Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:21:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bereket-ül Forum El Yobit  (Read 338 times)
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 12, 2019, 04:39:43 PM

Bitcointalk'da başka bir forumun reklamını yapmak için dünya kadar para harcamak diğer forumun aslında bu işe ne kadar da el attığının göstergesidir. Yobit'in istediği şey kendi formunu kurup bitcointalk ortadan kaldırmaksa şayet bence başarılı olamazlar. Bitcointalk ne olursa olsun kripto paralarda BTC ne ise forumlarda Bitcointalk'dur. Zaten Bitcoin ile beraber çıkan birşeyin ortadan kaybolmasının mantığı olamaz. Yine de ilerleyen dönemlerde diğer forumlarda olmayan imza kampanyaları burada olmaya devam edecektir.

Hocam zaten bitcointalka alternatif olarak bitcoingarden ve altcointalks bile kurmuşlar ama şuan oralar resmen virane vaziyette. Terk edilmiş kasabayi andırıyor. Ferrum altcointalks forumunu kabul ettiği için insanlar orada takılıyordu ama şimdi oralar bomboş. Bu Ruslar belki çok para dağıtır da epey insan toolayabilir. Neticede ben dahil çoğu kimse bounty kovalıyor.
Toplarlar belki ama süreklilik sağlayamazlar, para için gelen musluk kapanınca gider. Alternatiflerin bu foruma rakip olamamalarının temel nedenlerinden birisi bitcointalkın ödülden bağımsız bakıldığında da gayet aktif olması.
ödülden bağımsız aktif bi platform olsa da insanlarının çoğunun amacı ödül bence. merit sisteminden sonra bi alternatifin gelmesi şarttı bence.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 12, 2019, 08:18:34 PM

Foruma oldukça hareket getirdi, eskilerden forumu terk etmiş bir çok insan geldi yazı yazmaya başladı, son dönemde çok geride kalmıştı forumdaki başlıklar
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
October 14, 2019, 02:51:05 PM

Bu ödül sayesinde görüyoruzki milletin elinde gırla hesap varmış  Grin ödülden öncesine kadar in cin top oynuyordu forumda.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 14, 2019, 07:50:12 PM

Sağolasın Yobit, maşallah sayende kuşlar yuvaya dönüyor  Grin

Hocam dün sizin imzaya baktım. Sanki epey zamandır slreadsheet güncellenmiyor gibi. En son Ağustos sonu Eylül başı gibi güncellemisler slreadsheeti.
Affınıza sığınırak birşey sormak istiyorum. Siz zaten forumda aktifsiniz malum türbede yetiyor. Yobitin imzasını neden denemiyorsunuz?

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 14, 2019, 07:52:53 PM

Bu ödül sayesinde görüyoruzki milletin elinde gırla hesap varmış  Grin ödülden öncesine kadar in cin top oynuyordu forumda.

Yaklaşık 1 yıldır forumda takılıyorum ama az buçuk bazı isimlere aşinayim. Hiç adını dahi duymadığım hesapları görmeye başladım. Eğer farklı kişilerin hesabı olsa yine forum sakin olurdu ama dediğiniz gibi epey alt hesap varmış. Fullypak ta epey hesap var galiba. Adama helal olsun yakalatmamis hiç.

xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
October 15, 2019, 05:05:26 AM

Benim gibi bir süredir uzaktan gelişmeleri takip eden kişiler için çok iyi oldu. Kripto para dünyasına giren kişi bir daha çıkamıyor, foruma yazmasak da her gün saatlerimizi harcamaya devam ediyorduk. Buraya mesaj atmak için bir motivasyon gerekiyordu, onu da bu kampanya ile yeniden sağlamış olduk Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███