Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:41:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satilik ASUS Gaming/Oyuncu Laptop  (Read 368 times)
Deathwing (OP)
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 13, 2019, 11:09:56 PM
Last edit: April 20, 2020, 09:18:20 AM by Deathwing

Gecen sene Amerika'dan aldigim ASUS (Republic of Gamers) marka GL503GE modelli laptopu satmak istiyorum. Herhangi bir yerinde hasar, cizik, gocuk vb. bir durum soz konusu degil, batarya sagligi ilk gunku gibi. Isletim sistemi dahil degildir, formatlamaniz gerekecektir.

Ozellikleri:

Intel i5-8300H (4-core 8-thread)
GTX 1050Ti (4GB)
8GB RAM
120Hz IPS Panel (100% sRGB Accuracy)
RGB Klavye
128 GB NVMe + 1 TB SSHD Storage
US (Ingilizce) Klavye Layout
2x2 WiFi

Boyle de bir goruntusu var.

Fiyat olarak: 4600 TL (degerinde BTC/ETH)
Teslimat: Kendi kutusu hala duruyor, verilen adrese kargolayabilirim.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 14, 2019, 07:01:31 PM

Makine güzel,
benzeri ikinci ellere göre de iskontolu sayılır.
ancak klavye nin Türkçe olmayışı büyük sıkıntı.
araştırdım. gitti gidiyorda 300 TL civarında türkçe klavyesi.
az biraz daha indirim yaparsanız daha kolay satılır diye düşünüyorum.
Deathwing (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
October 14, 2019, 08:52:19 PM

Makine güzel,

Almak isteyen olursa zaten fiyat ve teknik detaylar konusunda daha detayli bir konusma gerceklestiririz. Ayrica klavye degisimine gerek yok, ezbere TR klavye bilen birisi icin hic problem yok, ezbere bilmiyorsa bile plastik klavye (kapagi mi denir artik, ustune ortuluyor) tarzinda seyler var, ucuz, uygun fiyatlara alinip direkt mevcut klavyenin uzerine yapistirilip TR klavye goruntusu verilebiliyor, tabii bu makine icin bazi eksileri olabilir (renkli klavyeyi bozabilir) ama mumkun mu mumkun Smiley
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 16, 2019, 08:48:35 AM

Makine güzel,

Almak isteyen olursa zaten fiyat ve teknik detaylar konusunda daha detayli bir konusma gerceklestiririz. Ayrica klavye degisimine gerek yok, ezbere TR klavye bilen birisi icin hic problem yok, ezbere bilmiyorsa bile plastik klavye (kapagi mi denir artik, ustune ortuluyor) tarzinda seyler var, ucuz, uygun fiyatlara alinip direkt mevcut klavyenin uzerine yapistirilip TR klavye goruntusu verilebiliyor, tabii bu makine icin bazi eksileri olabilir (renkli klavyeyi bozabilir) ama mumkun mu mumkun Smiley

Hocam benim ki biraz kişisel bir soru olacak ama  bu makineyi neden satmak istiyorsunuz? Smiley yani yeni rtx modelleri çıktı bunların görüntü kalitesi bana yetmiyor.onlardan almak için mi yoksa oyun oynamaktan mı sıkıldınız ? Birde fps konusunda bir kaç bilgi verebilir misiniz ? Mesela gta 5 te stabil kaç fps alıyorsunuz ultra ayarlarda ? 
Deathwing (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
October 16, 2019, 08:53:15 AM

Makine güzel,

Hocam benim ki biraz kişisel bir soru olacak ama  bu makineyi neden satmak istiyorsunuz? Smiley yani yeni rtx modelleri çıktı bunların görüntü kalitesi bana yetmiyor.onlardan almak için mi yoksa oyun oynamaktan mı sıkıldınız ? Birde fps konusunda bir kaç bilgi verebilir misiniz ? Mesela gta 5 te stabil kaç fps alıyorsunuz ultra ayarlarda ?  

60 a yakın alabiliyor Ultra ayarlarda. Çoğu oyunda 60 veya üstünü görüyorum. Satma sebebim çokta kişisel bir neden değil. Normalde evde zaten masaüstü güçlü bir bilgisayara sahibim. Dışarıda sağda solda lazım olur, güçlü bir bilgisayar alayım dedim ama daha sonra laptoptan yaptığım şeyleri telefonla da yapabileceğimi çözdüm, oyun veyahut güçlü bilgisayar gerektiren işleride evdeki bilgisayarda yapıyorum. Boş boş duruyor laptop, bu nedenle satıyorum yoksa performans açısından gerçekten memnunum. Birazda oyun oynamamanın etkisi var, eskiye göre çok daha az oynuyorum.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
November 02, 2019, 10:29:20 AM

klavyesi amerikan tipi klavye mi?
Deathwing (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 13, 2020, 10:28:37 AM

Bump. Fiyat indirimi.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 19, 2020, 07:05:52 PM

120hz, gtx 1050ti ve geçen sene alinmiş bir laptop için 3800tl şu an beleş. tabii bu modelde kronik bir sorun var mi incelemek gerek. fiyat ayniysa bu fiyat kacmaz. bulamazsiniz.
Deathwing (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
April 19, 2020, 08:40:57 PM

120hz, gtx 1050ti ve geçen sene alinmiş bir laptop için 3800tl şu an beleş. tabii bu modelde kronik bir sorun var mi incelemek gerek. fiyat ayniysa bu fiyat kacmaz. bulamazsiniz.

Kronik bir sorun yok, almadan once cok arastirmistim Smiley Fakat sirf suanki dolar kurunu dusununce fiyati biraz yukseltebilirim bile... emin olamadim acikcasi. Normal sartlarda laptopda hic oyun oynamadigim icin satip daha hafif, tasinabilir bir laptop alma planim var, suanki dolar kurunu dusunursek almam zorlasacagi icin satis fiyatini da bir tik arttirabilirim. Sans eseri denk gelenlere kisa not olsun, onumuzdeki gunlerde fiyat yukselecektir. Smiley
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
April 20, 2020, 07:06:14 AM

Selamlar,
arkadaşım oyun oynayabileceğini sanarak şu bilgisayarı almış : https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-s145-15ikb-intel-core-i5-8250u-8gb-512gb-ssd-mx110-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81vd0050tx-p-HBV00000PXVDY?magaza=nidaelektronik&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMIyNjj_bf26AIVA7LVCh03FAFOEAYYASABEgIX8fD_BwE

Aslında bilgisayar güzel ancak oyun oynamalık değil.
Takas düşünür müsünüz?
Bu bilgisayara karşılık, sizin bilgisayar + 1000 TL şeklinde bir takas öneriyorum.
Deathwing (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
April 20, 2020, 09:18:34 AM

Selamlar,
arkadaşım oyun oynayabileceğini sanarak şu bilgisayarı almış : https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-s145-15ikb-intel-core-i5-8250u-8gb-512gb-ssd-mx110-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81vd0050tx-p-HBV00000PXVDY?magaza=nidaelektronik&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMIyNjj_bf26AIVA7LVCh03FAFOEAYYASABEgIX8fD_BwE

Aslında bilgisayar güzel ancak oyun oynamalık değil.
Takas düşünür müsünüz?
Bu bilgisayara karşılık, sizin bilgisayar + 1000 TL şeklinde bir takas öneriyorum.

Malesef, takas dusunmuyorum.
ykp7157
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
May 08, 2020, 10:23:41 AM

Selam hocam fiyat teklifim  olacak 4250 tl gittigidiyor üzerinden ilan açarım derseniz sizede uyarsa almak isterim.
Deathwing (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 08, 2020, 10:34:33 AM

Selam hocam fiyat teklifim  olacak 4250 tl gittigidiyor üzerinden ilan açarım derseniz sizede uyarsa almak isterim.

4250-GittiGidiyor komisyonu ile komik bir rakama dusuyor, eger komisyonu karsilarim derseniz (ki 4600 lira falan oluyor yine) neden olmasin.
ykp7157
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
May 12, 2020, 11:08:01 AM

4250-GittiGidiyor komisyonu ile komik bir rakama dusuyor, eger komisyonu karsilarim derseniz (ki 4600 lira falan oluyor yine) neden olmasin.

Yinede sağol hocam  aldım garantili bir laptop iyi satışlar iyi forumlar dilerim sağlıkla kalın.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: