Bitcoin Forum
May 12, 2024, 03:33:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: btc ne olacak hafif tahminler ( teknik analiz destekli) dikkat 6.9K SEVİYESİ  (Read 184 times)
freid (OP)
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
October 06, 2019, 07:34:03 PM

arkadaşlar biliyorsunuz bundan bir süre önce 8k lar gelecek demiştim onuda burada koyayım. Tabiki teknik analiz tamamen kesin net bilgiler vermez sadece kısmen bilgiler içerir. temel analiz ile  birleştirmek gerekir. her şeyi en başından anlatmayacağım önceki paylaşımlarında indikatörlerin ne işe yaradığından da bahsetmiştim. bugun sadece şunu bekliyorum deyip geçeceğim. sizlerde tahminlerde bulunabilirsiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5158407.0

bugun ise ;

7k lar seviyelerine kadar geri çekilme bekliyorum. hatta 6900 küsürler olabilir. oradan dönüp 9k lara gideceğimizi düşünüyorum. beni bu düşünceye en çok iten ise RSI oldu.
1715484838
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715484838
Reply with quote  #2

1715484838
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715484838
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715484838
Reply with quote  #2

1715484838
Report to moderator
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
October 06, 2019, 07:58:19 PM

önceki tahmininizin tutmasından ötürü tebrik ederim ama inşallah bu ikinci tahmininiz tutmaz Smiley

upload image

bize nzt hapı lazım

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 06, 2019, 08:46:59 PM

önceki tahmininizin tutmasından ötürü tebrik ederim ama inşallah bu ikinci tahmininiz tutmaz Smiley

bize nzt hapı lazım

Bize hype ve FOMO lazım üstad asıl. Onlar bizi biraz ileriye götürecektir. Aynı şekilde ikinci tahmin konusunda size katılıyorum, umarım tutmaz. Bitcoin 8K'dan aşağı gitmese çok iyi olacak. Ama gidecek mi diye soranlara benimde tahminim evet. Maalesef grafiklerle ilgili bilgim yok ama izlenimim ve hissiyatım bana biraz daha düşebileceğini söylüyor.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 06, 2019, 09:02:55 PM

Bir önceki analiz konusunu yeni okumuştum hatta bugün cevaben yazacaktım yeni tahmin var mı diye şimdi siz konuyu açtınız. Umarım dedikleriniz olmaz yani bunu kimse istemez ama sonuç olarak aşağı yönlü bir hareket olacak gibi. son bir haftadır 8000-8500 geziniyordu bugün 8000 seviyesine indi. bakalım önümüzde hafta bizi neler bekleyecek. Bilgiler için teşekkür ederim.
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
October 06, 2019, 09:06:17 PM

Hafta sonunda olduğumuz için bence 8k altına düşerse 6.9k seviyesini görebilir önümüzdeki saatler önemli eğer bir düşüş olursa bundan altcoinler de nasibini alacaktır. Umarım tahmininiz tutmaz ne diyelim  Smiley
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
October 07, 2019, 06:54:45 AM

Hafta sonunda olduğumuz için bence 8k altına düşerse 6.9k seviyesini görebilir önümüzdeki saatler önemli eğer bir düşüş olursa bundan altcoinler de nasibini alacaktır. Umarım tahmininiz tutmaz ne diyelim  Smiley

Başladık yine fiyatı aşağıya çağırmaya. Yani tamam görünüm hoş değil hepimiz bunun farkındayız ama bunu çığırtkanlığa çevirmenin doğru olduğundan emin değilim. Bırakın düşerse düşsün, ama bizim öncelikle çıkmamız lazım.
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
October 07, 2019, 01:49:41 PM

bize nzt hapı lazım

Bize hype ve FOMO lazım üstad asıl. Onlar bizi biraz ileriye götürecektir. Aynı şekilde ikinci tahmin konusunda size katılıyorum, umarım tutmaz. Bitcoin 8K'dan aşağı gitmese çok iyi olacak. Ama gidecek mi diye soranlara benimde tahminim evet. Maalesef grafiklerle ilgili bilgim yok ama izlenimim ve hissiyatım bana biraz daha düşebileceğini söylüyor.

BTC'nin şuanda en çok ihtiyacı olan şey bu olsa gerek: Hype ve FOMO

Bu olmadan BTC'nin bir tadı yok. Kısa vadede yükselir gibi yapıp sonra yine çökü veriyor dizleri üstüne. @Wolwo'nun dediği gibi nzt hapımız olsa her şeyi çok daha sağlıklı analiz edip kestirebiliriz ama şu koca piyasada bunca değişken arasında değerlendirme yapmak gerçekten zor.

Önceki analizinizden dolayı sizi tebrik ederim @freid
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
October 07, 2019, 01:56:29 PM

bize nzt hapı lazım

BTC'nin şuanda en çok ihtiyacı olan şey bu olsa gerek: Hype ve FOMO

Bu olmadan BTC'nin bir tadı yok. Kısa vadede yükselir gibi yapıp sonra yine çökü veriyor dizleri üstüne. @Wolwo'nun dediği gibi nzt hapımız olsa her şeyi çok daha sağlıklı analiz edip kestirebiliriz ama şu koca piyasada bunca değişken arasında değerlendirme yapmak gerçekten zor.

Önceki analizinizden dolayı sizi tebrik ederim @freid

HYPE ve FOMO!!!
Bu ikisi bizi uçurabilir mi? Biraz destekle, dış dünyadan gelecek güzel haberlerle mümkün sanki. Ama önemli olaylardan birisi şu. Bitcoin için bunun geleceğini öngörüyoruz evet de, altcoin'ler için durum ne olacak bence asıl önemli nokta bu. Artık geldiğimiz noktada tek başına BTC'nin yükselmesi bizi zengin etmez.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
October 07, 2019, 04:24:27 PM

bugun ise ;

7k lar seviyelerine kadar geri çekilme bekliyorum. hatta 6900 küsürler olabilir. oradan dönüp 9k lara gideceğimizi düşünüyorum. beni bu düşünceye en çok iten ise RSI oldu.

Bugünkü fiyatın geçtiğimiz 2 haftanın en düşük seviyelerine değmeden geri dönmesi BTC için olumlu değerlendirilebilir. Dar kanal kırılmadığı için

şu anda yukarı doğru patlayıcılığı yüksek bir formasyon oluştu, 1-2 gün içinde şayet 8500 USD'ın üzerinde kapatırsa BTC,

önü açık diye düşünüyorum.

dr_chen
Sr. Member

Activity: 494
Merit: 250

View Profile
October 07, 2019, 10:56:03 PM

Bu traderların amaçları ne acaba? Arkadaş size kalsın analizleriniz ya size inanıp terste kalan insanlar olursa sizin yüzünüzden para kaybeden insanlar. Millet burda boşuna mı bağırıyor yatırım tavsiyesi değildir diye bırakın herkes bildiği gibi yapsın. 1 tane trade referansı koyup kendinizi warren buffett zannetmeyin arkadaş. Neyse iyi niyetli olduğunu düşünerek eline sağlık diyorum Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: [1]
  Print  

Jump to: