetmiş gibi oldum.

Benzer şeyler ben de yaşamıştım, değeri 20-30 bin dolar eden bir tokene sahibim sanıyordum ama birkaç dakika sonra sadece 2-3 dolar eden bir şey olduğunu görmüştüm. Böyle ufak ufak heyecanlar da bence zevkli oluyor, bir gün gelecek havadan büyük bir paraya sahip olacaz Cheesy

Umarım katılan arkadaşlar dişe dokunur bir kazanç elde edebilir. Uzun süreli kampanyalar büyük hayal kırıklıklarına sebep olabiliyor Sad

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 26, 2019, 10:19:06 PM

Bu piyasadaki en berbat olay. Örneğin reelde x firmasına yatırım yaptınız ve sizin haberiniz olmadan kağıtları değiştirdiklerini ve artık sizin elinizdekilerin değersiz olduğunu söylediler ne yaparsınız ? Çoğu proje 15 gün1 ay gibi komik süreler içerisinde swap gerçekleştiriyor. Boku çıkmış bir olaya dönüştü artık, eğer yapılacaksa bile yatırımcı veya ödül avcısı fark etmeksizin swap aralığı için sonsuz süre verilmeli. Yada bu haltı sonradan gerçekleştirmenin bir yolu sunulmalı yatırımcıya.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
2run (OP)
Hero Member

View Profile
December 31, 2019, 01:18:28 PM

Swap işlemi için son gün olduğunu hatırlatmak isterim. Elinde Sandblock (Sat) token bulunan arkadaşlar ilk mesajdan faydalanarak swap işlemini gerçekleştirebilir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: