Bitcoin Forum
April 26, 2024, 10:12:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin Önemli Güncellemer [Fiyata Etki Edebilecek Gelişmeler]  (Read 307 times)
funchiestz (OP)
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
October 08, 2019, 07:14:08 AM
Last edit: October 21, 2019, 08:02:11 AM by funchiestz
Merited by Vispilio (3), vycl87 (3), gospodin (1)

Bu başlık altından bugünden itibaren düzenli olarak altcoin'lerin fiyatlarına etki edebileceğini düşündüğüm gelişmeleri paylaşmayı düşünüyorum. Bir format oturtmaya çalışacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Aynı zamanda söz konusu projelerle ilgili genel bilgileri de tekrarlamak hoş olabilir diye düşündüm. Umarım faydalı bir şekilde devam ettirebiliriz.

Başlığı güncel tutmak adına ilk postu en son etkinlik olacak şekilde alıntılamayı düşünüyorum. Böylece ilk post her zaman güncel olacaktır. Etkinlik süresi geçeni tekrar güncelleyerek ana posttan kaldırarak yenisini eklerim. Her etkinliği ayrı ayrı postlarda atmak istiyorum ki alıntılama yapılırsa ortalık karışmasın. Daha sadece bir görünüm elde edebilelim. (Tabi ki tüm bunlar başlığa bir ilgi olursa öyle yapacağım şeyler. Umarım ölü bir başlık olmaz  Grin )

Horizen (ZEN) Yoğun Bir Sürece Giriyor!

1- Bugün sidechain alpha veryisonu yayınlanıyor.
Kaynak:

2- Bugün sanırım 1 numarayı da içine alacak şekilde içine alacak şekilde "whitepaper" güncellemesi yayınlanacak.

3- ZEN 2.0.19 Güncellemesi yayınlanacak! Bu bütün borsaların güncellemesi yapmasını gerektiren bir güncelleme.
Kaynak: https://blog.horizen.global/mandatory-software-upgrade-zen-2-0-19-coming-soon/#utm_source=Social&utm_medium=Social&utm_campaign=ZEN%202.0.19

4- 4. çeyrek için güncelleme yayını yapılacak katılmak isteyenler takip edebilir.
Kaynak: https://d32bfp67k1q0s7.cloudfront.net/a5e172e60fac55edc7c94e1d5e8d5d1c.png

Zen bildiğiniz gibi Binance, Bittrex, Okex ve Huobi başta olmak üzere pek çok borsada listelenmiş bir coin.
Bitcoin'e nazire olarak max. coin sayısı 21 milyon adet olacak şekilde üretilmiştir. Bugün dolaşımda henüz 7,5 milyon civarı ZEN vardır.
Fiyatı bugün için yaklaşık 3.80$

Son olarak düşük miktarlarla da olsa, getzen.cash adresinden günlük giriş yapılarak bir faucet olayı var. Başlangıçta yaklaşık 50k sats'lık ZEN veriyor. Sonra ardı ardına katıldıkça artış gösteriyor. Örneğin 3. günde 80K sats veriyor... Bugün için para etmiyor. Güzel bir yanı buraya direk Binance'daki ZEN cüzdanınızı verebilir ve ZEN'leri oraya aktarabilirsiniz. Kim bilir belki günün birinde 1 ZEN 10K$ olur  Grin (şaka şaka olmaz Grin)

ICON (ICX) Mobil Staking Başlıyor.  Shocked 31 Ekim

Bu ay sonuna kadar duyurulması beklenen ICON (ICX) Mobil Staking APP, 29 Ekim'de yayınlanacak.
Takım geliştirme aşamasının devam ettiğini ve beta testlerinin bitmek üzere olduğunu belirtmişti.

Kaynak: https://medium.com/helloiconworld/icon-development-roadmap-update-bdf7a0ad669b

Özellikle ciddi Türk destekçisi olan projelerden biri olarak ICON takibimde olan bir proje. Staking mekanizmasının faydaları kadar zararları da olduğunu düşünsemde dağıtacakları staking ödülü çok olursa fiyatta geri çekilmeler olabilir diye düşünüyorum. Herkesin kendi değerlendirmesini yapması gerekir elbette.

Toplam Miktarı 800.460.000 adet olan ICX'in şu anda yaklaşık 500.500.000 adedi dolaşımda.
Binance, Hotbit, Huobi ve Okex gibi bir çok borsada listelenmeş olan ICX'in normal staking mekanizması da zaten çalışıyor. (Bu nedenle fiyata etki edip etmeyeceğini kestirmek güç.)

If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714126369
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714126369
Reply with quote  #2

1714126369
Report to moderator
funchiestz (OP)
Sr. Member

View Profile
October 08, 2019, 07:14:19 AM
Merited by koincik (1)

QTUM Hard Fork (16-09-2019)

QTUM Test-Net'te 466320. blokta, sistem iyileştirmesi yapılacak.

Kaynak;
The Qtum Testnet successfully activated its Qtum 2.0 Hard Fork at block 466,320!

Bu fork tamamlandığında herkesin QTUM Core cüzdanlarını 0.18.1 versiyonuna güncellemesi gerektiğini bildirmişler. (Güncelleme için = https://qtumeco.io/wallet) Bu bir consensus hard fork yani sonunda herhangi bir yeni coin ortaya çıkmayacak. Sadece QTUM ağı üzerinde yeni geliştirmeler uygulanıp daha iyi bir versiyon yaratmak için yapılan bir şey.

The mainnet hard fork is scheduled for Oct 16th!

https://testnet.qtum.info/block/446320

QTUM, Türk kripto severlerin çok sıkı takip ettiği bir proje. Bir dönem baya sağlam fan grupları bile vardı.

QTUM; Singapur merkezli, açık kaynak kodlu ve POS algoritmasına dayalı bir blockchain projesidir. Orjinalinde Bitcoin Core benzeri altyapıyı kullanan proje Ethereum uyumlu tüm akıllı sözleşmelerle uyumlu ve kendi altyapısında diğer fikirlere altyapı sunabilecek bir platformdur. Bitcoin'in Ethereum'la harmanlandığı proje şeklinde yakıştırmalar yapılmaktadır.

USD karşısında ATH'si 55$, BTC karşısında 0.006BTC olan QTUM, bu yazıyı yazdığım 08/10/2019 tarihinde yaklaşık 1,80$ / 0,00021BTC'dir.
Son olarak önemli bir not.
Dolaşımdaki QTUM Miktarı: yaklaşık 96 milyon
Toplam QTUM Miktarı: 101.823.920
Maks. QTUM Miktarı: 107.822.406

Yani arzı çok önemli derecede artmayacak artık QTUM'un. Bence bu nokta çok önemli.

Güncellemeler oldukça, bende buradan eklemeler yapacağım.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 08, 2019, 10:32:24 AM

Kaynak;
The Qtum Testnet successfully activated its Qtum 2.0 Hard Fork at block 466,320!

Bu fork tamamlandığında herkesin QTUM Core cüzdanlarını 0.18.1 versiyonuna güncellemesi gerektiğini bildirmişler. (Güncelleme için = https://qtumeco.io/wallet) Bu bir consensus hard fork yani sonunda herhangi bir yeni coin ortaya çıkmayacak. Sadece QTUM ağı üzerinde yeni geliştirmeler uygulanıp daha iyi bir versiyon yaratmak için yapılan bir şey.

The mainnet hard fork is scheduled for Oct 16th!

https://testnet.qtum.info/block/446320

QTUM, Türk kripto severlerin çok sıkı takip ettiği bir proje. Bir dönem baya sağlam fan grupları bile vardı.

