Bitcoin Forum
May 25, 2024, 09:14:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: İki büyük borsadan Binance’e on milyonlarca dolarlık aktarım  (Read 96 times)
viviansidney (OP)
Member
**

Activity: 126
Merit: 53

Haber - Bilgi - Tarih

View Profile
October 08, 2019, 03:56:27 PM

Dünün son saatlerinde kripto para borsaları Huobi ile Bitfinex’ten bir başka kripto para borsası Binance’e iki ayrı işlemde yaklaşık 60 milyon dolarlık USDT aktarıldı.

On milyonlarca dolar değerindeki kripto paraların borsalar arasında taşındığı sık görülen bir şey olmadığından dikkat çekici.

Blok zincirlerindeki büyük hareketleri izleyen Whale Alert, dün Binance’e bir işlemde 50 milyon dolarlık USDT, bir başka işlemde ise 8 milyon dolarlık USDT transfer edildiğini bildirdi.

Whale Alert, tweet’lerde paraların kaynağını “bilinmeyen” olarak tanımlarken internet sitesi üzerindeki incelemede 50 milyon USDT’nin Huobi’deki bir sıcak cüzdandan geldiği anlaşıldı. Bu birinin herhangi bir nedenle 50 milyon USDT’sini Huobi’den çekerek Binance’e yatırdığını gösteriyor.

https://uzmancoin.com/binance-huobi-usdt/

Güncel Haberler - Faydalı Bilgiler
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
October 09, 2019, 10:28:12 AM

Whale Alert isimli twitter hesabını benden çok yakından takip ediyorum. Balina hareketlerini adamlar baya sıkı takip ediyor ve büyük bir para hareket ettiği zaman anında bildirim veriyorlar. Balinalar özellikle mi bu tarz sinyaller veriyor bilmiyorum. Ben olsam ufak paralara böler öyle gönderirim ki bu tarz bir takibe yakalanmamak adına. Tek bir cüzdanda 50 milyon dolar tutmak bence hiç mantıklı değil.

BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
October 09, 2019, 10:30:08 AM

50 milyon doları binance'a atmak herhalde boşuna yapılacak bir şey değil. Baksanıza dünden beri hem btc hemde bnb ve ona bağlı olan matic gibi ieo coinleri ciddi bir artışa geçti %25'e varan farklar oluştu. Bu 50 milyon doların bu yükselişle kesinlikle bağlantısı olduğunu düşünüyorum bende.

Acaba bir boğa koşusu mu oluşuyor şuanda karar veremedim tam olarak. USDT tutuyorum bende borsada duruma göre bir coine atabilirim.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 09, 2019, 10:39:03 AM

Whale Alert twitter hesabından görmüştüm yapılan işlemleri. Yine piyasaya bir etkisi olacak mı bilinmez ama USDT ile ilgili işlem olunca insan biraz endişe duyuyor aslında dolaşımdaki USDT çok sakıncalı değil ama yeni basıldığı zaman piyasa gerçekten karışıyor. umarım bu transferlerin neticesinde piyasaya olumlu etkisi olur. dün biraz binance de altcoinleri kontrol ettim oldukça güzel artık sağlamış olanlar var.

Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 21, 2019, 03:20:48 PM

Balinalardan bu aralar çok haber gelmeye başladı. Ciddi transferler, alımlar falan var. Herkes tetikte bekler vaziyette. Fiyatlarda artışlar güzel ama ani bir ters durum yaşanmazsa daha güzel olur. Balinaların bu işlemleri bilerek gözümüze soka soka yaptıklarını düşünüyorum bir mesaj niteliğinde.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
October 21, 2019, 06:10:26 PM

Balinalardan bu aralar çok haber gelmeye başladı. Ciddi transferler, alımlar falan var. Herkes tetikte bekler vaziyette. Fiyatlarda artışlar güzel ama ani bir ters durum yaşanmazsa daha güzel olur. Balinaların bu işlemleri bilerek gözümüze soka soka yaptıklarını düşünüyorum bir mesaj niteliğinde.

Halving öncesi bir yükseliş mi seziyoruz? Yapay da olsa piyasaya sokulacak sıcak para ve bir pump dalgası keyifsiz geçen yatırım günlerini güzelleştirebilir. Balinalar bunu gerçekten kasıtlı yapıyor olabilir.
Tabi böyle bir yükseliş görürsek terste kalmamak için de çok dikkat etmeliyiz.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████