Bitcoin Forum
May 08, 2024, 12:41:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: TrueFeedBack  (Read 3686 times)
Senius
Full Member

Activity: 156
Merit: 170

View Profile
October 26, 2019, 09:34:42 PM

Öncelikle şu yazıları normal bir hale getirin ondan sonra düşüncelerimizi ve sorularımızı alabilirsin. Burası sübyan okulu değil forum da boyama tahtası değil.
1715128886
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715128886
Reply with quote  #2

1715128886
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715128886
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715128886
Reply with quote  #2

1715128886
Report to moderator
ozkaradag
Member
**

Activity: 254
Merit: 10

View Profile
October 26, 2019, 09:42:44 PM

Bence kalın daha okunaklı oluyor, yıllardır forumlarda makalelerimi hep kalın yaptım hiç kimse de rahatsız oluyoruz demedi.

Neyse isteğiniz doğrultusunda editledim.

Soru(n)larınız için yardımcı olacağım.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
ozkaradag
Member
**

View Profile
October 29, 2019, 09:37:34 AM

Merhaba,

Uygulamamızın 3. Sürümü 28 Ekim itibariyle yayımlandı.

Android tarafı güncellenebilir durumda.
iOS içinse 30 Ekim gibi yayıma alacaklar.

Değişiklikler:
--------------
Kullanıcı referanslarını görme eklendi.
Bildirimler hatası giderildi.
Bildirim tıklanma düzenlendi.
Dil değişikliklerindeki hatalar giderildi.

Ayrıca güncellemeye özel 100 kişinin katılabileceği bir anket yapacağız ödül 2000 TFB, içlerinden şanslı bir kişiye 10000 TFB Ödülümüz olacak. (Anket için iOS'un yayımı bekleniyor.)

Bizi takip etmeye, Anket & Bounty'leri yapmaya ve yeni kullanıcılar eklemeye devam ediniz.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
ozkaradag
Member
**

View Profile
October 30, 2019, 10:46:46 AM

Merhaba,

TrueFeedBack uygulaması ile ilgili bilinmesi gereken bazı noktalar.

1. Uygulamaya bir cep telefonu sadece tek bir akıl adresi ile kayıt olabilir. Cep telefonunuzdan bir mail adresi ile kayıt olduysaniz başka bir mail adresi ile kayıt olamazsınız.
2. TrueFeedBack uygulaması üzerinden yaratılan anketlere konum, yaş ve cinsiyet filtreleri eklenmektedir ve uygun kullanıcılar bu filtrelere göre belirlenmektedir. Bu sebeple anketlere katılabilmek için cinsiyet ve yaş bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir, ve telefonunuzun GPS'ini açmanız gerekmektedir.
3. Size uygun anket ve bountyler yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdikten sonra ana ekranınıza gelecektir.

Sık Sorulan Sorular:
---------------------
1. Referans sistemi nasıl çalışıyor?
Her kullanıcının profilinden erişebileceği bir referans kodu bulunmakta. Bu referans kodunu kullanarak kayıt olan bir kullanıcı aktif olması durumunda referans sahibine belirli bir miktar TFB token hediye edilmektedir. Buradaki önemli nokta ise referans kullanan kullanıcının aktif olması; cinsiyet, yaş ve konum bilgilerini açarak anketlere katilim sağlamasıdır.

2. Referanslardan kazandığım TFB tokenlar silindi. Sebebi nedir?
Uygulamamızın önceki verisyonunda silinen kullanıcıların referans puanları silinmiyordu. Yeni sistemde bu açığı düzelttik. Yani referans olduğunuz kullanıcılar aktif olmadıkları için deaktive edildiyse onlardan kazanılmış görülen tokenlar olması gerektiği gibi silindi.

3. Pek çok kişiye referans oldum hiç token kazanamadim.
Referans olduğunuz kişiler aktif olmadıkları için ödül hesabınıza yansımamıştır. TrueFeedBack olarak amacımız sadece indirme sayısını arttirmaktan ziyade aktif kullanıcı sayımızı arttırmaktır. Bu sebeple bu referanslardan token verilmeyecektir.

4. Hesabım silinmiş?
Hesabınızın silinmesinin iki sebebi olabilir.
 a) Kayıt olduktan sonra cinsiyet, yaş bilgilerinizi doldurmamışsınızdirz ve konumunuzu aktif hale getirmemişsinizdir. Yaptığımız rutin kontrollerde bu hesaplar aktif olmadığı için deaktif hale getiriyoruz. Uygulamayı kullanmaya devam etmek için bizimle iletişime geçin @letheaTfb @TrueFeedBack
 b) Cok fazla inaktif referansa sahip olduğunuz için sistemimiz tarafından şüpheli bulunarak hesabınız deaktive edilmiştir. Uygulamayı kullanmaya devam etmek için bizimle iletişime geçin @letheaTfb @TrueFeedBack

5. Anketleri veya bountyleri göremiyorum.
Konum servisinizi çalıştırdığınızdan ve telefonunuzda TrueFeedBack uygulamasinin konum servislerine erişimi olduğundan emin olun.

6. Uygulamayı güncelledikten sonra bakiyem sıfırlandı.
Uygulamadan çıkış yaparak, tekrar giriniz.

7. Kayıtlı olduğum mail ile giriş yapmaya çalıştığımda böyle bir kullanıcı bulunamadı uyarısı alıyorum.
Mail adresinizin sonunda boşluk olmadığından emin olun.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
ozkaradag
Member
**

View Profile
November 03, 2019, 10:08:07 AM

Arkadaşlar merhaba twitter üzerinden flood şeklinde projemizi anlatıp daha fazla insanın TrueFeedBack'ten haberi olması için bir görev yayımlamayı düşünüyoruz.
Twitterda kendi düşüncelerinizi $tfb etiketiyle paylaşıp görevi tamamlayabilirsiniz .Görev 10 gün sürecek ve ödülü diğer görevlerimize göre daha yüksek  yüksek tutacağız. Ödüller 1.000 ile 100.000 TFB arasında değişecek. Tüm detaylar netleşince bilgi vereceğiz.

Flood içerisinde olması gereken Linkler
IOS TFB: https://apps.apple.com/tr/app/truefeedback-bounty-survey/id1483043191?l=tr
Android TFB: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trueefeedbackchain.bountypoll
Websitesi: https://www.truefeedbackchain.com/
Tfb global kanalı: https://t.me/TrueFeedbackChain
Tfb Türkiye kanalı: https://t.me/Tfbturkey
Tfb Twitter sayfası: https://twitter.com/Tfbchain

Floodun içinde bunlar bulunduğu takdirde görevi kabul edeceğiz. Kullanıcı sayımız arttıkça daha fazla kazanacağımız bir sistem olusturmayı hedefledik.  Bu sisteme ne kadar çok insan dahil olursa eğer firmalar, siyasi partiler, üniversiteler vb kurumlarla anlaşamamız o kadar kolay olacaktır. Firmalar anket yaptığında TrueFeedBack kullanıcıları daha çok ödül kazanacak, firmalarin anket için kullanacakları tokenler, bu süre boyunca marketten alınacağı için yatırımcılar da  kazanacaktır. Bu uygulamayı kullanan tarafın kaybedeni olmayacak;  Kurumlar bireylere aracısız ve tarafsız  bir şekilde ulaşmak için daha ekonomik ve hızlı olan TrueFeedBack uygulamasını kullanmayı tercih edeceklerdir.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 03, 2019, 11:21:07 AM

Açıkçası başlangıçta çok ümitli değildim TFB'nin fikrinden. Hala da bugünlerde meşhur olduğu üzere direkt olmasa da DAO Maker gibi bir rakibi var. Ama ekip çok ilginç hızlı çalışıyor. Girişimlere hızlı reaksiyon alıyorlar. En son Huobi'nin Türkiye etkinliğinde görülmüşler. Adam olacak galiba... Takipteyim.
cybernetik7
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 06, 2019, 04:06:34 AM

Heryerde isimlerini duyar oldum. Ya marketing için gerçekten iyi bir bütçeleri var ya da çok fedaileri var resmen heryerdeler. Umarım artık sonunda türklerin de iyi bir projesi çıkar. Takipte kalacağım ben de

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
ozkaradag
Member
**

View Profile
November 06, 2019, 09:24:48 AM

Açıkçası başlangıçta çok ümitli değildim TFB'nin fikrinden. Hala da bugünlerde meşhur olduğu üzere direkt olmasa da DAO Maker gibi bir rakibi var. Ama ekip çok ilginç hızlı çalışıyor. Girişimlere hızlı reaksiyon alıyorlar. En son Huobi'nin Türkiye etkinliğinde görülmüşler. Adam olacak galiba... Takipteyim.

Merhaba,

Uygulama linklerini verip dilerseniz uygulamayı kurabilir ve gerçekten kazandığınizi kendiniz görebilirsiniz.

IOS TFB: https://apps.apple.com/tr/app/truefeedback-bounty-survey/id1483043191?l=tr
Android TFB: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trueefeedbackchain.bountypoll

Referans ile kişi başı 500 TFB kazanabilir ve 50.000 limite ulaştığınızda bunu IDEX yada Bithumb'ta TFB bozdurup ETH ya da USDT çekebilir, hatta tahtadaki alım emirlerine bakıp ne kadar ciddi bir yatırım yaptığımızı görebilirsiniz.

Yakında bizi her yerde görmeye başlarsanız şaşırmayınız lütfen. Wink

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
ozkaradag
Member
**

View Profile
December 04, 2019, 12:09:21 PM

Merhaba,

Çok yakında bir Stake programı başlatacağız. Daha önce görülmemiş derecede yüksek getirili avantajlı bir program olacak.

Detayları çok yakında Bithumb ile ortaklaşa duyuracağız. Bu kapsamda 15 milyon TFB Tokeni ödül dağıtımı için transfer edeceğiz.
Bu transfer ICO'dan arta kalan miktar içinden yapılacak.

Böylece sizlere bir ön bilgilendirme yapmak istedik.

Stake 90 günlük süreler için geçerli olacak, yani 90 gün ne kadar attıysanız stake için o zaman zarfında kilitlenecektir.

Getiri oranı %10 olarak kararlaştırıldı ve yıllık devam etmek isteyenler %40 gibi bir getiriye sahip olacaklar.

5 Aralık sabah 10:00'da başlayacak ve sınırlı olacak. Yani, herkes katılamayabilir, kaçırabilir.

https://support.bithumb.pro/hc/en-us/articles/360039864193

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 04, 2019, 07:29:52 PM

Geçmişteki olumsuzluklardan dolayı yerli kripto projelerine şüpheyle yaklaşıyorum. O yüzden şu anda uzaktan izlemekle yetiniyorum. Projenin içeriği aslında ilgi çekici: Blockchain tabanlı anket ve ödül sistemi. Bunu ilk okuduğumda klasik bir anket cevaplama platformu olarak düşünmüştüm. Hani eskiden kaydolurduk ya bu tarz anketlere; haftada birkaç kez sorular yollarlardı, cevapladığımızda da ufak meblağlar kazanırdık. Bu projedeki farklılık ise verilen görevler noktasında. Hayatın içinden görevler varmış. Mesela bir restorana gidip oranın mutfağı, mekanı ya da garsonları hakkında bir memnuniyet değerlendirmesi gibi... Eğer bu konuyu ilginç görevlerle hayatın içine tam olarak adapte edebilirlerse ve ödül havuzları da dikkat çekici bir seviyeye gelirse popüler olabilirler.

Kazanılan tokenleri borsaya transfer edip BTC-ETH çevrimi yapabilmek için 50.000 TFB'ye ulaşmak gerekiyormuş. İşte bu kısım bence yüksek olmuş. Referanslardan 500 TFB kazanılabiliyorsa, görevlerden de aşağı yukarı bu kadar kazanılıyordur. Yani 50.000'e ulaşmak zaman alan bir şey gibi görünüyor. Kullanıcıları yorar, şevkini kaçırır bu bence. Ya 50.000'e ulaşmak hızlı olmalı ya da kazandıklarını doğrudan borsaya atabilmeliler.
ozkaradag
Member
**

View Profile
December 05, 2019, 08:20:40 AM

Geçmişteki olumsuzluklardan dolayı yerli kripto projelerine şüpheyle yaklaşıyorum. O yüzden şu anda uzaktan izlemekle yetiniyorum. Projenin içeriği aslında ilgi çekici: Blockchain tabanlı anket ve ödül sistemi. Bunu ilk okuduğumda klasik bir anket cevaplama platformu olarak düşünmüştüm. Hani eskiden kaydolurduk ya bu tarz anketlere; haftada birkaç kez sorular yollarlardı, cevapladığımızda da ufak meblağlar kazanırdık. Bu projedeki farklılık ise verilen görevler noktasında. Hayatın içinden görevler varmış. Mesela bir restorana gidip oranın mutfağı, mekanı ya da garsonları hakkında bir memnuniyet değerlendirmesi gibi... Eğer bu konuyu ilginç görevlerle hayatın içine tam olarak adapte edebilirlerse ve ödül havuzları da dikkat çekici bir seviyeye gelirse popüler olabilirler.

Kazanılan tokenleri borsaya transfer edip BTC-ETH çevrimi yapabilmek için 50.000 TFB'ye ulaşmak gerekiyormuş. İşte bu kısım bence yüksek olmuş. Referanslardan 500 TFB kazanılabiliyorsa, görevlerden de aşağı yukarı bu kadar kazanılıyordur. Yani 50.000'e ulaşmak zaman alan bir şey gibi görünüyor. Kullanıcıları yorar, şevkini kaçırır bu bence. Ya 50.000'e ulaşmak hızlı olmalı ya da kazandıklarını doğrudan borsaya atabilmeliler.

Merhaba,

Geçmişte yerli projelerde yaşanılan olumsuzluklar tabii ki önyargı olarak bizi de etkiledi, ancak bunu hepimizin özveriyle çalışarak tamamen olmasa da aştığımıza inanıyoruz. Zamanla halka anlattıkça bu yargıyı ortadan kaldıracağız.

50K TFB'ye ulaşmak zor diye sezernişte bulunmuştunuz, bunun amacı ani fiyat düşüşlerine neden olunmaması için yapıldı. İleride kullanımı genişledikçe ve fiyatı yükseldikçe asgari çekim limiti düşecektir
Refteki orana bakarak Anket&Görevlerde verilen ödülleri tahmin etmişsiniz, şunu hemen belirtelim bunlarda herhangi bir TFB limiti yoktur. Bu tamamen kurumların ya da anket ve görev yaptıranların tasarrufundadır.
Bir ankette verilen 2K TFB'dir misal, ya da Ankara'da Dominos Pizza'nın bir kaç şubesini denetlemek için verilen ödül 12K TFB'dir. Yani, Refte verilen ile tamamen ilgisizdir.
Refteki olay sembolik olup kullanımı arttırmaya yönelik bir harekettir

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 05, 2019, 03:51:51 PM

Merhaba,

Geçmişte yerli projelerde yaşanılan olumsuzluklar tabii ki önyargı olarak bizi de etkiledi, ancak bunu hepimizin özveriyle çalışarak tamamen olmasa da aştığımıza inanıyoruz. Zamanla halka anlattıkça bu yargıyı ortadan kaldıracağız.

50K TFB'ye ulaşmak zor diye sezernişte bulunmuştunuz, bunun amacı ani fiyat düşüşlerine neden olunmaması için yapıldı. İleride kullanımı genişledikçe ve fiyatı yükseldikçe asgari çekim limiti düşecektir
Refteki orana bakarak Anket&Görevlerde verilen ödülleri tahmin etmişsiniz, şunu hemen belirtelim bunlarda herhangi bir TFB limiti yoktur. Bu tamamen kurumların ya da anket ve görev yaptıranların tasarrufundadır.
Bir ankette verilen 2K TFB'dir misal, ya da Ankara'da Dominos Pizza'nın bir kaç şubesini denetlemek için verilen ödül 12K TFB'dir. Yani, Refte verilen ile tamamen ilgisizdir.
Refteki olay sembolik olup kullanımı arttırmaya yönelik bir harekettir

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Evet, ben ref ödülü üzerinden bir tahminde bulunmuştum ve ulaşması zor diye düşünmüştüm. Verdiğiniz örneklerle daha ulaşılabilir görünüyor. Hak verdim size.
Benim gibi pojeyle yeni tanışanlar için bu örnekleri çoğaltabilirseniz aslında daha anlaşılır olabilir. İnsanlar neler yaptıklarında ne kadar ödül alabileceklerini öğrenebilirler. Benimkisi bir tavsiye. Başarılar diliyorum size ve ekibinize.
ozkaradag
Member
**

View Profile
December 05, 2019, 06:41:07 PM

Merhaba,

Rica ederim, bizler her ne kadar her tarafı bilgilendirmeye çalışsak da gördüğünüz gibi ihmal ettiğimiz yerler oluyor. Lütfen, kusurumuza bakmayınız.

Biraz yapılanlardan bahsedelim.

İki ünlü (ya da hacimli diyelim) global borsayla temas halindeyiz, bu borsalar CMC'de ilk 10'da olan borsalar. Kesinleşmeden isim vermek istemiyoruz, ki yatırımcılar ümitlenip hayalkırıklığına uğramasınlar.
Yerli borsalarla da görüştük ve 2 tanesiyle dirsek temasındayız, somutlaşınca bilgilendireceğiz.

15 Gün önce Mecliste grubu olan 5 partiden 4'üne (1 partiyle ilkelerimiz doğrultusunda biz sunum için teklif yapmadık.) sunumlarımızı gerçekleştirdik, bu partilerden 3 tanesinden çok güzel ve olumlu geridönüşler oldu.
Bize ve onlara katkı yapacak etkileşimli projelere imza atacağımıza kanaat getirdik, yani, kısaca o cephede işler çok güzel ilerliyor.

Akademik alanda da gerek özel gerekse devlet üniversitelerinde olumlu görüşmelerimiz oldu/oluyor, NEÜ ve EÜ üniversitesinde ortak çalışma için prensipte anlaşmalar yaptık, çok yakında somut adımları duyuracağız.

Ayrıca iki gün sonra yani 7'sinde Uygulamamızın 4. Sürümünü sunacağız, bu sürümde iPhone 6S'ten aşağıdaki cihazların da uygulamamızı çalıştırıp kullanılmasını hedefliyoruz.
Yeni bir kaç özellik de eklenecek bu arada.

Gelişmeler oldukça konuya ekleyeceğiz ekip olarak.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
ozkaradag
Member
**

View Profile
December 07, 2019, 09:18:28 PM

Merhaba,

7 Aralık 23:59 -15 Aralık 23:59   arasında sistem güncelleştirmesi yapacağız.

Güncellemeler:
------------------
Anketlerin uygulama diline göre getirilmesi (Çoklu dil desteği. Bu sayede global olarak eklenen ingilizce anketleri çevirmekle uğraşmayacaksınız.).
Görevlerin uygulama diline göre getirilmesi.
Görev ve anketlerde kopyalama özelliği.
Üye olurken yaşanan Hotmail, Gmail vb izin verilen mail adreslerinin belirtildiği hata metninin dönmesi.
Performans geliştirmeleri.
Çeşitli hataların düzeltilmesi.
Mobil uygulamaların güncellenmesi.
Bu süre içerisinde kayıt esnasında problemler yaşanabilir, uygulamalarınız düzgün çalışmayabilir. Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemenize gerek yoktur.

Ayrıca iPhone 6 ve aşağısı telefonlara da destek bekleyenler içinse:
---------------------------------------------------------------------------
Maalesef o konuda çalışmalarımız devam ediyor. 1 Cihazda bırden fazla hesap açılamaması için ve lokasyon için kullandığımız altyapı 13 sürümünün altında çalışmıyor, ona alternatif bir şey geliştiriyoruz, hazır olunca iOS 11+ üzeri çalışacak halde olmasını umuyoruz. Şuan ıOS 11+ üzeri indirebiliyor ama çalışmada problemler mevcut. Her geçen gün ıOS tarafında yenı bir şeyler degişiyor.
En son gelen kişisel verilerin korunmasıyla ilgili dozajın arttırılması geliştirme süreçlerini zora sokmakta.

Öte yandan Vietnam TFB Topluluğunu resmi olarak kuracağız, ayrıntıları pazartesi duyuracağız.

Ekibimize çok değer katacağını düşündüğümüz akademisyen bir arkadaşımız takımımıza katılacak.

Bu arada TR'de KP Camiasında çalışmalarıyla camiaya yol gösteren bir firmayla da ortaklığa gidiyoruz, ayrıntıları hafta başında açıklayacağız.

Bithumb Global'de yaptığımız Stake etkinliği için gösterilen yoğun ilgiye ayrıca teşekkür ederiz.

Gelişmeler oldukça konuya ekleyeceğiz ekip olarak.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
ozkaradag
Member
**

View Profile
December 13, 2019, 10:09:18 PM
Last edit: December 14, 2019, 07:24:23 PM by ozkaradag

Merhaba,

Uygulamamızın 4. Sürümüyle ilgili bir kaç değişiklikten bahsetmek istiyoruz.

Artık Duyuru kısmından Çoklu Dili gorebilirsiniz.
Uygulama dilini değiştirirseniz duyuru ENG AÇILIYOR, TUR seçerseniz TÜRKÇE AÇILIYOR.
Bundan sonraki anketler de o şekilde olacak.

Uygulamamız henüz güncellenmedi, panel tarafında yapılan geliştirmelerin en verimli ve düzgün çalısabilmesi için yeni sürüme ihtiyaç olacak.
Bir problem çıkmazsa haftasonu onlar da Store'da olacak.

Ayrıca Ekibimize NEÜ Bilgisayar Fakültesinde Doç. Öğretim Görevlisi olan Sn. Ali Osman Çıbıkdiken hocamız katıldı. Kendisinin projeye çok önemli katkılar sağlayacağını düşünüyor, emeklerinden dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
ozkaradag
Member
**

View Profile
December 15, 2019, 10:43:36 PM

Merhaba,

Bildiğiniz gibi iPhone 6 vs tarafında bir problem yaşıyorduk, sorun iOS eski sürümlerinde Storage'a erişim konusunda değişen sıstemden kaynaklıydı.
Yeni sürümde çalışıyor eski sürümde çalışmıyordu, konuyla ilgili kullanılan Storage Driver kütüphanesini sil baştan yazdık ve artık iPhone 5 ve 6'larda da çalışacak.
Uygulamayı güncellemeyi unutmayın.

Türkiye'de Blockchain eğitimleri hız kesmeden devam ediyor. Ali Osman ÇIBIKDİKEN hocamızın eşsiz bilgilerinden faydalanıyoruz. Hep daha iyiye.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
ozkaradag
Member
**

View Profile
December 17, 2019, 10:06:49 PM
Last edit: December 17, 2019, 10:21:28 PM by ozkaradag

Merhaba,

Pazartesi günü Konya'da gerçekleştirdiğimiz Etkinliğimize ilgi yoğundu ve çok olumlu geridönüşler oldu.
Katılımcılara ve Doç. Öğretim Görevlisi olan Sn. Ali Osman Çıbıkdiken Hocamıza teşekkür ederiz.
Devamında ise BLOCKCHAIN BOOTCAMP 21-22 Aralık 2019 tarihlerinde Konya Bilim Merkezi öncülüğünde yapılacaktır.

Ayrıca Resmi Vietnam TFB Topluluğunun TG Kanalını kurduk.

TBMM'de grubu bulunan iki parti ile çalışma yürütmeye başladık.

Bizi takip etmeye devam ediniz.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
ozkaradag
Member
**

View Profile
December 18, 2019, 06:53:56 PM

Merhaba,

Yarın akşam (19 Aralık Perşembe) Saat: 8 Sularınıda Sn. CMO'muz Sertaç Tanrıverdi, ünlü Twitter fenomenleri Mr. Bagsy ve Mr. Krism katılımıyla AMA Etkinliği yapacağız, herkesi bekliyoruz.

Cumartesi günü ise yerel bir Kripto camiasıyla ortaklık anlaşması imzalayacağız.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
ozkaradag
Member
**

View Profile
December 19, 2019, 10:26:05 PM
Last edit: December 30, 2019, 11:06:14 AM by ozkaradag

Merhaba,

Kamuoyu yoklamalarında blockchain devrimi: TrueFeedBack.

Karar Gazetesinde yayımlanan haberin tamamını linkten okuyabilirsiniz.

Desteğiniz için teşekkürler...

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 30, 2019, 02:01:21 PM

Gelişmeleriniz oldukça kayda değer ve güzel umarım bu sektörde istediğiniz yere ulaşırsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum konuyu yakından takip edeceğim listeme aldım. Mobil uygulamanızda gayet başarılı hoşuma gitti şahsen.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: