Bitcoin Forum
May 03, 2024, 03:13:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Facebook’un Libra’sını Terk Eden Devlerin Ayrılış Sebebi  (Read 370 times)
caseystephenson (OP)
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
October 14, 2019, 02:04:22 PM

Stripe, Visa ve eBay isimli dev şirketlere ABD Senatosu tarafından Facebook’un Libra projesinden ayrılması için baskı yapıldı.

Kripto para birimi topluluğunun bir Facebook’un Libra projesini savunmak durumunda kalacağını düşünseniz herhalde inanmazdınız. Ancak şimdi savunmak için haklı bir sebep var: ABD hükümeti.

Van Eck’in dijital varlık stratejisti Gabor Gurbacs, geçtiğimiz günlerde, Libra Birliği’nin eski üyelerinden biri olan Stripe’a ABD Senatosu tarafından gönderilen bir mektupla ilgili endişelerini dile getirmek için Twitter’dan bir paylaşımda bulundu.

Mektup, Facebook’un kripto para projesi olan Libra’nın risklerini açıklıyor. ABD milletvekillerine göre Libra, küresel finansal sisteme zarar verebilir ve terörle ilgili faaliyetlerin finansmanını kolaylaştırabilir.

11 Eylül’den daha kötü sonuçlara sebebiyet verebilir
Kampanya sürecinde kredi kartı şirketlerinden bağış alan ve Bitcoin’den nefret eden kongre üyesi Brad Sherman, Facebook’un Blockchain patronu David Marcus Kongre’de sunum yaptığında Libra’nın 11 Eylül’den daha kötü olabileceğini iddia etmişti.

Gurbacs,  Stripe gibi özel şirketleri düzenleyici eylemle tehdit etmenin pek de hoş olmadığını ifade ediyor ve bu tür yaklaşımların otoriterliğe gidebileceğini ifade ediyor. Gurbacs’ın takipçileri de bu tür eylemlerin otoriter rejimlerin tipik örneği olduğu konusunda hemfikir.

Mektup, Stripe, eBay, Mastercard ve Visa’nın, bu yılın başlarında Facebook tarafından oluşturulan Cenevre merkezli Libra Birliği’nden ayrıldığını resmen açıklamasından birkaç gün önce gönderilmiş durumda.

https://kriptokoin.com/facebookun-librasini-terk-eden-devlerin-ayrilis-sebebi/
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 14, 2019, 02:25:38 PM

ben librayı gördüğüm her yerde gömüyorum fakat sadece ben değil, tüm kripto haber siteleri de aynı düşüncede. Kimse Mark Zuckberge güvenmiyor, Daha önce google analytica skandalı yüzünden herkesin kafasında çok büyük bir soru işareti var ve de haklılar. Libra kan kaybetmeye devam edecek ve bir shitcoin haline gelecek. Ne diyebilirim ki? Beter olsunlar.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
October 14, 2019, 02:28:00 PM

Ben dün yazmıştım bunu ama yeni konu açmadan. Gerçekten takip edilmesi zorlaşıyor hocam, her bold yazılı konuyu gördükçe tıklama ihtiyacı hissediyor insan ve takip etmek güçleşiyor. Ayrıca spam olark değerlendirilebilir yaptığınız mod tarafından + Lydian hocam görürse çok kızar

Bir başkası ana bir konu açar ordan arşiv yapar hocam sorun değil. Benim başlığımda gereksiz bir bilgi yok. Eğer ilgi görmezse zaten gider diğer sayfalara düşer. İgnore ederseniz beni konularım bold görünmez.
Gerisi tamamen kişisel arzular ve saplantılar. Herkes bir kişinin istediği gibi davranmak zorunda değil. Forum kurallarına aykırı bir durum yok üstat.

seni banlasalar hiç görmesek daha iyi çözüm olur bence..  hadi haberleri kopyala yapıştır yapıyosun bari git haberler bölümüne yap kardeşim.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
caseystephenson (OP)
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
October 14, 2019, 02:32:54 PM

Görselde Libra'dan ayrılan firmaları görmeniz mümkün. İçlerinde en ciddi olan spotify, uber, coinbase ve facebook kalmış durumda.

Herhalde yakında facebook'ta çıkarsa libra tek başına kalır.
hxtop
Hero Member

Activity: 1071
Merit: 500

View Profile
October 14, 2019, 04:22:35 PM

O görseli genişletip büyütmek lazım çünkü birlikten ayrılan yeni firmaların haberi sürekli gelmeye devam ediyor. Az önce bir telegram kanalında görüdüm bilgiye göre büyük bir booking(seyehat) holdingi de libra birliğinden ayrılma kararı almış.

http://prntscr.com/pj5ndv

Online seyahat şirketi Booking Holdings, Facebook'un Terazi projesini bırakan en son şirket oldu. Booking Holdings, Booking.com, Priceline ve Kayak.com'un ana şirketi.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
October 14, 2019, 06:31:53 PM

Bu ayrılık haberlerini yeni mi duymaya başladık yoksa telegramin coinin çıkacağı zaman bilerek mi çıkartılıyor. Çünkü telegramin coini de epey ses getirecek gibi. Lakin bu ayrılıklar ciddi problem oluşturabilir. Netice de ayrılan firmalar öyle sıradan firmalar degil. Bakalım devamı gelecek ki yoksa bu ayrılanlar ile kalacak mı?
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 15, 2019, 08:15:40 AM

Mektup, Facebook’un kripto para projesi olan Libra’nın risklerini açıklıyor. ABD milletvekillerine göre Libra, küresel finansal sisteme zarar verebilir ve terörle ilgili faaliyetlerin finansmanını kolaylaştırabilir.

11 Eylül’den daha kötü sonuçlara sebebiyet verebilir

Küresel finansal sisteme zarar vermesi ? hımm Amerika, Almanya ve Fransanın direkt olarak iptal etmesinin altındaki korku başkaymış demekki Smiley Amerika bu alanda kendisine rakip istemiyor.. yani kısaca demek istediği şu.. Terörü direkt olarak devletimiz destekler bu nedenle kendimize rakip istemiyoruz.Almanya ve Fransa için yine aynı şeyler geçerli.  11 Eylül insanlık tarihi için en acı veren olaydır ve insanlar hala bunu bir iki tane teröristin planlamasıyla yapıldığını düşünecek kadar aptal değildir sanıyorum. Öncelikle 11 Eylül hakkında Michael More yapımı Fahrenheit 9/11 belgeselini izlemek lazım
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
October 15, 2019, 05:17:18 PM

11 Eylül insanlık tarihi için en acı veren olaydır ve insanlar hala bunu bir iki tane teröristin planlamasıyla yapıldığını düşünecek kadar aptal

11 Eylülde kurdukları korku senaryolarını şimdi kripto paralarda uygulamaya çalışıyorlar ama artık kimse bu mavalları yiyecek kadar aptal değil. 11 Eylül'de petrolü sömürmek için kendilerine korku imparatorluğu kurdular. Şimdi ise kripto paralar karşısında kendi paraları riske girince, kripto paraların teröristler tarafından kullanıldığını vs. sürmeye çalışıyorlar piyasaya. Ama herkes her şeyin farkında. Kripto paralar ile ilgili gelişmeleri sadece geciktirebilirler ama engelleyemezler.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 15, 2019, 05:23:09 PM

Baksanıza grafikte yakında sadece coinbase kalacak gibi Cheesy o da zaten bizim burdan  Cheesy arkadaşlar amerika elinde tutamayacağı hiçbir şeyi kendine tehdit gördüğü hiçbirşeyin yükselmesine izin vermez.Ben daha öncede demiştim.Bitcoinden bile bir bakıma şüphe etmeliyiz.Bu adamlar librayı tehdit olarak görüyorlar ama bitcoinle ilgili böyle devasa geri çekilmeler görmedik.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 15, 2019, 05:58:13 PM

11 Eylül insanlık tarihi için en acı veren olaydır ve insanlar hala bunu bir iki tane teröristin planlamasıyla yapıldığını düşünecek kadar aptal

11 Eylülde kurdukları korku senaryolarını şimdi kripto paralarda uygulamaya çalışıyorlar ama artık kimse bu mavalları yiyecek kadar aptal değil. 11 Eylül'de petrolü sömürmek için kendilerine korku imparatorluğu kurdular. Şimdi ise kripto paralar karşısında kendi paraları riske girince, kripto paraların teröristler tarafından kullanıldığını vs. sürmeye çalışıyorlar piyasaya. Ama herkes her şeyin farkında. Kripto paralar ile ilgili gelişmeleri sadece geciktirebilirler ama engelleyemezler.

helal dayıcığım konuş. insanların artık amerika'nın mark zuckberg'in onun bunun masumluguna inandığını sanmıyorum. adamlar gözlerinin içine baka baka dolandırdı, aldattı, suç işledi artık kimsenin susası yok, susmak için elinizde bişey olması lazımdı zarar gelmesin diye, artık kimsenin elinde o da yok, kimsenin korkusu falan kalmadı kimseden, herkes anladı 3 günlük dünyada susunca her şeyin daha da kötü olduğunu, bilgi teknoloji falan böyle bir şey işte, o yüzden kripto para birimleri, kapitalizme ve kötü insanlara vurulmuş en büyük tokatlardan bir tanesidir, umarım bu şekilde hiç ara vermeden yıkılmadan savsaklamadan yolumuza devam ederiz.
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
October 15, 2019, 07:51:34 PM

yeaaah libradan ayrılan ayrılana ama fark eder mi o libra ! herkes ayrılsa ne olur ki milyonlarca kullanıcı olan libra sizce de aleme tek başına yetmez mi bence bi düşünün !...
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1246

View Profile
October 15, 2019, 09:55:57 PM

Bu kadar fazla destegi kaybettikten sonra diğer firmalarda çekilir bence bu kadar destek olmadan piyasaya cıksa bile libra beklenen ilgiyi bence görmez ama şuan haberler bu yönlü olup ileride başka bir halde alabilir.Şuda bir gerçek ama kesinlikle ortada bir güvensizlik var.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cybernetik7
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 15, 2019, 10:48:13 PM

Kalanlar ayrılanların yanında devede kulak kalmış gerçekten. Diğerleri sadece ödeme sistemi olarak kullanacak ayrılanlar libranın bir ödeme sistemi olabilmesine katkıda bulunacaklardı. Gerçekten çok büyük kayıplar umarım zuckerberg bunun bir çaresini bulabilir

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
October 15, 2019, 10:56:22 PM

haberlerin dümen olduğunu düşünüyorum.
massguru
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
October 15, 2019, 11:19:00 PM

Arkadaş libra demek devlete bağlı demek eşek gibi o düzenlemelere uyacak demek. Nasıl terör faaliyetlerine finansman aktarmada kolaylık sağlayabilir? Asıl ağır toplar ayrılmış projeden libra komplike olmayan bir oyun parası gibi kullanılacak demektir bu

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
October 16, 2019, 01:00:57 AM

Sırf bu yankiciklerin altlarına sıçacak kadar korkmasına sebep olduğu için bile destek verilir Libra'ya! Libra, iyidir veya kötüdür bilemem, kripto dünyasına iyi gelir veya gelmez onu da bilemem ama çok fazla film izleyen biri olarak sevdiğim bir replik vardır; düşmanımın düşmanı benim dostumdur!
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 16, 2019, 01:03:53 AM

Senato ile alakasi oldugunu dusunmuyorum, baska bir konuya da yazmistim. Stripe, Visa, Mastercard, eBay gibi firmalar fiat uzerinden islem yapan firmalar bu nedenle adamlarin ana gelir kaynagi harcanan USD/dunyanin butun para birimleri. Visa ve Mastercard ozellikle artik bir standard oldu. Stripe ise Visa ve Mastercard uzerinden web alisverislerini gerceklestiriyor, eBay'de oyle. Kendi ayagina sikmaktan bir farki yok bu adamlarin eger cikip "kardesim biz kriptopara destekliyoruz" demesiyle.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
October 16, 2019, 01:18:27 AM

Senato ile alakasi oldugunu dusunmuyorum, baska bir konuya da yazmistim. Stripe, Visa, Mastercard, eBay gibi firmalar fiat uzerinden islem yapan firmalar bu nedenle adamlarin ana gelir kaynagi harcanan USD/dunyanin butun para birimleri. Visa ve Mastercard ozellikle artik bir standard oldu. Stripe ise Visa ve Mastercard uzerinden web alisverislerini gerceklestiriyor, eBay'de oyle. Kendi ayagina sikmaktan bir farki yok bu adamlarin eger cikip "kardesim biz kriptopara destekliyoruz" demesiyle.
Ben tam olarak böyle düşünmüyorum ya sonuçta bu devletin de kabul edebileceği bir şey visa veya mastercard sadece ödeme yolunu açıp tekrardan facebooktan nakitini alabilirdi. Libra altyapısını kullanarak belki de transfer maliyetini düşürebilirdi. Eğer bu kadar kötü bir senaryo olsaydı baştan kabul edeceklerini sanmıyorum

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 16, 2019, 01:27:53 AM

Ben tam olarak böyle düşünmüyorum ya sonuçta bu devletin de kabul edebileceği bir şey visa veya mastercard sadece ödeme yolunu açıp tekrardan facebooktan nakitini alabilirdi. Libra altyapısını kullanarak belki de transfer maliyetini düşürebilirdi. Eğer bu kadar kötü bir senaryo olsaydı baştan kabul edeceklerini sanmıyorum

Tabii bir point'i unutmusum. "Cryptocurrency backed by fiat" algisi ve algisini olusturmak biraz cryptocurrencylerin mantigina karsi geliyor. Decentralised olmasi gereken crypto birim centralised hala geliyor. Ayni zamanda coinlerin normal para birimlerine gore (tabii bazi para birimleri bu "normal para birimleri" teriminin disinda) asiri derecede volatility'e sahip. Bitcoin bir gun 20 bin dolara cikmisken bir kac gun sonra bir anda 13-15 bin dolara dusebiliyor. O donem ne insanlar ne paralar kaybetti, ne intihar haberleri geldi. Evini arabasini satip 20 bine yavas yavas yukseldiginde herseylerini basip Bitcoin alip gercek anlamda 3-4 gun icerisinde Bitcoin dustugunde bir daha o parasini asla kurtaramayan insanlar var. Herhangi bir exchange'de bulunan (ki bi kere adam akilli currency sayilmasi icin bi exchangede olmasi lazim) coinlerin volatility'den kacma ihtimali neredeyse sifir.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
October 16, 2019, 01:59:21 AM

Tabii bir point'i unutmusum. "Cryptocurrency backed by fiat" algisi ve algisini olusturmak biraz cryptocurrencylerin mantigina karsi geliyor. Decentralised olmasi gereken crypto birim centralised hala geliyor. Ayni zamanda coinlerin normal para birimlerine gore (tabii bazi para birimleri bu "normal para birimleri" teriminin disinda) asiri derecede volatility'e sahip. Bitcoin bir gun 20 bin dolara cikmisken bir kac gun sonra bir anda 13-15 bin dolara dusebiliyor. O donem ne insanlar ne paralar kaybetti, ne intihar haberleri geldi. Evini arabasini satip 20 bine yavas yavas yukseldiginde herseylerini basip Bitcoin alip gercek anlamda 3-4 gun icerisinde Bitcoin dustugunde bir daha o parasini asla kurtaramayan insanlar var. Herhangi bir exchange'de bulunan (ki bi kere adam akilli currency sayilmasi icin bi exchangede olmasi lazim) coinlerin volatility'den kacma ihtimali neredeyse sifir.
Zaten zuckerbergin çokta umrunda olduğunu zannetmiyorum bu paranın blockchain üzerinde olup olmayacağını sadece ödeme sistemlerini tek eline almaya çalışıyor gibime geliyor benim. Aslında mantıklı da bir iş dünyada cash money mi kaldı tamamen kredi kartlarımızdaki sayılardan ibaret para. E bu da nasıl en güvenli seçenek olur tabii ki de blockchain ile. Bu paranın da bir karşılığı olması gerekiyor o da dolar maalesef

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: