Bitcoin Forum
May 27, 2024, 01:02:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Düşük fee isteyen margin exchange platformları.  (Read 146 times)
Novichan (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
October 06, 2019, 08:20:42 AM

Merhabalar.

Düşük fee isteyen margin üzerinden işlem yapabileceğimiz güvenilir platformlar nelerdir?

Teşekkürler.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 06, 2019, 06:01:41 PM

hocam binance ın fee si ne yüksek ne düşük, orta seviye diyebilirim, ama güven olarak bir çok borsadan ileride diye biliyorum bu tip margin işlemlerde.
Novichan (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
October 07, 2019, 09:56:19 AM

hocam binance ın fee si ne yüksek ne düşük, orta seviye diyebilirim, ama güven olarak bir çok borsadan ileride diye biliyorum bu tip margin işlemlerde.

Binancenin margin servisi olduğunu bilmiyordum, fee ücretleri nedir?
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
October 07, 2019, 01:21:36 PM

Binanceta bi normal borsa var birde margin borsası. Ama tahtaları aynı yani mevcut posizyonlar ikisi içinde geçerli oluyor. Bu günlerde bir future borsası açtılar.

https://www.binance.com/tr/margin-fee

Margin fee oranlarına burdan bakabilirsiniz. Marginli borsalar içerisinde iyi sayılabilecek bir hacme sahip. Şua için kaldıraç oranları çok fazla olmadığı için bitmex ile karşılaştırmamak lazım. Yine kullanıcı dostu bir panele sahip, mobilden de kontrol etmesi çok kolay.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1617

View Profile WWW
October 10, 2019, 06:13:26 PM

Merhabalar.

Düşük fee isteyen margin üzerinden işlem yapabileceğimiz güvenilir platformlar nelerdir?

Teşekkürler.

Margin trading'de lider olarak Bitmex'i tavsiye ederim, hemen arkasından da saf ücretlerde daha da ucuz olan OKEX'i öneririm.

Bitmex'in diğer bütün kripto margin borsalarına kıyasla avantajları, sadece taker olursanız (limit işlemle bekleyen emirler açarsanız), ve Margin işlemlerde kalabalığın tersine pozisyon alırsanız, hem margin fee hem de trading komisyonlarını pozitif olarak kendi lehinize almış olursunuz.

Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 10, 2019, 06:53:23 PM

hocam bence margine bulaşmayın derim. çok fazla ocağı sönen insan gördüm margin hevesine, kumardan beter bir olay. bence düz trade yapın. zaten fee bile bu kadar önemliyse kesin yapmayın margin trade çünkü çok daha büyük kayıplar yaşanıyor.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 11, 2019, 01:45:32 PM

Margin işlemlerde en çok fee alan binance çakalıdır.Saatliği bile çok para.

Bunun yanında Margin işlemi bende önermiyorum ama normal borsa için şöyle bir örnek vereyim.Şuan yobitten ethereum çekmek için ödenen fee 0.004 eth bu miktar binancede ise 0.01 Cheesy aradaki farka bakın ve binancenin nasıl sömürdüğünü görün.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: