Bitcoin Forum
April 27, 2024, 02:10:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Xiaomi Mi Box S 4k Android Tv Box kullanıcıları  (Read 181 times)
2run (OP)
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 08, 2019, 12:13:37 PM

Merhaba Arkadaşlar, Xiaomi Mi Box S 4k Android Tv Box Media Player yakın zamanda bu cihazı almayı düşünüyorum.. internetten biraz araştırdım sorunsuz gibi ve genelde memnun insanlar..  yine bu cihazı kullanan veya fikir sahibi olan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim. Kodi tipi programlarla istediğim yayınları yükleme şansım olduğu yazıyor. Aslına bakarsanız Next 2000hd iptv veya Redline iptv almayı düşünüyordum ama bunlarda İptv ler donarak çalışıyormuş ve hatta Redline iptv sinin 1 haftadır çalışmadığı ve ne zaman açılacağı belli değilmiş. neyse uzatmadan ulusal kanalar, media player ve işte youtube, netflix gibi platformlar izleyebileceğim cihaz istiyorum. 500-700TL arasında.

Almayı Düşündüğüm cihaz : https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-box-s-4k-android-tv-box-media-player-hdr-dolby-dts-chromecast-pm-HB00000EUG0Z
Next 2000hd iptv : https://www.eksenuydu.com/next-2000-hd-mini-machina-full-hd-iptv-uydu-alici-2018-model (Satın aldığınız iptv burada sorunsuz çalışıyormuş)
Redline iptv : https://www.hepsiburada.com/redline-redroid-pro-4k-kamerali-uydu-alicisi-p-HBV00000B8GVY?magaza=Se%C3%A7kinPazarlama
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714183834
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714183834
Reply with quote  #2

1714183834
Report to moderator
1714183834
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714183834
Reply with quote  #2

1714183834
Report to moderator
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1282

View Profile
October 08, 2019, 12:32:01 PM

sadece meraktan soruyorum bu aletin  uhd 10bit video oynatmaya sahip gpu gücü varmıdır.

konu dışı olarak
evde intel işlemcili amd gpu ya sahip 7. nesil bir laptop var 10 bitlik videolarda videolar donuyor windows tarafında  oyun harici uygulamalarda amd gpu yu windows kullanamıyor.

linux tarafında birkaç yöntem var ondada h265 10 bit codecler düzgün çalışmıyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 08, 2019, 12:49:32 PM

Bi ara ben de Xiaomi'nin bu modeli alayım demiştim sonradan kaldı gitti. Çok ihtiyaç değilmiş demek ki.
2160p videoları filmleri falan takılmadan oynatıyor mu acaba? Yüksek bitrate'lerde özellikle takılmayı merak ediyorum.
Xiaomi markasını ayrıca seviyorum. Telefonunu, bilekliğini, powerbank'ini, wifi router'ını ve bir kaç ürününü daha kullanıyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
October 08, 2019, 01:10:09 PM

Ben balkondaki tv de kullanıyorum gayet memnunum, ilk aldığımda bir güncelleme yaptım youtube gitti, sonra tekrar güncelleme yaptım geldi çözemedim. Ha bir 4. nesil apple tv gibi kumanda kalitesi yok, alt kattaki tv de apple tv kullanıyorum oyunlar daha gerçekçi ve kumanda yön algılayabiliyor artı iphone şarjı ile şarj oluyor 15 gün gidiyor şarj, xiaomi'nin kumanda bataryasız pille çalışıyor ve kutudan pil çıkmıyor Smiley Youtube ve Netflixte 4k yayınları takılmadan donmadan izliyorum, evdeki internet superonline fiber 100mbit, adsl de 4k sorunsuz izlenir mi bilemem. Bu boxların en büyük eksiklikleri ne ios ne de android tarafında tarayıcı olmaması, götü boklu lg tv os larda bile yavaş da olsa tarayıcı var. Mi nin bir avantajı da üstünde netflix tuşu var tek tıklama ile giriyorsun menüye girmeden fln.  
2run (OP)
Hero Member

View Profile
October 08, 2019, 03:09:03 PM

Ben balkondaki tv de kullanıyorum gayet memnunum, ilk aldığımda bir güncelleme yaptım youtube gitti, sonra tekrar güncelleme yaptım geldi çözemedim. Ha bir 4. nesil apple tv gibi kumanda kalitesi yok, alt kattaki tv de apple tv kullanıyorum oyunlar daha gerçekçi ve kumanda yön algılayabiliyor artı iphone şarjı ile şarj oluyor 15 gün gidiyor şarj, xiaomi'nin kumanda bataryasız pille çalışıyor ve kutudan pil çıkmıyor Smiley Youtube ve Netflixte 4k yayınları takılmadan donmadan izliyorum, evdeki internet superonline fiber 100mbit, adsl de 4k sorunsuz izlenir mi bilemem. Bu boxların en büyük eksiklikleri ne ios ne de android tarafında tarayıcı olmaması, götü boklu lg tv os larda bile yavaş da olsa tarayıcı var. Mi nin bir avantajı da üstünde netflix tuşu var tek tıklama ile giriyorsun menüye girmeden fln.  

Tarayıcı olmaması sıkıntı ama genel olarak iş görüyorsa görmezden gelinebilir. Aynı şekilde 100mbit internet kullanıyorum bir sorun olmaz diye düşünüyorum.. kış gelmeden netflix ve diğer film-dizileri izlemek için düşünüyorum bakalım. güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
October 08, 2019, 07:53:36 PM

Bi ara ben de Xiaomi'nin bu modeli alayım demiştim sonradan kaldı gitti. Çok ihtiyaç değilmiş demek ki.
2160p videoları filmleri falan takılmadan oynatıyor mu acaba? Yüksek bitrate'lerde özellikle takılmayı merak ediyorum.
Xiaomi markasını ayrıca seviyorum. Telefonunu, bilekliğini, powerbank'ini, wifi router'ını ve bir kaç ürününü daha kullanıyorum.

2-3 defa sipariş vermeye niyetlendim ancak son dakikada vazgeçtim. Bir kez yurtdışından sipariş verdim ama sonra ondan da vazgeçip kargoya çıkmadan iptal ettim.

Bu arada hocam banggood'dan geç gelir ama bazen indirim + kupon falan baya baya uyguna gelebiliyor. İsterseniz bir bakın. Ben oradan 2-3 hafta önce sipariş geçtim 329TL'ye ama sonra vazgeçip iptal ettim, beklemek zor geldi 15-20 gün sürebiliyor kargosu.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 08, 2019, 09:49:57 PM
Last edit: October 08, 2019, 10:00:12 PM by bobita

Ben bu konuda yanıldım, daha doğrusu biraz maliyetten kaçtım ve Aliexpressten performansı güzel, 4K vb sorunsuz Android Box diye geçen cihazlardan birisini aldım (derdin ne o zaman ruh hastası Grin ) , problem şu ki, bunlar google lisansı olmayan ürünler olduğu için aslında bir çok şey çalışmıyor. Üzerine bir şekilde Netflix gömmüşler (esas amacım Netflixti, bizim TV smart değil) ama Full HD bile çalışmıyor, Behzat Ç. için aylık BluTV almıştım, o hiç çalışmadı, notebooku TVye bağlayarak izledik, keza Jet Sosyete için Puhu TV denedim, o da çalışmadı.
Xiaominin performansı daha düşük ama anlaşması varmış, Netflix 4K oynatıyormuş, muhtemelen diğer platformları da sorunsuz çalıştıracaktır. Keşke 200 liradan kaçmayıp o cihazı alsaydım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 09, 2019, 07:40:51 AM

2-3 defa sipariş vermeye niyetlendim ancak son dakikada vazgeçtim. Bir kez yurtdışından sipariş verdim ama sonra ondan da vazgeçip kargoya çıkmadan iptal ettim.

Bu arada hocam banggood'dan geç gelir ama bazen indirim + kupon falan baya baya uyguna gelebiliyor. İsterseniz bir bakın. Ben oradan 2-3 hafta önce sipariş geçtim 329TL'ye ama sonra vazgeçip iptal ettim, beklemek zor geldi 15-20 gün sürebiliyor kargosu.
Banggood iyidir daha önce alışverişim oldu. Türkiye'ye depo da açtılar bildiğim kadarıyla, bazı ürünleri direk burdan gönderiyorlar.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 09, 2019, 07:46:54 AM

Ürünü inceledim gayet başarılı bir cihaza benziyor. Yalnız benim başka bir sorum olacaktı. Benim evdeki modem arka tarafdaki odalarda kaldığı için genelde salonda internetim pek hızlı değil. bu üründe göremedim ama başka bir üründe ethernet girişi olan ve yine aynı şartları sağlayan bir ürün varmı?

Her zaman kablolu bağlantıyı kablosuz bağlantıya tercih ederim.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
October 12, 2019, 01:42:47 PM
Last edit: October 12, 2019, 11:35:27 PM by forbidden

Ürünü inceledim gayet başarılı bir cihaza benziyor. Yalnız benim başka bir sorum olacaktı. Benim evdeki modem arka tarafdaki odalarda kaldığı için genelde salonda internetim pek hızlı değil. bu üründe göremedim ama başka bir üründe ethernet girişi olan ve yine aynı şartları sağlayan bir ürün varmı?

Her zaman kablolu bağlantıyı kablosuz bağlantıya tercih ederim.

Düşüncenize saygı duysam da TV izlemek için kablolu bağlantıya gerek olacak kadar wifi'den kayıp yaşamayacağınızı da iletmek isterim, kablolu bağlantı düşük ping gerektiren online oyunlarda tercih edilebilir. Bildiğim kaliteli hiç bir markada ethernet girişi yok, bunun yerine access point ile güçlendirme tercih edip wifi box kullanmanız daha mantıklı.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 12, 2019, 07:21:31 PM

Bu cihazı çok fazla öven insan var, ben de bazen almayı düşünüyorum bu cihazdan, işe yarar bir cihaza benziyor, arada sırada youtube dan izliyorum videolarını genelde olumlu yorumlarla karşılaşıyorum.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
October 12, 2019, 10:29:31 PM

Ben şahsen apple tvden şaşmam. Yorumların hepsini dikkatlice okudum, ancak benim şöyle bir görüşüm var. Hem macbook hem de windows bilgisayarım var hemen hemen aynı özelliklere sahipler. Ne kadar ekran farkı da olsa appleın kalitesi bambaşka

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
2run (OP)
Hero Member

View Profile
October 12, 2019, 10:56:45 PM

@vycl87 banggood'dan cihazı biraz inceleyip karar vereceğim önerin için çok teşekkür ederim. Benim en büyük sıkıntım aslında kasma sorunuydu internet üzerinde bu cihazların kasmasıyla ilgili çok fazla şikayet görüp korkuyordum sonra buraya konuyu açtıktan sonra donanımhaber üzerinde başka bir konu buldum orada da en beğenilen mesaj kasma üzerineydi sonuç olarak bu kadar popüler bir cihazın kasma probleminin olmayacağı belliydi. Elinde bu cihazdan olup böyle kasma problemleri yaşayan arkadaşlar için yapılması gerekeni aşağıya yazıyorum ve son karar olarak uygun fiyata bulabilirsem cihazı alacağım. deneyimlerimi buraya eklerim Konu benim için tamamlanmıştır ancak sonradan başkaları görüp fikir alır diye kilitlemiyorum. Herkese çok teşekkür ederim.

Konu :https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-box-s-yeni-2019-ana-konu--131114806
İlgili mesaj : ''Arkadaşlar paylaşıldı mı bilmiyorum kasma sorununu çözdüm. Ne zaman uykuya geçse açtığımdan inanılmaz kasıyordu tek çare Reset atmaktı araştırdım çözümü çok basitmiş. Ayarlara girin HDMI CEC i bulun o başlık altındaki 3 özelliğide açın.
Bende cihaz resmen uçuşa geçti 3 gün oldu günde 4-5 kere açar kapatırız daha bir kere kasma olmadı yağ gibi akıyor Kodi YouTube vs.. valla içime çok dert olmuştu yazık verdiğim paraya demeye başlamıştım...''
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 12, 2019, 11:02:04 PM

Ben türkiyede pek kullanılabilirliği olduğunu düşünmüyorum. Özellikle fiber altyapısı olmayan küçük şehir ve ilçelerde. İnternetim 4k kaldırmadığı zaman cihazin kaldırmasının hiçbir önemi kalmıyor. Ama bundan bağımsız xiaomiye hala ısınamadım tam anlamıyla. Made in China olan tüm ürünlere istemsiz bir önyargım var

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 15, 2019, 09:31:47 PM

Ben şahsen apple tvden şaşmam. Yorumların hepsini dikkatlice okudum, ancak benim şöyle bir görüşüm var. Hem macbook hem de windows bilgisayarım var hemen hemen aynı özelliklere sahipler. Ne kadar ekran farkı da olsa appleın kalitesi bambaşka
Apple TV'nin 1300-1700 TL civarında olması gibi KÜÇÜK bir fark var.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████