QTUM; Singapur merkezli, açık kaynak kodlu ve POS algoritmasına dayalı bir blockchain projesidir. Orjinalinde Bitcoin Core benzeri altyapıyı kullanan proje Ethereum uyumlu tüm akıllı sözleşmelerle uyumlu ve kendi altyapısında diğer fikirlere altyapı sunabilecek bir platformdur. Bitcoin'in Ethereum'la harmanlandığı proje şeklinde yakıştırmalar yapılmaktadır.

USD karşısında ATH'si 55$, BTC karşısında 0.006BTC olan QTUM, bu yazıyı yazdığım 08/10/2019 tarihinde yaklaşık 1,80$ / 0,00021BTC'dir.
Son olarak önemli bir not.
Dolaşımdaki QTUM Miktarı: yaklaşık 96 milyon
Toplam QTUM Miktarı: 101.823.920
Maks. QTUM Miktarı: 107.822.406

Yani arzı çok önemli derecede artmayacak artık QTUM'un. Bence bu nokta çok önemli.

Güncellemeler oldukça, bende buradan eklemeler yapacağım.

Genellikle fork'lar da beklenti yeni bir coin ortaya çıkarmasıdır. Son boğada bu yolla onlarca fork yapıldı ve birileri bunu kullanarak zengin oldu. Şimdide o devir kapandı sayılır bu tarz forklar azaldı ama sistem güncellemerine fork denmeye devam ediliyor. Bunun da amacı belli ağı güncelleyip eski ağın yerine yenisine geçiliyor. Bu da çatallama olarak düşünülüyor. QTUM sepetimde olan bir coin olduğu için dikkatimi çekti. Güzel bir paylaşım olmuş.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1293

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 08, 2019, 10:48:50 AM

Hocam konu başlığı güzel ama süreklilik, zaman ve efor isteyen bir konu tercihi bu, böyle başlıklar önden bir heves açılıp bir kaç hafta devam ettiriliyor ama sonu genellikle sahibinin terk etmesi oluyor, çok örneği var. Motivasyonunu canlı tutup, illa gelecek abuk sabuk her şeye muhalefet postlardan da etkilenmeden güncel olarak devam ettirebilirsen topluluğa yararlı bir paylaşım olur.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
funchiestz (OP)
Sr. Member

View Profile
October 08, 2019, 01:15:37 PM

Hocam konu başlığı güzel ama süreklilik, zaman ve efor isteyen bir konu tercihi bu, böyle başlıklar önden bir heves açılıp bir kaç hafta devam ettiriliyor ama sonu genellikle sahibinin terk etmesi oluyor, çok örneği var. Motivasyonunu canlı tutup, illa gelecek abuk sabuk her şeye muhalefet postlardan da etkilenmeden güncel olarak devam ettirebilirsen topluluğa yararlı bir paylaşım olur.
Bende öyle düşünüyorum, bundan öncede bir kaç deyerli arkadaşlar bu yönde bir katkıda bulunmak istemişlerdi, malasef heveslerimi bitdi, ya ne olduysa son zamanlar böyle şeyleri ayrı-ayrı insanlar tarafından yapılıyor. Henüz devam etdirilen birini görmedim, yinede başarılar dilerim umarım sonu ötekiler gibi olmaz.

Görüşlerinize elbette saygı duyuyorum. Eğer konu hakkında ilgi alaka olursa tabi ki seve seve devam ederim. Ama kendi kendime de yazmama gerek yok çünkü ben zaten bu tarz şeyleri her zaman takip etmeye çalışırım. Sadece sizlerle burada paylaşım için başlattım bu başlığı. Bakalım göreceğiz. Belki son dakika duyurulanları gözden kaçırabiliriz ama böyle 1 hafta 10 gün önden gelenleri paylaşırım.
caseystephenson
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
October 08, 2019, 03:01:41 PM

Güzel bir başlık umarım güncel kalır.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
October 08, 2019, 08:17:36 PM

Benzer bir başlığı forkları takip edecek şekilde bende açmıştım ama arkadaşlar sadece imza için görev doldurmada kullandığı ve içeriklerle kimsenin ilgilenmediğini anlayınca bıraktım yazmayı. Ben çok beğendim. Şu an merit veremiyorum ama tavsiye de bulundum. İlk fırsatta bende vereceğim. Arkası gelirse ben takipçisi olacağım.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
October 09, 2019, 12:25:23 AM

Qtum evet localde takip edilen bir konu ama artık hangi cüzdanlar hangi exchangeler bu forku destekliyor o önemli. Forktan oluşan coin kendine destekçi bulamazsa kaybolup gidiyor. Son zamanlarda o kadar çok fork oldu ki yatırımcılar ve traderlar da bu forklara kötü gözle bakmaya başladı. Ben tutunabileceğini düşünmüyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
funchiestz (OP)
Sr. Member

View Profile
October 09, 2019, 05:57:20 AM

Qtum evet localde takip edilen bir konu ama artık hangi cüzdanlar hangi exchangeler bu forku destekliyor o önemli. Forktan oluşan coin kendine destekçi bulamazsa kaybolup gidiyor. Son zamanlarda o kadar çok fork oldu ki yatırımcılar ve traderlar da bu forklara kötü gözle bakmaya başladı. Ben tutunabileceğini düşünmüyorum.

Onunda takipçisiyim. Şimdi öncelikle ilgili post'da bahsettiğim gibi Qtum Core cüzdanınızı güncellediğinizde otomatik olarak yeni ağa bağlanmış olacaksınız. Ayrıca Qtum'un official listelendiği tüm exchange'lerde bu değişimi destekleyecektir mecburen. Ama yine de resmi bir duyum aldığımda konuyu sizlere aktaracağım.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
October 09, 2019, 06:50:58 AM

Onunda takipçisiyim. Şimdi öncelikle ilgili post'da bahsettiğim gibi Qtum Core cüzdanınızı güncellediğinizde otomatik olarak yeni ağa bağlanmış olacaksınız. Ayrıca Qtum'un official listelendiği tüm exchange'lerde bu değişimi destekleyecektir mecburen. Ama yine de resmi bir duyum aldığımda konuyu sizlere aktaracağım.

Zaten herhangi bir değişiklik yok. Doğal olarak her QTUM destekli borsa bununla ilgili güncellemeyi yapacaktır. Sadece qtum'un kendi cüzdanını kullananlar güncellemeyi unutmasın, borsalardakilerde sıkıntı olmayacaktır bence.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 09, 2019, 08:44:53 AM
Last edit: October 09, 2019, 11:04:15 AM by CTRLX

Kaynak;

Qtumdaki hard forkun fiyata bir nebze etkisi olabilir bu dönemde. Baktım grafiğine hala fiyatlanmamış bu haber. İyi bir değerlendirme yapılabilirse, belki alım fırsatı olabilir bu noktalar. Qtumun zamanında 90 dolara çıktığını hatırlıyorum. Ne zamanlardı Allahım!

1,6 dolardan 1,8 dolara kadar yürümüş son üç günde. 100m adetlik kazımı da yapılabilen bir coin için hard fork haberi çok daha fazla fiyatlama yapması beklenir.

Bakalım neler olacak. Grafiğide buraya bırakalım:

funchiestz (OP)
Sr. Member

View Profile
October 09, 2019, 08:58:14 AM

Kaynak;

Qtumdaki hard forkun fiyata bir nebze etkisi olabilir bu dönemde. Baktım grafiğine hala fiyatlanmamış bu haber. İyi bir değerlendirme yapılabilirse, belki alım fırsatı olabilir bu noktalar. Qtumun zamanında 90 dolara çıktığını hatırlıyorum. Ne zamanlardı Allahım!

1,6 dolardan 1,8 dolara kadar yürümüş son üç günde. 100m adetlik kazımı da yapılabilen bir coin için hard fork haberi çok daha fazla fiyatlama yapması beklenir.

Bakalım neler olacak. Grafiğide buraya bırakalım:

Hocam alıntılarken sanırım [ /quote ] kodunu atlamışsın anlamak çok zor bir ara editle istersen.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 09, 2019, 11:05:07 AM

@funchiestz özür dilerim, dikkatiniz için teşekkür ederim. Bir yerde [ karakteri yanlışlıkla silince mesajdaki alıntı kısmı kaçmış. Düzelttim.

funchiestz (OP)
Sr. Member

View Profile
October 09, 2019, 11:30:04 AM

TFB Uygulama (APP) Yayınlanıyor. 10/10/2019

- TrueFeedBack(TFB), uygulamasının yeni versiyonu yayınlanıyor.
- Duyurusu 15'inde yapılacak, 25'inde yeni bir major listelemesi geliyor.
- Yeni bir işbirliği projesi duyurulacak.

Kaynak;

We have a rocking month!!
- New listing☑️ (Bithumb Global Tomorrow)
- Collaboration announcement (30 Sept.)⏳
- Brand new application release ( first half of October)⏳

We might have some other surprises 😉🙊

Başlığımızın ikinci etkinlik projesi Türk destekli TrueFeedBack (TFB) oldu. TFB 10 Ekim'de yeni ve daha kolay olduğunu iddia ettiği uygulamasını yayınlıyorlar.
Ayrıca 15'inde duyuracakları yeni bir borsa listelemesi ve 25'inde listelemenin gerçekleşmesi var. Son olarakda yeni bir işbirliği projesi duyurulacakmış. TFB'yi sanırım çoğumuz Türk diyerek biliyoruz. Ayrıca yeni bir proje olmasına rağmen Bithumb listelemesi ile ses getirmişti. Ayrıca Coinexchange ve IDEX'de de listelendiğini ekleyeyim. Tabi Coinexchange'in kapanmakta olduğunu da eklemek lazım Smiley

Bugüne kadar USD olarak 0,00065$'ı gören TFB, şu anda 0,000545$ civarında.
Toplam TFB Miktarı: 10.000.000.000 TFB
Dolaşımdaki Miktar: 2.131.820.829 TFB (Şu an itibariyle)

Henüz yaklaşık 1/5'i dolaşımda olan TFB'nin iyi çalışan ve ekstrem işleri başaran bir takımı var. Bakalım yarın ve 15'inde gelecek eklemeler projeye neler katacak.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2296
Merit: 1452

Cashback 15%

View Profile WWW
October 09, 2019, 03:33:43 PM

büyük ihtimalle linkini vereceğim siteyi biliyorsunuzdur ama belki bilmeyen arkadaşlar vardır: https://coinmarketcal.com/en/
hocam burayı takip ediyorsanız başlık ölmez gibi geliyor.

.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄███████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█
funchiestz (OP)
Sr. Member

View Profile
October 09, 2019, 07:58:20 PM

büyük ihtimalle linkini vereceğim siteyi biliyorsunuzdur ama belki bilmeyen arkadaşlar vardır: https://coinmarketcal.com/en/
hocam burayı takip ediyorsanız başlık ölmez gibi geliyor.

Takip ettiğim etkinlik sayfalarından birisi bu elbette. Ayrıca çok geniş bir şekilde iyi bir takip ve bildirim ağım var. Telefonumun güvenli klasörünü bu işlere adadım. Bu nedenle de takip ettiğim 3-5 platformdan birisi. Ama en iyi sonuçları her zaman Twitter ve/veya Medium'dan alıyorum. Bu iki platformda tüm projeler sürekli güncellemeler yapıyorlar. CMC ve Coingecko'da sürekli takip ettiğim yerlerdir.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 09, 2019, 11:13:40 PM

kaliteli bir başlık, öncelikle tebrik ediyorum, bu tür haberleri önceden almak ve ona göre altcoin alımı yapmak oldukça karlı olabilir ve bu şekilde hiçbir fırsatı kaçırmamış oluruz. çünkü bu şekilde projeler için önemli sayılabilecek adımlar atıldığında fiyatta çok yüksek ihtimalle artışlar oluyor. mesela geçenlerde contentos mainnetine geçti ve haber önceden verilmişti, coin anında %20 yapmıştı. buna benzer umarım her gun haber yayınlanıyordur en azından CMC ilk 100'ü takip ederek bile güzel para kazanılabilir diye düşüyorum, faydalı başlık için tekrar teşekkür ediyorum. her gün takip etmeye ve elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışacağım.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 10, 2019, 08:27:07 AM

kaliteli bir başlık, öncelikle tebrik ediyorum, bu tür haberleri önceden almak ve ona göre altcoin alımı yapmak oldukça karlı olabilir ve bu şekilde hiçbir fırsatı kaçırmamış oluruz. çünkü bu şekilde projeler için önemli sayılabilecek adımlar atıldığında fiyatta çok yüksek ihtimalle artışlar oluyor. mesela geçenlerde contentos mainnetine geçti ve haber önceden verilmişti, coin anında %20 yapmıştı. buna benzer umarım her gun haber yayınlanıyordur en azından CMC ilk 100'ü takip ederek bile güzel para kazanılabilir diye düşüyorum, faydalı başlık için tekrar teşekkür ediyorum. her gün takip etmeye ve elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışacağım.

Fırsattan ziyade haberdar olmak önemli. Yani örneğin QTUM'u paylaşmış arkadaş. QTUM cüzdanda benim az da olsa bir param var. Haberimiz olmasa güncellemicez bir şey mi oldu acaba diye sağa sola saldıracağız. Derdini anlatıp sorunu çözebilirsen ne ala. Bir de zamanlı yapılması gerekenler falan oluyor. Kaçırdınmı otur ağla artık.
funchiestz (OP)
Sr. Member

View Profile
October 10, 2019, 09:28:39 AM

OKEX İstanbul Buluşması - 11 Ekim 2019

Aslında kripto paralarla ilgili başlık ama İstanbul ve yakındaki arkadaşların vakitleri varsa katılabileceklerini düşündüğüm bir etkinlik.

EVENT: Don’t forget to register for #OKExTalks in Istanbul 🇹🇷 on 11 Oct. Joining us we have special guests @ErkinSahinoz & leaders in the blockchain industry, Mustafa El-Aliwat of @enquratr, and Başak Burcu Yiğit & Ebru Güven of @istbcw.[/quote

NOT: Fotonun altında görebildiğiniz üzere sunumlar Türkçe yapılacakmış. Katılımcıların dil sıkıntısı yaşamayacağını tahmin ediyorum.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 10, 2019, 02:51:54 PM

OKEX İstanbul Buluşması - 11 Ekim 2019

Aslında kripto paralarla ilgili başlık ama İstanbul ve yakındaki arkadaşların vakitleri varsa katılabileceklerini düşündüğüm bir etkinlik.

Kekti gazosdu çerezdi yiyip dağılıyor millet. Ha arada birileri çıkıp bir kaç nutuk çekiyor genelde de bildiğimiz şeylerden ibaret oluyor. Binance'ın düzenlediği bir kaç buluşmaya katılmıştım genelde böyle oluyor bu toplantılar. Çok da önemli bir bilgiye rastlamadım bugüne kadar.

Zaten amaçları da sadece borsanın reklamını yapmak, sosyal medya da fotoğraflarını paylaşmak ve dostlar pazarda görsün mantığı. Çok eskiden fiyatlanıyordu bir buluşma haberi filan olduğunda ama artık bu da normal karşılanıyor.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: